Lenpechat: mühürlerin hızlı ve verimli bir şekilde geliştirilmesi ve üretimi 11 03.03.2019, 08:19

"Lenpechat": mühürlerin hızlı ve verimli bir şekilde geliştirilmesi ve üretimi

Şirketin lideri "Lenpechat"Leningrad bölgesi ve St. Petersburg'da mühür ve pulların geliştirilmesi ve imalatı. Kendine saygılı her işletme sahibi, St. Petersburg'da sadece kalite ve zaman çizelgeleri ile başarısız olmayan güvenilir firmalara pul damgaları ısmarlamaktadır. Karşılıklı yararlı işbirliği için sağlam bir ortak arıyorsanız - şanslısınız!

Üretim yöntemleri

 1. Lazer gravür. Baskı kalıbı pul kauçuğuna kazınmıştır. Bu yöntem, artan karmaşıklık seviyesi. En ufak detaylar bile tam uyacak şekilde iletilecektir. Bu yöntemle yapılan baskı, ertesi gün için hazır olacak, ancak maliyeti yasaklayıcı olmayacaktır.
 2. Flash teknolojisi. Bu mühürler, bir damga pedinin bulunmamasıyla ayırt edilirler. Genellikle bu durumda, 6 parçaya kadar farklı renklerde baskılar kullanılır ve ilgili renkler baskıda zaten bulunur. Gerekirse, bu teknoloji için keçe üretimini hızlandırılmış bir şekilde sipariş edebilirsiniz.
 3. Fotopolimer teknolojisi. Bu tür baskı işlemleri yalnızca kısa bir süre için önerilebilir. Gerçek şu ki, bu mühürlerin baskısı net olarak açıklanamıyor ve bu nedenle sahteciliğe karşı koruma seviyesi çok az. Bunun avantajı üretim zamanıdır. Ortalama olarak, fotopolimer teknolojisine baskı 20 dakika içinde yapılabilir.

damga imalat

Kendinizi sahtelerden nasıl korursunuz?

Mühürler sahteciliği o kadar seyrek değildir. Bu durumda dolandırıcılar, kağıttan gerçek baskının izlenimi üzerine üretilen bir mühür oluştururlar. İnceleme yapılması halinde, bu tür eylemler açığa çıkar. Sahte mühür, bir şirketin mührünün kopyası olduğunda daha da kötüdür. Bu, ancak kopya ana düzenten yapıldığında mümkündür. Bu davadaki en niteliksel inceleme bile iki gösterim arasındaki farkı fark etmeyecektir.

dolandırıcılık kendinizi koruyun kolaydır - büyük yazılı uzun bu pazarda çalışıyorum sadece kanıtlanmış şirketleri rezervasyon gerekiyor. Üzerinde "Lenpechat" hizmetlerine çok büyük ve saygın kuruluşlar başvuruyor,bu nedenle müşteriler bu tür sorunların hiçbir zaman onlara dokunmayacağı konusunda emindir. Şirket üreticisi, aynı zamanda, maksimum koruma seviyesine sahip yüksek kaliteli mühürler üretmeye çalışıyor. Koruma olarak burada, GOST şartlarının bir parçası olan küçük bir mikro metinden, "Moirait" yöntemi de dahil olmak üzere mülkiyetin korunmasına kadar çeşitli seçenekler sunulmaktadır.

Güvenilir işbirliği

"Lenpechat" şirketinin çalışanlarımüşteriyi dinleyin ve müşterinin isteğine göre siparişi tam olarak yerine getirin. Deneyimli tasarımcılarla birlikte, daha sonra St. Petersburg ve Leningrad Bölgesi'ndeki büyük ve küçük işletmelerde kullanılan birinci sınıf mühürler oluşturuldu. Mühür üretimi, ofislere kişisel ziyaretler olmadan hemen gerçekleştirilebilir. Uygulamalar uzaktan kabul edilir. Telefonla veya sitede özel bir form aracılığıyla.Related news

 • Meriç Deresi, fabrika atıklarıyla kirli akıyor iddiası: Sinek bile yaşamıyor
 • Alina Boz ve Alp Navruz Şule ile Vitrindekilere konuk oluyor
 • Earthship Evler
 • Anti Selülit Diyeti ile Yaza Hazırlanın
 • Bana da öğretin
 • Varto Haberleri: Babasının, kestiği koyunu asmak için ağaca bağladığı ipe boynu dolanan Maruf, öldü

 • Lenpechat: mühürlerin hızlı ve verimli bir şekilde geliştirilmesi ve üretimi 6

  Lenpechat: mühürlerin hızlı ve verimli bir şekilde geliştirilmesi ve üretimi


  Lenpechat: mühürlerin hızlı ve verimli bir şekilde geliştirilmesi ve üretimi 35

  Lenpechat: mühürlerin hızlı ve verimli bir şekilde geliştirilmesi ve üretimi 68

  Lenpechat: mühürlerin hızlı ve verimli bir şekilde geliştirilmesi ve üretimi 66

  Lenpechat: mühürlerin hızlı ve verimli bir şekilde geliştirilmesi ve üretimi 15

  Lenpechat: mühürlerin hızlı ve verimli bir şekilde geliştirilmesi ve üretimi 10

  Lenpechat: mühürlerin hızlı ve verimli bir şekilde geliştirilmesi ve üretimi 13

  Lenpechat: mühürlerin hızlı ve verimli bir şekilde geliştirilmesi ve üretimi 89

  Lenpechat: mühürlerin hızlı ve verimli bir şekilde geliştirilmesi ve üretimi 53

  Lenpechat: mühürlerin hızlı ve verimli bir şekilde geliştirilmesi ve üretimi 45

  Lenpechat: mühürlerin hızlı ve verimli bir şekilde geliştirilmesi ve üretimi 69