Martini Prosecco köpüklü bir şarap seçin, için ve yiyin 2019

Martini Prosecco köpüklü bir şarap seçin, için ve yiyin 2019
21.08.2019

Martini Prosecco köpüklü bir şarap seçin, için ve yiyin 65

Martini Prosecco köpüklü bir şarap seçin, için ve yiyin

Ünlü şarapçılık şirketi Martini,Alkollü içecekler zaten dünyanın dört bir yanındaki en çok satanlar haline gelmiş durumda, orada durmaz. Önerilen ürünler arasında sürekli yeni bir şey var. Ve vaat en yeni bir bestseller, bu köpüklü şarap Martini Prosecco olmak. Ama diğer benzer içeceklerden farkı nedir? Peki neden şampanyadan daha iyi? Ve en önemlisi, ne zaman ve ne içeceğiz?

Prosecco nedir?

Tabii ki, en ünlü köpüklü şarapşampanya. Ama üretimi çok zahmetli ve bu nedenle bir şişe böyle bir içki basit olamaz. Daha kolay köpüklü şaraplar kullanmak çok daha kolaydır. Ancak, çoğu şampanya için pek çok açıdan kaybeder. İstisna sadece birkaç çeşit şaraptır.

Martini Prosecco

Ve bir tanesi bir İtalyan köpüklü şaraptırprosecco. Sharm yöntemi kullanılarak üretilir. Yani, ikincil fermantasyon büyük paslanmaz çelik tanklarda yapılır. Bu, önemli bir maliyet düşüşüne neden olur. Bununla birlikte, tatmak için şarap etkilenmez, Martini prosecco'nun üretimi için sadece Veneto eyaletinden bazı üzüm çeşitleri alınır. Böylece şirket ayrıca tarihi geleneğe saygı gösteriyor.

Ne içeceksin?

Her şeyden önce şunu anlamak önemlidir;ve şampanya, Martini Prosecco soğutulmuş servis edilir. Bu çok önemlidir. Ancak bu şekilde bütün buket açığa çıkacaktır. İlk önce sahilde olduğu gibi serinlik hissi olacaktır. Daha sonra yeşil bir elma ve şeftali notaları içeren narin bir tat ortaya çıkacak ve hafifçe baharatlı bir tat bırakacak.

Champagne Martini Prosecco

Ancak köpüklü şarap Martin'e ne sunulurProsecco? İtalyanlar kendilerini kolay buluyor ve yemekleri sırasında sık sık yemeklerini içiyorlar. Avrupa'nın geri kalanında şampanya gibi aperatif olarak kullanılır. Bu yüzden ona, deniz ürünleri, İtalyan ve Fransız peynirleri ve elbette krakerler atıştırmalıklar için mükemmel. Ama en önemlisi - akşam yemeği veya akşam yemeği için balık tutmak için ana şarap olarak servis edilebilir. Ancak meyveler ve çikolata ile birlikte Martini Prosecco çok fazla ekşi görünebilir.

Martini Prosecco ile kokteyller

Ayrıca, böyle bir köpüklü şarap uzun zamandır olmuşturpopüler alkollü kokteyllerin bir parçası. Her şeyden önce, elbette, tüm dünya için ünlü İtalyan "Şırınga" dır. Hazırlanması kolay, ama daha az ilginç değil. Uzun bir bardakta biraz kıyılmış buz koymanız gerekir. 100 ml prosecco dökün, 50 ml aperyol ve soda suyu ekleyin. Hepsi iyi karıştırın ve portakal kabuğu ile süsleyin. Basit ve zevkli. Ve İtalya'nın bu garip ismi, Veneto eyaletinin Avusturya-Macaristan'ın bir parçası olduğu bir zamanda icat edildiği gerçeğidir.

Martini Prosecco'nun Şarabı

Martini Prosecco ile bir başka popüler kokteyl -bu Mimosa. Başlangıçta şampanya ile yapılmış olmasına rağmen, köpüklü şarap ile daha zengin bir tadı ile ortaya çıkıyor. Klasik bir kokteyl için "Margarita" için bir bardak almanız ve ince ezilmiş buz frappe ile doldurmanız gerekir. 15 ml nar suyu şurubu, daha sonra 100 ml portakal suyu ve köpüklü şarap dökün. Katmanları korumak için bunu dikkatli bir şekilde yapmanız gerekir. Lezzet ve bir dilim portakal ve bir kokteyl kiraz ile süsleyin.

Martini Prosecco köpüklü bir şarap seçin, için ve yiyin 2019

Martini Prosecco köpüklü bir şarap seçin, için ve yiyin 2019

Related news

 • Alluş: Rusyaya ateşkes için teklif sunduk, yanıt bekliyoruz
 • BASMATİ PİLAVI
 • Ev koşullarında hemoglobini yükseltmek için ne kadar hızlı
 • Tatil Köyü, Cheboksary, Zaimki Zaimka: turistleri ne çekiyor
 • Koşu Bandı Temizliği

 • Martini Prosecco köpüklü bir şarap seçin, için ve yiyin 21

  Martini Prosecco köpüklü bir şarap seçin, için ve yiyin


  Martini Prosecco köpüklü bir şarap seçin, için ve yiyin 85

  Martini Prosecco köpüklü bir şarap seçin, için ve yiyin 80

  Martini Prosecco köpüklü bir şarap seçin, için ve yiyin 93

  Martini Prosecco köpüklü bir şarap seçin, için ve yiyin 4

  Martini Prosecco köpüklü bir şarap seçin, için ve yiyin 50

  Martini Prosecco köpüklü bir şarap seçin, için ve yiyin 67

  Martini Prosecco köpüklü bir şarap seçin, için ve yiyin 75

  Martini Prosecco köpüklü bir şarap seçin, için ve yiyin 25

  Martini Prosecco köpüklü bir şarap seçin, için ve yiyin 26

  Martini Prosecco köpüklü bir şarap seçin, için ve yiyin 86

  Martini Prosecco köpüklü bir şarap seçin, için ve yiyin 31