Maincrafter daki şifreyi daha güvenilir bir şekilde nasıl değiştirebilirim 2019

Maincrafter daki şifreyi daha güvenilir bir şekilde nasıl değiştirebilirim 2019

Maincrafter daki şifreyi daha güvenilir bir şekilde nasıl değiştirebilirim 77 22.02.2019, 19:14

"Maincrafter" daki şifreyi daha güvenilir bir şekilde nasıl değiştirebilirim?

Çok oyunculu oyunlarda hesap korumasıbazı özel yöntemlerle yapılabilir. Çoğu zaman bu amaçlar için kullanıcının kendisi ile çıkıp girip oyuna girdiği bir şifre vardır. Doğal olarak, bu şifreyi hatırlamanız gerekir, ancak kimseye hesabınızın sizinkinden farklı olduğunu söylemeyin, kimseye şifrenizi sokamazsınız. Bu devam ederse başka birinin hesabınızı kullandığına dair herhangi bir kanıt buldunuz, kesinlikle yönetimle iletişime geçmelisiniz. Bu ilke temel alınarak, popüler oyuk "Minecraft" da dahil olmak üzere tüm oyunlarda hesapların korunması vardır. Bununla birlikte, bu oyun parola değişikliği ile ilgili kendine has özelliklere sahiptir. Birçok acemi kullanıcı "Maincraft" da şifrenin nasıl değiştiğini anlayamamaktadır ve bu nedenle bazı zorluklarla karşılaşmaktadırlar.

Şifre değiştirme nedeni

mayncecraft'da şifreyi değiştirme

En başta düşünmek gerekirse, enParolayı değiştirmenin genel nedenleri. Sonuçta, size şifrenizi ilke olarak, uygun, o zaman "Maynkraft" şifreyi nasıl değiştirileceği sorusuna bir cevap aramak gerekmez fark eğer. Çoğu zaman, parolanın değiştirilmesi, kullanıcının karakterleri çok basit bir şekilde kombinasyonuna koyduğu ve bu nedenle kolayca kırılabileceği endişesiyle oluşur. Gerçekten de, hesabınızın tehlikede olabileceğini anlarsanız, bu olasılığın gerçeğe dönüşmesini beklemekten hemen harekete geçmek daha iyidir. Bununla birlikte, zıt koşullar da vardır: kullanıcı bir şifreyi güvenlik nedeniyle çok karmaşık hale getirir ve şifre hatırlayamıyor. Bu şifreyi bilgisayarın önüne bir parça kağıt üzerinde tutsa bile, istediğiniz her alanda karmaşık bir karakter dizisi girmek çok uygun değildir. Bu nedenle, kullanıcılar şifreyi daha basit bir şifre haline getirmeyi tercih ederler, böylece zarar vermezler. Ve sonra "Maynkraft" daki şifrenin nasıl değiştirileceği konusu acil hale gelir.

Konsolu kullanma

maincraft'daki şifreyi değiştirmeBu oyundaki şifre ancak değiştirilebilirbenzersiz bir şekilde - oyun konsolunu kullanarak. Çoğu oyunlarda, tilde işaretlenir, ancak burada her şey biraz farklı olur. "Maincraft" daki parolanın nasıl değiştirileceğini öğrenmek isterseniz, oyuna girip tilde değil eğik çizgiye tıklayın. Aradaki fark ufaktır, ancak ortak bir kısayol tuşu kullananlar için bu bir sorun olabilir. İçindeki konsol çizgisinin ortaya çıkmasından sonra, parola değişikliğini etkinleştiren "parola" komutunu girmeniz gerekir. O halde oyuna girmek için kullandığınız eski karakter kümesini ve daha sonra yeni kümeyi yazmanız gerekecek - daha sonra hesabınızı aktive edeceksiniz. Artık "Maincraft" daki şifreyi nasıl değiştireceğinizi biliyorsunuz, ancak bu kadar basit bir işlemle bile bazen zorluklar yaşanıyor.

Parolayı doğrularken hata oluştu

anaokuluna nasıl şifre girersinParolayı değiştirdiğinizde,oyuna girmeye izin vermeyen hata. Bu gerçek bir sorundur, çünkü büyük ihtimalle istediğin yanlış parolayı girmiş olmalısın. Belki bir karakterde hata yapmışsınızdır ve oyuna girmeye çalışırken hata yaparsanız gerçek bir kurtuluş olacaktır. Parola değiştirme aşaması sırasında bu gerçekleşirse, girilen karakter kümesini tanıyamazsınız. Üstelik, tekrar tanımlayamazsınız, çünkü bilmediğiniz eski bir değer girmeniz gerekecek. Sonuç olarak, yönetimle iletişime geçmeniz gerekecek, dolayısıyla diğer oyunların yanı sıra Meincraft'a bir şifre girmek için söylenmemiş kurallar da var. Şifrenizi bir kez daha kontrol etmeniz, doğru hatırladığınızdan, yazdığınız veya resim çektiğinden emin olmalısınız. Ayrıca, kayıt olurken bir parola girmek için genellikle iki alan vardır, böylece değerleri çift yazarsınız ve bir alanda hata yaparsanız ve diğerinde parolayı doğru bir şekilde yazarsanız sistem bunu rapor edecektir. Ancak, sunucudaki "Maincraft" daki parolayı değiştirmek için kendinize bunu yapamazsanız geri dönün.

İdareye temyiz

sunucu üzerindeki ana makinadaki şifreyi değiştirmeŞifre sorunlarını çözmek her zaman önerilirkendiniz, çünkü bu en zor görev değildir. rahatsız şifresini değiştirmek etmesini isteyin - onlar hakkında düşünmek gerekir başka daha karmaşık ve önemli görevlerinden büyük miktarda var. acil oluyor Ama eğer, yönetimiyle temasa durumunuzu açıklamak ve değişiklik yapmak şifre talep edebilirsiniz. moderatörler hemen istek alamadı çünkü Doğal olarak, o zaman onlar isteklerinizi yerine getirmek için, bunu işleme gerekecektir, çok daha zaman alacak ve ancak o zaman tekrar sunucuya gidebilir.

Maincrafter daki şifreyi daha güvenilir bir şekilde nasıl değiştirebilirim 2019

Maincrafter daki şifreyi daha güvenilir bir şekilde nasıl değiştirebilirim 2019

Related news

 • 8 Başlık ile Kolombiyada Barış Anlaşması Neden Reddedildi Şimdi Ne Olacak
 • Kızıl Saç Renkleri ve Modelleri 2019 Esmerler
 • Muhalefet - ne oldu, sokaktan farkı nedir
 • Çok İzlenen Videolar

 • Maincrafter daki şifreyi daha güvenilir bir şekilde nasıl değiştirebilirim 45

  Maincrafter daki şifreyi daha güvenilir bir şekilde nasıl değiştirebilirim


  Maincrafter daki şifreyi daha güvenilir bir şekilde nasıl değiştirebilirim 14

  Maincrafter daki şifreyi daha güvenilir bir şekilde nasıl değiştirebilirim 68

  Maincrafter daki şifreyi daha güvenilir bir şekilde nasıl değiştirebilirim 39

  Maincrafter daki şifreyi daha güvenilir bir şekilde nasıl değiştirebilirim 88

  Maincrafter daki şifreyi daha güvenilir bir şekilde nasıl değiştirebilirim 53

  Maincrafter daki şifreyi daha güvenilir bir şekilde nasıl değiştirebilirim 5