Lenovo K3 Notebook: müşteri yorumları, açıklama, özellikler ve incelemeler

Lenovo K3 Notebook: müşteri yorumları, açıklama, özellikler ve incelemeler

Lenovo K3 Notebook K50 T5 incelemesikullanıcıların geniş bir çeşitliliği vardır. Her şeyden önce, pek çok uzman bu modelin dengeli olduğunu belirtmelidir. Video hızlandırıcısı bu durumda kullanılıyor ve akıllı telefonun performansıyla ilgili belirgin bir sorun yok. İki SIM kartı destekler ve iletişim için mükemmel bir uyum sağlar.

lenovo telefon k3 nota incelemeleri

Ebatlar hakkında konuşursak, cihazın genişliği75 mm, yükseklik - 150 mm ve 8 mm kalınlığa eşittir. Sadece 149 g pil ile bir akıllı telefon tartın.Bu durumda, ekran dokunmatik bir tip ve çapraz 5.5 inç. Bugün için değer, 13 bin ruble alanındaki bu model.

Temel Aygıt Ayarları

Cihazdaki işletim sistemi kullanılıyor"Android 5.0" yazın. İşlemci telefon Lenovo K3 Note incelemeleri iyi. Sekiz çekirdekli bir cihaza kurulur ve frekans 1500 MHz'de muhafaza edilebilir. Durumda hızlandırıcı, doğrudan bir dizi "Mali" var. Model hafızasının parametresi 2 GB seviyesindedir. Bu cihaz, 30 GB'dan fazla olmayan bir ortamı destekler. Gönderilen örnek pil 3 bin mAh için kullanılır. Ayrıca, Lenovo K3 Note incelemeleri 1920'de 1080 piksele yüksek çözünürlük açısından olumlu. Kamera da sırayla 13 milyon piksellik için tasarlandı.

akıllı telefon lenovo k3 nota incelemeleri

demir

Traverse sunulan seride serisi kurulduPP20. Ayrıca, işlemci için yüksek frekanslı tip için tasarlandığına da dikkat edilmelidir. Cihazdaki yüksek performans hala güçlü bir tristör ünitesi kullanılarak sağlanmaktadır. Bu nedenle, uzmanlardan Lenovo K3 Not White yorumları iyi. Uzmanların görüşüne inanıyorsanız, tiristör bloğunun işleyişi oldukça büyük.

Buna ek olarak, modelinYeni jeneratör dönüştürücüsü ile donatılmıştır. Mevcut iki kutuplu cihaza takılmıştır. Sistemin artan hassasiyeti salınım kondansatörü tarafından sağlanmaktadır. Cihazda ayrıca dört kanal için bir yonga var. Seçiciye bir ikili veri yolu vasıtasıyla bağlanır. Ayrıca, Lenovo K3 Note incelemeleri kaliteli bir geçiş modülatörü için de iyi. Karmaşık görevlerle, sistemin çok hızlı bir şekilde baş etmesine yardımcı olur.

İletişim araçları

Sunulan modelde arkadaşlarınızla iletişim kurmakBir çok yol var. Her şeyden önce, yüksek hızlı İnternet unutulmamalıdır. Lenovo K3 Not'un kullanışlı sekme çubuğu için, sahiplerin yorumları pozitiftir. Kullanıcının özelleştirilmesi kendi takdirine bağlıdır. Bu durumda, cihazdan gönderilen mesajlar oldukça rahat. Ses komutu sesli komutları algılama yeteneğine sahiptir.

Ayrıca, veri iletimi içinbaşka bir cihazda daima Bluetooth'u kullanabilirsiniz. Bu modelde iletişim için birçok sembol var. Kullanıcı giriş parametrelerini menüden yapılandırabilir. Ayrıca, SMS'in gelecekteki kullanımlar için e-postaları çabucak alabileceğini unutmamalısınız. Mesaj aktarma işlevi kullanılabilir. Buna ek olarak, flash-SMS cihazlarının desteklendiğinden bahsetmek önemlidir.

kamera

Belirtilen cihazdaki kamera ile kullanılır.beyaz dengesi işlevi. Bu durumda, kullanıcı video çözünürlüğünü ayarlayabilir. Belirtilen cihaza geçebilir miyim. Doğrudan mikrofonun parametreleri de ayar yapabilme özelliğine sahiptir. Bu durumda zamanlayıcı gelişmiş özellikler sekmesi ile ayarlanır.

Bu modeldeki otomatik inceleme özelliğivarsayılan olarak aktiftir. Cihazdaki kontrastın ayarlanması, bir adım tipinde sağlanır. Doğrudan, görüntünün parlaklık ayarları fonksiyon sekmesi üzerinden ayarlanır. Belirtilen cihazdaki ışığa duyarlılık ayarlanamaz. Kullanıcının, özel işlevlerin sekmesi arasından seçebileceği aydınlatma türü.

lenovo k3 not k50 t5 yorumlar

Kamera hakkındaki yorumlar

Kamera için Smartphone Lenovo K3 Note incelemeleri varoldukça iyi. Bu modeldeki beyaz dengesi iyi çalışıyor. Doğrudan kameraya geçme oldukça hızlı bir şekilde gerçekleştirilir. Ayrıca sergi izni uygun olduğunu belirtmek gerekir. Ana menüden kaydetme yerini seçebilirsiniz. Efekt sekmesinde, görüntülerin parlaklığı hassas bir şekilde ayarlanabilir. Geceleri, kamera ortalama kalite çekiyor.

Ayrıca, Lenovo K3 Note incelemeleri için iyi olurFotoğraflardaki bulanıklığın çok nadir görülebildiğini. Bu durumda, cihazdaki ışığa duyarlılık parametreleri kapsamlıdır. Bu ünitedeki doğrudan kontrast adım adım kontrol edilir. Varsayılan kenar yumuşatma işlevi etkin değildir ve bu büyük bir dezavantajdır. Kullanıcının cihaz ayarları sekmesinden etkinleştirmesini etkinleştirin.

lenovo k3 not white yorumlar

Medya Oynatıcı

Bu cihazdaki medya oynatıcı yüklüoldukça ilginç. Bu durumda, menü geniş, kullanıcı arayüzü yapılandırabilir. Tüketicilerin yorumlarına inanıyorsanız, medya oynatıcıda albümler atarsanız bir fırsat vardır. Yeni melodilerin doğrudan indirilmesi hızlı bir şekilde gerçekleşir. Bu durumda, kullanıcı harici bir depolama cihazından müzik seçebilir. Aynı zamanda ses menüden ayarlanabilir. Cihazdaki oynatma listeleri sanatçı tarafından bile seçilmiştir. Kullanıcıyı dağıttıkları türün de bir fırsatı var.

Medya oynatıcı hakkında yorumlar

Lenovo K3 Note K50 T5 incelemelerimedya oynatıcı çok çeşitli alır. Her şeyden önce, sadeliği için övgü. Aynı zamanda görsel efektleri de özelleştirebilirsiniz. Bu durumda, üreticinin müziği tekrarlama modu sağlanır. Doğrudan geri sarma hem panelden hem de ortam yürütücüsünün menüsünden yapılabilir. Ayrıca, Lenovo K3 Note incelemeleri, en sevdiğiniz müziğin aramasının fazla zaman almayacağı gerçeğinden dolayı olumludur.

Üretici tarafından melodiyi geri sarsağlanmıştır. Dezavantajlar arasında, belleğin 20 GB'ı aşan bir harici depolama cihazından uzun bir müzik yükünden bahsetmek önemlidir. Albüm atama işlevi varsayılan olarak çalışır. Video klipler bu medya oynatıcı tüm formatları oynayamaz ve bu ürünü satın almadan önce dikkate alınmalıdır.

Ekran ayarları

Bu durumda ekran güzelBasit. Her şeyden önce, onun için birçok arka plan ekran koruyucular olduğunu not edilmelidir. Bunları bir hafıza kartından indirebilirsiniz. Buna ek olarak, sahibi bu amaçla İnternet'i kullanabilir. Grafik indirme seçeneği varsayılan olarak üretici tarafından sağlanır. Kullanıcı için görüntü formatları en farklı olanı seçme yeteneğine sahiptir.

Panelde konuşursak, ayar yapalım.oldukça basitçe. Bu durumda, cihaz ilk sırada en kullanışlı programları gösterir. Bu modeldeki ekranın parlaklığı, kaydırıcıyla ayarlanabilir. Cihazdaki bekleme modu varsayılan olarak etkinleştirilmiştir. Bu durumda, çok sahibin tercihlerine bağlıdır. Doğrudan yazı tipi boyutu seçme yeteneğine sahiptir. Toplamda, kullanıcı için seçim üç seçenek verilir. Zaman ayar fonksiyonu varsayılan olarak sağlanır. Ayrıca belirtilen cihazda senkronizasyon ve kopyalama özelliklerini ayarlamak mümkündür.

smartphone lenovo k3 not k50 t5 yorumlar

sokma

Bu telefonun yazılımı oldukça güzelbirçok şirket. Ancak bunu kendiniz yapabilirsiniz. Ancak, bu, standart sette cihaza sunulan bir USB kablosu gerektirir. Her şeyden önce, "Firmware" firmware programının kurulması önemlidir. İnternetten indirin oldukça basit, ancak bununla birlikte birçok virüs olabilir. Yukarıdakilerin tümü göz önüne alındığında, dosya çalıştırılmadan önce antivirüs ile taranmalıdır.

Programı etkinleştirdikten sonra doğrudancihazı bağlayın. Minimum şarj edilmesi% 50 seviyesinde. Ayrıca, sistem dosyalarının temizlenmesi gerekli değildir. "Operated" programı otomatik olarak yapacaktır. Cihazı yaklaşık 20 dakika süreyle yanıp sönme işlemini gerektirir. Bundan sonra, model güvenli bir şekilde çıkarılmalı ve performans açısından kontrol edilmelidir.

lenovo k3 not yorumlar

uygulamaların

Varsayılan olarak, bu model birçokkullanışlı uygulamalar. Özellikle çeşitli fotoğraf editörlerinden bahsedilebilir. Yardımları sayesinde kullanıcı görüntüleri kolayca değiştirebilir. "En İyi Müzik" programı müzik dinlemeye ayarlandı. Ancak, kullanıcı diğer uygulamaları indirebilir. Cihazın programlarını kullanan ekran koruyucular da aranabilir.

Doğrudan belirtilen modeldeki oyunlardan"Sokak Şehri", "Solitaire", yanı sıra birçok diğerleri sundu. AVB Lenovo K3 Note K50 antivirüs sistemi için, yorumlar olumlu. Sunulan cihazda, varsayılan olarak yüksek bir koruma seviyesinde kullanılır. Bu cihazın, yardımcı programların aranması için bir uygulaması olduğu da belirtilmelidir. Model güncelleme sistemlerinden ayrı olarak çalışır.

lenovo k3 not k50 yorumlar

İsteğe Bağlı Aksesuarlar

Öncelikle belirtilen için birçok alıcıcihazlar kulaklık alır. Zamanımızdaki en kalitatif "Güven" markasının modeli olarak kabul edilir. Bugüne kadar, mağazaların düzenleyicileri olan ve olmayan bir çok kulaklığı var. Frekansta, bu markanın modelleri oldukça farklıdır. Raflarda 3D ses ürünleri olduğunu belirtmek de önemlidir. Ses kalitesi basittir, ancak bu gibi durumlar oldukça pahalıdır.

Ortalama model parametrelerini dikkate alırsakDaha sonra mağazada yaklaşık 1200 ruble maliyeti. Bu cihaz için portatif araç kitleri de sıklıkla kullanılmaktadır. Bu akıllı telefon için ayrı ayrı seçilirler. Bu model için bir portatif araç kitinin ortalama maliyeti yaklaşık 4 bin ruble. Bir şarj cihazı genellikle "jab" kullanıyordu. Piyasada çeşitli biçimlerde sunulmakta, model için onları almak kolay olacaktır.Related news

 • Hormon Kan Test Sonuçları
 • Anason Çayının Faydaları Yapılışı Yan Etkileri
 • Sultan Salatası Tarifi
 • Tv Ünitesi Arkası 15 Duvar Kağıdı Dekorasyonu
 • Hamilelikte Çatlak Önleme Yolları İçin Tıklayınız

 • Lenovo K3 Notebook: müşteri yorumları, açıklama, özellikler ve incelemeler

  Lenovo K3 Notebook: müşteri yorumları, açıklama, özellikler ve incelemeler


  Lenovo K3 Notebook: müşteri yorumları, açıklama, özellikler ve incelemeler

  Lenovo K3 Notebook: müşteri yorumları, açıklama, özellikler ve incelemeler

  Lenovo K3 Notebook: müşteri yorumları, açıklama, özellikler ve incelemeler

  Lenovo K3 Notebook: müşteri yorumları, açıklama, özellikler ve incelemeler

  Lenovo K3 Notebook: müşteri yorumları, açıklama, özellikler ve incelemeler

  Lenovo K3 Notebook: müşteri yorumları, açıklama, özellikler ve incelemeler

  Lenovo K3 Notebook: müşteri yorumları, açıklama, özellikler ve incelemeler

  Lenovo K3 Notebook: müşteri yorumları, açıklama, özellikler ve incelemeler

  Lenovo K3 Notebook: müşteri yorumları, açıklama, özellikler ve incelemeler

  Lenovo K3 Notebook: müşteri yorumları, açıklama, özellikler ve incelemeler

  Lenovo K3 Notebook: müşteri yorumları, açıklama, özellikler ve incelemeler

  Lenovo K3 Notebook: müşteri yorumları, açıklama, özellikler ve incelemeler

  Lenovo K3 Notebook: müşteri yorumları, açıklama, özellikler ve incelemeler

  Lenovo K3 Notebook: müşteri yorumları, açıklama, özellikler ve incelemeler

  Lenovo K3 Notebook: müşteri yorumları, açıklama, özellikler ve incelemeler

  Lenovo K3 Notebook: müşteri yorumları, açıklama, özellikler ve incelemeler

  Lenovo K3 Notebook: müşteri yorumları, açıklama, özellikler ve incelemeler

  Lenovo K3 Notebook: müşteri yorumları, açıklama, özellikler ve incelemeler

  Lenovo K3 Notebook: müşteri yorumları, açıklama, özellikler ve incelemeler

  Lenovo K3 Notebook: müşteri yorumları, açıklama, özellikler ve incelemeler

  Lenovo K3 Notebook: müşteri yorumları, açıklama, özellikler ve incelemeler

  Lenovo K3 Notebook: müşteri yorumları, açıklama, özellikler ve incelemeler

  Lenovo K3 Notebook: müşteri yorumları, açıklama, özellikler ve incelemeler

  Lenovo K3 Notebook: müşteri yorumları, açıklama, özellikler ve incelemeler

  Lenovo K3 Notebook: müşteri yorumları, açıklama, özellikler ve incelemeler

  Lenovo K3 Notebook: müşteri yorumları, açıklama, özellikler ve incelemeler

  Lenovo K3 Notebook: müşteri yorumları, açıklama, özellikler ve incelemeler

  Lenovo K3 Notebook: müşteri yorumları, açıklama, özellikler ve incelemeler

  Lenovo K3 Notebook: müşteri yorumları, açıklama, özellikler ve incelemeler