MIRANDA KERR STİLİ 2019

MIRANDA KERR STİLİ 2019
MIRANDA KERR STİLİ


MIRANDA KERR STİLİ

Victoria’s Secret’ın baş meleklerinden, Avustralyalı Miranda Kerr güzelliği ve yaptığı işlerle olduğu kadar son zamanlarda sokak stilindeki seçimleriyle de pek çok kişinin ilgisini çekiyor. Ben seçimlerinin mümkün olduğunca sade olduğunu düşünüyorum. Genelde bir yada iki parçayı dikkat çekici seçmeyi tercih ediyor. İsterseniz gelin resimlerle birlikte Miranda Kerr stiline daha detaylı bakalım.

1K

İşte tam da yukarıda yazdıklarımı kanıtlar türden. Özellikle yoğun iş temposunun olduğu günlerde daha sade ve klasik giyinmeyi tercih ediyor. Dar kot pantolonlar (skinny jean’ler) da onun vazgeçilmezileri arasında.

2K

Miranda Kerr’in bir diğer tercihi de elbiseler. Ancak burada gördüğünüz gibi oldukça sadece ve tek renk olanları tercih ediyor. Aslında genel olarak çok renkli giyinmeyi tercih etmiyor denilebilir (iş gereği giydiklerini tabii ki dışarıda bırakıyorum). Kıyafetine hareket katma konusunu genelde kullandığı aksesuarlarla çözüyor.

3K

4K

Eğer renkli yada çiçekli bir giysi kullanacaksa bunu mümkün olduğunca tek parçada yapmaya çalışıyor. Günlük hayatında düz ayakkabılar kadar ince topuklu sivri burun ayakkabıları da tercih ediyor. Genelde de ilgiyi ayakkabılara çekmeyi seviyor.

5K

Aksesuarlar arasında en çok kullandığı gözlüğü diyebilirim. Giyiminde olduğu gibi takı konusunda da sadelikten yana. Sonbahar-Kış dönemlerinde deri ve blazer ceketler vazgeçilmezi diyebilirim. Uzun çizmelerle onu daha az görmüşüz. Daha çok kısa kovboy tarzı botlar giymeyi tercih ediyor. Modayı ve trendleri yakından takip ettiğini kullandığı az ve öz parçalarda bile anlamak mümkün aslında. Giydikleriyle hiç uğraşılmamış görüntüsü yaratıyor ki bence bizlerinde esas yakalamaya çalıştığımız şey tam da bu.

MIRANDA KERR STİLİ 2019

MIRANDA KERR STİLİ 2019
MIRANDA KERR STİLİ


MIRANDA KERR STİLİ


MIRANDA KERR STİLİ


MIRANDA KERR STİLİ


MIRANDA KERR STİLİ