Mayıs. Bu ayın hakim olduğu burç belirtisi Toros DağlarıMayıs. Bu ayın hakim olduğu burç belirtisi Toros Dağları

20.05.2019

Mayıs. Bu ayın hakim olduğu burç belirtisi Toros Dağları 51

Mayıs. Bu ayın hakim olduğu burç belirtisi Toros Dağları.

Mayıs geliyor, hangi zodyak belirtisi enşu an güçlü mü? Bu dönemde büyük başarılar ve aşk ilişkilerinde başarılar için en uygun an kim? İlkbaharda sıcak May geldiğinde, burçlar Toros tabelası tamamen kendine gelir. Bu zodyak işareti etkisini Nisan'ın on dokuzundan itibaren başlar, ancak burada egemenliği önceki işareti yedi gün sulandırır ve bu kadar güçlü değildir. Gücünün gücüyle sadece Nisan'ın yirmi altıncı günü ile Mayıs'ın 20'sine kadar olan en güçlü işarettir. Sonra onun etkisi Gemini baskısı altında zayıflamaya başlar.

Boğa en inatçı, kalıcı ve,Zodyak işaretlerine takıntılı bile diyebilirsiniz. Bununla birlikte, ay sonunda doğanlar bu nitelikleri neredeyse karakteristik değil, çünkü bir sonraki işaretle indiriliyorlar. Bu nedenle, Mayıs ayının ilk yarısında doğan insanlara daha olumlu bir ömür tahmini eşlik ediyor. Sabır ve azim, bunlar Tauri'nin sıcak ve sevecen Mayıs'a verdiği niteliklerdir. Boğa, hedeflerine ulaşmada çok sakin ve kalıcı, bunlara sahip ve sadece haklı öfke ya da düpedüz adaletsizlik dengesi onu getirebilir. Her durumda, bu nadiren olur. Toros hakkında, "öküz gibi inat" diyebileceğiniz ve bu noktaya geldiklerini, ancak aşık olma durumunda değil. Zodyak işareti sevdiği kişiye tamamen gönderir, ancak yalnızca güçlü karşılıklı hislerini uyandıran birine verir.

Bu çok sağlam bir zodyak. Mayıs ona sadece yüksek entelektüel yetenekleri değil aynı zamanda büyük fiziki imkânları verdi. Toros, bir hedef belirlediyse, ancak bunu sağlamakla birlikte, ancak bu sürece ilgisini kaybetmeyeceği kanaatine varır. Mükemmel mutfak uzmanları yetiştiriyorlar, Boğa lezzetli yemekleri pişirmeye ve misafir almayı sever. Sevdikleri insanlara sevincini yaşatmaktan ve başka herhangi bir şeyden çok sevdiklerinden hoşlanıyorlar. Evin düzenlenişinde iyi tadı var. Toros, "tat hissi" olarak adlandırılan mobilya ve ev eşyalarını düzenlemek için daima en uygun yol. Rahatlık ve uyumdan hoşlanıyorlar ve bu nedenle ev bu zodyak işaretiyle değer taşıyor. Boğa her zaman "marka tutmak" yapabiliyor çünkü açıkça, tam tersi her yere yerleşme ve şikayet eğilimi yoktur, bunlar, daha başarılı ve gerçekte olduklarından daha zengin sayılır.

İlkbaharın ve Aşkın Ayı Torosların Zodyak İşareti Mayıszengin anlamda bir dünya ile donatılmış. Aşktan, karşı karşılığında bir şey talep etmeden, kendisine rezerv olmadan verilir. Eğer hoşlanırsa, herhangi bir fedakarlık için hazırdır, ancak nefret ederse, ölüm sadece intikam yolunda onu durdurabilir. Ancak savaş her zaman açık ve dürüst. Toros nefreti yalanı yatkın ve ihanet etmeyi nadiren affeder. Güçlü organizmaları sabit deşarj ve enerji salımına ihtiyaç duymaları nedeniyle, bu insanlar fırtınalı, doymuş bir yaşam sürmelidir. Eğer varoluşları monotonluk ve can sıkıntısı ile dolarsa, hızla melankoliğe ve apati düşer.

Aşktan cömertlik ve bir servet zenginliği verdiToroslar Mayıs ayı mayıs. Zodyak işareti, bu arzuların baskısı altında, maalesef erken evlilik sona eriyor; bu neredeyse daima trajik bir hatadır. Boğa burcu için en iyi seçenek daha sonra "kasıtlı" bir evliliğin sonucudur. Çok kıskandırlar ve duygusal üzüntülere maruz kalırlar, bu yüzden önce deneyim kazanmaları gerekir. Toros, nazik ve sempatik bir lider-zodyaktır. Başkaları tarafından hissettiklerini, doğal bir uyum duygusuyla donatabilir. Ancak Toros çok fazla sorumluluk alır. Toroslar arasında pek çok devlet adamı, film ve pop yıldızı, ünlü sanatçı ve şair var. Onlar, sadık ve bağlı arkadaşlardır, zor bir anda yardım etmek için nazik ve daima aceledirler.

Mayıs. Bu ayın hakim olduğu burç belirtisi Toros DağlarıMayıs. Bu ayın hakim olduğu burç belirtisi Toros Dağları

Related news

 • Fındıklı Keşkül Tarifi
 • EŞARP İLE ŞALVAR PANTOLON NASIL DİKİLİR
 • Yakın Doğu Üniversitesi gözünü kupaya dikti
 • Kanser izleri kalıcı makyajla siliniyor
 • İçtüzük Değişikliği TBMM Genel Kurulunda Kabul Edildi, İşte Detaylar

 • Mayıs. Bu ayın hakim olduğu burç belirtisi Toros Dağları 83

  Mayıs. Bu ayın hakim olduğu burç belirtisi Toros Dağları


  Mayıs. Bu ayın hakim olduğu burç belirtisi Toros Dağları 17

  Mayıs. Bu ayın hakim olduğu burç belirtisi Toros Dağları 61

  Mayıs. Bu ayın hakim olduğu burç belirtisi Toros Dağları 54

  Mayıs. Bu ayın hakim olduğu burç belirtisi Toros Dağları 65

  Mayıs. Bu ayın hakim olduğu burç belirtisi Toros Dağları 73

  Mayıs. Bu ayın hakim olduğu burç belirtisi Toros Dağları 56

  Mayıs. Bu ayın hakim olduğu burç belirtisi Toros Dağları 52

  Mayıs. Bu ayın hakim olduğu burç belirtisi Toros Dağları 32

  Mayıs. Bu ayın hakim olduğu burç belirtisi Toros Dağları 83

  Mayıs. Bu ayın hakim olduğu burç belirtisi Toros Dağları 51

  Mayıs. Bu ayın hakim olduğu burç belirtisi Toros Dağları 51