galeriler Goruntuler fotograflar Masaüstünde bir Classmates kısayolu nasıl oluşturulur: talimat
Masaüstünde bir Classmates kısayolu nasıl oluşturulur: talimat 16 12.02.2019, 22:19

Masaüstünde bir "Classmates" kısayolu nasıl oluşturulur: talimat

Kabul et, bazen çok çabuk kontrol etmelisine-posta ve yeni bir mektup veya bir çeşit haber bülteni olup olmadığını öğrenmek veya sosyal ağ sayfanıza bakmayın, arkadaşlarınızın hiçbirinin doğum günü olmadığından emin olun, eğer varsa, tebrikler.

Sosyal ağlardaki profiller - zamanımızın ana bilgi kaynağı

Sosyal ağlardaki profillerimizAna bilgi kaynakları, ve bu nedenle gerekli tüm sayfalara uygun ve hızlı erişim sağlamak. Kişisel sayfanıza hızlıca gitmenin yollarından birini düşünün. Yani, masaüstünde bir "Classmates" kısayolu nasıl oluşturulur.

Masaüstünüzde sınıf arkadaşlarına bir kısayol oluşturma

Etiketler bir çeşit dosyadırBu özel durum hakkında hala konuşursanız, sosyal ağlardaki sayfalarınıza bağlantılar. Kişisel bilgisayarınızın veya dizüstü bilgisayarınızın masaüstünde bir kısayol oluşturma talimatlarını adım adım ele alalım.

Etiket ve yaratılması

Şimdi yavaş yavaş ana temamıza geçiyoruz veMasaüstünde bir "Classmates" kısayolunun nasıl oluşturulacağını size anlatacağız. Etiketin basit bir tanımını zaten verdik ve ana işlevini tanımladık - bkz. Bu mutlaka bir sosyal ağdaki bir sayfaya bir bağlantı olmayabilir. Bilgisayar, program veya klasördeki belirli bir dosyaya bir bağlantı olabilir. Etiketin nasıl göründüğüne artık kimsenin sırrı olmadığına inanıyoruz: normal dosyalardan, simgenin sol alt köşesinde bulunan bir okun varlığıyla ayırt edilir.

sınıf arkadaşları kısayol

Hala nasıl yaratılacağını merak ediyor musun?Masaüstünde kısayol "Sınıf"? Bu eylemi incelemeden önce, önce bir kısayolun nasıl oluşturulacağını öğrenelim. Bir dosya veya klasör için bir kısayol oluşturmak için, seçilen öğede farenin sağ tuşunu kullanmanız ve görüntülenen menüde "Kısayol Oluştur" seçeneğini seçmeniz gerekir. Sol fare tuşu ile üzerine tıklayın ve seçili dosyanın yanında kısayol otomatik olarak görünecektir. Oldukça basit.

Sosyal ağa bağla

İşyerinde kısa yol "Sınıf arkadaşları" nasıl oluşturulurTablo, şimdi neredeyse kendinizi anlıyorsunuz. Ama yine de somut olarak somutlaşacak ve sürekli olarak eylemleri tarif edelim, bunun sonucunda gerekli olanı alacaksınız. Profilinize bir sosyal ağda bağlantı kurarak kısayol oluşturabilirsiniz. Bu eylem için, masaüstü alanındaki herhangi bir boş alana sağ tıklayın ve "Kısayol Oluştur" u tıklayın. Ardından, sayfanızın adresini "Nesnenin yeri" olarak adlandırılan alanda belirtmeniz gerekir (adres tarayıcıya kopyalamak için daha uygundur). Ve son adım, "Sınıf arkadaşları" etiketinin adı olacak. Bu kadar basit bir yöntem internette İnternet'i bulmanızı kolaylaştırır ve profilinize çok kolay erişmenizi sağlar.

Masaüstünde bir Classmates kısayolu nasıl oluşturulur: talimatresim fotograflar galeriler

Related news

 • Türkiye NBA Basketbol Okulu Açıldı
 • Kol Örgüsü Örme ve Kol Örgüsü ile Pratik Fikirler
 • Penye İpten Yuvarlak Sepet Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu
 • Örgü Kristal Tül Bebek Etek Yapılışı Videolu

 • Masaüstünde bir Classmates kısayolu nasıl oluşturulur: talimat 5

  Masaüstünde bir Classmates kısayolu nasıl oluşturulur: talimat


  Masaüstünde bir Classmates kısayolu nasıl oluşturulur: talimat 28

  Masaüstünde bir Classmates kısayolu nasıl oluşturulur: talimat 30

  Masaüstünde bir Classmates kısayolu nasıl oluşturulur: talimat 26

  Masaüstünde bir Classmates kısayolu nasıl oluşturulur: talimat 66

  Masaüstünde bir Classmates kısayolu nasıl oluşturulur: talimat 4

  Masaüstünde bir Classmates kısayolu nasıl oluşturulur: talimat 99