resim Goruntuler Lastiğin ellerindeki vazoyu: ücretsiz, yaratıcı ve eğlenceli
Lastiğin ellerindeki vazoyu: ücretsiz, yaratıcı ve eğlenceli 15 24.01.2019, 01:12

Lastiğin ellerindeki vazoyu: ücretsiz, yaratıcı ve eğlenceli

Kendi avlusunun her yaz sakin veya sahibi, minimum para harcarken, sitenizi nasıl süsleyeceklerini düşünür.kendi lastikleriyle vazonuzEllerindeki lastiklerden el işleri (fotoğraf), örneğin eski kauçuktan yapılmış bir çit veyalastikler, kum, orijinal masa ve sandalyeler, salıncaklar, egzersiz makineleri, fantastik kahramanların figürleri, çiçek yataklarının merdiveni, heykeller bireyselliği göstermek için usta yardımcı bahçesinde veya evi dekore. Bu gibi el yapımı makaleler değersizdir, bütün aile tarafından üzerinde çalışılabilirler. "Tramplen" bir spor salonu duvarı olarak hareket eski lastikler, lastik adam, gelen, kuğu, Cheburashka, ayılar sadece bahçesinde dekore yok, ama güvenli çocuklar oyunlar için güvenli bir alan sağlayacaktır. Eski kauçuk, pahalı çiçek tarlalarının ve çiçek yataklarının yerini alabilir. İşte taze çiçekler, buketler veya doğal malzemelerden kompozisyonlar dikmek için kullanılabilen orijinal ve çok karmaşık olmayan vazoların bazı fikirleri.

Büyük bir arabanın lastiğinden ellerinizle vazo yapınel yapımı el sanatları

Birkaç eski ihtiyacı olacakBüyük kamyonlardan lastikler. Vazo değil, bahçede ve bitki çiçeklerinde kurulabilen, vazgeçilmez bir vazo. En kolay yol tekerleği tebeşirle işaretlemek ve deseni kesmektir: yaprakları, dalgaları ve diğer karmaşık şekilleri. Lastiğin janttan çıkarılması gerekli değildir. Tezgah veya çok keskin bir bıçak ile rampa desene göre kazınır, döndürülür ve suya dayanıklı boyalarla boyanır. Bundan sonra, rampa toprakla doludur ve otoklav hazırdır. lastiklerden kendi elleriyleBirkaç lastik alırsanız, bir tanesini matryoshka ilkesine göre bir araya getirin, o zaman lastiklerden birkaç tabakadan veya bir vazodan müthiş bir çiçek tarhı yapabilirsiniz.

Oda süslemek için lastikten ellerinizle vazo yapın

Böyle bir ürün için daha küçük bir rampa yapabilirsiniz. Onunla önceki olaydakiyle aynı şekilde çalışın: lastik kesilir ve bükülür. Daha sonra kauçuk beyaz veya herhangi bir hafif boya ile kaplanır, üstünde renk desenleri "Gzhel", "Khokhloma" vb. Tarzda uygulanır. Güzel, büyük bir vazo ortaya çıktı. Tekerleğinden elleri ile küçük çömlek gemileri yapılabilir. Kauçuk bisiklet rampasından veya motosikletten alabilir, uygun bir plastik şişe takabilirsiniz.
Kauçuk, iki kat daha uzun olmalıdırşişeler, yapraklar şeklinde katlanan şeritler halinde kesilir, desenlere örülürler, bir şişe ile sarılırlar. Ev yapımı kıyafetlerle uğraşmak istemiyorsanız, gereksiz bir bisiklet kamerasının veya lastiklerin bir bölümünden çiçekler için basit bir tekne yapabilirsin. İstenilen uzunluğu kesip, alt uca lehim yapmanız ve uzatılmış vazoyu duvara eklemek için başka bir lastik ve iki çivi kullanmanız yeterlidir. Renkli olabilir, nehir taşları, boncuklar, cam parçaları, hatta boyalı fasulye ile yapıştırılabilir. Bir duvara yapışmış bir vazoya su dökmek zor olduğundan, bisiklet lastiğinden kendi elleriyle bu vazo kuru bileşimler için daha uygundur. Özellikle iyi kauçuk vazolar, lastiklerden yapılmış masa ve sandalyelerle eksiksiz görünüyor.

Lastiğin ellerindeki vazoyu: ücretsiz, yaratıcı ve eğlenceliresim fotograflar Goruntuler Fotograf galeriler

Related news

 • Angelina Jolienin Doktorundan Memelerinizi Yaşam Boyu Sağlıklı Tutmanıza Yarayacak Öneriler
 • Sosyal medyada beyaz olmayan kadınlar, yüzde 84 daha fazla saldırıya maruz kaldı
 • Gebelik sırasında dudakta soğuk: sebepler ve tedaviler
 • Anoreksiya nedir Anoreksiya belirtileri nelerdir

 • Lastiğin ellerindeki vazoyu: ücretsiz, yaratıcı ve eğlenceli 89

  Lastiğin ellerindeki vazoyu: ücretsiz, yaratıcı ve eğlenceli


  Lastiğin ellerindeki vazoyu: ücretsiz, yaratıcı ve eğlenceli 4

  Lastiğin ellerindeki vazoyu: ücretsiz, yaratıcı ve eğlenceli 99

  Lastiğin ellerindeki vazoyu: ücretsiz, yaratıcı ve eğlenceli 16

  Lastiğin ellerindeki vazoyu: ücretsiz, yaratıcı ve eğlenceli 96

  Lastiğin ellerindeki vazoyu: ücretsiz, yaratıcı ve eğlenceli 96

  Lastiğin ellerindeki vazoyu: ücretsiz, yaratıcı ve eğlenceli 70