Metal elektrosücüsü: ne oldukları ve bunları nasıl seçeceği 2019

Metal elektrosücüsü: ne oldukları ve bunları nasıl seçeceği 2019
27.06.2019

Metal elektrosücüsü: ne oldukları ve bunları nasıl seçeceği 99

Metal elektrosücüsü: ne oldukları ve bunları nasıl seçeceği

Metal elektroşarjörleri

Levha metal kesme ile uğraşan ustalarel makası, bu çok zahmetli bir süreç olduğunu biliyorum, aynı zamanda tehlikelidir. Ve oluklu veya profilli materyali kesmek hakkında ve konuşmaya değmez. Bu durumda, metal makaslar profesyonellere ve amatörlere kurtarılmaya hazırdır. Bu alet, kesme veya kesme işlemi otomatik olarak yapıldığı için, çok çaba gerektirmeyen kullanımı kolaydır. Böyle bir agregat kullanıldığında, oldukça düz bir kesme hattı elde edilir. Metal için elektron makasları bile üç milimetre malzemeyi kesebilir. Ne tür olduklarını düşünmek değerlidir.

Metal için modern elektronik makaslar üç tipe ayrılabilir:

- Yivli;

- kesme;

- sac çelik kesiminde.

Metal için elektroşarjör Interskol

Genel kabul gören seçim kriterleriperformans, güç, ekipman, güvenilirlik ve işlevsellik. Burada bir elektrik motoruna dayalı benzer aletlerin seçiminin esaslarına dayanan standart tavsiyeler vermek mümkündür. Dayanıklılık, dayanıklılık ve aletin güvenilirliği açısından yalnızca belirli bir fark vardır. Bu anlamda, kendilerini yeterince iyi ispatlamış üreticilere odaklanmak doğru olacaktır: Bosch, Hitachi, Makita ve ZUBR. Metal makasların üretim uyumluluğu bakımından farklı olduklarından bahsetmek gerekir; bu nedenle bazıları belirli amaçlar için uygundur; diğer görevler için hiç uygun değildir. Bundan başlamak değer.

Çelik sac makası genellikle Bole sahiptir.mütevazi boyutta olmasına karşın, genellikle hassas metal kesme için değil, en kalın metal için kullanılırlar. Böyle bir araçla yönetilmesi çok kolay, doğru, hızlı çalışıyor, yeterince üretken ve güvenilir. Metal kesilirken atık yoktur. Çalışma prensibine göre, bu tür makas manuel mekanik aletlerden farklı değildir. Malzeme bir tanesi hareket edebilen bir çift bıçak arasına yerleştirilmiştir. Cihaz açıldığında, metal kesme işlemi yaparak hareket eder. Bu modeller, kesici parçalar arasındaki boşluğu ayarlamanıza izin verir, böylece alet belirli malzemeler türleri ile çalışacak şekilde en iyi şekilde ayarlanabilir. Metal elektroşarjörü "Interskol" çok iyi kanıtladı.

Metal için elektroşerit MakitaKesme türü kesim için mükemmeldirprofil malzemeleri veya farklı ebat ve şekillerde malzeme delikleri yaratmak için. Bu gibi makaslar, kesme parçalarında, zımba ve sabit matrisin bulunduğu kompozisyonda farklılık gösterir. Delgi hareketleri bir delik nasıl çalıştığına benzer. Bu tip takımın övünebileceği en büyük avantaj, malzemenin herhangi bir noktasından kesime başlama yeteneğidir. Daha yüksek manevra kabiliyeti, böyle bir cihazın bir diğer avantajıdır.

Yivli metal makası "Makita"en iyi kalitenin bir kesimini alabilmeleri için yardımlarıyla ideal olarak kabul edilen bir araçtır. Bu cihazla en geniş montaj işlerini yapabilirsiniz.

Genel olarak, bu veya bu tür seçimi tamamen sizin önünüzdeki görevlere bağlıdır.

Metal elektrosücüsü: ne oldukları ve bunları nasıl seçeceği 2019

Metal elektrosücüsü: ne oldukları ve bunları nasıl seçeceği 2019

Related news

 • Analar ve Anneler 9.Bölüm izle
 • Tart Kalıbında Tramisu
 • Yol Durumu
 • Temel ödeme türleri
 • Beyaz Halı Nasıl Temizlenir

 • Metal elektrosücüsü: ne oldukları ve bunları nasıl seçeceği 93

  Metal elektrosücüsü: ne oldukları ve bunları nasıl seçeceği


  Metal elektrosücüsü: ne oldukları ve bunları nasıl seçeceği 64

  Metal elektrosücüsü: ne oldukları ve bunları nasıl seçeceği 50

  Metal elektrosücüsü: ne oldukları ve bunları nasıl seçeceği 3

  Metal elektrosücüsü: ne oldukları ve bunları nasıl seçeceği 70

  Metal elektrosücüsü: ne oldukları ve bunları nasıl seçeceği 83

  Metal elektrosücüsü: ne oldukları ve bunları nasıl seçeceği 3

  Metal elektrosücüsü: ne oldukları ve bunları nasıl seçeceği 94

  Metal elektrosücüsü: ne oldukları ve bunları nasıl seçeceği 93

  Metal elektrosücüsü: ne oldukları ve bunları nasıl seçeceği 78

  Metal elektrosücüsü: ne oldukları ve bunları nasıl seçeceği 28