Miyagi ve Oyunsonu. Rap sanatçılarının biyografisi 2019

Miyagi ve Oyunsonu. Rap sanatçılarının biyografisi 2019

Miyagi ve Oyunsonu. Rap sanatçılarının biyografisi 35 18.02.2019, 01:51

Miyagi ve Oyunsonu. Rap sanatçılarının biyografisi

Miyagi ve Endgame, popüler sanatçılarModern rep-scene, hemen orijinal parçalarıyla birçok genç insanın kalbini kazandı. Miyagi ve Endshpil'in biyografisi ilginçtir ki, kader Vladikavkaz'dan binlerce kilometre evden binlerce kilometre uzaktaydı.

Dünyadan uzak olan şalgamları hemen açıklamalı, Miyagi ve Endshpil, yaratıcılıklarını yaratmak ve tanıtmak için bir araya gelmiş ve birlikte çalışmaya başlayan iki gencin yaratıcı takma adıdır.

Sahneye giden yol

Miyagi (gerçek adı Azamat Kudzaev) - 26 yaşındaAslında, Vladikavkaz'dan. Erken çocukluğundan itibaren çocuk müzik de dahil olmak üzere çeşitli alanlarda kendini gösterdi ve ayrıca dövüş sanatlarına da düşkün oldu. Ancak gelecekteki bir mesleği seçen Azamat, ebeveynlerinin ayak izlerini takip etmeye ve hayatını ilaca adamaya karar verdi. Anne ve baba, tabi ki, oğlunun bu seçimine sevinmiş ve içinde hanedanının devam ettiğini görmüştür. Ancak, ilk yıllarında geleceğin müzisyeni izler kaydetmiş ve çok geçmeden hala müziksiz yaşayamayacağını anladı. Ebeveynler kararını özel bir neşe duymadan aldılar, ama akıllıca: Oğlunu kendi yoluna gitmeleri için kutsadı ve ne yapacağı konusunda en iyisi oldular. Miyagi'nin ilk albümü 2015 yılında piyasaya sürüldü. O zaman, rapçi St. Petersburg'da kendi müzik stüdyosuna zaten sahipti.

Azamat Kudzaev

Rapper Endgame (Soslan Burnatsev) da doğduVladikavkaz, ama çocukluk döneminde futboldan daha çok müzikle ilgilendi. Bir teknoloji uzmanına gitmeyi öğrenin. Sadece gençken Soslan yaratıcı yetenekleri keşfetti. Hayatını müzikle bağlama kararı Miyagi gibi, Endgame enstitünün ilk yılını aldı. Rapçi, "reggae" müzik türünün etkisi altında benzersiz bir tarzın ortaya çıktığını söylüyor.

Miyagi ile tanışmadan önce, Endgame iki albüm çıkarmayı başardı, daha sonra genç ve umut verici sanatçıların yolları geçti.

Miyagi ve Endgirl'ın biyografisi bazı yönlerden benzerdir, ancak bu iki yetenekli oyuncunun ana birleştirici faktörü müzikte aynı görüş ve tercihlere sahiptir.

Miyagi ve Endgame biyografisi

Ortak proje

Ölümcül buluşma St. Petersburg'da yapıldı. Müzisyenler, birbirlerinin yaratıcılığını bilerek gıyaben geldiler, bu yüzden uzun kutuya bir şey koymadılar. O zamanlar müzisyenler yerel klüplerde yerel klüplerde performans deneyimleri yaşadılar, bu yüzden sahneler korkmuyordu. İşbirliği yapan rapçiler 2016 yılında başladı ve ilk rekorları patlayan bombanın etkisini yarattı. Kısa bir süre sonra, Miyagi ve Endgame "Hajime 2" albümü büyük bir dinleyici kitlesini bir araya getirdi. Bu kayıt, müzisyenlerin biyografisinde başlangıç ​​noktası oldu. Çoğu zaman, düşmüş popülaritesi oyuncuları mahvediyor, asla ilk başarılarını aşmayacak ve halkın beklentilerini karşılayamayacaklar. Ama bu iddialı adamlarla böyle değildi. Aşağıdaki parçaların her biri ile, yüksek bir set bar tutmaya ve dinleyicilerini memnun etmeye hazır olduklarını iddia ettiler. Sonuç, ilk albümü "Hajime 2" nin hemen ardından piyasaya sürüldü. Ve 2019'de hayranlar üçüncü albüm "Umshakalak" ın piyasaya sürülmesinden memnun kaldılar.

Miyagi ve Endshpil albümleri

Dikenli yol

Miyagi ve Endgame, sanatçıların örnekleridir.Gerçekten sıfırdan başladı ve sadece kendi çabaları ile zirveye giden yolu kırdı. Adamların pahalı klipler için paraları ya da parçalarının tanıtımı için parası yoktu, bu yüzden ilk çalışma sosyal ağlarda ve YouTube'da yapıldı. Rakiplerin ilk tanıma binlerce beğeni ve indirme yolu şeklinde geldi.

Biyografi Miyagi ve Endgame kolay değildi,ama çocuklar başarıya giden yoldaki tüm zorlukları aştılar. Yetenekleri ve yetenekleri sayesinde kısa sürede çok sayıda dinleyicinin kalbini kazanabildiler. Sanatçıların konserleri için biletler sıcak kekler gibi ayrılıyor. Şu anda, Miyagi ve Endgame albümleri sürekli olarak grafiklerin zirvesindedir ve izleri bugün gençler tarafından duyulmaktadır. Çocuklar müzik etiketleri hakkında olumsuzlar, yaratıcılıklarını yardımcı olmaksızın geliştirmeyi tercih ediyorlar.

Soslan Burnatsev

Kişisel hayat

Miyagi ve Endgame'in biyografisi aslındaçok fazla bilinmemektedir. Her iki müzisyen de kişisel yaşamlarından bahsetmeyi sevmiyor, sadece evli olduklarını biliyoruz. Acımasız doğal görüntülerine rağmen, normal yaşamda gürültülü şirketler ve kulüpleri sevmiyorlar. Müzikten boş zamanlar Miyagi iyi bir kitap tutmayı çok seviyor. En sevdiği yazar Oscar Wilde. Müzisyene göre, onun için okumak sadece bir hobi değil, ufkunu genişletiyor, kelime dağarcığını yeniliyor, ki bu da yazıların yazılmasına yardımcı oluyor.

trajedi

İçinde Miyagi ailesine korkunç bir trajedi vurduBu yılın Eylül ayı. Müzisyen, dokuzuncu katın penceresinden düşmüş, yarı yaşında bir oğlu öldürdü. Bütün aile şimdi kederden sağ kurtuldu. Hayranlar, sosyal ağlarda taziyelerini ifade eder ve destek kelimeleri yazarlar. Canavar kazasının yetenekli müzisyeni kırmayacağı umulmaktadır ve kayıptan kurtulmak için gücünü bulacak ve Endshpil'le yaptığı çalışmalardan memnun olmaya devam edecektir.

Miyagi ve Oyunsonu. Rap sanatçılarının biyografisi 2019

Miyagi ve Oyunsonu. Rap sanatçılarının biyografisi 2019

Related news

 • Bisküvili Pasta
 • Five Little Monkeys Jumping On The Bed
 • Kirazlı Meybuz Tarifi
 • Kış makyajı 2019 tüyoları

 • Miyagi ve Oyunsonu. Rap sanatçılarının biyografisi 45

  Miyagi ve Oyunsonu. Rap sanatçılarının biyografisi


  Miyagi ve Oyunsonu. Rap sanatçılarının biyografisi 33

  Miyagi ve Oyunsonu. Rap sanatçılarının biyografisi 59

  Miyagi ve Oyunsonu. Rap sanatçılarının biyografisi 56

  Miyagi ve Oyunsonu. Rap sanatçılarının biyografisi 20

  Miyagi ve Oyunsonu. Rap sanatçılarının biyografisi 34

  Miyagi ve Oyunsonu. Rap sanatçılarının biyografisi 96

  Miyagi ve Oyunsonu. Rap sanatçılarının biyografisi 10