Maniac Sergey Tkach: biyografi, kurban ve ceza 2019

Maniac Sergey Tkach: biyografi, kurban ve ceza 2019
19.09.2019

Maniac Sergey Tkach: biyografi, kurban ve ceza 30

Maniac Sergey Tkach: biyografi, kurban ve ceza

Muhtemelen şiddetli cinayet işleniyorSergei Tkach, 60'tan fazladır. Bu, hem Chikatilo hem de Anatoly Onoprienko'nun kanlı göstergelerini aşar ve Tkache'yi bugünün ve geçmiş yüzyılların en acımasız manyağı olarak konuşmamızı sağlar.

sergey dokumacı biyografisi

Başarısız atlet

Sergei Tkach, 1952'de doğdu. Doğum yeri: Kiselevsk, Kemerovo bölgesi. Yerli şehrinde çocukluk ve ergenlik yaşadı. Soruşturma materyallerine göre, Kiselevsk'deyken, Tkach suç faaliyetlerinde bulunmadı. Ancak, manyak kendisi bunu dışlamadı, çünkü ona göre, tüm hayatı bir sis gibi geçiyordu, o yüzden fazla hatırlamıyordu. Bir kez kolluk kuvvetlerinin elinde olan acımasız katil deli gibi davrandı, ama adli tıp muayenesi bunu doğrulamadı. Gerçekten de delilik için bir sebep vardı.

Çocuk ailede dördüncü çocuk, ebeveynlerdiNeredeyse hiç dikkat etmemişti; bu, daha sonra maniacal eğilimlere dönüşen tecrit ve zulümün ortaya çıkması için bir ön koşul haline geldi. Gençliğinde Tkach, fiziksel özelliklerine göre, akranlarının gerisinde kaldı: Kısa ve zayıftı. Bu eksiklikler, telafi, yoğun spor yapan. Lisedeki hobilerinden biri halterdi. Bu alanda da bir başarı elde etti: Kiselevsk'in gençler arasında çıtayı yükseltmek için şampiyonu oldu. Bu sporda Kuzbass şampiyonluğunun bir kez daha ödüllendirildi. Sergei Tkach'ın bu disiplinde spor ustası adayı olduğu bilinmektedir. Ama yakında başka bir çocuğun psikolojik travması eklendi. Sol kolundaki antrenman tendonunda yaralanan, sonsuza kadar büyük sporda başarıya ulaşma şansını kaybetti.

Bir sonraki aksilikler

Yedinci sınıf öğrencisi olmak, Sergei aşık olurKız Lida, bir yıllığına gençti. Uzun bir süre boyunca, arkadaşlık ve daha sonra sıcak ilişkiler tarafından bağlanmışlardı. Tkach'a göre, asla bir samimiyete erişmedi, ama bunun için çaba gösteriyordu. Bu, sadist eğilimlerinin gelişimi için bir ön koşul olarak hizmet eden, gelecekteki acımasız katilin yaşamından bir başka gerçek.

Mezun olduktan sonra Tkach orduya çekildi. Eğitim bölümünde, kendisini Uzak Kuzey'e, Tiksi Körfezi'ne gönderme aracı olarak hizmet etmek üzere bir askeri meslek (hava fotoğrafçılığı dekoderi) alır. Hizmette hala bir asker iken, biyografisi belli bir zamana kadar normal olan Sergei Tkach, Sivastopol donanma okuluna gider. Fakat orada eğitim göremiyordu: düzenli tıbbi komisyonlardan birinde ciddi kalp problemleri nedeniyle daha ileri gitmesine izin verilmedi. İşte hayatının sıkıntılarından bir diğeri. Tiksi'ye döndükten hemen sonra gerçekleşen intihar girişimini kanıtlayan, kalpten çok yakın olan okuldan transfer aldığını söylemeliyim. Sirke özünü içti, ama hayatta kaldı. Ancak ordudan kovuldu.

sergey weaver pavlogradsky manyak

Köpeklerin katili

Muhtemelen, şu anda onun çarpık bilinçlerinde zaten öldürme ihtiyacı vardı. Ordudan çekildikten sonra memleketine dönmedi, ancak para biriktirdiği iddia edilen Tiksi'de kaldı.

Onun tür aktivitesi baş belasıydı vevahşi köpekler. İlgili organizasyonda bir müfettiş olarak, neredeyse küçük bir av tüfeği kullanmadı, bir demir çubukla köpekleri dövmeyi tercih etti. İşe verildiği evde, ölü köpeklerin bedenlerini sakladı. Ek kazanç olarak o, kürkler, kürkler, kolsuz ceketler, vb yapmak için kullandıkları kürk derileri satmaya meşgul oldu. Sergei Tkach denemede söyledi, o özellikle ciltleri sökmek için sevdim. Bu zalim alanda yüzlerce köpeği öldürdü ve çok para kazandı.

Katil sergey dokumacı

Yakında Tkach kendi yerli dönmeye karar verdi.Kiselevsk, suç faaliyetlerine başladı. İlk başta o öldürmeye cesaret edemedi, ama korkunç köpekleri tarafından beslenen sadist eğilimler, kan talep etti. Tkach her şeyden önce okul suçlularının intikamını almaya başladı, korkunç bir şekilde dövdüler ve onları parçaladılar.

ATS'de Servis

Garip bir şekilde, ama o zamanki eylemleri için, ocezaya uğramadı. Aksine, diğer taciz edilenler arasında, organlarda hizmet etmeye çağrılanlar arasında bir polis memuru oldu. Çavuş rütbesini aldıktan sonra, ceza soruşturması bölümünün müfettişi olarak çalışmaya başladı ve ilgili kursları tamamladıktan sonra adli tıp uzmanı pozisyonunu aldığı İçişleri Müdürlüğü laboratuarına geçti. Hırsızlık ve cinayetler için ayrılan, kötülüklerin baskılarını açığa çıkaran Tkach, kendi suçlarının izlerini saklamaya çalışmış, sonuçta eylemleri neredeyse 25 yıldır cezasız kalmıştır. İnsan vücudunun gelecek manevrasının anatomisini incelemiş, bir kereden fazla çıkarma işlemine katılmıştır. Onun sofistike bilinci daha sonra insanların nasıl öldürüldüğünü, sonra da onların korkunç faaliyetlerinde bilgiyi kullanmasını yakaladı.

sergey dokumacıDört yıl sonra Sergei Tkach gittiyetkililer. O, oğlunun aldatmasını çalarken, ailesinin yaşadığı Kırım'a götürdü. Eski karısı Vera, kocasının ne yaptığının farkına vardı, onun peşinden koştu. İlk uçağa Kırım'a uçtu ve oğlunu aldı, polisin yardımına başvurdu.

Ve kederli baba "maymun" da bir günlüğüne kapatıldı. Oradan çıkıyor, öfkeli ve öfkeli, ilk cinayeti işledi. Kurban, ilk tecavüze uğradığı orta yaşlı bir kadındı ve sonra hayatını aldı. Sergey Tkach - manyağı olan biyografi henüz çünkü ne yaptığını gördükten sonra, bozulmuş etmemesine karşın adam korkmuştu ortaya koymaktadır. O böyle zulümlere yetenekli olmayı beklemiyordu. Tkach telefonundan, polisi aradı ve cinayeti itiraf etti. Ancak, hayatta kalma içgüdüsü güçlüydü ve katil olay yerinden kaçtı. Bu olaydan sonra, o tekrar tekrar, 25 yıl oynanan içişleri organları etrafında parmağını çalışan ve hayat, daha fazla masum insanın mahrum olduğu onun dokunulmazlık ve zalim zorbalık çelik Weaver oyunu fark etti.

Sergei Tkach - Pavlodar manyak

Çok geçmeden birkaç cinayeti bir manyak işledikten sonraPavlograd'a gider. Orada tekrar evlendi ve 1983'te Nastya adlı bir kızı vardı. Bu şehirde birkaç yıl boyunca, Sergei, çoğu şiddetli cinayet olan birkaç düzine suç işledi. Hiçbir şey durmadı. Ne küçük bir kız, ne de sevgi dolu bir eş. O anda zaten bir insan değil, insan biçimindeki bir canavardı. İnanılmazlığına inanarak, sonunda adaleti terk ederek, gün boyunca ve hatta kalabalık yerlerde bile insanları öldürerek, son derece küstahlaştı. Birkaç kez suç işlediği şüphesiyle gözaltına alındığı belirtilmelidir. Ama kanıt yokluğunda, her zaman serbest bırakıldı ya da rüşvetle rüşvet verdi.

Katil Sergei Tkach, kendisinin asla kabul etmediğini itiraf etti.suçlarını planlamıyordu. Ona göre, her şey kendiliğinden, "sarhoş", başa bir şey "geçtiğinde" gerçekleşti ve kontrol edilemez bir hayvan oldu.

Çavuş dokumacılarının fedakârlıkları

Pologah'da korkunç suçlar

Katilin bir sonraki evi küçüktü.Zaporozhye bölgesinde bulunan gölgelikler kasaba. Kendi itiraflarıyla, zamanında o öfkeli yaptı: gelişigüzel öldürüp tecavüz etmek. Ve geceleri bilincimi kaybedene kadar sarhoş oldum. Yalnızca "iletişim" için kiminle olmak Dokumacı köpeği oldu. Onun o Alkol zehirlenme bir haldeydi, ruh dışarı dökülür ve onunla o kelimenin tam anlamıyla, aya uluyan. Pologah'da katil neredeyse iki düzine insanı öldürdü.

sergey dokumacı mani biyografisi

Sergei Tkach kurbanları

Toplamda Tkachom, itirafla 107 tur attı,ama hepsi doğrulanmadı. Birçok suçun delil temeli yoktu. Mahkeme yoluyla cinayetler ile ilgili sadece 32 bölüm tutuldu. Bir ömür boyu hapis cezasına çarptırıldı, ancak bir adam tarafından doğmuş olan ve daha sonra ürkütücü bir canavara dönüşen bu yaratık, kesinlikle daha da kötüyü hak ediyor.

Maniac Sergey Tkach: biyografi, kurban ve ceza 2019

Maniac Sergey Tkach: biyografi, kurban ve ceza 2019

Related news

 • Otellerde yiyecek belirtileri nelerdir
 • Ayrıntılı bir gebelik takvimi çocuğun haftalarca gelişimini takip etmede yardımcı olacaktır
 • CHP Genel Başkan Yardımcısı Salıcı: Türkiyenin ihtiyacı olan şey yapısal reformlardır
 • Rize Emniyet Müdürlüğünde silahlı saldırı: Emniyet Müdürü Verdi hayatını kaybetti, 2 polis yaralı
 • Tanıdık: halkalarla sapan. Kullanım ve ipuçları için talimatlar

 • Maniac Sergey Tkach: biyografi, kurban ve ceza 92

  Maniac Sergey Tkach: biyografi, kurban ve ceza


  Maniac Sergey Tkach: biyografi, kurban ve ceza 33

  Maniac Sergey Tkach: biyografi, kurban ve ceza 99

  Maniac Sergey Tkach: biyografi, kurban ve ceza 26

  Maniac Sergey Tkach: biyografi, kurban ve ceza 33

  Maniac Sergey Tkach: biyografi, kurban ve ceza 10

  Maniac Sergey Tkach: biyografi, kurban ve ceza 95

  Maniac Sergey Tkach: biyografi, kurban ve ceza 63

  Maniac Sergey Tkach: biyografi, kurban ve ceza 74

  Maniac Sergey Tkach: biyografi, kurban ve ceza 12

  Maniac Sergey Tkach: biyografi, kurban ve ceza 59

  Maniac Sergey Tkach: biyografi, kurban ve ceza 78