Moda bluzlar yaz 2011 yazında 54 08.02.2019, 05:18

Moda bluzlar yaz 2011 yazında.

Moda bluzlar yaz 2011 yazgüzelliklerin sevgilileri ve büyük modellerin çoğunun kolaylığı. Sonuçta, soğuk geçer ve doğa uyanır ve ruh daha iyi hale gelir. Bütün yüzlere bakmak, sıkıcı kürk katlarını ve bir ceketi çıkarmak ve şık giysilerle erkeklerle savaşmak arzu edilir. Şüphesiz, bluzlar böyle bir hedefe ulaşmada yardımcı olabilirler. Kadın gardırobunun konusu, adil seksin hemen hemen tüm temsilcileri tarafından seviliyor. Sonuçta, bluz kendine güvenen, mütevazi, neşeli, seksi, cinsel ve aynı zamanda hanımefendinin görüntüsünü yaratabilir. En önemlisi doğru seçebilmektir.

Bu sezon moda bluzları yaz 2011 baharındatüm dünyadan tasarımcılar sunuldu. Koleksiyonlar her türlü model, renk, stil ve yaratıcı fikirlerle doludur. Bu sezonda çok alakalı, bir İngiliz yakalı bluz ve düğmeler üzerindeki her zamanki klasik. En popüler kol uzunluğuna gelince, açık bir cevap vermek imkansız: hem kısa kollu hem de 3/4 kollu modeller var.

2011 yaz baharında moda bluzlar çeşitliruffles, ruffles, metal düğmeler, patch pocket. Bu sezonun trendi dantelle süslenmiş modellerdir. Kumaşlarla ilgili olarak, şeffaf bir şifon bluzunun kendine güvenen bir kadın için ideal bir seçenek olduğu söylenebilir. Buna ek olarak, daha az popüler ve saten bluz. Genel olarak, yarı saydam ve hafif kumaşlar artık şan ve görkemli renktedir.

Şimdi şık renkleri değerlendirmenin tam zamanı. En popüler bluzlar siyah beyazdır. Siyah renkte bir ışık şifonun modeli, kadının cinselliğini kusursuz bir şekilde vurgulayacak ve onu gözetimsiz bırakmayacak. Buna ek olarak, draped bluzlar da, özellikle doğru seçilmiş ve hafifçe uzatılmış veya hafif asimetri varsa, heyecan verici bir görüntü oluşturabilirler.

Beyaz ve siyah, popüler olan bir klasiktirneredeyse daima. Ancak yeşil renk bu sezon sadece talep görüyor. Moda bluzlar yaz 2011 yazında - zümrüt, yeşil, zeytin, narenciye çiçeklerinin bir modeli. Ancak yeşil bir bluz seçerken, bronz, bronzlaştırılmış cildi iyi tamamladığını, ferahlatıcı bir görünüm ve çarpıcı bir görünüm kazandığını hatırlamaya değer. Ancak soluk cilt sahibi, zümrüt tonlarında bluz giymemeli, ciltleri sağlıksız görünüyor. Günlük stil için Latin Amerika tarzında parlak yeşil renk modelleri mükemmel ancak işadamları için tasarımcılar yeşilimsi bej tonlarında bluzlar hazırladılar. Takılı ve klasik bir etek ile oldukça etkileyici ve aynı zamanda kesinlikle görünüyorlar.

Bu sezonun başka bir moda trendi - üstler ve bluzlarparlak, renkli baskılarla. Bununla birlikte, yalnızca monofonik pantolon veya etek ile kombine edilebilirler. Moda podyumları koleksiyonu ve pastel bej tonlarında modeller var. Bu, romantik bir tarih veya bir iş toplantısı için bir seçenektir. Yine sıcak çikolata ve karamel tonlarında, boğazda ve kafeste bir yay ile moda ve bluzlarda.

Moda bluzları ilkbahar yaz 2011 kafeste - bugenellikle ayrı bir hikaye. Yine kadın gardırobuna girdiler ve içine sıkıca yerleştiler. Damalı bluzlar, kısa, uzun, takılmış, geniş, çok renkli, soluk, yama cepleri, yüksek yaka, uzun veya kısa kollu olabilir - çok sayıda seçenek olabilir.

Stilistler, kadınların bluz giymelerini tavsiye ediyor.onları etek ya da pantolonla giydirmek. Ve yıpranması gereken bir modeliniz varsa, belinizi mutlaka şık bir kemerle göstermelisiniz.

Gardırobunuz, farklı renk ve dokulardan oluşan çeşitli bluzlarla yenilendiğinde büyük yarar sağlayacaktır.Related news

 • Külah Poğaça
 • Yakadan Başlanan Üçgen Bebek Yeleği Yapılışı
 • Kalabalık Ortamlarda, Çocukların Hasta Olma Riski Artıyor

 • Moda bluzlar yaz 2011 yazında 67

  Moda bluzlar yaz 2011 yazında


  Moda bluzlar yaz 2011 yazında 46

  Moda bluzlar yaz 2011 yazında 79

  Moda bluzlar yaz 2011 yazında 70

  Moda bluzlar yaz 2011 yazında 86

  Moda bluzlar yaz 2011 yazında 99

  Moda bluzlar yaz 2011 yazında 15