Lyon Izmailov - Pop tarz ve popüler hiciv önde gelen sanatçılarından biri 2019

Lyon Izmailov - Pop tarz ve popüler hiciv önde gelen sanatçılarından biri 2019
20.10.2019

Lyon Izmailov - Pop tarz ve popüler hiciv önde gelen sanatçılarından biri 57

Lyon Izmailov - Pop tarz ve popüler hiciv önde gelen sanatçılarından biri

Hiçbir mizah ve hiciv hayranının bilmediği olası değildir.Izmailov gibi harika bir yazar ve icracı. Doğru, bir "ama" var: Lyon Moiseevich sadece akıllı halk için çalışıyor. Hiç kimse, sanatçının ağzından hiç kimseyi duymadı ve kısa bir süre önce televizyonda modaya dönüşen kötü dille ilgili çalışmalarını görmedi.

Lyon Izmailov: biyografi gerçekleri

Soyadı Izmailov - sanatçının takma adı, onungerçek adı Polyak'dır ("o" üzerine vurgu). Gelecek hicivci, bir inşaatçı ve bir çalışanın ailesinde 5 Mayıs 1940'ta Moskova'da doğdu. Hayatında üzücü bir olay, Lyon üç yaşındayken babasının ölümüydü. Çocuğun eğitimi tamamen annesinin omuzlarına düştü. Yedinci sınıfta o bir yuvarlak onur öğrencisi oldu, ama gelecekte çalışma ilgisi söndürüldü ve Lyons doğa bilimlerine büyük ilgi duymaya başladı.

Lyon Izmailov

Lyon Izmailov eğitimiyle: Okuldan sonra Havacılık Teknik Okulu'nda okudu ve 1960 yılında başarıyla mezun oldu. Daha sonra havacılık tesisinde 2 yıl çalıştıktan sonra Moskova Havacılık Enstitüsüne (MGI) girdi. Daha sonra 1968'de tasarım mühendisi diplomasına layık görüldü.

Izmailova'nın yaratıcı yolu: sanatçı ve geleceğin şöhreti nasıl gerçekleşti?

MAI Lyon amatör performanslara katılmaya başladı,Aynı zamanda, birlikte birkaç hikaye yazdıkları Alexander Levenbuk, “MAI'den” anlamına gelen İzmailov takma adını yazdılar, fakat hepsi İzmailov'u söyledi - bu yüzden düzeltildi.

1979'da gerçekleştirdiği sahnede ilk profesyonel performansı. O yıldan beri Lyon Moiseevich, SSCB Yazarlar Birliği'nin bir üyesi oldu.

Hicivistin bir dizi eseri birlikte yazdıdiğer yazarlarla. Yalnız onun tarafından yazılmış, gerçek adını - Polyak ve ortak - Lyon Izmailov imzaladı. Şakalar, onun tarafından icat edildi, birçoğu, gerçek yazarını bilmeden halkı düşünür. Mizahçı, "Lyon Izmailov'dan seçilmiş anektodlar" adlı bir koleksiyon yayınladı.

Lyon Izmailov anekdotları

1968'ten beri, hicivist yeni yazmaya başladıEğlencüler için V. Narinsky, E. Popov ve V. Orlov ile çalıştı. Tiyatrosunun performansları için birçok şey V. Chudodeev ile birlikte yazdı. Ayrıca, A. Levenbuk, Yu. Volovich ve diğerleri ile verimli bir şekilde işbirliği yaptı.

Bir yazar için talep

Mizah ve hiciv hayranları uzun zamandır Lyon İzmailov'a düşkündür. Onun tarafından yazılan monologlar, birçok mizahçı tarafından gerçekleştirilir, örneğin:

 • G. Khazanov.
 • E. Petrosyan.
 • E. Shifrin.
 • V. Vinokur.
 • S. Rozhkova ve diğerleri.

1969'dan beri, yazar"12 Sandalyenin Kulübü" başlığı altında "Edebiyat Gazetesi", o zamandan beri kalıcı yazar. 1970 yılında Lyon Moiseevich profesyonel bir yazar olarak yer aldı. Yazarın repertuarında halk tarafından sevilen monologlar vardır:

 • "Yurtdışı".
 • "Hayat gösterecek."
 • "Bira".
 • "Karısının annesi."
 • "Komik yasalar" ve diğerleri.

Lyon Izmailov monologları

"Kurbağa Liverpool" Lyon Izmailov tarafından yaratılan çocuklar için esprili bir hikaye. "Lukomorye", çocuk kitlelerine yönelik bir hikaye.

TV'de etkinlik

Izmailov 1972'den beri televizyona katılıyor,oldu dişlilerin yazarı "Bizim komşuları", "Artloto". 1990'larda (kurşun gibi davrandı açtı, "göster dosyaları" ve "bizimle Jester", ve 2003 yılında Kabaklı 13 sandalye "için minyatürler yazdı" - "Komik insanlar"). Defalarca kendisi ve "kahkaha çevresinde" sahne dişli onun eserlerini seslendirdi "Full House". İkincisinin yaratıcı ekibi ile yazar sadece işbirliği yapmakla kalmıyor, aynı zamanda bazen tatile gidiyor, tabii ki, mitingler olmadan da yapmıyor. Yani, Soçi sahilindeki yaz bir gün Lyon Moiseevich, bir plaj kafesinde kahve içen ve bronzlaşan meslektaşlarına sessizce katılan Regina Dubovitskaya'yı canlandırdı. Düşünmeden, mizahçı radyo odasına gitti ve orada kız ikna o cümleyi icat sert bir sesle: "Regina Dubovitskaya! Geri dön, lütfen kafeye ve faturayı öde! "Regina, bunu duyunca hemen fırladı ve her şey için ödeme yaptığını çığlık attı. Jokerler yere kahkaha attılar.

Lyon Izmailov'un hikayeleri

1992'de solo performanslar kaydedildi.TV'de sanatçı: "Yaratıcı akşam" ve "Anekdotlar Akşamı". Lyon Izmailov'un hikâyeleri ince bir mizahi anlama sahiptir ve konuyla ilgilidir ve yazar kendisi izleyiciyi hisseder ve materyalini ustaca sunar.

Satirist tiyatro çalışması

1989'da Lyon İzmailov kendi mizahi tiyatrosunu "Plus" (hudruk) kurdu. Kısa bir süre tiyatroda bir dizi oyun oynanmıştır:

 • "Sovyet tarzında seks" (1990).
 • ". Karl Marx "(1991).
 • "Anekdotlar gecesi" (1991).
 • "Parodists - devam et!" (1992).
 • "Başkan olmak istiyorum" (1995).
 • "Assholes" (1997).

Performans repertuarı şarkılardan, fıkralardan oluşuyor.monologlar, feuilletonlar. Farklı yıllarda tiyatro sektöründe aktörler vardı: I. Khristenko, N. Lukinsky, B. Lvovich, M. Grushevsky, yazar-beyit V. Dabuzhsky. Ünlü sahne oyun yazarları V. Koklyushkin ve L. Novozhenov performanslara katılıyor.

Bir mizahçının kişisel hayatı

Lyon Moiseyevich, Elena Petrovna Sorokina ile evli,Onunla birlikte onun zekâ ile tanıştı. Öyle oldu. Bunun güneyindeki bir dinlendikten sonra taze ve bronzlaşmış Boris deposunda Prospekt Mira üzerinde Brainin "Gazeteci" oldu. Ve sonra kolayca herhangi kızla tartışmaya karşılayabilir onun arkadaşı için söyledi ve flört başladığı bir ifade ile gelip onu muhatap istedi. Onlar markete gitti sevimli salesgirl ait tezgahın arkasında duruyordu "Sen Feuerbach teslim etmedi?": Boris hemen önerdi. Lyon Izmailov ona yaklaştı ve fısıldayarak sordu. kız korkmuştu ve ithal fakat onun telefon numarasını almak için teklif olmadığını söyledi. Aktör Elena'ya sık çağrı oldu ve daha sonra onunla evlendi.

Lyon Izmailov Lukomorye

Ancak, ilk başta her şey ailede pürüzsüz değildiİzmailov: düğünden üç yıl sonra, o ve eşi boşandı, çünkü onlar anlaşamadılar. Fakat bir süre sonra hala birbirleri olmadan yaşayamayacaklarını ve tekrar imzaladıklarını fark ettiler.

Lyon Izmailov - Pop tarz ve popüler hiciv önde gelen sanatçılarından biri 2019

Lyon Izmailov - Pop tarz ve popüler hiciv önde gelen sanatçılarından biri 2019

Related news

 • Merhem Fucidin - harici kullanım için etkili bir antibiyotik
 • Tıbbi ürün Vitaon. Kullanım Talimatları
 • General Sergeev: biyografi ve fotoğraflar
 • Tatilcilerin En Garip Talepleri
 • General Gorbatov ve huzursuz kaderi

 • Lyon Izmailov - Pop tarz ve popüler hiciv önde gelen sanatçılarından biri 72

  Lyon Izmailov - Pop tarz ve popüler hiciv önde gelen sanatçılarından biri


  Lyon Izmailov - Pop tarz ve popüler hiciv önde gelen sanatçılarından biri 73

  Lyon Izmailov - Pop tarz ve popüler hiciv önde gelen sanatçılarından biri 22

  Lyon Izmailov - Pop tarz ve popüler hiciv önde gelen sanatçılarından biri 100

  Lyon Izmailov - Pop tarz ve popüler hiciv önde gelen sanatçılarından biri 56

  Lyon Izmailov - Pop tarz ve popüler hiciv önde gelen sanatçılarından biri 59

  Lyon Izmailov - Pop tarz ve popüler hiciv önde gelen sanatçılarından biri 99

  Lyon Izmailov - Pop tarz ve popüler hiciv önde gelen sanatçılarından biri 82

  Lyon Izmailov - Pop tarz ve popüler hiciv önde gelen sanatçılarından biri 90

  Lyon Izmailov - Pop tarz ve popüler hiciv önde gelen sanatçılarından biri 80

  Lyon Izmailov - Pop tarz ve popüler hiciv önde gelen sanatçılarından biri 38

  Lyon Izmailov - Pop tarz ve popüler hiciv önde gelen sanatçılarından biri 60

  Lyon Izmailov - Pop tarz ve popüler hiciv önde gelen sanatçılarından biri 22

  Lyon Izmailov - Pop tarz ve popüler hiciv önde gelen sanatçılarından biri 44