Lady Gaga’ Nın Aykırılığına 5 Adımda Tanık Oluyoruz 2019

Lady Gaga’ Nın Aykırılığına 5 Adımda Tanık Oluyoruz 2019
15.05.2019

Lady Gaga’ Nın Aykırılığına 5 Adımda Tanık Oluyoruz 79

Lady Gaga’ Nın Aykırılığına 5 Adımda Tanık Oluyoruz

Lady Gaga’ Nın Aykırılığına 5 Adımda Tanık Oluyoruz

Lady Gaga zamanın en büyük pop yıldızlarından biri. Sansasyonel, ilgi çekici ve attığı her adım çok konuşulan bu özel kadın, modanın dev bir ikonu olmasıyla da biliniyor. Yenilikçi ve çılgın tarzı, sıra dışı halleri, cesur kıyafetleriyle Lady Gaga 2010’lu yıllara damgasını vuran pop yıldızlarından biridir.  Bu sıra dışı ve özel kadını, bin bir türlü çılgın halde görmek ise mümkün oluyor. Oyuncaklardan oluşan elbisesi, topuksuz ayakkabısı, etten elbisesi ile Gaga resmen kendi modasını yaratmış gibi gözüküyor.Lady Gaga etten elbise giymesinin nedeniolarak, kadınların etten ibaret olmadığını ve toplum tarafından bu şekilde görüldüğünü düşündüğü için protesto ettiğini söylüyor.

lady-gaga-trend

Lady Gaga Kombinleri

Lady Gaga ve etten elbisesi:  Hazır et elbiseden sözü açmışken, bu kıyafetin çığır açtığı gerçeğini de belirtmek gerekiyor. Lady Gaga bu elbiseyi MTV müzik ödülleri gecesinde giydiğinde, tüm gözler yalnızca onun üzerindeydi. Bu kıyafete tüm seyirciler hayret ederken, aslında yeni başlayacak olan cesur Lady Gaga modasının ilk adımı atılmış oluyordu. Lady Gaga bu kıyafeti ile pop yıldızlar arasında, çılgın bir trendin başlamasına önderlik ediyordu.

lady-gaga

Lady Gaga etten elbise

Topuksuz ayakkabılar: Lady Gaga deyince akla gelen ilk şeylerden biri ise, onun meşhur topuksuz ayakkabıları. Neredeyse otuz santimi bulan bu ayakkabılarla Gaga’ nın nasıl yürüdüğü ise ayrı bir merak konusu oluyor. Lady Gaga ve onun rengârenk topuksuz ayakkabıları, aykırılığını açıklayan en iyi detaylardan biri oluyor.Lady Gagatrendakımını oluştururken,  topuksuz ayakkabılar moda dünyasının vazgeçilmezleri arasında yerini alıyor.

lady_gaga_moda_stil

Lady Gaga trendleri

Cesur kıyafetler: Madonna ile başlayan cesur kıyafetler akımı biliniyor. Madonna’dan ilham alan Gaga ise, bu cesareti çok farklı bir boyuta taşımış durumda. Gaga’ nın sadece tülden yapılan kıyafetleri bile bulunuyor. Onun bu cesareti ise, şaşkınlık yaratacak duruma gelmiş durumdadır.

Baloncuk elbise:  Türk tasarımcı Hüseyin Çağlayan’ın hazırladığı bu elbise, Lady Gaga’ nın ikonlaşmış elbiselerinden biri olmasıyla anılıyor. Bu elbise sadece plastik balonlardan oluşuyor. Ayrıca bu kıyafet Lady Gaga’ nın favori kıyafetlerinden biri olarak biliniyor.

Lady Gaga 2013

Lady Gaga’ nın favori kıyafetleri

Yıldız elbise: Lady Gaga’ nın en ünlü kıyafetlerinden biri olan bu elbise, adından bir hayli bahsettirmişti. Bir etkinlik sırasında giydiği bu elbise, Gaga’nın en çok konuşulan kıyafetlerinden biri haline geldi. Bu kostüm,  sivri çubuklarla doluydu. Ve kostümün boyutu ise devasaydı.

Ayrıca Gaga’ nın tarzı, gittiği her yerde farkını belli ediyor. Gaga sadece özel davetlerde veya konserlerde böyle giyinmiyor. Onu günlük hayatta, sokakta, cafede de bu şekilde görmek mümkün. İnsanların kabul ettiği üzere,Lady Gaga modakonusunda çok geniş kitleler tarafından takip ediliyor. Kimi kesimin rüküşler kraliçesi ilan ettiği Gaga, kimi kesimin ise, moda ikonu olarak gösterdiği bir pop yıldızı haline gelmiştir. Herkesin farklı tepkisine rağmen,  o ilk günden bu yana her zaman adından söz ettirmeyi başaran bir pop yıldızı olmuştur.


Lady Gaga’ Nın Aykırılığına 5 Adımda Tanık Oluyoruz 2019

Lady Gaga’ Nın Aykırılığına 5 Adımda Tanık Oluyoruz 2019

Related news

 • Sütlü patates püresi tarifi
 • Matzoni: nedir ve nasıl pişirilir
 • Uçmak Videoları Sayfa 2
 • Düşük alkollü içki Aperol camda bir tazeliktir
 • Saçaklı Mini Sandviçler (Pastane Saçaklısı)

 • Lady Gaga’ Nın Aykırılığına 5 Adımda Tanık Oluyoruz 45

  Lady Gaga’ Nın Aykırılığına 5 Adımda Tanık Oluyoruz


  Lady Gaga’ Nın Aykırılığına 5 Adımda Tanık Oluyoruz 68

  Lady Gaga’ Nın Aykırılığına 5 Adımda Tanık Oluyoruz 1

  Lady Gaga’ Nın Aykırılığına 5 Adımda Tanık Oluyoruz 66

  Lady Gaga’ Nın Aykırılığına 5 Adımda Tanık Oluyoruz 67

  Lady Gaga’ Nın Aykırılığına 5 Adımda Tanık Oluyoruz 76

  Lady Gaga’ Nın Aykırılığına 5 Adımda Tanık Oluyoruz 38

  Lady Gaga’ Nın Aykırılığına 5 Adımda Tanık Oluyoruz 69

  Lady Gaga’ Nın Aykırılığına 5 Adımda Tanık Oluyoruz 72

  Lady Gaga’ Nın Aykırılığına 5 Adımda Tanık Oluyoruz 52

  Lady Gaga’ Nın Aykırılığına 5 Adımda Tanık Oluyoruz 6

  Lady Gaga’ Nın Aykırılığına 5 Adımda Tanık Oluyoruz 31

  Lady Gaga’ Nın Aykırılığına 5 Adımda Tanık Oluyoruz 12

  Lady Gaga’ Nın Aykırılığına 5 Adımda Tanık Oluyoruz 69