Müzik neden İletişim de çalışmıyor VKontakte de müzik çalmayı bırak 2019

Müzik neden İletişim de çalışmıyor VKontakte de müzik çalmayı bırak 2019 Müzik neden İletişim de çalışmıyor VKontakte de müzik çalmayı bırak

Müzik neden "İletişim" de çalışmıyor? "VKontakte" de müzik çalmayı bırak

"VKontakte", artık eski BDT topraklarında temsil edilmek zorunda olmayan bir sosyal ağdır. Burada okul arkadaşları var, burada insanlar çoğu zaman gelecekteki ruh eşleriyle tanışıyor.

müzik neden temas halinde değilAma "İletişim" in başka bir olumlu özelliği var.Çünkü bu sosyal ağ ülkemizde inanılmaz derecede popüler. Bu, kullanıcıların kişisel sayfalarında toplanan dev bir müzik koleksiyonudur. Müzik kullanmanın meşruluğu hakkında konuşmayacağız, ama sadece bunları yeniden üretirken ortaya çıkabilecek sorunlardan bahsedeceğiz.

Basitçe söylemek gerekirse, neden VKontakte müzik çalmıyor? Popüler bir sosyal ağın "işlevsiz" davranışının ana nedenlerini sökmeye çalışacağız.

İnternet bağlantısının hızı

İnsanlara normalde kaç kez söylendi?İnternet üzerinde çalışmak, kaliteli ve hızlı bir kanal gerektiriyor, ancak aynı komisyonda adım atmaya tekrar tekrar devam ediyorlar. VKontakte, ağ bağlantınız neredeyse hiç GPRS veya hatta EDGE bağlantısıyla sağlanıyorsa neden oynatılmıyor? Tabii ki, sürekli paket kaybı, uzun yanıt süresi ve hemen hemen her kullanıcı tarafından iyi bilinen diğer nedenlerden dolayı.

Normalden bir kanalınız olsa bilezaman içinde "yalan" yapmayan sağlayıcı, uzman kaynaklar aracılığıyla hızı kontrol etmek için uğraşır. Ayrıca, operatörün teknik desteğine başvurmak zarar vermez. Bu, parçanızda sorun olmadığından kesinlikle eminseniz özellikle yararlıdır.

İnternet Bağlantısı Türü

müzik indirmek için program

Tabii ki, Dial UP hakkında konuşmayacağız,Bu korkunç anakronizmin nadir kullanıcıları zaten "VKontakte" müziğinin neden oynamadıklarını biliyor. Son derece düşük hız etkiler ve bağlantının böyle bir stabilitesi yoktur. Ama oldukça iyi bir uydu kanalında "oturursanız" müzik neden çoğalmaz?

Günümüzde bu tür bir bağlantı çok sık değildir, ancak iletişimcilerin bir banal ADSL bile getiremediği şehirlerde ve köylerde buluşmak hala mümkündür.

Her şey işle ilgili: Giden istek önce kullanıcıdan alınmalıdır. Tipik olarak, vakaların% 99'unda, kullanıcılar çift yönlü sorgulara izin veren pahalı ekipman satın almazlar ve bu nedenle aynı cep telefonunu bodur GPRS ile kullanırlar.

Sonuç hala aynı: dev ping'ler, paketlerin% 80'i ve benzer "sevindirici" kayıplar. Bu yüzden ağın hızı normal görünmesine rağmen, "VKontakte" müziği çalmıyor.

Mobil İnternet

Mobil yüksek hızda kullansanız bileİnternet (3G), erken rahatla. Şimdiye kadar, ülkemizde 64 Kb / s'ye kadar kesilmiş oranında (operatör ve tarife bağlı olarak 1 ile 30 GB'a kadar) bir kaynağın tükenme sonra, bu nedenle dürüst sınırsız tarifeler göründü ve olmamıştır.

Bu nedenle, favori grubunuzun müziğinden hoşlanamadıysanız, trafiğin geri kalan kısmını kontrol edin. Belki de uzun süredir tükenmiştir.

müzik programıTabii ki, kapsama alanını kontrol etmek zarar vermez: oranı iyi kaçırılmaması gereken böylece Hatta büyük şehirlerde o zaman "atlar" zaman etmektir. zirve zamanında kanal tamamen birçok ilde tıkanmış olması da unutmayın. Bu gibi durumlarda, sadece müzik indirmek için bir program yardımcı olabilir sevdiğiniz şarkıyı duymak için.

Ayrıca, modemi kontrol etmek zarar vermez: Bazı modellerin (örneğin ZTE), bunları kullanırken, kanal hızının bildirilenden önemli ölçüde düşük olabileceği gibi düşük özelliklere sahip olduğu görülür. Bu, özellikle bazı üreticilerin ekipmanlarının tamamen tahmin edilemez şekilde davranabileceği .nix sistemleri için geçerlidir.

tarayıcılar

İletişimin kalite kontrolünden uzun bir süre sonra"VKontakte" müziğinin niçin kötü oynamasının en temel nedenlerini ele almaya devam ediyoruz. Bir tarayıcı aracılığıyla dinlediğimizden, bu programda da sorunun köklerini aramalıyız.

temas halinde müzik nasıl kurulur

En az sorun GoogleChrome ve diğer tarayıcılar kendi kodu üzerinde oluşturuldu. Gerçek şu ki, otomatik olarak güncellenir, kendi analog flash oynatıcısını içerir ve bu nedenle yeni başlayanlar pratik olarak herhangi bir şeyi ayarlamak zorunda değildir.

IE ve Firefox ile, her şey biraz daha karmaşıktır. Gerçek şu ki, bu İnternet tarayıcılarının dahili bir Flash oynatıcısı yok ve bu yüzden deneyimsiz kullanıcılar bilgisayardaki parçaları çalmaya çalışırken uzun süre acı çekiyor. Bu sosyal ağdaki müzik programı, bu teknolojiye dayanmaktadır, bu nedenle, favori sanatçınızı duyamayacaksınız.

Flash Player'ı yerleştirdik

Bunu yapmak zor değil. Kurulum kitinin resmi sitesinden indirin, yükleme programını çalıştırın, "Yükle" ve "Tamamlandı" öğelerini birkaç kez tıklayın. Bu noktada, tarayıcı kapatılmalıdır. Bundan sonra İnternet tarayıcısını yeniden başlatabilir, sosyal ağa gidebilir ve müzik dinleyebilirsiniz.

Bazı ayarlar

Ve "İletişim" de müzik nasıl kurulur? Tabii ki, soru şaşırtıcı görünebilir, ama bu çok basit değil. Evet, oynatıcının sosyal ağdaki karmaşık ayarları yoktur, ancak Flash Player'ı, oynatma sorunları olabildiğince nadiren gerçekleşecek şekilde yapılandırabilirsiniz.

Başlamak için "Başlat" düğmesine tıklayın,"Denetim Masası", sonra orada Flash Player öğesini bulun. Sol fare tuşu ile bağlantıya tıklayın. "Depolama" öğesiyle ilgilenmeniz gereken bir iletişim kutusu açılır. İçinde, "Bilgi kaydetmek için sitelere izin ver ..." seçeneğinin yanındaki kutuyu işaretlemeniz gerekir.

Bu durumda VKontakte, bilgisayarınızın sabit sürücüsünde gerekli tüm verileri önbelleğe alabilir.

Firefox'u Yapılandırma

İletişimde kötü oyun müziği

Zaten çok şey hakkında konuştuk çünküFlash ayarları, programın doğrudan VKontakte için kullandığı tarayıcılardan bahsetmek zarar vermez. Geleneksel olarak yaratıcılık için bolca imkânları olduğu için "Ognelis" ile başlayalım.

En son versiyondan beri (29.0.1) arayüz ciddi şekilde değiştirildi, biz onun yapılandırmasının özellikleri hakkında konuşacağız. Önce sağ üst köşedeki düğmeyi tıklayın. "Chrome" kullanıcıları tarafından iyi bilinen üç çizgi ile bir piktogram görünümü vardır.

Seçtiğiniz küçük bir menü açılıröğe "Ayarlar". İçinde "Ağ" sekmesine gidin. İçinde, "Otomatik önbellek yönetimini devre dışı bırak" onay kutusunun işaretini kaldırmanız gerekir. Bu, taşmalarıyla ilişkili gereksiz fazlalıkları önleyecektir.

Bu arada, çoğu zaman gerçek zamanlı olarak müzik dinleyemeyeceğiniz gerçeğine yol açan ikinci durumdur.

Bu arada, tarayıcıyı "İletişim" bölümünden müzik doğrudan sabit diskte kaydedilebilecek şekilde yapılandırmak mümkün mü? Bunun Firefox olduğunu düşünürsek, bunu yapmak son derece kolaydır.

Müzik indirmek için tek program yok"İletişim", ancak bu durumda Flash Video Downloader uzantısını yüklemenizi tavsiye ederiz. Başlıktaki Video sözcüğü ile karıştırmayın: Bu harika eklenti sadece video değil, ses dosyalarını da kolayca sallar.

Bunu mümkün olduğunca basit bir şekilde kullanmak için: Yüklemeden ve tarayıcıyı yeniden başlattıktan hemen sonra, şarkıların altında "... ile indir" düğmesi görünür. Üzerine tıklayın, klibin konumunu seçin ve ardından "İndir" düğmesine tıklayın.

iletişim halinde müzik çalmayı durdurur

Google Chrome'u yapılandır

Bugün için en yaygın tarayıcı olan "Chrome" olduğu için, doğru ayarlaması hakkında konuşmak gerekiyor.

Eğer içinde "VKontakte" müziği çalmayı bırakırsanız, aşağıdakileri yapmanız gerekir:

 • Sağ üst köşede üç çizgi şeklinde ikonuna tıklayın;
 • "Ayarlar" ı seçin;
 • "Gelişmiş ayarları göster" linkine tıklayın;
 • "Kişisel Veriler" öğesini arayın, "İçerik Ayarları" düğmesini tıklayın;
 • Açılan pencerede "Sitelerin yerel verileri kaydetmesine izin ver" kutusunu işaretlemeniz gerekir.

Bu ayarlardan sonra "Chrome", "İletişim" bölümünden müzik koleksiyonlarıyla daha kararlı çalışmaya başlamalıdır.

IE'ye gelince, herhangi bir özel ayar olmayacaktır. Daha önce açıkladığımız flaş konfigürasyonunun bazı özelliklerine dikkat edin.

Müzik indirmek için bir programa ihtiyacınız varsa"İrtibat" dan, İnternet Download Manager kullanımını önerebiliriz. Bu harika uygulama hızla müzik bağlantılarını keser, böylece yerel müzik koleksiyonunuzu hızlı bir şekilde yenileyebilirsiniz.

Başka hangi sorunlar yüzünden olabilir?

 Temas halinde müzik çalmayın

Ya yukarıdakilerin tümü yardımcı olmadıysa? Öncelikle, farklı bir tarayıcı kullanmayı deneyebilirsiniz. Firefox hakkında konuşursak, çok sık yanlış yapılandırılmış NoScript uzantısı nedeniyle "VKontakte" müziği çalınmaz.

Bu eklenti harikadır, bu nedenle, saldırganların özel hazırlanmış betikleri kullandığında, bilgisayarın bulaşma riskinin neredeyse% 100'ünü kötü niyetli programlarla engeller.

Ama bir problem var. Bu genişlemenin faydaları hakkında daha deneyimli meslektaşları duydum Deneyimsiz kullanıcılar, koyun ve ayarlar şey bilmiyorum o banal. Sonuç olarak, müzik çalınmadan, herhangi bir düğmeye basıldığında ve suçlama "virüsler" çevresindeki insanları sinirli.

Bunu önlemek için eklenti simgesine tıklayın ve "Bu sayfada tümüne izin ver" seçeneğini seçin. Site yeniden başlatılacak ve tüm engellenen özellikler kullanıma sunulacaktır.

Kötü amaçlı yazılım

Şüphesiz, böyle popüler bir şey hakkında şaşıracaksınızSon hatırladığımız sebep. Burada garip bir şey yok: Uygulama, bir sosyal ağdaki müziğin en az virüslere bağımlı olduğunu gösteriyor. Her durumda, her kötü amaçlı program onu ​​engelleyemez. "VC" müziği, yalnızca bir virüs özellikle sosyal ağlara erişimi kapattığında çalışmayabilir.

Bu çok nadir, ama ortadan kaldırmak içinBu sorun en iyi antivirüs programları ile önyükleme diskleri tarafından kullanılmaktadır. Bu durumda enfekte sistemden işletim sistemi taramak tamamen işe yaramaz.

Müzik neden İletişim de çalışmıyor VKontakte de müzik çalmayı bırak 2019

Müzik neden İletişim de çalışmıyor VKontakte de müzik çalmayı bırak 2019

Related news

 • Semun nasıl oluştu semum ne zaman yaşadı
 • Bentley Arnage: açıklama, teknik özellikler
 • Simge Noel: açıklama, anlam
 • Tayland usulü fıstıklı, pirinçli çorba tarifi
 • Bacaktaki tümör

 • Müzik neden İletişim de çalışmıyor VKontakte de müzik çalmayı bırak

  Müzik neden İletişim de çalışmıyor VKontakte de müzik çalmayı bırak


  Müzik neden İletişim de çalışmıyor VKontakte de müzik çalmayı bırak

  Müzik neden İletişim de çalışmıyor VKontakte de müzik çalmayı bırak

  Müzik neden İletişim de çalışmıyor VKontakte de müzik çalmayı bırak

  Müzik neden İletişim de çalışmıyor VKontakte de müzik çalmayı bırak

  Müzik neden İletişim de çalışmıyor VKontakte de müzik çalmayı bırak

  Müzik neden İletişim de çalışmıyor VKontakte de müzik çalmayı bırak

  Müzik neden İletişim de çalışmıyor VKontakte de müzik çalmayı bırak

  Müzik neden İletişim de çalışmıyor VKontakte de müzik çalmayı bırak

  Müzik neden İletişim de çalışmıyor VKontakte de müzik çalmayı bırak

  Müzik neden İletişim de çalışmıyor VKontakte de müzik çalmayı bırak

  Müzik neden İletişim de çalışmıyor VKontakte de müzik çalmayı bırak

  Müzik neden İletişim de çalışmıyor VKontakte de müzik çalmayı bırak

  Müzik neden İletişim de çalışmıyor VKontakte de müzik çalmayı bırak

  Müzik neden İletişim de çalışmıyor VKontakte de müzik çalmayı bırak

  Müzik neden İletişim de çalışmıyor VKontakte de müzik çalmayı bırak

  Müzik neden İletişim de çalışmıyor VKontakte de müzik çalmayı bırak

  Müzik neden İletişim de çalışmıyor VKontakte de müzik çalmayı bırak

  Müzik neden İletişim de çalışmıyor VKontakte de müzik çalmayı bırak

  Müzik neden İletişim de çalışmıyor VKontakte de müzik çalmayı bırak

  Müzik neden İletişim de çalışmıyor VKontakte de müzik çalmayı bırak

  Müzik neden İletişim de çalışmıyor VKontakte de müzik çalmayı bırak

  Müzik neden İletişim de çalışmıyor VKontakte de müzik çalmayı bırak