Lymphomyosot ilacı. Yorumlar. Endikasyonları. talimat 2019

Lymphomyosot ilacı. Yorumlar. Endikasyonları. talimat 2019
15.09.2019

Lymphomyosot ilacı. Yorumlar. Endikasyonları. talimat 59

"Lymphomyosot" ilacı. Yorumlar. Endikasyonları. talimat

"Lymphomyosot" ilacı homotoksik ajanlar kategorisine aittir. İlaç anti-ödematöz, immün modüle edici, lenfatik drenaj, anti-enflamatuar ve detoksifikasyon etkileri vardır.

"Lymphomyosot" tıbbı (uzmanların incelemelerionaylamak) metabolizma uyarır, dokulardan lenfatik drenajı iyileştirir, lenf nodlarının bariyer kapasitesini arttırır ve aynı zamanda hücrelerarası ortamdan zehirli maddelerin yok edilmesini de arttırır. Buna ek olarak, ilaç dokudaki diğer ilaçların emilmesini arttırmaya yardımcı olur. Bu, sadece diğer ilaçların dozajını düşürmekle kalmaz, aynı zamanda vücut üzerindeki toksik etkilerini de azaltır.

"Lymphomyosot" ilacı (doktorların incelemeleriÜzerinde immün yetmezlik, lenfatik hipoplazik ve eksüdatif-kataral diyatezi ile komplike olan hastalıklarda etkilidir. İlacın reçete edilmesine ilişkin endikasyonlar çeşitli bulaşıcı (tonsillojenik, tüberküloz ve diğerleri) ve ilaç zehirlenmesini içerir. "Lymphomyosot", adenoidlerde, perineural ödemde, mesoadenitte, kronik tonsillitte kullanılır. İlaç, polinöropati, lenfatizm (elefantiyaz dahil) ile komplike olan diyabet için endikedir.

Dysbiosis, deri hastalıkları (endojen dermatozlar, nörodermatit, egzema) için "Lenfomyosot" (hastaların ve doktorların gözden geçirmesi bu bilgiyi teyit eder) ilacıdır.

İlaç, kardiyak, renalödem, habis ve benign patolojiler. İlaç, somatik kişilik bozuklukları, asteno-nevrotik sendrom, zihinsel gelişim bozuklukları, asteni için de gösterilir. Ajan lenfatik ödem için (mastektomi ve diğer operasyonlardan sonra, yaralanmalardan sonra) reçetelenir.

"Lymphomyosot" ilacının kullanımı (doktorların gözden geçirmesi bu sonuca izin verir), kronik seyirli nazofaringeal hastalıkların tedavisinde bir aşama olabilir.

Tabletler oral veya dil altına alınır (dil altında).

Çocuklar için ilaç "Lenfotomosot" (doktor yorumlarıBu iki yıl için birleştirmek damla şeklinde atama daha uygundur. Bu durumda dozaj - bir günde üç veya daha fazla üç veya beş damla. İki ila altı yıl arasında ilacın günde üç defadan fazla olmayan 7-8 damlalık bir dozda kullanılması önerilmektedir. Altı yaşından itibaren, dozaj yetişkinlerde on günde on veya on beş damla iki veya üç kez olarak ayarlanır.

Tabletler beş veya on mililitre kaynamış suda çözülebilir.

İlaç "Lymphomyosot" için yemeklerden önce alınırOtuz dakika Kabul mümkün ve bir öğünden sonra bir saat. Bir uzman tarafından reçete edilen doz ayrıca 250 mililitre su içinde çözülebilir ve gün boyunca küçük yudumlarda alınabilir. Bu durumda, yutmadan önce solüsyon ağızda tutulmalıdır.

intraartiküler, intramüsküler, periartiküler, deri içi, damar içi, deri altı uygulama için hazırlama "Limfomiozot-H".

Yetişkinler için dozaj - bir ampül bir - yedi günde iki kez. Patolojinin akut seyrinde, ampülün uygulanmasına günlük (veya her iki günde bir) izin verilir.

Pediatri (yetişkinlerde olduğu gibi uygulama şeması) ilebir sene doğumu, bir ila üç yıl arasında, bir ila üç yıl - üçte birinden dörde, üç ile altı yıla kadar - ampülün yarısını kullanın. Altı yaşından itibaren, dozaj yetişkinler için aynıdır.

İlaç "Lymphomyosot" hipertiroidizm, tirotoksikoz kontrendikedir.

Hamilelik ve emzirme sırasında ilacın kullanımı hakkında bilgi yeterli değildir. Bununla bağlantılı olarak, bu dönemlerde ilacı kullanmanın yararı sadece doktor tarafından belirlenir.

İlaç "Lymphomyosot" diğer ilaçlarla birlikte kullanılabilir.

İlaç bir doktor gözetimi olmadan alınmamalıdır.

Lymphomyosot ilacı. Yorumlar. Endikasyonları. talimat 2019

Lymphomyosot ilacı. Yorumlar. Endikasyonları. talimat 2019

Related news

 • Rusya: ABD, Şayrat üssünü vurarak Suriye ordusunu zayıflatmayı başaramadı
 • Süveter etek takım
 • Minyatür Yelpaze Yapımı
 • Olga Bykova - mükemmel bir öğrenci, güzellik, MGIMO Usta, bir uzman elit kulüp Ne Nerede ne zaman
 • Kimyasal Temizlik Ürünleri Kanser Yapar mı

 • Lymphomyosot ilacı. Yorumlar. Endikasyonları. talimat 57

  Lymphomyosot ilacı. Yorumlar. Endikasyonları. talimat


  Lymphomyosot ilacı. Yorumlar. Endikasyonları. talimat 49

  Lymphomyosot ilacı. Yorumlar. Endikasyonları. talimat 89

  Lymphomyosot ilacı. Yorumlar. Endikasyonları. talimat 90

  Lymphomyosot ilacı. Yorumlar. Endikasyonları. talimat 13

  Lymphomyosot ilacı. Yorumlar. Endikasyonları. talimat 2

  Lymphomyosot ilacı. Yorumlar. Endikasyonları. talimat 22

  Lymphomyosot ilacı. Yorumlar. Endikasyonları. talimat 41

  Lymphomyosot ilacı. Yorumlar. Endikasyonları. talimat 94

  Lymphomyosot ilacı. Yorumlar. Endikasyonları. talimat 70

  Lymphomyosot ilacı. Yorumlar. Endikasyonları. talimat 60

  Lymphomyosot ilacı. Yorumlar. Endikasyonları. talimat 53

  Lymphomyosot ilacı. Yorumlar. Endikasyonları. talimat 13