Mikhail Nazarov: biyografi, kitaplar, fotoğraf 2019

Mikhail Nazarov: biyografi, kitaplar, fotoğraf 2019
18.08.2019

Mikhail Nazarov: biyografi, kitaplar, fotoğraf 31

Mikhail Nazarov: biyografi, kitaplar, fotoğraf

Nazarov Mikhail Viktorovich - ünlü bir reklamcı,yazar, din ve halk figürü. O bir monarşist, yayınevinin kurucusu "Russian Idea". Uluslararası bir skandala neden olan "Letters 500/5000" yazarı olarak bilinir. Bu yazıda, yazarın kısa bir biyografisi sunulacak.

Michael Nazarov

öğrenme

Mikhail Nazarov 1948'de bir mühendis aileden doğdu. Büyük dedesi - bir rahip ve dedesi - beyaz bir subay 1920'de Bolşevikler tarafından vuruldu.

1967'de teknik okuldan mezun olan genç bir adamorada bir elektrikçi olarak çalışmak için Dickson adasına gitti. Ayrıca Nazarov, Chelyuskin Burnu'nun kutup istasyonunda çalıştı. Ama sonra yüksek öğrenim görmeye karar verdi.

1975'te Mikhail Moskova'yı bitirdi.Devlet Enstitüsü. M. Thorez, bir tercümanın diplomasını savunuyor. Sonra Cezayir'de çalışmaya başladı. Orada Nazarova bir metalürjik fabrikanın inşasında bir tercüman bekliyordu.

Nazarov Mikhael

Almanya

Cezayir'de KGB ve KGB temsilcileriişbirliği teklif etti. Gelecek yazar karısıyla reddetti ve kayboldu. 1975'te Almanya'ya göç etti. Doğal olarak yasadışı olarak. Yeni ülkede "Sowing" dergisinin yürütme sekreteri olarak çalıştı ve Rus Ulusal Birliği'nin kurucusu oldu. Mikhail Nazarov da Alman Gazeteciler ve İşçi Sendikaları Birliği üyesiydi.

Almanya'da olmak, birkaç koleksiyon derledi: "Büyük bir Rusya'ya ihtiyacımız var", "Rusya Rab'be dönüyor", "biri Tanrı olmadan yaşayamıyor" ve diğerleri gibi Michael genellikle bu tür edebiyatları SSCB'ye gönderdi. Bu amaçla, 1985-1986 yıllarında, birkaç uzun yolculuklara bile gitti. Nazarov, Kuzey Amerika'nın tüm büyük liman şehirlerini ziyaret etti.

1987'de bu makalenin kahramanı bağımsız bir reklamcı oldu. Çalışmaları "Çağdaş", "Moskova", "Russky Vestnik" gibi yayınlarda okunabilir.

Nazarov mikhail Victorovich

Rusya'daki Etkinlikler

1994'te Mikhail Nazarov, Rusya Federasyonu'na geri döndü.Daimi ikametgahı ve Yazarlar Birliği Sekreterliğini kazandı. Ayrıca, "Derzhava" hareketi ve Rus Hıristiyan örgütü olan Rus Halkı Birliği yönetim kurulu üyesi oldu. Muazzam özen, bir kerede birkaç projeyle meşgul olmasına izin verdi.

1996, Mihail Nazarov'un Rus Fikir yayınevini kurduğu tarihtir. Siyasi, tarihi ve ortodoks içerikli kitaplar ana uzmanlığı oldu. Daha ileri gidiyoruz.

«Mektup 500»

Birçok kişi için Mikhail Nazarov yazar olarak biliniyorbu mesajın Birçok medya, siyasi, dini ve kamuya ait rakamlar bu mektubu antisemitik olarak adlandırdı. Benzer bir görüş, İsrail ve Rusya Dışişleri Bakanlığı tarafından yapılmıştır.

Özellikle, Alexander Verkhovsky (kafa"Rusya Federasyonu'nda Anti-Semitizm" başlıklı yıllık raporda, insan hakları merkezi "Sova") 2005 yılında da Nazarov hakkında hiç tereddüt etmeden konuştu. Michael'ın Yahudi komplosuyla ilgili klasik mitleri "Shulchan Arukh" un Yahudi aleyhtarı yorumuyla birleştirdiğini yazdı. Sonuç olarak, tüm Yahudi örgütlerin diğer milletlerden insanlarla ilgili olarak yalnızca “yanlış-yanlı” fikirler ile yönlendirildiği ve dolayısıyla yasağa maruz bırakıldığı bir teori ortaya çıkmıştır.

Michael Nazarov'un kitapları

«Mektup 5000»

Ancak savcılığa göre, bu mesaj değilRusya Federasyonu mevzuatını ihlal etti. Temyiz metninde okuyucuların din, ırk, millet veya bireylere karşı harekete geçmelerini teşvik eden hiçbir bilgi yoktu. Müteakiben, Mihail Nazarov "Mektup 5000" olarak adlandırılan başka bir mesaj başlattı (rakam, abone olanların sayısı anlamına geliyor). İtirazın yayınlanmasından sonra medya, yazarı hakkında iftira niteliğinde bir yazı yazmaya başladı. Bu Hıristiyanları büyük ölçüde kızdırdı. Ne de olsa, birçok Ortodoks din adamı 50 rahip de dahil olmak üzere mektubu imzaladı.

Yahudi liderler MV Nazarov aleyhinde bir ceza davası açmak için üç kez denediler. "5000. Mektubu", etnik nefreti kışkırtmanın bir aracı olduğuna inandılar. Ancak tüm başvurular savcılık tarafından reddedildi.

Birçok kuruluşun temsilcileri aradıNazarov'un "anti-semitik" ve "Nazi". Mihail Viktorovich hakaret ve iftiraya tahammül etmedi, onlara karşı dava açıldı. Ancak tüm davalarda yazar reddedildi.

Michael Nazarov biyografisi

görünümler

Birkaç kaynaklara göre, Tel Aviv Üniversitesi bilim adamları da dahil olmak üzere, bu makalenin kahraman karşıtı propaganda ve Holocaust ve kan iftira inkar aktif ortağıdır.

Rusya'daki Nazarov'a göre ritüel cinayetleri uygulayan Talmudik bir Yahudi mezhebi var.

Aynı zamanda, Mikhail Viktorovich güvenilirliği reddediyorSiyon Yaşlılarının Protokolleri. Nazarov sahte kökenlerini biliyor. Yine de yazar, Protokollerin nesnel bir gerçekliği yansıttığına inanmaktadır. Vadim Rossman (anti-Semitizm konusunda uzman) bir Yahudi-mason komplosu varlığı hakkında onay Nazarov örneğini öne sürmekte olduğu.

Semyon Charny'ye göre (tarihçi) MikhailViktorovich, "Büyük Bronnaya'daki İnci Limanı" başlıklı yazısında Nazizme karşı olumlu bir tutum sergiledi. Nazarov'a göre, Moskova sinagogunda bıçaklamak Yahudilerin kendileri tarafından kışkırtıldı. Bunu başarmak için bunu yaptılar:

 • Anti-Semitlere karşı daha sert baskı.
 • "Yahudi kendini savunma" ordu yapılarının genişlemesinin yasallaştırılması.
 • İnsan hayranı "Shulhan Arukh" dan dikkatin dikkatini dağıtın.
 • Ortodoks öğretisiyle mücadele etmek için toprağı hazırlamak.

Diğer makalelerde yazar İsraillileriII. Dünya Savaşı'nı serbest bıraktı. O, "Shulchan Arukh" kitabının Hıristiyanlara zulüm uygulatmaya, Çeçenler arasındaki Yahudi sayısının% 70'i aştığını ve Bolşeviklerin kendi yetkilerini Yahudilerle özdeşleştirdiğini ileri sürdü.

Mihail Viktorovich'e göre,Rusya'nın sosyo-ekonomik yapısı farklı mülk türlerini birleştirmelidir. Nazarov, ülkenin hiçbir şey için satılan gaz ve petrol sahalarını iade etmesi gerektiğini iddia ediyor. Tüm yüksek getirili endüstrilere devlet tekelini tanıtmak da gerekiyor: kıymetli taşların, elmasların ve altının çıkarılması; tütün ürünleri ve alkol satışı; silahlanma, nükleer ve uzay teknolojileri.

Mikhail Nazarov: biyografi, kitaplar, fotoğraf 2019

Mikhail Nazarov: biyografi, kitaplar, fotoğraf 2019

Related news

 • Konteyner: boyutlar ve özellikler. Kabın iç boyutları
 • Ayakta valgus deformasyonu: prognoz ve zamanında tedavi
 • Artuklu Haberleri: Kalan Süryaniler, gidenlerin dönüşü için umutlu
 • Madelunga sendromu: nedenleri, tedavi yöntemleri ve önleme
 • Bir çalışanın işten çıkarılması

 • Mikhail Nazarov: biyografi, kitaplar, fotoğraf 90

  Mikhail Nazarov: biyografi, kitaplar, fotoğraf


  Mikhail Nazarov: biyografi, kitaplar, fotoğraf 67

  Mikhail Nazarov: biyografi, kitaplar, fotoğraf 57

  Mikhail Nazarov: biyografi, kitaplar, fotoğraf 19

  Mikhail Nazarov: biyografi, kitaplar, fotoğraf 11

  Mikhail Nazarov: biyografi, kitaplar, fotoğraf 66

  Mikhail Nazarov: biyografi, kitaplar, fotoğraf 60

  Mikhail Nazarov: biyografi, kitaplar, fotoğraf 70

  Mikhail Nazarov: biyografi, kitaplar, fotoğraf 5

  Mikhail Nazarov: biyografi, kitaplar, fotoğraf 86

  Mikhail Nazarov: biyografi, kitaplar, fotoğraf 56

  Mikhail Nazarov: biyografi, kitaplar, fotoğraf 52

  Mikhail Nazarov: biyografi, kitaplar, fotoğraf 70