Lenovo 369iye genel bakış. Özellikler ve incelemeler 96 18.02.2019, 20:04

Lenovo 369i'ye genel bakış. Özellikler ve incelemeler

Üreticinin cihazlarının maliyetini düşürmek istediğibazen bir çok önemli özelliği keser. Lenovo şirketi bu tür faaliyetler için ünlü olmasalar da, aynı zamanda model 369'da da benzer bir tecrübeye sahipler. Gözetimin düzeltilmesini isteyen şirket, akıllı telefonu yeniden düzenleyerek sonunda bir önek i olan bir analog yayınladı. Bunun sebebi nedir?

dizayn

Lenovo 369i

Lenovo 369i'nin görünümü oldukça göze çarpmıyor. Özel cihazlar bir cihazın övünemesine değil, aynı zamanda tasarımın kötü olduğunu söylüyor, zordur. Ucuz bir cihazın oldukça beklenen görünüşü.

Biraz kaliteli plastik izlenimini geliştirir. Malzeme, vücudun çok daha pahalı görünmesini sağlar. Ayrıca, arkadaki dokulu bir panelin bulunması parmak izlerinden kaçınmanıza yardımcı olur.

Harici parçaların yerleştirilmesinde kuru üzüm,gözlemledi. Ekranın önü, dokunmatik düğmeler, hoparlör, sensörler, mikrofon, şirket logosu, ancak ön cephe unutulmaya değer. Ön yüzdeki kamera eksik.

Dokulu plastiklerin arkasında bir kamera, şirketin imzası ve üzerine bir hoparlör yerleştirildi. Lenovo 369i'de flaş sağlanmamaktadır.

Cihazın üst kısmında, şirket her şeyi bir kerede yüklemeye çalıştı: USB ve kulaklık jaklarının yanı sıra güç düğmesi. Ses kontrolü kutunun sağ tarafında bulunur.

Kesinlikle, sıklıkla kullanılan bütün parçaları bir şişede toplamak kararı iyi değil. Kulaklık jakının güç düğmesinden çok uzakta olması iyi bir şey.

ekran

Lenovo 369i teknik özellikleri

Unutulmamalıdır ki, cihaz 2013'te serbest bırakılmıştır ve Lenovo 369i'den iyi bir ekran beklememelisiniz. Özellikleri oldukça vasat: 800 x 480 çözünürlükte sadece 4 inç.

Ekran oldukça küçük ve görüntü olması gerekiyorBak, ama başka bir sorun var - piksel. Eski TFT teknolojisi izlenimi artırmaz. Küçük bir açıyla bile görüntü kaybolur ve bozulur.

dolgu

Şirketin çoğu akıllı telefonu gibi, Lenovo369i, bir MTK işlemci ile donatılmıştır. Cihaz, prensip olarak kötü olmadığı 1.3 GHz frekansında çalışıyor. Selefi ile karşılaştırıldığında, RAM de arttı. Şimdi aracın 256 MB yerine 512 kadar var.

Donanım, basit görevleri yerine getirmek ve çoğu uygulama ile çalışmak için yeterlidir. Ucuz bir telefon daha fazla beklemeyin buna değmez.

Firma, 4 GB'lık hoş olmayan bir sürpriz beklemektedir.yerli bellek. Ancak aslında, yaklaşık 2 GB kullanılabilir. Tek çıkış yolu hafıza kartının ses seviyesini artırmaktır. Cihaz, 32GB flash sürücü ile iyi çalışıyor.

kamera

Lenovo 369i incelemeleri

Cihaz sadece iki adet için bir kamera ile donatılmıştırmegapiksel kamera. 2013'te bütçeye uygun bir akıllı telefon olsa bile, bu çok kötü bir özelliktir. Aslında kalite hakkında konuşmaya gerek yoktur. Büyük bir ihtimalle, sahibi bu işle bile uğraşmaz.

bağlantı

Cihaz en gerekli ağları destekler vehatta 3G. Güzel bir detay iki sim kartla çalışıyor. Cihazın radyo modülü bir olduğundan ikinci kartı çağırırken bekleme moduna geçecektir.

Akıllı telefon ayrıca Wi-Fi, GPS, Bluetooth'u da destekler. İletişim kurmanın az sayıda yolu hakkında şikayet edilmez.

sistem

Cihaz Android 4.2'nin rehberliği altında çalışır. Dolum göz önüne alındığında, böyle bir sistem Lenovo 369i için oldukça yeterli. Ürün yazılımı güncellemeleri de vardır, ancak büyük değişiklikler yapmayacaktır.

"Android" in üstünde şirket arayüzü var. Lenovo 369i'deki kabuğa ek olarak, bazı kullanışlı uygulamalar da vardır. Üretici tarafından yüklenen programların bir kısmı root hakları olmadan silinemez.

özerklik

Akıllı telefonun bataryası çok özel değilkapasite, ancak telefon özellikle talep etmiyor. Şarj aktif kullanım modunda, 5-6 için yeterli saat ve minimum iş ile pil iki gün sürecek.

Yaşam süresini uzatmaya ek olarak basit eylemler yardımcı olacaktır. Örneğin, ekranın parlaklığını azaltarak ve gereksiz görevleri öldürerek, işi önemli ölçüde uzatabilirsiniz.

Paket İçeriği

Cihazın ekinde kulaklık, adaptör, talimat, USB kablosu gidin. Ne yazık ki, sahibi bir flash sürücü ve belki de daha iyi bir kulaklık satın almak için ek harcamaya ihtiyaç duyacaktır.

fiyat

Telefonun maliyeti oldukça demokratik ve 3-4 bin ruble civarında dalgalanıyor. Bazı telefonun yetenekleri topal olsa da, fiyat keskin kenarları düzeltir daha fazladır.

haysiyet

Cihazın ana avantajı iki sim kartlı çalışmadır. Ucuz bir cihaz için bu çok hoş bir özellik.

Maliyeti de kayıtsız bırakmaz. Minimum fiyat için kullanıcı sadece iyi bir iletişim aracı değil, aynı zamanda çok akıllı telefon alabilmektedir.

eksiklikler

Negatif tarafların telefonunda önemli ölçüde daha fazla. Aynı kamera şaşırtıcı. Daha fazla karışıklık sadece onun yokluğuna sebep olur. Belki de üretici başka bir parametrenin iyileştirilmesi lehine kameradan vazgeçmek zorunda kaldı.

Minimum yerel bellek, gösterimleri iyileştirmez. Kullanıcıya 2 GB ayrılan, yalnızca en gerekli programları yüklemek için yeterlidir.

yorumlar

Lenovo 369i firmware

Sahipleri en iyi değilLenovo 369i'nin gösterimleri. Yorumlar, çok uygun fiyata rağmen, olumsuz özelliklerin bir açıklaması ile doludur. Kullanıcıların hoşnutsuzluğunu anlamak kolaydır, ancak bütçe cihazından inanılmazı beklemeye değmez.

Sonuç

Cihaz tek taraflı, daha fazla olduğu ortaya çıktı.bağlantının kenarı, ancak ana görev mükemmel bir şekilde gerçekleştirir. 369i, en ucuz "Lenovo" işlerinden biri olarak düşünülebilir. Şüphesiz, akıllı telefon hedef kitlesini bulacak.Related news

 • Ekmek üstü Lahmacun Videosu
 • Hobi Fikirleri Yaratıcı El İşi Örnekleri
 • Domates Soslu Acı Biber Turşusu
 • İsimler ve anlamları. Milanın adı
 • Ciğer Sote

 • Lenovo 369iye genel bakış. Özellikler ve incelemeler 68

  Lenovo 369iye genel bakış. Özellikler ve incelemeler


  Lenovo 369iye genel bakış. Özellikler ve incelemeler 39

  Lenovo 369iye genel bakış. Özellikler ve incelemeler 63

  Lenovo 369iye genel bakış. Özellikler ve incelemeler 23

  Lenovo 369iye genel bakış. Özellikler ve incelemeler 53

  Lenovo 369iye genel bakış. Özellikler ve incelemeler 20

  Lenovo 369iye genel bakış. Özellikler ve incelemeler 41

  Lenovo 369iye genel bakış. Özellikler ve incelemeler 84

  Lenovo 369iye genel bakış. Özellikler ve incelemeler 99

  Lenovo 369iye genel bakış. Özellikler ve incelemeler 53

  Lenovo 369iye genel bakış. Özellikler ve incelemeler 86

  Lenovo 369iye genel bakış. Özellikler ve incelemeler 20

  Lenovo 369iye genel bakış. Özellikler ve incelemeler 57

  Lenovo 369iye genel bakış. Özellikler ve incelemeler 38