Lukovic Alexander nerede şimdi 2019

Lukovic Alexander nerede şimdi 2019
16.10.2019

Lukovic Alexander nerede şimdi 40

Lukovic Alexander nerede şimdi?

Alexander Lukovic - bilinen futbolcuyalnızca anavatanlarında değil, Sırbistan'da değil, Avrupa'da da. İtalya ve Rusya'nın en iyi kulüplerinde iyi bireysel göstergeler de dahil olmak üzere bunun birçok nedeni vardı.

Erken meslek

Lukovic Alexander futbol okulu oldufutbol kulübü "Sloga". Kralevski ekibi duvarlarından yetenekli Sırp oyuncuların bir sürü yayımlanan ve savunma oyuncusu oyuncuların eğitimin yüksek düzeyde başka bir onay haline gelmiştir. 1998 yılının ortalarında iki sezon gençlerinin oynadıktan sonra Lukoviç düşüş oldu ve 21 maçları geçirdiği için çekirdek ekibin, uygulanmasında, en fazla iki yıl içinde attı 3 gol altını çiziyorlar.

Lukovich Alexander

Potansiyel oyuncunun oyunculuk fark ettimSırbistan şampiyonu ve ülkenin savunma oyuncusu en iyi takımına geçme önerisini kabul etmeyi başaramadı. Alexander Lukoviç ilk iki yılı nadiren "Red Star" için bir temel olarak sahada göründü. Ve koçluk personeli bir yıl sonra oyuncuyu kendi oyun kulübüne götürmesi için bir oyun uygulama kararı aldı. "Birlik" - 2003 yazında ilk takımda bir yer kazanmak amacıyla bir yıl daha başka Sırp kulübe bir sezon için gittikten sonra "hece" savunucusu altı ay sonra o, "Kırmızı" geri döndü ve.

Alexander Lukovic futbolcusu

Bu kiralamadan sonra Lukoviç daha deneyimlive "Crvena" temelinde bir yer sıkıca durdu. 2005/2006 sezonunda defans oyuncusu ile birlikte Sırbistan ve Karadağ Kupasını kazandı, Ulusal Şampiyonluğu kazandı ve milli takımın bir parçası haline geldi. Yetenekli bir oyuncunun gelişimindeki bu başarı Avrupa'da göz ardı edilemez ve 2006 yazında Lukoviç İtalyan "Udinese" oyuncusu haline geldi.

İtalyan Turu

Ancak, İtalyan takım Serie A için hemen oynamakAlexander Lukoviç olamazdı - ödünç - "Ascoli" - transferin hemen sonra, o başka bir takıma İtalya şampiyonluğu gönderildi. "Beyaz-siyah" savunucusu bir parçası olarak, 12 oyun toplam harcanan iki asist kontrol ve Aralık 2006'da derhal oyuncu üssü oldu için "Udinese", geri döndü. Yeni takımında geçirdiği 4 mevsim her biri, Lukoviç harika futbol gösterdi ve 2019 yılında Rus üst kulüplere sadece iki davetiye aldı - "Spartacus" "Zenith" ve Ve çok düşündükten sonra, savunma oyuncusu St. Petersburg'tan takım seçti.

Lukovich Alexander

Rusya'ya Taşınma

Lukoviç'in gelişinde en uzun sezonla çakıştı.Premier Lig Rusça ve turnuvaların her iki asist kontrol içinde, 11 lig maçları, hem de Avrupa Ligi 6 maçta oynadı, yeni kulübünün ilk kupa ve Rusya şampiyonu ünvanını kazandı. Ertesi sezon, Alexander Lukoviç az başarılı geçirdi - o sık sık başlangıç ​​serisinde sahada yer aldı fakat 2012 yılında dolayı bir Sırp temelinde de yaralanmaların bir dizi yıl kaybetti ve artık düzenli maçı, "Zenit" katılmak mümkün.

Eve geri dön

2014 yazında Lukovich Alexander yeniden başladı.Ücretsiz bir temsilci, ancak altı aylığına kendimi eğitmek için transfer dönemi için yeni bir takım bulamadım. Fakat aynı yılın Aralık ayında, defans oyuncusu eski takımına - "Crvena Zvezda" ya götürüldü; sonraki sezonda Alexander ülkenin şampiyonu oldu. Şimdi Sırp savunma oyuncusu düzenli olarak sermaye kulübünde ortaya çıkıyor ve taraftarları sadece güzel bir maçla değil aynı zamanda attığı gollerle de memnun ediyor.

Lukovic Alexander nerede şimdi 2019

Lukovic Alexander nerede şimdi 2019

Related news

 • Özellikleri çok ilginç olan Topaz Taşı
 • Şiş İle Çizgili Patik Yapılışı Videolu Anlatımlı
 • Hipoalerjik kediler var mı
 • Pasifik Okyanusunun iklimi. Pasifik Okyanusunun ikliminin özellikleri
 • Peynirli Rulo Börek Tarifi

 • Lukovic Alexander nerede şimdi 73

  Lukovic Alexander nerede şimdi


  Lukovic Alexander nerede şimdi 9

  Lukovic Alexander nerede şimdi 31

  Lukovic Alexander nerede şimdi 76

  Lukovic Alexander nerede şimdi 22

  Lukovic Alexander nerede şimdi 99

  Lukovic Alexander nerede şimdi 56

  Lukovic Alexander nerede şimdi 67

  Lukovic Alexander nerede şimdi 81

  Lukovic Alexander nerede şimdi 14

  Lukovic Alexander nerede şimdi 98

  Lukovic Alexander nerede şimdi 72

  Lukovic Alexander nerede şimdi 21

  Lukovic Alexander nerede şimdi 16

  Lukovic Alexander nerede şimdi 35

  Lukovic Alexander nerede şimdi 96