Mail.rudaki bir posta kutusunu silme 2019

Mail.rudaki bir posta kutusunu silme 2019

Mail.rudaki bir posta kutusunu silme 61 05.02.2019, 01:45

Mail.ru'daki bir posta kutusunu silme

Şimdi 21. yüzyılın avlusunda - yüksek teknoloji çağında,Görünüşe göre İnternet olmadan yapamazsın. Bununla birlikte, dünyadaki her şey birbirine bağlı ve sahibine birçok fırsat veren kişisel bir posta kutusu olmadan ağda kalmanın neredeyse imkansız. Bugüne kadar pek çok site bu tür bir hizmet sunabilir; bunlardan bazıları posta olarak kabul edilebilir.

Posta Kutusu sahibi sağlarOldukça geniş bir olasılık yelpazesi. Her şeyden önce, arkadaşlarıyla, tanıdıklarıyla, akrabalarıyla ve yalnızca diğer kullanıcılarla da iletişim kurma fırsatını elde eder. Buna ek olarak, çoğu kez bu siteye veya bir sitede kayıt olmaya ihtiyaç duyulmaktadır ve birçoğunda, bir robot olduğunuzdan emin olduğunuz bir teyit olarak sistem, posta kutunuzun adresini girmesini isteyebilir, daha sonra kayıt işlemini onaylayarak referans mektupta alındı. Ve bunlar sadece iki olasılık, ancak aslında bir çokları var.

Bununla birlikte, aynı zamanda kaybolduğu da varkişisel bir hücreye ve kullanıcıya olan ihtiyaç, İnternet alanını tıkamaması için mail.ru'daki bir posta kutusunun nasıl silineceğini şimdi ve sonra düşünün. Bunu nasıl yaparsın? Her şey çok basit yapılır ve "Mail.ru'daki bir posta kutusunun silinmesi" talimatını kullanarak, bu daha da kolaydır.

Sesler çıkan Rus atasözünü takiben"yedi kez ölçmek - bir kere kes" gibi, gerçekten kaldırmak isteyip istemediğiniz hakkında ciddi düşünüyor musunuz? Sonuçta, sistem daha sonra büyük olasılıkla bilgilerin güvenlik ve güvenliği için yapılan posta kutularını geri yüklemenize izin vermiyor. Karar vermiş miydin? Öyleyse devam edin!

1. Her şeyden önce, yalnızca ona erişimi olan bir kişinin posta kutusunu, yani ona girilecek tüm verileri bilen kişiyi: şifre ve oturum açma silmek için hakkı olduğunu unutmayın. Bu nedenle, kaldırma yolundaki ilk adım mail.ru sistemine giriş olacaktır.

2. Siteye giriş bilgileriniz girdikten sonra "Güvenlik" alt öğesine sahip "Ayarlar" bölümüne gitmeniz gerekir. Açılmış sayfaya dikkatli bir şekilde bakın ve "Posta Kutusunu Sil" bağlantısını tıklayın. Bu düğme yalnızca bu şekilde, çünkü sitenin geliştiricileri onu kullanıcıların gözünden bu şekilde dikkatle gizledi.

3. Bir posta kutusunun silinmesi işlemi, birkaç aşamadan geçtiği ölçüde oldukça önemlidir. Gerçek eylemin kendisini başlatmak için, tarayıcınızın penceresinde açılan "Posta kutusunun silinme sürecini başlat" bölümüne gidin.

4. Yukarıdaki bağlantı sizi mail.ru posta kutusunun nasıl silineceği ile birlikte bu eylemin neye yol açacağı ile ilgili bir metin içeren bir sayfaya götürecektir. Aynı sayfada, sistemin şifreyi posta kutusundan girmenizi istediği bir pencere vardır. Şifreyi girerek, "Evet, sil" düğmesine tıklayabilirsiniz, ancak sadece uyarıyı dikkatlice okuyor ve sorunun özüne ulaşıyorsanız.

5. Bundan sonra, posta kutunuz silinecek ve artık ona erişemeyeceksiniz. Açılan pencerede işlemin başarısının bir onayı olarak, "Hesabınız silindi" ifadesiyle size bildirilir.

Tüm kullanıcıları hemen uyarmak istiyorummail.ru üzerindeki bir posta kutusunu silme hakkında çok az bilinen bir sistemdir, çünkü sonuçların hatırlanması önemlidir. Ve şunu söylemeliyim ki, kutuyu sildiğinizde, MoMyr, Photo @ mail.ru, Blogs @ mail.ru vb. Ile ilgili her şeyi yok ettiğinizde, tüm e-postalarınızı kaybedeceksiniz. daha fazla restorasyon imkanı olmadan. Ancak, mail.ru üzerindeki posta kutusunu her zaman silebileceğinizi ve yeni bir tane oluşturabileceğinizi unutmayın, ki bu da çok kolay.

Mail.rudaki bir posta kutusunu silme 2019

Mail.rudaki bir posta kutusunu silme 2019

Related news

 • Bakla Borani Tarifi
 • Arkadaşları kepçe kulak diye dalga geçtiler ama
 • Sapanca’ya Engelli Çocuklara Özel Park Yapıldı
 • Lviv Mikhail: biyografi, fotoğraflar ve ilginç bilgiler

 • Mail.rudaki bir posta kutusunu silme 49

  Mail.rudaki bir posta kutusunu silme


  Mail.rudaki bir posta kutusunu silme 76

  Mail.rudaki bir posta kutusunu silme 30

  Mail.rudaki bir posta kutusunu silme 97

  Mail.rudaki bir posta kutusunu silme 26

  Mail.rudaki bir posta kutusunu silme 84

  Mail.rudaki bir posta kutusunu silme 15

  Mail.rudaki bir posta kutusunu silme 96