Le Crystal restaurant: fotoğraf, yorum, adres 2019

Le Crystal restaurant: fotoğraf, yorum, adres 2019 Le Crystal restaurant: fotoğraf, yorum, adres

"Le Crystal" restaurant: fotoğraf, yorum, adres

Restoran "Le Crystal" onun açarKonuklar, herkesin istedikleri dinlenme ve rahatlamayı alabileceği yeni bir dünya. Sürekli olarak gelişmekte olan bu kurum, üst düzey bir düzeye çıkar ve size büyük fırsatların tadını çıkarmanızı sağlar. Burası sadece, tek başına ziyaret eden, unutmayacağınız bir yer.

konum

Pitoresk yer alan kaliteli dinlenmeve inanılmaz bir yer, paha biçilmez olarak adlandırılabilir. Birçok insan benzer bir kurum arıyor, ancak istediğinizi elde etmek her zaman mümkün değil. Ziyaretçilerin St. Petersburg'da, "Le Crystal" restoranda bulduğu tüm ihtiyaçların memnuniyeti. Burası modern hizmet ve eğlence standartlarını karşılıyor. Her gün yüzlerce insan masalarında oturuyor, yaş, ilgi ve aktivitelerden farklı, ama hepsi Le Crystal'i seçti.restoran le kristalSadece pencereden dışarı bakıp ne gördüğünü görmek yeterlinefesini tutturur. İmparatorluk Yat Kulübü'nün topraklarındaki konumu sayesinde, atmosfer, deniz, gökyüzü ve şık yatların manzarası ile tamamlanmaktadır. Bu noktadan Krestovsky Adası, parkın ve Orta Neva'nun güzelliğini düşünebilirsiniz. Adresleri Martynov'un 92 no'lu şehri olan "Le Kristall" (St.Petersburg) adlı restoran, misafirlerin duvarlarında geçirdikleri zaman hakkında sadece iyi şeyler söylemesi için her şeyi yapıyor.

Çalışma modu

Restoran "Le Crystal" herkesin olduğu bir yerÖzel bir konuk gibi hissedebilirsiniz. Personel ziyaretçilere çok önem veriyor, onları en iyi arkadaşları olarak görüyor. St. Petersburg'un pek çok kuruluşu böyle bir hizmet anlayışına sahip olamaz. İyi bir tatil devam etmek istiyorum olur, ancak restoran böyle bir fırsat sağlamaz çünkü restoranın saatleri "Le Crystal", her türlü konforu ve bir çerçeve olmadığını ifade eder. Bu restoran öğleden sonra her gün konuklarla buluşmaya hazırdır.restoran le kristal saint petersburgEseri son tarihe kadar bitmeyecekziyaretçi masasını terk etmeyecek. Kurumun salonlarının asla boş olmadığına göre, önceden koltuk rezervasyonu yaptırmaya değer. "Le Crystal" restoranda, en fazla dört kişilik bir masa rezervasyonu yapabilirsiniz. Ayrıca bu restoran, ziyafetler, kutlamalar ve diğer etkinlikler için hizmet vermektedir. 11: 00'a kadar salonlar için kiralama yapılmamaktadır, ancak bu saatten sonra herhangi bir restoran salonunda tatil saatte 15 bin ruble mal olacaktır. Depozito hakkında konuşacak olursanız, o zaman anlaşmaya göre yaz terasına ödenir ve merkez salonda sınırlar belirlenir: Pazar gününden perşembeye - 300 bin ruble ve Cuma ve Cumartesi - 400 binden.

Özellikler

Restoran "Le Crystal" sağlarZiyaretçiler yılın zamanına bakılmaksızın kaliteli hizmet sunarlar. İki geniş salon, terasta açık havada sessiz bir yaz akşamının tadını çıkarmanıza veya ana odada bir battaniyeye sarılmanıza olanak tanır. Bu restoran, çok çeşitli ziyaretçilerin isteklerini dikkate almaktadır. Örneğin, çok genç misafirler için "Le Crystal" özel bir çocuk menüsü sunuyor. Yetişkinler birbirlerinin şirketlerinin tadını çıkarırken oyun odasında da dadı ile eğlenebilirler.le kristal restoran yorumlar Ziyaretçilere fırsat verildiPerşembe günü tesadüfen, yüzde 50'lik bir indirim olan farklı tat kombinasyonlarından nargile deneyin. Restoran "Le Crystal" genellikle ünlü müzisyenler ve sanatçılar tarafından gerçekleştirilir, tema geceleri ve gösteri programları düzenlenir. Hafta içi tüm menüler için indirimli fiyat var. Ayrıca, misafirler için çok eğlenceli bir hareket sistemi var. Örneğin, sipariş verirken annelerin geleceği bir hediye olarak bir tatlı alırsınız. Kuruluşun özel gururu Rusya'daki sadece üç restoranda deneyebileceğiniz şampanya Moët & Chandon Ice Imperial'dir.

Iç mimari

En lezzetli yiyecekler bile getirmeyecekzevk, hoş olmayan ve rahatsız edici bir yerde kullanırsanız. St. Petersburg'daki restoran "Le Kristall" in içi, dikkatli bir çalışma ve işlevsellik ile karakterizedir. İşletmenin merkez binası, kullanışlı bir masa düzeni, yumuşak aydınlatma ve iyi müzik ile kapalı bir odadır. Hafif hasır sandalyelere uyum sağlayan beyaz masa örtüleri içeren masif masalar, yemeklerini unutulmaz kılıyor. Bu salonun ortasına yerleştirilen ortak alan, cam zemine ve neon ışıklara sahip büyük bir sahnedir.le kristal restoran adresiKaranlıktan ışınları sığdırmak çok ilginçağacı. Durumu, çok sayıda canlı bitkiyi, çatı lambalarını, çelenkleri ve zarif perdeleri tamamlayın. Restoran "Le" Crystal "modern Avrupa tasarımının bir temsilcisidir. Yaz terasından gün batımının büyüsünü seyredebilirsiniz. Profesyonel ışık ve ses ekipmanlarıyla ayrı bir sahne olan büyük kanopiler, aynı konforlu sandalyeler, şemsiyeler ve küçük dekor, bu mekanda keyifli duygular ve izlenimlerle dolu zaman geçiriyor.

menü

Her kurumun ana özelliği olmalımenü ol. Mükemmel bir yemek atmosferin kusurlarını aydınlatabilir, ama tersi değil. Restoran "Le Kristall" (St. Petersburg), Rus, Asya ve Avrupa mutfaklarından yemeklerin tadına bakmanızı sağlar. Çok çeşitli lezzet kombinasyonları sayesinde herkes kendi kendine bir şey seçebilir. Mükemmel bir tada sahip olmak, şefin ve taze malzemelerin usta elleridir. Restoranda "Le Crystal" daki ürünlerin kalitesi çok dikkat çekiyor.

Her birinin hazırlanmasında bu yerin şefiemirler tüm yeteneklerini ve yeteneklerini ortaya çıkarır. Bir mutfak ustası oluşturma süreci, incelikleri yalnızca aşçı tarafından bilinen gerçek bir ritüel haline dönüşür.

Menüde önemli miktarda soğuk algınlığı veSıcak mezeler, salatalar, çorbalar, makarnalar ve yan yemekler. Konuklar ayrıca ızgarada Japon suşi ve rulo sipariş edebilir. Menünün tasarımında ilginç bir yaklaşımı vurgulamak gerekiyor. İçinde, seçimi basitleştirecek ve belirli bir yemeğin özelliklerini gösterecek bir gösterge sembolleri sistemi görebilirsiniz. Örneğin, simgeleri vejetaryenler ve akut sevenler için seçenekler, şef tavsiyeleri, popüler siparişler veya şarap ile birleştirmeye değer yemekler vurgulamaktadır. Ziyaretçilere "haftanın yemekleri" ve iş yemekleri de sunulmaktadır.

atmosfer

Bazen, belli bir yeri ziyaret edene kadar,Orada ne kadar iyi olduğunu hayal etmek zor. Yani Le Cristal ile. Bu sınıfın restoranı herşeyi çıtayı yükseltiyor: servis, yemek pişirme, eğlence, genel koşullar vb.restoran le kristal st. petersburg adresiBu yerde olmak,Uyum ve huzurun hakim olduğu başka bir dünya. Nitelikli personel, işlerini çabuk yapar, ruhunuzun üzerinde durmaz ve herhangi bir problemin çözümünde yardımcı olur. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, Le Crystal, bir restorandır (adres, makalede listelenmiştir) ve son derece popülerdir.

yorumlar

"Le Crystal" - restoran, hakkında yorumlarBenzersiz bir yer için bir itibar yaratıyorlar. Ziyaretçiler ona şehrin en iyilerini bulduklarını söylüyor. Bu kurumun eşiğini aşan herkesin uzun süredir aldığı izlenimler.le cristal restaurant Bölgenin doğal güzelliği, şık iç mekanı, yüksek mutfağı ve ziyaretçilere karşı hoş bir tavrı var. Ve tüm bu restoran "Le Crystal" tarafından garanti edilmektedir.

Le Crystal restaurant: fotoğraf, yorum, adres 2019

Le Crystal restaurant: fotoğraf, yorum, adres 2019

Related news

 • Fırınlanmış Kırmızı Pancar
 • Modern yaşamın güncel konuları: Para kazanmak için ne yapmalıyım
 • Mineral Pudralar Nasıl Kullanılır
 • Rengarenk Pofuduk Çiçekli Lif Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı
 • Kavram bmw gina - silinmez gösterimler

 • Le Crystal restaurant: fotoğraf, yorum, adres

  Le Crystal restaurant: fotoğraf, yorum, adres


  Le Crystal restaurant: fotoğraf, yorum, adres

  Le Crystal restaurant: fotoğraf, yorum, adres

  Le Crystal restaurant: fotoğraf, yorum, adres

  Le Crystal restaurant: fotoğraf, yorum, adres

  Le Crystal restaurant: fotoğraf, yorum, adres

  Le Crystal restaurant: fotoğraf, yorum, adres

  Le Crystal restaurant: fotoğraf, yorum, adres

  Le Crystal restaurant: fotoğraf, yorum, adres

  Le Crystal restaurant: fotoğraf, yorum, adres

  Le Crystal restaurant: fotoğraf, yorum, adres

  Le Crystal restaurant: fotoğraf, yorum, adres

  Le Crystal restaurant: fotoğraf, yorum, adres

  Le Crystal restaurant: fotoğraf, yorum, adres