Luther dizisi: aktörler ve roller 2019

Luther dizisi: aktörler ve roller 2019 Luther dizisi: aktörler ve roller

"Luther" dizisi: aktörler ve roller

Bugün dikkatiniz olacak"Luther" dizisindeki aktörler. Projenin 4. sezonu 2015 yılında piyasaya sürüldü. İngiliz psikolojik dedektif dizisi hakkında. Resmin yaratıcısı Neil Cross tarafından yapıldı. İlham kaynağı kaynakları Colombo ve Sherlock Holmes hakkındaydı. Standart olmayan yaklaşım ve yetenekler Luther ikinci gibidir. Resmin formatı, izleyicinin suçlunun kim olduğunu önceden bildiğini varsayar. 2019 yılında, projenin beşinci sezon için uzatıldığı açıklandı. 4 seri oluşturmak planlanmaktadır. Çekim 2019'de başlayacak.

soyut

Luther TV dizisi aktörleriİlk olarak, dizinin neyle ilgili olduğunu konuşalım"Luther". Aktörler ve roller daha fazla sunulacak. John Luther, Londra polisi için çalışan ve seri ve ağır suç departmanında çalışan kıdemli bir denetmen. Kahraman karmaşık vakaları ortaya çıkarmak için olağanüstü yeteneklere sahiptir. Aynı zamanda kişisel yaşamındaki sıkıntılar ve iş ile ilgili takıntısından dolayı kendisi iyi ve kötünün eşiğindedir ve yasadışı eylemler gerçekleştirir. Kahraman, seri katili uçurumun üzerinde saklamayı reddediyor.

Onun sonucu olarak, psikolojik deneyimliyorkriz, işten 7 ay boyunca askıya alındı. Bu sırada Zoe'nin karısı Mark North ile bir ilişkiye giriyor. Luther'de boşanma talep ediyor. John'un dinlendikten sonra yapacağı ilk şey, ailesinin astrofizik profesörü olan Alice Morgan'ın ölümüdür. Onlar öldürüldü. Luther, Alice'in antisosyal bir dah olduğunu anlar. Mükemmel cinayeti planladı.

Takip etmesini engelliyor. Kahraman hayatını bozmaya çalışır ve sonra ilişkileri bir tür arkadaşlığa dönüşür. Bir süre sonra, Luther'in bir meslektaşı olan Ian Reed, soruşturma altındaki suçta gizli bir katılımcı olarak ortaya çıkıyor. Durumun düzeltilmesi için ikincisinin teşebbüsleri, davadaki katılımcıların ölümüne istemeden önderlik eder. Sonuç olarak Ian, suçlarını öğrenen Luther'i öldürmeye çalışır.

Düşmanı bulmak isteyen Reed, Zoe'yeve onu yanlışlıkla öldürür. Suçla, Luther'e şüphe düşecek şekilde karşı çıkıyor. Kahraman bir polis baskını başlatır. Zulümden saklanarak Mark, Alice ve Justin Ripley adında genç bir ortağın yardımına başvurdu. Son yardımlaşma kariyer.

Polis sonunda kimin suçlu olduğunu anlarsuç. Alice Reed'i öldürür. Daha sonra, ikincisi bir hapishane hastanesinde biter. Luther'ın yardımıyla buradan kaçar. Sonuç olarak, Alice Londra'dan ayrılır. Luther, Martin Schenck tarafından oluşturulan yeni bir bölümde çalışmaya başlar. Daha önce, John'a karşı bir iç soruşturma yürüttü. Luther suçlunun dul eşi Caroline Jones tarafından ele alınmaktadır. John tutuklandığında, kocası kollarını devirdi.

Bir kadın kızından yardım ister. Luther ödevle başa çıkıyor, çünkü sorumluluk duyuyor. Bu durumda, kahraman kızı korumak ve yasadışı emirleri yerine getirmek zorundadır. Paralel olarak, kahraman seri cinayetleri araştırıyor. Bu suçlar, sanal dünyada gerçek yaşam rekabeti olan Londra'nın tarihinin ve ikizlerinin hayranı olmaya kararlıdır.

Anahtar oyuncular

Luther aktörleri ve rolleri dizisiKıdemli Müfettiş ve Çavuş Justin Ripley, "Luther" filminin ana karakterleri. Aktörler Idris Elba ve Warren Brown bu rolleri oynadı. Onlar hakkında daha ayrıntılı olarak konuşalım.

İdris Akuna Elba bir İngiliz televizyon ve sinema oyuncusu. Resimler için en ünlü:

 • "28 hafta sonra";
 • "RocknRolcu";
 • "Bunny çocukları";
 • "Ghost Rider 2";
 • "Prometheous'un";
 • "Pasifik sınır";
 • "Thor".

Aktör, ailedeki tek çocuktur. Londra'da doğdu. İlk kez yerel okulda Canning Town'da eğitim gördü.

Warren Brown bir aktör. İngiltere’de Warrington’da doğdu. Boyları 1.75 metredir, türler suç, komedi ve dramadır. Ayrıca aşağıdaki filmlerde rol aldı:

 • "Yalancı";
 • "Kamp X";
 • "Herhangi bir yolla";
 • "Arkada";
 • "Bizans";
 • "İyi bir polis";
 • "Kara Şövalye."

Stephen Mackintosh filmde üst düzey olarak çıktıMüfettiş Ian Reed. İngiliz aktörü hakkında. Cambridge'de doğdu. Malcolm Mackintosh babası, Dorothy Parrish annesi. Ayrıca Linda adında bir kız kardeşi var. Çocukluk ile bağlantılı televizyon ve tiyatro ile. İlk çıkışını "Dadı" dizisinde yaptı. 110'dan fazla rol oynadı. Crystal Star ödülünün sahibi oldu.

Wilson, Warma ve McKean

Luther aktörleri ve rolleriAlice Morgan ve Zoe Luther - "Luther" serisinin ana kadın rolleri. Aktörler Ruth Wilson ve Indira Varma bu karakterleri ekrana aktardı. Onlar hakkında daha ayrıntılı olarak konuşalım.

Ruth Wilson İngiliz bir aktris. Aynı isimde dizili Jane Eyre oynadı. Alison Bailey rolünü "Aşıklar" filminde gerçekleştirdi. Ashford şehrinde doğdu. Çocukluğunu Shepperton'da geçirdi. Kızlar için Katolik okulunda Notre Dame'de okudum. Esher Koleji'nde eğitim aldı. Gençliğinde model olarak çalıştı.

Indira Varma İngiliz bir aktris. Bath şehrinde doğdu. Anne - İsviçreli, baba - Hintli. Royal Academy of Dramatic Art'da staj geçti. Filmde ilk filmi "Kama Sutra: Aşkın Hikayesi" filminde yaptı. "Canlı Hedef" ve "Roma" dizisine katılan en ünlüler. Ellary Sand'in rolünü oynadığı "Game of Thrones" projesinde çekildi.

Paul McCann seyircileri Mark North olarak hatırladı. İngiliz aktörü hakkında. "Kör Rebel" dizisinde ana rolü oynadı. "Whitnale ve ben" filminde rol aldı. Tam uzunluktaki Doktor Doctor Who'da oynadı. Liverpool Roma Katolik ailesinden geliyor. Genç yaşlardan gelen ebeveynler, gelecekteki aktörlerin yeteneklerini teşvik etti.

Reeves, Crowley ve Amuka-Kuş

Luther film aktörleriLuther TV programında iki kıdemli subay, Rose Teller ve Martin Schenk var. Aktörler Saskia Reeves ve Dermot Crowley bu karakterlerin karakterlerini mükemmel bir şekilde aktardı. İlk hakkında daha fazla konuşalım.

Saskia Reeves İngiliz bir aktris. Resimler için çoğu bilinen:

 • "Gözlerimi kapat";
 • "Kimlik kartı";
 • "Dune";
 • Kurt Odası.

Tiyatroda aktif olarak oynanan programlara katıldı.Radyoda sesli kitap okumak. Londra'da doğdu. Aynı yerde büyüdü. Bir Alman ve bir İngiliz ailesinden geliyor. Guildhall Tiyatro ve Müzik Okulu'nda okudum.

Resimdeki Nikki Amuka-Bird, Erin Gray olarak görünüyor.

Diğer kahramanlar

Jenny ve Caroline Jones Luther TV dizisinde. Aktörler Amy-Ffion Edwards ve Kirston Varying bu görüntüleri somutlaştırdı. David Dawson, Toby Kent'i canlandırdı.
Mary Day ve kıdemli subay George Stark da "Luther" serisinin arsasında yer alıyorlar. Bu roller için aktörler Sienna Guillory ve David O'Hara seçildi.
Michael Smiley, Benjamin Silver'ın imajını somutlaştırdı.

İlginç gerçekler

Luther 4 sezon aktörleriŞimdi biraz ilginç bilgiler verelimLuther projesi. Zaten bildiğiniz aktörler ve roller. Yapımcı Cathy Swinden. Yönetmenler Stefan Schwartz, Sam Miller ve Bryan Kirk'dı. Serinin zamanlaması - 60 dakika. Film BBC One'da yayınlandı.

Luther dizisi: aktörler ve roller 2019

Luther dizisi: aktörler ve roller 2019

Related news

 • Tsnjan Reservoir (Minsk): açıklamalar, balık tutma, dinlenme
 • Kakaolu Anne Keki
 • Tencerede Sebzeli Tavuk Kebabı Tarifi
 • 2019 Babalar Günü Ne Zaman Kutlanacak
 • 3 Ayda 20 Kilo Nasıl Verilir

 • Luther dizisi: aktörler ve roller

  Luther dizisi: aktörler ve roller


  Luther dizisi: aktörler ve roller

  Luther dizisi: aktörler ve roller

  Luther dizisi: aktörler ve roller

  Luther dizisi: aktörler ve roller

  Luther dizisi: aktörler ve roller

  Luther dizisi: aktörler ve roller

  Luther dizisi: aktörler ve roller

  Luther dizisi: aktörler ve roller

  Luther dizisi: aktörler ve roller

  Luther dizisi: aktörler ve roller