Menstürasyondaki gecikme ve implantasyon kanaması hamilelik belirtileridir 2019

Menstürasyondaki gecikme ve implantasyon kanaması hamilelik belirtileridir 2019
21.08.2019

Menstürasyondaki gecikme ve implantasyon kanaması hamilelik belirtileridir 95

Menstürasyondaki gecikme ve implantasyon kanaması hamilelik belirtileridir.

Uzun zamandır bir anne olmayı hayal ettin, ve büyük bir tane var.uzun zamandır beklenen kavramın ortaya çıkma olasılığı. Bu harika bir haber! Ancak, birkaç gün sonra aniden bir kan deşarjı bulursunuz. Hemen bağlanabilecekleri bir sürü soru ortaya çıkıyor: aylık, düşük ve belki başka bir şey.

Büyük ihtimalle sözde bir söz var.İmplantasyon kanaması, rengi genellikle koyu kırmızı veya kahverengidir. Ne olduğu ve nasıl göründüğünü, bu makaleyi anlamaya çalışalım. Gecikmiş menstürasyon, toksikoz, implantasyon kanaması - hamilelik belirtileri ve ilklerden biri. Kural olarak, bir fetal yumurtanın rahim boşluğuna bağlandığı bir zamanda, küçük vajinal akıntı ortaya çıkar - bu, söz konusu kanamadır. Bu verilerin süresi iki ila üç gün arasındadır ve kural olarak, adette olduğu gibi ağrılı bir sendrom yoktur. Yukarıdaki semptomların hepsi sizde gözükse bile, implantasyon kanamasını teşhis etmek için acele etmeyin. Bu tür kanamanın semptomları şu şekildedir: Bu tür salgılar, hamilelik gerçeği ortaya çıkmadan önce ortaya çıkar, ya da başka bir deyişle, testteki iki şeridi belirleme anı, söz konusu aylık olanların tarihiyle aynı olacaktır. Bu tür akıntı, iddia edilen kavramdan 6 ila 12 gün sonra ortaya çıkmaktadır. Tahsisatlar birkaç saat ve hatta belki bir gün için tahsis edilebilir, her şey organizmanın bireysel yatkınlığına bağlıdır. Ayrıca, bu tür sekresyonların tamamen yokluğu normal kabul edilir. Ek belirtiler, implantasyon kanaması gibi bu tür akıntıların özelliği bilinir. İşaretler şu şekildedir: alt karın bölgesinde bir rahatsızlık, rahatsızlık ve ayrıca artan bir zayıflık göze çarpar. Ek olarak, yumurtanın implantasyonu sırasında, bazal sıcaklık azalır. Başlangıçta, bazal sıcaklık 37 dereceyi geçecektir. Bu anlayıştan sonra bol miktarda kan vajinal akıntısı olur. Bu gibi durumlarda, bir uzmana danışmanız ve bol kanamanın nedenini öğrenmeniz gerekir. Erken aşamalarda, bir düşük yapılması mümkün değildir. Bu nedenle, ortaya çıkan bir hastalığın tedavi edilmesi çok önemlidir, bu da böyle bir akıntıya neden olabilir.

Ortaya çıkan toksikoz, meme büyütme, gecikmeadet döngüsü, implantasyon kanaması - erken aşamalarda ortaya çıkan hamilelik belirtileri. Ancak sadece implantasyon kanaması, testin iki şerit gösterebileceğinden daha erken gerçekleşir.

İmplantasyon sürecinin gerçekleşmesi içindöllenmiş bir yumurta, olgunlaşma aşamasını geçen yumurtayı önceden döllemek için gereklidir. Bu süreç, sadece döngünün ortasında meydana gelen yumurtlama döneminde gerçekleşir. Eğer döngü yaklaşık otuz gün sürerse, ovülasyon 14 gün sonra bir veya iki gün boyunca bir hata ile başlayacaktır. Ve döllenmiş bir yumurtanın uterus tüpleri içinden uterus boşluğuna ilerlemesi için, yaklaşık 14-16 günlük bir süre gereklidir. Başka bir deyişle, hücrenin sokulması, adet döngüsünün 27. gününde gerçekleşebilir, yani. sadece planlı menstruasyon başlangıcı ile çakışmaktadır. Dolayısıyla bu günlerde biraz tahsis oldukça gerçek ve kesinlikle güvenli ve normal.

Birçok kadın daha önce tahsisini fark etmiyormenstruasyon, çoğunlukla hamilelik başlangıcı hakkında çok endişe olmayanlar. Ancak hamilelik için dikkatli bir şekilde hazırlanırsanız ve sağlıklı bir çocuk almak istiyorsanız, uzmanlardan yardım isteyerek vücudunuzda yeni belirtiler fark etmek önemlidir. Yumurtanın implantasyonu sırasında ortaya çıkan vajinal kanama, en normal gebelik belirtisidir, bu da fetüsün oluşumuna ilk adımların atıldığını göstermektedir. Normal vajinal kanamayı, anne adayının üreme sağlığını olumsuz etkileyen çeşitli hastalık ve enfeksiyonların neden olduğu salgılarla karıştırmamak önemlidir. Şimdi implantasyonun kanamasının neye benzediğini biliyorsun, sonra yapabilirsin.

Menstürasyondaki gecikme ve implantasyon kanaması hamilelik belirtileridir 2019

Menstürasyondaki gecikme ve implantasyon kanaması hamilelik belirtileridir 2019

Related news

 • Irina ismi ne anlama geliyor ve bir kadının kaderini nasıl etkiler
 • Aniden Bastıran Diş Ağrısına Çözüm Olacak Altın Öneriler
 • Simli İple Küpeli Yelek Örneği Yapımı Anlatımlı Videolu
 • Ev sardunyası: tıbbi özellikleri
 • Kazan ... Rusyada hangi alandır

 • Menstürasyondaki gecikme ve implantasyon kanaması hamilelik belirtileridir 54

  Menstürasyondaki gecikme ve implantasyon kanaması hamilelik belirtileridir


  Menstürasyondaki gecikme ve implantasyon kanaması hamilelik belirtileridir 16

  Menstürasyondaki gecikme ve implantasyon kanaması hamilelik belirtileridir 33

  Menstürasyondaki gecikme ve implantasyon kanaması hamilelik belirtileridir 78

  Menstürasyondaki gecikme ve implantasyon kanaması hamilelik belirtileridir 45

  Menstürasyondaki gecikme ve implantasyon kanaması hamilelik belirtileridir 58

  Menstürasyondaki gecikme ve implantasyon kanaması hamilelik belirtileridir 3

  Menstürasyondaki gecikme ve implantasyon kanaması hamilelik belirtileridir 76

  Menstürasyondaki gecikme ve implantasyon kanaması hamilelik belirtileridir 96

  Menstürasyondaki gecikme ve implantasyon kanaması hamilelik belirtileridir 43

  Menstürasyondaki gecikme ve implantasyon kanaması hamilelik belirtileridir 78

  Menstürasyondaki gecikme ve implantasyon kanaması hamilelik belirtileridir 87