Mafya 2 yi başlatmayın: durumu nasıl düzeltebilirim 2019

Mafya 2 yi başlatmayın: durumu nasıl düzeltebilirim 2019
27.06.2019

Mafya 2 yi başlatmayın: durumu nasıl düzeltebilirim 28

"Mafya 2" yi başlatmayın: durumu nasıl düzeltebilirim?

"Mafya 2" - ünlü efsanesinin ikinci kısmıAmerikan mafyası. Yeni oyun 2019 yılında piyasaya sürüldü ve şu anda üçüncü bölüm serbest bırakmak için hazırlanıyor. İyi optimizasyona ve demokratik sistem gereksinimlerine rağmen, çoğu oyuncu oyunun başlatılması ve doğru şekilde çalışmasıyla ilgili sıkıntı çekmektedir. Bu yazıda, Mafia 2'nin neden başlayamadığını ve olası hataların nasıl düzeltileceğini öğreneceksiniz.

Mafya 2 başlamıyor

Sistem Gereksinimleri

Her şeyden önce uyumluluk kontrol etmek gereklidirGeliştiricilerin sistem gereksinimleri ile yapılandırmanız. Düşük grafik kalitesi ayarlarında çalışmak için, 2 çekirdekli işlemci, 1,5 GB RAM, GeForce 8600 kartı veya AMD'ye benzer ve oyun dosyaları için 8 GB sabit disk alanına ihtiyacınız olacak. Ayrıca, "Windows" XP veya daha yeni bir işletim sistemine ihtiyacınız var.

Maksimum grafik kalitesi ayarları için4 çekirdekli Intel veya AMD işlemci, 3 GB RAM ve GeForce 9800'den daha kötü bir video kartı gerekecek. Sistem gereksinimlerini karşılayamamak, Mafia 2'nin başlatılmasının nedenlerinden biri. Tüm bileşenler güçte uygun veya üstün ise, o zaman neden diğerinde yatmaktadır.

Gerekli Yazılım

Çoğu oyunun doğru çalışması içinBelirli bir program kümesinin varlığı. Bunların en standardı DirectX, Net.Framework, OpenGL, Microsoft C ++ ve benzerlerini içerir. "Steam" mağazasından "Mafia 2" oyununun lisanslı bir kopyasını kullanırsanız, gerekli tüm yazılım güncellemeleri otomatik olarak indirilir ve yüklenir.

Korsan versiyon ile her şey daha karmaşıktır. Bu programları kendiniz aramak ve kurmak zorunda kalacaksınız. Tüm yazılımı sadece resmi geliştirme sitelerinden indirmeniz önerilir.

Zayıf bir bilgisayarda Mafya 2

Korsan versiyon ile çatışma

Lisanslı bir şekilde para harcamamaya karar verirsenizkopyalayın, sonra bilgisayarınızda yüklü antivirüs ile ilgili sorunlarınız olabilir. Kesilen sürümlerin, virüsten koruma yazılımının bir güvenlik tehdidi olarak algıladığı ve çalışmalarını engelleyebileceği dosyalar içermesidir. Çoğu zaman bu dosyalar, oyunun başlatıldığı yardımı ile exe formatına sahiptir. Bundan dolayı "Mafia 2" yi başlatmıyorsunuz.

Antivirüste karantinaya alınmış klasörü açın veOyunla ilgili tüm oyun dosyalarındaki kilidi kaldırın. Ancak, güvenilirliklerinden ve indirilen korsanın güvenliğinden emin değilseniz, risk almamak daha iyidir. Başka bir montaj bulun ve yüklemeyi deneyin. Bu tür meclislerin bozuk dosyaları içerebileceği gerçeğini gözden kaçırmayın.

Bütünlük kontrolü

Hasar nedeniyle "Mafia 2" yi başlatmayındosyalar - lisanslı sürümü kullanıyorsanız bu durum söz konusu olabilir. Oyunun Steam hizmetindeki özelliklerinde, "Önbelleğin bütünlüğünü kontrol edin." Sistem bozuk dosyalar bulursa veya önemli dosyaları eksik bulursa, oyunu İnternet'ten otomatik olarak günceller.

Eski sürücüler

Oyunun "Mafya 2" doğru çalışması için gereklien son sürücü güncellemelerini yükleyin. Özellikle, ekran kartı ve ses kartı sürücüleri zorunlu güncellemeye tabidir. Eskimiş, başlangıçta siyah bir ekrana veya oyun penceresinin tamamen eksik olmasına neden olabilir. Yeni dağıtımı video kartının üreticisinden indirin ve yükleyin. Bunu yapmadan önce eski sürümü kaldırmanız önerilir.

Mafya 2 Modası

tavsiyeler

Zayıf bir bilgisayarda oyun "Mafya 2" başlatmak içinTüm grafik ayarlarını en düşük seviyeye ayarlayın. Saniyede kare sayısını arttırmak için oyun penceresinin çözünürlüğünü de azaltabilirsiniz. Oyuna başlamadan önce tüm üçüncü taraf programlarını ve tarayıcıları devre dışı bırakmanız önerilir. Bu yardımcı olmazsa, ek olarak oyunun "Mafia 2" çalışmasını engelleyebilecek anti-virüs programını devre dışı bırakmayı deneyin. Modlar programın performansını etkileyebilir. İndirilen eklentilerin kaynağının güvenilirliğini takip edin.

Mafya 2 yi başlatmayın: durumu nasıl düzeltebilirim 2019

Mafya 2 yi başlatmayın: durumu nasıl düzeltebilirim 2019

Related news

 • Caferi: ABDnin askerlerimizi hedef alması bir saldırganlık eylemi
 • Sizin İçin Seçtiğimiz Blog Yazıları
 • Makyaj spreyi nedir ve ne işe yarar
 • Kalamar Tava
 • Unun bir çorba kaşığı ne kadar gramsa ve unsuz ağırlıklar nasıl ölçülür

 • Mafya 2 yi başlatmayın: durumu nasıl düzeltebilirim 84

  Mafya 2 yi başlatmayın: durumu nasıl düzeltebilirim


  Mafya 2 yi başlatmayın: durumu nasıl düzeltebilirim 58

  Mafya 2 yi başlatmayın: durumu nasıl düzeltebilirim 83

  Mafya 2 yi başlatmayın: durumu nasıl düzeltebilirim 85

  Mafya 2 yi başlatmayın: durumu nasıl düzeltebilirim 43

  Mafya 2 yi başlatmayın: durumu nasıl düzeltebilirim 89

  Mafya 2 yi başlatmayın: durumu nasıl düzeltebilirim 58

  Mafya 2 yi başlatmayın: durumu nasıl düzeltebilirim 4

  Mafya 2 yi başlatmayın: durumu nasıl düzeltebilirim 64

  Mafya 2 yi başlatmayın: durumu nasıl düzeltebilirim 21

  Mafya 2 yi başlatmayın: durumu nasıl düzeltebilirim 14

  Mafya 2 yi başlatmayın: durumu nasıl düzeltebilirim 57