Mikhail Bespalov: Biyografi ve YaratıcılıkMikhail Bespalov: Biyografi ve Yaratıcılık


Mikhail Bespalov: Biyografi ve Yaratıcılık 96 25.02.2019, 08:03

Mikhail Bespalov: Biyografi ve Yaratıcılık

Çoğu insan iyi komedi sever. Bu türe ait filmlerde çekilen oyuncular sokaklarda tanır ve içtenlikle aşkı tanırlar. Mikhail Bespalov, herkes tarafından bir yapımcı ve iki bölüm halinde piyasaya sürülen "Herşey Dahil" komedisinin ana karakteri olarak hatırlandı. Moskova halkı, operet tiyatrosu şirketinin bir üyesi olarak biliniyor.

Küçük bir biyografi notu

Michael Bezpalov1964 yılında Dnepropetrovsk'da ortaya çıktıMikhail Bespalov. Bütün o çocukluk yıllarında bu muhteşem şehirde yaşıyordu, ama ruhunu Moskova'ya çağırıyordu. Mesleği ile okul kulübesinde genç adam kararlaştırıldı. O günden bu yana devletler arasında herhangi bir sınır yoktu, Mikhail SSCB - GITIS'ın ana tiyatrosuna girmek için herhangi bir sorun yaşamadan gitti. Aktörün vaktinde zaten orduda görev yapmıştı.

1992 yılında, Mikhail,GITIS. O zamanlar dağıtım sistemi artık çalışmıyordu, ancak memnuniyetle Moskova Operet Tiyatrosuna götürüldü. İçinde, bugüne kadar önde gelen solistlerden biri olmak için çalışıyor. Mikhail Bespalov'un konuşmadığı tek şey onun kişisel yaşamı. Sahnede ortakların romantizmiyle sık sık ilgilendi ancak durum hakkında yorum yapmadı.

Filmdeki roller

Michael Bezpalov kişisel hayat

Bu aktör en iyi komedyeni ile tanınır.Filmde sadece bir aktör değil, aynı zamanda yapımcı olarak da rol aldığı iki bölümden oluşan "Herşey Dahil", "SOS! Noel Baba ya da Her şey gerçek olacak "dedi. Eleştirmenler defalarca Mikhail Bespalov'un kendisinin bu resimlerde bir rol üstlendiğini savunuyor ancak aksini ispatladı - tüm resimler yüksek derecelendirmelerde bulundu. TV kanallarında satın alınıyorlar ve düzenli olarak havada görünüyorlar.

"Herşey Dahil" in ikinci bölümünde çalışırkenMikhail Bespalov kolunu bir araba kazasında kırdı. Katılımı olan filmlerin derecelendirmesi çok yüksek, bu nedenle olayı aktörü değiştirmediler. Dahası, Mikhail ana karakteri canlandırdı. Sonuç olarak, yazarlar hafifçe döküm kahraman çerçevesinde görünümü için bir açıklama resmin rotasını değiştirip bulmak zorunda kaldı ve Michael çekimler sırasında ağrı ve rahatsızlık dayanmak sürdü.

Ulusların babasının oğlu

Michael, bir rolün kahramanı olamaz. Tiyatroda farklı rollerde oynadığı gerçeğinden dolayı, “Ulusların Babası” nın tarihsel serisine girmeyi başardı. Orada zor bir kadere sahip ünlü bir tarihsel figür olan Alexei Kapler'ı oynuyor. 1943'te Vorkuta'daki Stalin tarafından Joseph Vissarionovich'in kızına düşkün olduğu için sürgüne gönderildi.

Rol için hazırlamak için, Michael okuduo dönemin tarihi belgeleri ve biyografileri. İhtiyacı olmayan bir kadın erkek olarak bilinen Alexei Kapler'in kişiliğini inceledi. Sürgünde bile bir sonraki eşini bulmayı başardı. Doğrulanmamış raporlara göre, Capler'in 10 sivil ve resmi karı vardı. Oyuncunun rolüne rağmen, oyuncu rolüne mükemmel bir şekilde alıştı.

Tiyatro ve televizyon kariyeri

michael beshelov filmler

2009 yılında, Mikhail kendini birTV sunucusu. Rusya ve Ukrayna'da yayınlanan "Stars of Poker" programının çekimlerine katıldı. Stüdyonun sahibi olarak poker masasında şov dünyasının, medya kişiliğinin, aktörlerin, işadamlarının yıldızlarını topladı. Oyun sırasında profesyonel poker oyuncuları neler olup bittiğini yorumladı. Çerçevedeki gösterişli mizah ve özgür davranış için halkın aşka düştü. Daha sonra düzenli olarak Yeni Yıl konserleri düzenine katıldı.

Tüm filmleri incelediysenizMikhail Bespalov, daha sonra Moskova Operetta Tiyatrosu'nu ziyaret edin. Tiyatro grubunun ana kadrosunun bir parçası, hemen hemen her sezonda tiyatro programına katılımıyla performanslar var. 2019 sonbaharında, Mikhail'in Nikosha'yı oynadığı "Merry Widow" un yapımından keyif alabilirsiniz. Katılımı ile en unutulmaz yapımlardan biri, Pauls tarafından yaratılan Sovyet operettas "Grand Kankan" temalı bir hayaldi. Bu performans video versiyonunda bulunabilir ve sadece başkentte görülmez, 10 sene boyunca topluluk tekrar tekrar ülke ve dünya çapında sahneleri gezer.

Mikhail Bespalov: Biyografi ve YaratıcılıkMikhail Bespalov: Biyografi ve Yaratıcılık

Related news

 • 2019 Çanta Trendi: Büzgü Çanta
 • Kastırmalı Bebek Yelegi Acıklamalı
 • ALİ NAZİK YAPIMI

 • Mikhail Bespalov: Biyografi ve Yaratıcılık 21

  Mikhail Bespalov: Biyografi ve Yaratıcılık


  Mikhail Bespalov: Biyografi ve Yaratıcılık 23

  Mikhail Bespalov: Biyografi ve Yaratıcılık 72

  Mikhail Bespalov: Biyografi ve Yaratıcılık 34

  Mikhail Bespalov: Biyografi ve Yaratıcılık 96

  Mikhail Bespalov: Biyografi ve Yaratıcılık 32

  Mikhail Bespalov: Biyografi ve Yaratıcılık 73