Minsk-2 havaalanın yolu. Oraya ulaşmanın üç yolu 2019

Minsk-2 havaalanın yolu. Oraya ulaşmanın üç yolu 2019
20.10.2019

Minsk-2 havaalanın yolu. Oraya ulaşmanın üç yolu 100

Minsk-2 havaalanın yolu. Oraya ulaşmanın üç yolu

Belarus Cumhuriyeti'nde uluslararası havaalanıbaşkentten sadece 40 km uzaklıktadır. 30 yılı aşkın süredir çalışıyor. Şu anda, Minsk-2 havaalanında yeniden yapılandırma çalışmaları devam etmektedir. Burada, sadece iç ve dış modernize değil, aynı zamanda yolcu servisinin kalitesi de geliştirildi. Bu aynı zamanda havalimanına hizmet eden ulaşım modlarının genişletilmesinde de belirgindir.

Havaalanına nasıl gidilir?

Minsk-2 havaalanına pahalı araçlarla veya daha ucuz bir seçenekle ulaşılabilir.

havaalanı Minsk 2

"Minsk - Havalimanı" rotasında her güntaksi, otobüs, minibüs ve hatta bir tren. Bu yollardan herhangi birinin avantajları ve dezavantajları vardır. Her gün yüzlerce yolcu "Buraya nasıl gidilir?" Sorusunu soruyor. Havaalanı Minsk-2, şehirden kısa bir mesafede bulunuyor ancak uçuş öncesinde sinirlenmemesi için doğru yolculuk şeklini seçmeniz gerekiyor. Bu yöntemlerin her birini daha ayrıntılı olarak düşünelim.

Tekerleklerin sarsıntısının altında ... Trenle gidiyoruz

Minsk-2 Havaalanı şehir merkezine bağlantılıdır.demiryollarıyla. Başka bir şehirden Minsk-yolcu istasyonuna ulaşırsanız, bu yöntem size en uygun olacaktır. Çantaları ve valizleri başka yerlere taşımaya gerek yoktur, sadece bir trenten diğerine geçebilirsiniz. Tren istasyonunun bilet ofisinde, havaalanına gitmeniz gerekiyorsa, varış salonunda Minsk'e gidiyorsanız bir bilet satın alabilirsiniz. Online olarak bilet rezervasyonu yapmak mümkündür. Tren, havaalanında, bir fiyata fiyata dahil olan bir otobüse aktarmanız gereken istasyona gelir. Tren, günde 5 kez, saat 7.30'dan 22.30'a kadar çalışır.

havaalanı Minsk 2 otobüs tarifeli

Bir servis otobüsü veya servis otobüsü mi?

Içinde yolcuların tesliminde en büyük popülerlikMinsk-2 havaalanında otobüs ve servis bulunmaktadır. Seyahat etmenin en uygun yolu budur. Küçük bir fiyata servis otobüsü ile yaklaşık 40 dakika, otobüsle 1 saat içinde şehre ulaşabilirsiniz.

Otobüsle, istasyona ulaşabilirsinizmetro, terminal istasyonu herhangi bir yönde gidebileceğiniz yerlerden "Merkez Otobüs Terminali" dir. Havalimanından iki yol var: 300E ve 173E. Biletin çeşitli yollardan satın alınabilmesi çok uygundur: otobüs terminalinin bilet bürosunda, sitede ve doğrudan sürücüden. Fiyat yaklaşık 1,5 ABD dolarıdır. Otobüsler özellikle bagaj taşıyan yolcuları taşımak için donatılmıştır.

Biraz daha hızlı isteyenler için her yarım saatte havalimanından istasyondan kalkan servis otobüsüyle şehre gidebilirsiniz. Biletler otobüsle aynı şekilde satın alınabilir.

havaalanı Minsk 2 nasıl gidilir

Yaklaşık 2 dolar olan maliyetABD, bagaj taşımacılığı dahildir. Minibüsler ücretsiz Wi-Fi ile donatılmıştır. Minibüs № 1400 ve 1430 çok konforlu koşullarda Minsk - Havaalanı Minsk-2 yönünde transfer yapılmaktadır. Otobüs tarifesi otobüs istasyonu veya taşıyıcı web sitesinde bulunabilir.

Ve taksi ile daha hızlı. Ama daha pahalı

Taksiler pahalıdır ve böylemesafe ve hiç de ucuz değil. Ama havaalanına ve arkaya her zaman bir taksi ile bir esinti ile binebilirsiniz. Eğer şehirden havalimanına geliyorsanız, elbette, bir taksi sipariş edersiniz, ki bu da caddeden daha ucuzdur. Minsk'te, zevkle sizi neredeyse merdivenden alacak pek çok taşıyıcı şirket var.

Ne zaman bir yolculuğa çıkmayı planlıyorsun?uçak, şansa güvenmeyin ve ne tür bir ulaşımın Minsk-2 havaalanına daha rahat ulaşacağınız konusunda önceden düşünün. Yolculuğunuz hakkında dikkatli düşünün. Ve havaalanına biletlerle başlayın.

Minsk-2 havaalanın yolu. Oraya ulaşmanın üç yolu 2019

Minsk-2 havaalanın yolu. Oraya ulaşmanın üç yolu 2019

Related news

 • Otobüslerde çocukların taşınması ile ilgili temel kurallar
 • Demirtaşın AİHM kararı sonrası yaptığı tahliye başvurusu reddedildi
 • Etiket: kapadokya
 • Şükrü Özyıldız
 • Değişik Tomurcuk Çiçekli Uzun Lif Modeli Yapımı

 • Minsk-2 havaalanın yolu. Oraya ulaşmanın üç yolu 100

  Minsk-2 havaalanın yolu. Oraya ulaşmanın üç yolu


  Minsk-2 havaalanın yolu. Oraya ulaşmanın üç yolu 7

  Minsk-2 havaalanın yolu. Oraya ulaşmanın üç yolu 43

  Minsk-2 havaalanın yolu. Oraya ulaşmanın üç yolu 19

  Minsk-2 havaalanın yolu. Oraya ulaşmanın üç yolu 67

  Minsk-2 havaalanın yolu. Oraya ulaşmanın üç yolu 48

  Minsk-2 havaalanın yolu. Oraya ulaşmanın üç yolu 24

  Minsk-2 havaalanın yolu. Oraya ulaşmanın üç yolu 64

  Minsk-2 havaalanın yolu. Oraya ulaşmanın üç yolu 3

  Minsk-2 havaalanın yolu. Oraya ulaşmanın üç yolu 63

  Minsk-2 havaalanın yolu. Oraya ulaşmanın üç yolu 59

  Minsk-2 havaalanın yolu. Oraya ulaşmanın üç yolu 72

  Minsk-2 havaalanın yolu. Oraya ulaşmanın üç yolu 24

  Minsk-2 havaalanın yolu. Oraya ulaşmanın üç yolu 74

  Minsk-2 havaalanın yolu. Oraya ulaşmanın üç yolu 44