Mikrofonlu kablosuz kulaklıklar nasıl seçilir Mikrofonlu kablosuz oyun kulaklıkları hangi firmayı satın alacak 2019

Mikrofonlu kablosuz kulaklıklar nasıl seçilir Mikrofonlu kablosuz oyun kulaklıkları hangi firmayı satın alacak 2019
17.09.2019

Mikrofonlu kablosuz kulaklıklar nasıl seçilir Mikrofonlu kablosuz oyun kulaklıkları hangi firmayı satın alacak 88

Mikrofonlu kablosuz kulaklıklar nasıl seçilir? Mikrofonlu kablosuz oyun kulaklıkları hangi firmayı satın alacak?

Modern mağazalar geniş bir bilgisayar kulaklığı seti sunar. Bunlar, mikrofonlu tüm kablosuz kulaklıklara atfedilebilir ve bunlara uygun olabilir. Onları nasıl doğru seçeceksiniz? Devam edin!

Onlar ne

Kuşkusuz kablosuz mikrofonlu kulaklıklarfarklılıklar var. Ancak bunları anlamadan önce, ne tür bir kulaklığın olduğunu görelim. Bu seçim için en başarılı seçenek ne olduğunu tam olarak anlamanıza yardımcı olacaktır.

mikrofonlu kablosuz kulaklıklar

İlk kulaklık tipi "basit". Bunlara gevşek yaprak veya tablet denir. Genellikle telefonlarda ve oyuncularda bulunur. Onların ana özelliği depolama ve kullanım kolaylığıdır. Daraltılmış bir formda, bu kulaklık çok fazla yer kaplamaz ve şapkanın altında bile takılabilir. Görünüş etkilemez. Doğru, bir bilgisayar için pek uygun değildir - "tabletler" ses yalıtımı içermez, bu ses sesinin en keyifli şekilde kullanılmasına izin vermez. Mağazalarda bir mikrofon "tablet" bulunan kablosuz kulaklıklar oluşmadığından. Sözde "gags" da bu türe atfedilebilir. Bu, ilk seçeneğin aksine, kulağın derinliklerine yerleştirilen en "basit kulaklıklar" dır.

İkinci tip kulaklıktır. Onların büyük bir zarları var, kulaklarını üstüne koyup onları örtüyorlar. Ancak bu kulaklıklar iyi bir ses izolasyonuna sahip, ancak kapağın altına koyulmayacak. Mikrofonlu Bluetooth kablosuz kulaklıklar olarak görülebilirler. Kulaklıklı mikrofon seti, ek parçalar veya fişlere kıyasla daha karmaşık bir görünüşe sahiptir.

Son kulaklık türüizlemek. En iyi ve en başarılı varyasyon. Zarları kulakları tamamen kaplar. Bu kulaklık mükemmel ses yalıtımı özelliklerine sahiptir. Bu, mikrofonlu iyi bir kablosuz kulaklık setidir (ve tel seçenekleri de uygundur). Doğru, bir ağırlıklı eksi var - fiyat. En "gösterişsiz" seçenekler için 5000 ruble verebilirsiniz.

 mikrofonlu kablosuz Bluetooth kulaklıklar

Tek Yönlü Kulaklık

Mikrofonlu iyi kablosuz kulaklıklartek taraflı kulaklık Birçok kişi tarafından çevrili oyuncular için harika (örneğin akrabalar). Bu kulaklıklar ile, örneğin, internette arkadaşlarınızla konuşabilir ve aynı anda bir diyalog kurabilir ve çevrenizdeki her şeyi dinleyebilirsiniz. Skype'ta konuşmak için ideal. Tek yönlü bir kulaklık mikrofonu USB veya Bluetooth bulunan bir kablosuz kulaklık seti olarak bulunur. Her zaman irtibatta olmanız gereken iş ve meşgul insanlar için iyi bir seçenek.

Bir şirket seçin

Seçiminize karar vermeden önceherhangi bir kablosuz kulaklıkla, hangi firmanın üreticiye başvuracağını konuşmanız gerekir. Herhangi bir modern mağazada çok çeşitli kulaklık seti ve üreticileri ile tanışabilirsiniz. Bazen o kadar çok ki kolayca isimlerinde kaybolabilirsiniz.

Seçerken çoğunlukla ana bileşenüretici. Kendi rahatlıklarına zarar vermek için bile, insanlar prestij olarak kabul edilenleri almaya hazırdır. Ancak en iyi modeli seçmek için, bu özelliklerin veya diğer firmaların özellikleri hakkında size bilgi vereceğiz.

Sven

mikrofon fiyatı ile kablosuz kulaklık

Oldukça popüler bilgisayar üreticisiaksesuarları - Sven. Bu şirket, gadget'ları, özellikle gadget'ları ile ünlüdür. Tüm ürünleri bir mikrofon ile kablosuz kulaklıklar dahil olmak üzere bir başarıdır. Sven mallarının fiyatı, kaliteye rağmen, tüm kullanıcılar için oldukça uygun. Ne yazık ki, bu üreticinin monitör kulaklıkları çok fazla değil. Böylece baş üstü kulaklığa tamamen güvenebilirsiniz.

Sven'in tercihleri, uygun fiyatlar sayesindeve kalite, bilgisayar kafelerinin ve oyun kulüplerinin çoğunu veriyor. Muhtemelen, bu üreticinin monitör kulaklığı takıldığı her yerde böyle bir kurum bulmak zor. Bu kategorinin çok fazla çeşidi olmadığı gerçeği bile, işletmelerin ve ziyaretçilerin yönetimini durdurmaz. Mükemmel ses yalıtımı ve gürültü azaltma sensörleri - bilgisayar odasında çalışırken çok yardımcı olur. Elbette, Sven, satın alınan kulaklıktan kayıtsız kalmayacağınız tüm garantileri verir.

savunma oyuncusu

Bir başka popüler bilgisayar üreticisilosyon - Defender. Bu şirket için kablosuz mikrofonlu kulaklıklar - bu, üretimin ana yönlerinden biridir. Kesinlikle konuşmak gerekirse, her çeşit kulaklık çeşidi var. Çoğu kablosuz ürünlerde kontrol düğmeleri bulunur. Kullanım aralığı genellikle 20 metreye ulaşır. Kablosuz kulaklığa gelince, yaklaşık bir gün şarj olmaksızın çalışabiliyor. Fiyatlar, Sven'in fiyatlarından önemli ölçüde daha yüksektir.
mikrofonlu mikrofonlu defans kulaklıkları

Logitech

Çeşitli üreten başka bir şirketbilgisayar aygıtları. Logitech (kablosuz mikrofonlu kulaklıklar) - bu, profesyonel ekipmanı uygun fiyatlarla tercih edenler için mükemmel bir çözümdür. Böyle bir kulaklık satın alarak, dışarıdan gereksiz can sıkıcı sesleri unutamayacaksınız. Böyle bir ürün, hem oyuncuları, sıradan PC kullanıcılarını hem de iş insanlarını beğenecek. Farklı tatlar da her zevke göre bulunabilir - ve boyundan, başın üstünden ve bir kulaktan geçerek.

 mikrofon ile kablosuz oyun kulaklıkları

A4Tech

Üretici kim hakkında unutmabirçok kullanıcı web kamerası ve bilgisayar fareleri şık bir seçim verdi - A4Tech. Birçok ürün gibi, mikrofonlu kablosuz kulaklıklar - bu başka iyi bir çözümdür. Özellikle adanmış kullanıcı A4Tech olanlar için.

Herhangi bir kulaklığı zevkinize göre bulabilirsiniz - veteller ile ve onlar olmadan. Kaliteden şüphe etmeyin, fiyatı görün - hiç A4Tech ürünlerini kullanan kişiler, üreticinin aynı zamanda ürünlerinin kalitesi ve kullanılabilirliğinden endişe duyduğunu biliyorlar. Artık yeni bir kulaklık arayan mağazaya gitmenize gerek yok, eğer mevcut olanınız bozuluyorsa - A4Tech herhangi bir ürünün uzun servisini garanti eder.

İnsanlar nasıl seçer?

Yine de tam olarakBir mikrofonla iyi kablosuz kulaklıkları nasıl seçeceğinizi anlayın, bazı kullanıcılarla görüşmeli ve seçerken nelere odaklandıklarını anlamanız gerekir. Yani, uzun anketler sonrasında aşağıdaki sonuçlara vardık.

Bir kulaklık seçerken en önemli nokta,Herhangi bir satın alma fiyatı oynar gibi. Tabii ki, kimse birkaç ay içinde kırılacak olan kulaklıklar için 5 bin ruble vermeye istekli değil. Bu durum ucuz seçeneklerle farklıdır - kullanıcılar ucuz bir kulaklık satın alabilir ve istedikleri zaman yeni bir cihazla değiştirilebileceğini düşünebilirler.

 mikrofon ile iyi kablosuz kulaklık

Sıkça oynayan başka bir kriterbelirleyici rol kalitedir. Belirli bir teknolojinin hayatı ile ilgilidir. Daha önce de söylendiği gibi, kulaklık tercih edilirse, ekipmanın çalışması sırasında küçük bir “indirim” yapabilirsiniz. Daha pahalı modeller bu tavizleri yapmaz. Ne yazık ki, aslında, uygun fiyatlı ve hatta ucuz kulaklıkların pahalı "yığınlanmış" olanlardan daha fazla hizmet verdiği ortaya çıkıyor. Görünüşe göre, “iddiasız” modelde kadınlar, “çözülemez” olduklarından emin oldular.

Oldukça büyük bir rol, görünüm tarafından oynanırKulaklığınız Bu, insanlığın işleyiş şeklidir, hiç kimse kötü ve çirkin bir tasarıma göz atmaz. Bu nedenle, kulaklık tasarımının kötüleşmesi için birçok seçenek bulabilirsiniz. Kural olarak, insanlar aynı renk paletindeki tüm bilgisayar bileşenlerini seçmek için kullanılır: sistem biriminin veya dizüstü bilgisayarın rengi. Genellikle gümüş, beyaz veya siyah renklere tercih edilir. Bu nedenle, birçok üretici bu tonları tüm müşterilere sevdirmek için birleştiriyor.

mikrofon ile logitech kablosuz kulaklık

Doğal olarak, en önemli bileşenKolaylık seçimdir. Kablolu bir kulaklık seçerseniz, telin oldukça uzun olmasına, ancak bunun sebebi önemlidir. Kablosuz seçenekler için, rol, yeniden şarj edilmeden ve aralıksız olarak çalınır. Örneğin, ortalama menzil 20 metreyse, o zaman kanepede rahatça uzanabilir ve masadaki "dizüstü bilgisayarın arkasındaki" müziği, döşemeli mobilyalardan uzakta dinleyebilirsiniz.

Gördüğünüz gibi kablosuz kulaklık seçimiÖzellikle bir mikrofonla, soru ilk bakışta göründüğü kadar basit ve önemli değil. Sizin için en iyi olanı tahmin etmemek için, istediğiniz herhangi bir şirketin kulaklıklarını satın alın. Ne paranız olduğunu görün. Esas olan, çalışma kurallarına uymak ve bir mikrofonlu kablosuz kulaklıkların uzun süre dayanacağından emin olabilirsiniz.

Mikrofonlu kablosuz kulaklıklar nasıl seçilir Mikrofonlu kablosuz oyun kulaklıkları hangi firmayı satın alacak 2019

Mikrofonlu kablosuz kulaklıklar nasıl seçilir Mikrofonlu kablosuz oyun kulaklıkları hangi firmayı satın alacak 2019

Related news

 • 1 Dönüm Kaç Hektar Eder – 1 Hektar Kaç Dönüm
 • ABD’nin 5. Filo Komutanı Bahreyn’de evinde ölü bulundu
 • Akvaryum Kumu Nasıl Temizlenir
 • Yer Elmalı Kereviz Tarifi
 • Bu kütüphanede oyuncak var

 • Mikrofonlu kablosuz kulaklıklar nasıl seçilir Mikrofonlu kablosuz oyun kulaklıkları hangi firmayı satın alacak 56

  Mikrofonlu kablosuz kulaklıklar nasıl seçilir Mikrofonlu kablosuz oyun kulaklıkları hangi firmayı satın alacak


  Mikrofonlu kablosuz kulaklıklar nasıl seçilir Mikrofonlu kablosuz oyun kulaklıkları hangi firmayı satın alacak 81

  Mikrofonlu kablosuz kulaklıklar nasıl seçilir Mikrofonlu kablosuz oyun kulaklıkları hangi firmayı satın alacak 46

  Mikrofonlu kablosuz kulaklıklar nasıl seçilir Mikrofonlu kablosuz oyun kulaklıkları hangi firmayı satın alacak 79

  Mikrofonlu kablosuz kulaklıklar nasıl seçilir Mikrofonlu kablosuz oyun kulaklıkları hangi firmayı satın alacak 6

  Mikrofonlu kablosuz kulaklıklar nasıl seçilir Mikrofonlu kablosuz oyun kulaklıkları hangi firmayı satın alacak 1

  Mikrofonlu kablosuz kulaklıklar nasıl seçilir Mikrofonlu kablosuz oyun kulaklıkları hangi firmayı satın alacak 8

  Mikrofonlu kablosuz kulaklıklar nasıl seçilir Mikrofonlu kablosuz oyun kulaklıkları hangi firmayı satın alacak 59

  Mikrofonlu kablosuz kulaklıklar nasıl seçilir Mikrofonlu kablosuz oyun kulaklıkları hangi firmayı satın alacak 30

  Mikrofonlu kablosuz kulaklıklar nasıl seçilir Mikrofonlu kablosuz oyun kulaklıkları hangi firmayı satın alacak 21

  Mikrofonlu kablosuz kulaklıklar nasıl seçilir Mikrofonlu kablosuz oyun kulaklıkları hangi firmayı satın alacak 31