Leyla BilginelLeyla Bilginel
Leyla Bilginel

Leyla Bilginel

Oyuncu Leyla Bilginel, Uzakdoğu'da ilginç bir maceraya atıldı.

30.01.2019Magazin

Oyuncu Leyla Bilginel, Uzakdoğu'da ilginç bir maceraya atıldı. Bilginer yakın bir arkadaşıyla bir ay boyunca otostop çekerek Tayland'ı gezmeye başladı.

30.01.2019Magazin
Bodrumda kamp hayatı

Bodrum'da kamp hayatı

Tayland’da sivrisinek ısırması sonucu Dang Humması’na yakalanan ve Türkiye’de tedavi edilen Leyla Bilginel, Bodrum’da tatil yapıyor.

28.08.2018Magazin
Leyla Bilginel kimdir kaç yaşında

Leyla Bilginel kimdir kaç yaşında?

Leyla Bilginel, yurt dışında yaşadığı sürede yaşadıklarıyla gündemdeki isimler arasında yer aldı. Bir süredir yurt dışında yaşamını sürdüren Leyla Bilginel, sperm bankasından hamile kalarak çocuk sahibi olmuştu. Peki, Leyla Bilginel kimdir va kaç yaşındadır? İşte, merak edilen ismin kariyeri hakkında bazı bilgiler

6.08.2018Magazin
Ölümden dönmüştü İlk kez görüntülendi

Ölümden dönmüştü! İlk kez görüntülendi

Tayland’da sivrisinek ısırması sonucu Dang Humması’na yakalanan Leyla Bilginel, sağlığına kavuştu. Nişantaşı’nda görüntülenen oyuncu, tedavi için kendisini Türkiye’ye getiren Sağlık Bakanlığı’na teşekkür etti.

18.07.2018Magazin
Leyla Bilginel: Atatürkün de dediği gibi ne varsa Türk hekimlerinde var

Leyla Bilginel: Atatürk'ün de dediği gibi ne varsa Türk hekimlerinde var

22.06.2018Fatih
Leyla Bilginel kimdir, kaç yaşında

Leyla Bilginel kimdir, kaç yaşında?

Bir süredir yaşamını yurt dışında sürdüren Leyla Bilginel, sağlık sorunları nedeniyle gündeme geldi. Dang Humması hastalığıyla zor günler geçiren Leyla Bilginel’in hayatı merak konusu oldu. Peki, Leyla Bilginel kimdir, kaç yaşında?

22.06.2018Magazin
Sağlık Bakanlığı tedavisi için Leyla Bilgineli İstanbula getirdi

Sağlık Bakanlığı tedavisi için Leyla Bilginel'i İstanbul'a getirdi

22.06.2018Merkez
Leyla Bilginel Dengue Fever tedavisi için İstanbulda

Leyla Bilginel 'Dengue Fever' tedavisi için İstanbul'da

Bir süredir Tayland'da yaşayan Leyla Bilginel sivri sinek ısırması sonucu hastanelik olmuştu. 'Dengue Fever' isimli hastalığa yakalanan Leyla Bilginel gözyaşları içinde yardım istemişti. Sağlık Bakanlığı, Bilginel'in yardım çağrısına cevap verdi. Tayland'a giden Türk doktorlar Bilginel'i İstanbul'a getirdi.

22.06.2018Magazin
Dangue virüsü nedir Dang humması hastalığı nedir

Dangue virüsü nedir? Dang humması hastalığı nedir?

Dangue virüsü nedir sorusu ünlü oyuncu Leyla Bilginel'in hastalanmasının ardından binlerce kişi tarafından araştırılmaya başlandı. Dang hummasına yakalanan Oyuncu Leyla Bilginel'in hastanede yaşam mücadelesi devam ediyor. Peki, Dangue virüsü nedir? Dang humması hastalığı nedir?

18.06.2018Gündem
Magazin Son 24 saat 13 Haziran

Magazin Son 24 saat 13 Haziran

..

13.06.2018
Leyla Bilginel kimdir kaç yaşında Leyla Bilginel hangi dizilerde oynadı

Leyla Bilginel kimdir kaç yaşında? Leyla Bilginel hangi dizilerde oynadı?

Leyla Bilginel, geçirdiği rahatsızlık nedeniyle gündemdeki isimler arasında yer alıyor. Bir süredir Tayland'da yaşayan Leyla Bilginel, sivrisinek ısırığı nedeniyle rahatsızlığa yakalanmış ve tedaviye başlandığını bildirmişti. Sperm bankasından hamile kalarak bir çocuk sahibi olan Leyla Bilginel, kariyeri boyunca çeşitli dizi ve filmlerde boy göstermiştir. Peki, Leyla Bilginel kimdir kaç yaşında? İşte, o isim hakkında bazı bilgiler

13.06.2018Magazin
Leyla Bilginelden kötü haber Gözyaşları içinde sevenlerinden dua etmelerini istedi

Leyla Bilginel'den kötü haber! Gözyaşları içinde sevenlerinden dua etmelerini istedi

Uzun zamandır oğlu ile Tayland’da yaşayan Leyla Bilginel, sinek sokması sonucu hastaneye kaldırıldı. 'Dengue Fever' hastalığına yakalanan ünlü isim gözyaşları içinde sevenlerinden dua etmelerini istedi.

13.06.2018Magazin
Leyla Bilginelden kötü haber Gözyaşları içinde sevenlerinden dua etmelerini istedi

Leyla Bilginel'den kötü haber! Gözyaşları içinde sevenlerinden dua etmelerini istedi

Bir süredir Tayland'da yaşayan Leyla Bilginel'den üzücü haber geldi. Sivrisinek ısırması nedeniyle 'Dengue Fever' isimli hastalığa yakalanan Leyla Bilginel, sevenlerine mesaj gönderdi. Oğluyla birlikte Tayland'da yaşayan ünlü isim,' Dua edin ne olur bir an önce iyileşeyim! Çok hastayım' sözlerini gözyaşlarıyla aktardı.

13.06.2018Magazin
Parayla işim olmaz

Parayla işim olmaz

Üç yıl önce oğlu Kayra ile Phuket’e yerleşen ve ‘Sendeki Ben’ isimli kitabı için uzun zamandır İstanbul’da olan Leyla Bilginel, önceki gün Nişantaşı’ndaydı.

5.10.2017Magazin
Leyla Bilginel kimdir, kaç yaşındadır

Leyla Bilginel kimdir, kaç yaşındadır?

Leyla Bilginel, spikerlik ve oyunculuk deneyimi dışında özel hayatıyla da magazin gündeminin ortasında yer alıyor. 2007 yılında ABD'de bulunan sperm bankasından aldığı spermle hamile kalan Leyla Bilginel, Serkan Kayra isminde bir çocuk sahibi olmuştur. Peki, merakla araştırılan Leyla Bilginel kimdir, kaç yaşındadır?

3.10.2017Televizyon
Leyla Bilginel kimdir, kaç yaşında

Leyla Bilginel kimdir, kaç yaşında?

Leyla Bilginel’in özel yaşamı merak ediliyor. Phuket Adası’nda oğluyla birlikte yaşayan Leyla Bilginel, 2007 yılında aldığı kararla uzun süre adından söz ettirmiştir. Peki Leyla Bilginel kimdir, kaç yaşında?

27.09.2017Magazin
Serdar Ortaç’a ulaşmak istiyorum

Serdar Ortaç’a ulaşmak istiyorum

Leyla Bilginel, önceki gün oğlu ve annesiyle Nişantaşı’ndaydı.

11.09.2017Magazin
Gökhan Taşkın kimdir Flash Tv sunucusu kaç yaşında

Gökhan Taşkın kimdir? Flash Tv sunucusu kaç yaşında?

Flash Tv sunucusu olarak tanınan Gökhan Taşkın kendine has haber sunuş tarzıyla adından söz ettirmeye devam ediyor. Televizyon hayatı Magic BOX'da seslendirme yaparak başlayan Gökhan Taşkın, Asena Onur Çakmak, Bayhan Gürhan, Günay Musayeva, Atilla Taş, Leyla Bilginel, Neslihan Önder, Nur Gümüşdoğrayan gibi isimlerle 'Ben Burdan Atlarım' yarışmasına katılmıştı. Peki, Gökhan Taşkın kimdir? Flash Tv sunucusu kaç yaşında?

8.07.2017Gündem
Leyla Bilginel: 30 metrekarede yaşıyorum çamaşır makinem bile yok

Leyla Bilginel: 30 metrekarede yaşıyorum çamaşır makinem bile yok

Üç yıl önce radikal bir kararla her şeyi ardında bırakan, oğlu Kayra’yla birlikte Phuket’e yerleşen Leyla Bilginel, önceki gün Beşiktaş’taki bir kafede objektife takıldı. Hayatını anlattığı “Bendeki Sen” kitabı nedeniyle bir süre İstanbul’da olacağını açıklayan ünlü oyuncuyla yeni hayatını konuştuk.

27.06.2017Magazin
Cansu Taşkın kimdir Kaç yaşında

Cansu Taşkın kimdir? Kaç yaşında?

Cansu Taşkın, Renkli Sayfalar’a konuk oldu. Özellikle paylaştığı cesur fotoğraflarla adından söz ettiren ve geniş bir takipçi kitlesine sahip olan 'Instagram fenomeni' Cansu Taşkın'ın özel hayatı yeniden gündeme geldi. Peki, son zamanların en popüler isimlerinden olan Cansu Taşkın kimdir, kaç yaşında?

30.01.2017Kelebek
Cansu Taşkın kimdir

Cansu Taşkın kimdir?

İnstagram hesabından en ince belli manken olma ünvanını kanıtlar nitelikte fotoğraflar yayınlaması ile dikkatleri çeken, şu sıralar Adriana Lima’ya benzediğini iddia etmesiyle gündeme gelen Cansu Taşkın kimdir? Cansu Taşkın nerede ve ne zaman dünyaya geldi, kariyerindeki çalışmaları nelerdir? Detaylar haberimizde…

30.03.2016Hayat
Bayhan Gürhan kimdir

Bayhan Gürhan kimdir?

Bir döneme damgasını vuran Popstar yarışmasıyla adının duyuran, o dönemde yarışmanın jüri üyelerinden Deniz Seki ile tartışma yaşayarak popüleritesi artan ve şu sıralar cezaevinde olan Deniz Seki’yi ziyarete gitmediğini söylemesiyle gündeme gelen Bayhan Gürhan kimdir?

30.03.2016Hayat
Tuğba Özay kimdir Hayatı

Tuğba Özay kimdir? Hayatı?

Şimdilerde Survivor 2016’da ünlüler takımında yarışan Tuğba Özay kimdir? Tuğba Özay nerede ve ne zaman dünyaya geldi, kariyerinde hangi çalışmalar var, eğitimi nedir? Tuğba Özay’ın hayatı detaylarıyla haberimizde…

29.03.2016Hayat
Günay Musayeva kimdir

Günay Musayeva kimdir?

Ünlü oyuncu Tolga Karel ile geçtiğimiz yıl boşanan Azerbeycanlı manken, oyuncu Günay Musayeva ile ilgili merak edilenleri bir araya getirdik. Güzel oyuncu hakkında kimdir, kaç yaşında, eşi kim, çocuğu var mı, hangi dizi ve filmlerde rol aldı? gibi özel hayatı ve kariyeri ile ilgili bilinmeyenler haberimizde…

25.03.2016Hayat
Asena kimdir Biyografi

Asena kimdir? Biyografi

Oryantal dansın en iyi isimlerinden biri olan, yıllardır muhteşem göbek dansı ile izleyenleri etkilemeyi başaran Asena kimdir? Göbek dansının sultanı Asena’nın hayatı detayları ile haberimizde…

25.03.2016Hayat
Leyla bilginel isyan etti

Leyla bilginel isyan etti

Oğlu ile birlikte Phuket'e yerleşen ve gözlerden uzan bir yaşam süren Leyla Bilginel kendisini eleştirip, fotoğraflarının altına olumsuz yorumlar yaza takipçilerine sitem etti.

25.04.2015Magazin
Oğluma Baban yok dedim

Oğluma 'Baban yok' dedim

Oyuncu Leyla Bilginel 7 yaşındaki oğlu Kayra ile 5 ay önce Türkiye'yi terk etti.

14.01.2015Magazin
Leyla Bilginel Taylandda sil baştan hayata başladı

Leyla Bilginel Tayland'da sil baştan hayata başladı

Sprem bankasından çocuk sahibi olduğu için günlerce manşetlerden inmeyen Leyla Bilginel, Türkiye'yi terk edip oğluyla birlikte Phuket'e yerleşti.

17.10.2014Magazin
Ayasla buluşma

Ayas'la buluşma

Türkiye’nin ilk çizgi sinema filmi “Ayas”ın galası, önceki akşam Kanyon Cinemaximum’da yapıldı.

20.11.2013Gündem
AYAS İÇİN GELDİLER

AYAS İÇİN GELDİLER

Türkiye’nin ilk çizgi sinema filmi “Ayas”ın 18 Kasım Pazartesi günü Kanyon Cinemaximum’da gerçekleştirilen galası, çocuklarıyla birlikte sanat, medya ve cemiyet hayatından isimleri ağırladı.

19.11.2013Kelebek
Editörün seçimi (bu hafta)

Editörün seçimi (bu hafta)

Bu hafta ki tiyatro,müzayede ve sergiler

25.05.2013Kelebek
Qüfür gecesi

Qüfür gecesi

Arafat Şavata, Cansu Taşkın, Ahmet Nesin, Ekrem Erkek, Leyla Bilginel, Ayşen Gruda, Sinan Bengier, Murat Soydan ve Selahattin Taşdöğen’in rol aldığı “Qüfür”ün galası önceki akşam Beyoğlu Majestik Sinemaları’nda yapıldı.

25.04.2013Kelebek
Ben buradan atlayamadım

Ben buradan atlayamadım!

5 Nisan Cuma günü ekranlarda çok ilginç bir yarışma başlıyor. 18 ünlü, 10 metre yüksekten havuza atlayacak. “Splash”, “High Dive” gibi isimlerle çeşitli ülkelerde yayınlanan ve büyük ilgi gören bu yarışma için ünlüler hazırlıklarını sürdürüyor. Ben de Bayrampaşa’daki Hidayet Türkoğlu Spor Tesisleri’nde yapılan antrenmana gittim, ünlülerin nasıl atladığını izledim. Açıkçası giderken, röportaj sonrası bir ünlüyle el ele tutuşup, takım elbise ve ayakkabılarla havuza atlamak vardı kafamda. Çok güzel fotoğraf olacaktı! Ancak 7,5 metrelik kuleye çıkınca bu fikrimden hemen vazgeçtim...

1.04.2013Spor Arena
Rockçı oldular

Rock'çı oldular

46 dergisi, üçüncü yaşını “Glam Rock Edition”la kutluyor. Yeni sayıda, glam kültürünün efsane isimlerine sürpriz ünlüler hayat verdi.

14.03.2013Kelebek
O benim doktorum

O benim doktorum

Leyla Bilginel, önceki gün Akmerkez’de bir beyle görüntülendi.

15.02.2013Kelebek
Alanda oğlu karşıladı

Alanda oğlu karşıladı

“Trophy Türk” yarışmacıları, 49 günlük macerayı tamamlayıp yurda döndü. Afrika’daki o zorlu günlerden sonra sevdiklerine kavuşmanın mutluluğunu yaşayanlardan biri de Leyla Bilginel’di...

18.10.2012Kelebek
Bodrum’un yerlisi

Bodrum’un yerlisi

Oğlu Kayra’yı büyük şehrin karmaşasından uzak büyütmek isteyen Leyla Bilginel, Bodrum’a yerleşti.

31.07.2012Gündem
O ilişki beyazperdede

O ilişki beyazperdede

Aczimendi tarikatının lideri Müslüm Gündüz ile 1996 yılında uygunsuz şekilde yakalandığı Fadime Şahin’in ilişkisi beyazperdeye taşındı. Komedi türündeki “(Q)üfür”’ün yönetmeni Gani Şavata.

23.07.2012Kelebek
Esin gitti Leyla geldi

Esin gitti Leyla geldi

Esin Moralıoğlu ile bir dargın bir barışık sürdürdüğü ilişkisine nokta koyan İshak Cerit, bu yaz da Türkbükü’ne demirlediği lüks yatı Aloha’da tatil yapıyor.

13.06.2012Kelebek
Kayra okula başladı

Kayra okula başladı

Leyla Bilginel, önceki gün oğlu Kayra ve annesiyle birlikte İstinye Park’taydı.

31.08.2011Kelebek
Müzikli söyleşi sunacak

Müzikli söyleşi sunacak

23 Ocak Pazar günü ilk bölümüyle ekranlara gelecek olan programın ayrıntıları şöyle...

25.01.2011Gündem
Hastanede kriz geçirdi

Hastanede kriz geçirdi

Üç yıl önce bir klinikten aldığı spermle oğlu Kayra’yı dünyaya getiren Leyla Bilginel, hamileliği sırasında astım hastalığına yakalanmıştı.

17.11.2010Kelebek
Mor Çatı’ya ünlü desteği

Mor Çatı’ya ünlü desteği

9.11.2010Kelebek
Tuttuğu balıkları geri bıraktı

Tuttuğu balıkları geri bıraktı

Leyla Bilginel, TV8’deki “Ley-Ley-La” programı için yollara düştü.

27.07.2010Kelebek
Sevda Demirele Türk soyu engeli

Sevda Demirel'e Türk soyu engeli

ABD'deki bir sperm bankası yoluyla hamile olduğunu açıklayan Sevda Demirel hakkında inceleme başlatıldı. Sağlık Bakanlığı, "Türk soyunu koruma" amacıyla çıkarılan yeni yönetmelik uyarınca suç duyurusu yaparsa Demirel hakkında adli takip başlatılacak.

18.07.2010Gündem

Yazar Sonuçları

Bir uyandım ve Phuket’e yerleşmeye karar verdim

Şahane bir ikili onlar. Anne-oğul. Birlikte dünyayı geziyorlar. Leyla Bilginel, eski ismiyle Leyla Kömürcü, Amerika’ya gidip sperm bankasından sperm alıp hamile kaldı.Bundan 9 yıl önce. Büyük olaydı, çünkü o dönem böyle kadınlar çok yoktu. Gerçi hâlâ yok. Varsa da gizliyorlar. O, ne yaptıysa açık açık yaptı. Tabii başına gelmeyen kalmadı. Her kafadan ses çıktı. Yine de o, her şeye göğüs gerdi. Birkaç yıl önce de Phuket’e yerleştiklerini duydum. Dünyanın öbür ucunda bir ada.

3.09.2016

Nikâhsız annelere mahalle baskısı yapmayın

Ömer Tuğrul İnançer yaptı yine yapacağını.

20.12.2014

Türkiye’nin D Listesi

Ünsüz ünlülerin bir gram daha şöhret için türlü numaralarını, bütün kozlarını, tek şanslarını kullandıkları bir yarışma daha başladı. ‘Ben Burdan Atlarım’, ‘D- Listesi’nde dibe çakılmamak için verilen savaşın resmi.

Leyla BilginelLeyla Bilginel

Related news

 • Programları ve SMSi kullanmadan VC de puanlama: Hileyi veya her şeyi kurnaz bir şekilde mi
 • Donetskdeki Komünist Parti kongresinde patlama
 • Bir notta gelecekteki ebeveynler için: yeni doğmuş bir bebek için bir beşik nasıl seçilir
 • Muzlu Çikolatalı Tart
 • Birbirinden Kullanışlı 3 Geri Dönüşüm Fikri

 • Leyla Bilginel

  Leyla Bilginel


  Leyla Bilginel

  Leyla Bilginel

  Leyla Bilginel

  Leyla Bilginel

  Leyla Bilginel

  Leyla Bilginel

  Leyla Bilginel

  Leyla Bilginel

  Leyla Bilginel

  Leyla Bilginel

  Leyla Bilginel

  Leyla Bilginel

  Leyla Bilginel