Mata Hari dizisi: aktörler ve roller 2019

Mata Hari dizisi: aktörler ve roller 2019 Mata Hari dizisi: aktörler ve roller

"Mata Hari" dizisi: aktörler ve roller

Bugün, "Mata Hari" serisine katılan aktörlere sunulacak. Bunların fotoğrafları bu malzemeye eklenmiştir. Kasetin yönetmenleri Olga Ryashina, Julius Berg ve Denis Berry idi.

soyut

Mata Hari TV dizisi aktörleriİlk olarak, "Mata Hari" dizisinin arsası hakkında konuşacağız. Aktörler ve roller aşağıdaki bölümlerde sunulacaktır. Önceleri Margaret Zelle'nin yaşamına adanmış biyografik bir tiyatro. O da Mata Hari olarak bilinir. Margaret McLeod eski kocası tarafından zulüm gördü ve kendi kızının velayetinden mahrum bırakıldı. Kaderin merhametine terk edildi. Onun geçim kaynağı yok. Kahraman dansçıya dönüşür çünkü başka bir kazanç bulamaz. Mata Hari adı altında Avrupa'nın elitinin favorisi haline gelir. Onun için lüks villa ve konakların kapıları açık. Her performans inanılmaz bir furore neden olur. Tarihin gidişatını değiştirecek Birinci Dünya Savaşı geliyor. Mata Hari, yaklaşan etkinliklerde henüz rolünü bilmiyor.

Anahtar oyuncular

mata hari dizi aktörler ve rolleriMargaret Zelle ve Gabriel Astryuk - dizi "Mata Hari" nin ana karakterleri. Aktör Vaina Djokante ve Oisin Stuck bu karakterleri ekrana aktardı. Onlar hakkında daha ayrıntılı olarak konuşalım.

Vaina Jocante 1981'de doğmuş bir aktris.Ayrıca şu filmlerde rol aldı: "At Yarışı", "(Beklenmedik Prens"), "İflas", "Müfettiş Bellamy", "Kapalı Çember", "Gizli Savunma", "99 frank", "Prelüd", "Siyah 17 Ekim 1961 Gecesi, «Helen'in Hediyesi», «Leela diyor ki,«, «Yabanmersini», «Salamis Askerleri», «Megre».

Oisin Stuck, Fransız aktördür.İrlanda kökenli. 12 yaşından itibaren dansa katıldım. Londra Müzik ve Drama Sanatı Akademisinde çalıştı. Şili ve Kolombiya'da aktör olarak görev aldı. Fransa'da yaratıcı etkinlik yürütüyor. Florent oyunculuğunun duvarlarında çalıştı. David Boba tarafından sahnelenen oyun "Hamlet" katıldı.

John Corbett seyircileri Rudolph MacLeod olarak hatırladı. Bu aktör Willinge'de doğdu.

Lazarov, Matveev, Isakova

dizinin aktörleri mata hari 2019Kont Costello ve Vladimir Maslov, "Mata Hari" dizisinin arsasında önemli bir yer tutuyor. Aktörler Yehezkel Lazarov ve Maxim Matveyev bu rolleri oynadılar. Onlar hakkında daha ayrıntılı olarak konuşalım.

Yechezkel Lazarov Tel Aviv'de doğdu. İsrailli aktör, yönetmen ve koreograf hakkında. Thelma Elin'in tiyatro sanatının okulunda okudu. Hava Kuvvetleri topluluğu içinde ordu servisinden geçti. "Bat Sheva" dans grubuna katıldı. Londra'daki Actors Center'da okudum. "Gesher" tiyatrosuna katıldı.

Maxim Matveyev Saratov'da eğitildiDevlet Konservatuarı Sobinova tiyatro fakültesinde, stüdyoda V. Ermakova. Moskova Sanat Tiyatrosu Okulu'nda öğrenciydi. S. Zemtsov ve I. Zolotovitsky'nin rotası üzerinde çalıştı. Aktör Chekhov Moskova Sanat Tiyatrosu. İlk filmi, Knight Jorfe oynadığı "Piedmontese Beast" yapımındaydı.

Victoria Isakova Lidya'da yeniden doğduKirievsky. Bu oyuncu Khasavyurt şehrinde doğdu. O. Efremov döneminde Moskova Sanat Tiyatrosu'nda eğitim gördü. Çehov Moskova Sanat Tiyatrosu'nun aktrisiydi. Daha sonra Moskova Drama Tiyatrosu'na katıldı.

Rappoport, Lambert, Guskov

Mata hari serisi 2019 aktörler ve rolleriElizabeth Shragmuller ve Gustav Kramer, Mata Hari dizisinde iki parlak karakter. Aktörler Xenia Rappoport ve Christopher Lambert bu rolleri oynadılar. Onlar hakkında daha ayrıntılı olarak konuşalım.

Xenia Rappaport eğitildiPetersburg Devlet Akademisi Tiyatro Sanatları. VM Filshtinsky'nin stüdyosunda çalıştı. St. Petersburg'daki Akademik Maly Drama Tiyatrosu'nda oynuyor. Rusya Halk Sanatçısı.

Christopher Lambert, Long Island'da doğdu. Fransız aktör. Bir diplomatın ailesinden gelir. Ebeveynler varlıklı ve etkili insanlardı. Papa, BM'de çeşitli diplomatik misyonlara liderlik eden, çoğu zaman ulusların ve tüm ülkelerin ekonomilerinin kaderlerini kişisel olarak etkilemiş olan bir memur. Anne yetkili ve müreffeh bir psikiyatristtir.

Alexei Guskov resimde bir kaptan olarak ortaya çıktıFransız istihbaratı Jorge Lado. Bu aktör Polonya'da, Brzeg şehrinde doğdu. Ayrıca bir yapımcı olduğu kanıtlandı. Rusya Federasyonu Halk Sanatçısı. Alex altı yaşındayken, aile Kiev'e gitti. Bir yıl sonra babası resmi görevlerini yerine getirirken trajik bir şekilde öldü. Anne yalnız bir oğul kaldırdı.

Diğer kahramanlar

Yargıç Stolbakken ve babası Bernard da "Mata Hari" dizisinin arsasında yer alıyorlar. Aktörler Rutger Hauer ve Gerard Depardieu bu rolleri oynadı. Onlar hakkında daha ayrıntılı olarak konuşalım.

Rutger Hauer, Amerikalı ve Hollandalı bir aktördür. Amsterdam yakınlarındaki Breukelen kasabasında doğdu. Olson Knet Hauer - babası, tiyatro kolejinde oyunculuk öğretti. Lebius-Hauer bir anne, drama dersleri verdi. Erken çocukluk döneminde, gelecekteki aktör ve Amsterdam'daki üç kızkardeşi bir dadı olarak yetiştirildi.

Gerard Depardieu bir Fransız aktör. Chateauroux'da doğdu. Köylü ailesinden geliyor. Üçüncü çocuk ailede. Bir aktör olmayı hayal eden bir arkadaşla birlikte Paris'e gitti. Onunla birlikte örneklere katıldı. Yakında televizyonda küçük rollerde rol almaya başladı. Dulles Drama Sanat derslerinden mezun oldu. Okulda okudum. Cochet.

Anatoly Lobotsky, Eugene Molière olarak reenkarne oldu. Bu aktör Tambov'da doğdu. Babası bir gazeteci, annesi bir kütüphaneci. Moskova Devlet Kültür Enstitüsü'nde (Tambov şubesi, yönetmen fakültesi) eğitim gördü. GITIS öğrencisiydi. AA Goncharov'un atölyesinde çalıştı. Moskova Akademik Tiyatrosu Mayakovsky'ye katıldı.

Oyuncuları dizi "Hari Mata (2019) Nuno Lopes ve Svetlana Khodchenkova anlatı ve Maximilian Ridoh Zlatka Dzhenich gibi göründü. Onlar hakkında daha ayrıntılı olarak konuşalım.

Nuno Lopes 1978'de Portekiz'de Lizbon'da doğdu.

Svetlana Khodchenkova Moskova'da doğdu. 15 yaşından itibaren manken olarak çalıştı. Japonya'da yaşıyordu. VTU Shchukin'de eğitim gördü. Mikhail Borisov'un dersinde çalıştı. Filmdeki ilk film, Stanislav Govorukhin'in "Kadınları Korusun" adlı filminde rol aldı. Yönetmen kalabalığın içinde kızı gördü. Yaratanın yaratıcı niyetlerine karşılık geldiğine karar verdi.

Rada Sherbegia Emile Guimet oynadı.

İlginç gerçekler

mata hari serisi aktörler fotoğrafŞimdi biraz ilginç bilgiler verelimdizi "Mata Hari" (2019). Zaten bildiğiniz aktörler ve roller. Bu drama, tarihi film ve biyografi türlerini birleştiren 12 diziden oluşan bir kaset. Yazarlar Denis Berry, Oleg Kirillov, Igor Ter-Karapetov idi. Operatörler - Alexei Morozov, Andrei Katorzhenko, Oleg Lukichev.

Mata Hari dizisi: aktörler ve roller 2019

Mata Hari dizisi: aktörler ve roller 2019

Related news

 • Peynir Kaç Dakikada Mayalanır
 • Kakaolu pasta rebeka resimli ile Etiketlenen Konular
 • Mahlepli Peynirli Poğaça Tarifi Videosu
 • Multivarkda Zebra - çok basit ve sağlık için yararlı
 • Kolay Şal Modeli Yapımı

 • Mata Hari dizisi: aktörler ve roller

  Mata Hari dizisi: aktörler ve roller


  Mata Hari dizisi: aktörler ve roller

  Mata Hari dizisi: aktörler ve roller

  Mata Hari dizisi: aktörler ve roller

  Mata Hari dizisi: aktörler ve roller

  Mata Hari dizisi: aktörler ve roller

  Mata Hari dizisi: aktörler ve roller

  Mata Hari dizisi: aktörler ve roller

  Mata Hari dizisi: aktörler ve roller

  Mata Hari dizisi: aktörler ve roller

  Mata Hari dizisi: aktörler ve roller

  Mata Hari dizisi: aktörler ve roller

  Mata Hari dizisi: aktörler ve roller

  Mata Hari dizisi: aktörler ve roller

  Mata Hari dizisi: aktörler ve roller

  Mata Hari dizisi: aktörler ve roller