Moda ve hile olmadan Maincrafter da asansör nasıl çıkarılırModa ve hile olmadan Maincrafter da asansör nasıl çıkarılır


Moda ve hile olmadan Maincrafter da asansör nasıl çıkarılır 14 24.01.2019, 01:19

Moda ve hile olmadan "Maincrafter" da asansör nasıl çıkarılır?

İki katlı bir ev, herhangi bir oyuncunun hayalidir,kimin evini "Meincraft" da planladığı. Gerçek şu ki, bir meydanda eşyalarınızı depolayacağınız, iç tasarım oluşturacak ve yalnızca zaman harcamak için iki yerleşim alanı oluşturabilirsiniz. Bununla birlikte, genellikle iki katlı bir ev inşa ettikten sonra, oyuncular merdivenlerden inip çıkmaktan sıkılır ve ikinci katını atarlar. Bunun size kalmasını istemezseniz, mods olmadan "Maincraft" da asansör yapmayı öğrenmeniz gerekir. Çeşitli aygıtların yardımı ile çalışabilen çeşitli seçenekler var, ancak bunların çoğu yalnızca değişikliklerde bulunan teknolojiyi kullanıyor. Bununla birlikte, katlar arasında çok hızlı seyahat etmenizi sağlayacak, basit ve çok çekici olmayan ama çok fonksiyonel bir asansör var.

Çalışma prensibi

mods olmadan bir maincode'ta asansör nasıl yapılır

Asansörü nasıl hazırlayacağınız ile ilgileniyorsanızMods olmadan "Maynkrafte", o zaman bu seçeneği en iyi düşünün. Bu durumda, sadece iki tablet asansör gibi hareket eder. Doğal olarak, bu gerçekçi görünmüyor, ancak hepiniz çeşitli sahneleri gizleyebilirsiniz. Bu durumda, asıl şey işlevselliğe, yani muhteşem. Bu nedenle, iki plak yardımı ile birincisini bir katta, diğeri ikinci katta yerleştirerek iki farklı zemini bağlayabilirsiniz. Maalesef bu yöntem çok katlı bir asansör oluşturamaz. Bununla birlikte, kat çiftlerine bağlanan birkaç küçük kaldırma aleti inşa edebilirsiniz. Ancak sadece "Tablet" kullanmadan mods olmadan "Maincrafter" da asansör nasıl çıkarılır?

Tabaklardaki yazıtlar

bir anakarta mods olmadan asansör nasıl yapılır

Yani, oluşturmak için iki etiket gerekbir asansör. Mods olmadan bir "Maincraft" da nasıl bir asansör yapmayı öğrenmek istiyorsanız, o zaman tabletlerde yazı öğrenmek zorunda kalacaksınız, çünkü ana sır nerede yatıyor.

Bildiğiniz gibi, tabletteki herkes mevcutİki satır, farklı karakterler, kelimeler ve hatta cümleler girebilirsiniz. Bu durumda, ilk satır açıklama içindir, başka bir deyişle süreci etkilemez. Burada, örneğin, kat numarasını veya istediğiniz başka bir şeyi belirtebilirsiniz. Ancak burada, ikinci hatla daha temkinli olmanız gerekir, çünkü asansörün işleyişinden sorumludur. Dolayısıyla, yalnızca iki komut öğrenmelisiniz - Yazarken Lift Up ve Lift Down, köşeli parantez içine alınmalıdır. Buna göre ilk komut, yukarıdaki zemine tırmanmanıza ve diğeri - aşağıdaki yere inmesine izin verir.

Artık "Maynkraft" da modsız bir asansör yapmayı biliyorsun. Ancak yine de çalışmayabilir.

Tablet yerleştirme

Minecraft'ta mods olmadan en iyi asansör

Her şeye her şeyi doğru yazdıysanızPlakalar, ilk satırda açıklayıcı metni yerleştirilir ve fonksiyonel - ikinci, geri doğru Lift Up yazıt ile plaka üzerinde tıkladığınızda yukarıdaki yere seyahat etmek zorunda. Ancak, tüm bu kadar basit değildir ve "Maynkraft" kip olmadan asansör yapmak öğrenmek istiyorsanız, bunu anlamaya gerekir.

Böyle bir asansörün çalışması için, izlenmesi gereklidir.böylece her iki tablet de aynı dikey çizgide, yani diğerinin üstünde. Sadece bir bloğu kaçırsanız bile, asansör çalışmaz. Tüm şartlar yerine getirilirse sorun çıkmaz ve sizi bir kattan diğerine anında aktaran kendi asansörünüze sahip olursunuz. Bu modsuz Minecraft en iyi asansördür. Fakat eksikliği, görünüşün tam olmamasıdır.

Bir Sahne Oluşturmak

mods olmadan mekanik mekanik asansör nasıl yapılır

Artık "Maincrafter" da nasıl bir asansör yapacağınızı biliyorsunuz.mods olmadan mekanik, ama aynı zamanda yapının görünümü arzulanan çok bırakır. Bunlar gerçekliğe çok benzeyen sadece iki tablet. Asansörünüzün daha gerçekçi olmasını istiyorsanız, hayal gücünü birleştirmelisiniz. Duvarların süslenmesi, asansörün görselleştirilmesine yardımcı olacak bazı bloklar eklemesi gerekebilir. Doğal olarak, bu da idealden uzak olacak, ama başka bir çıkış yolu yok. Daha işlevsel bir asansör bulamazsınız, bu yüzden daha önemli olana karar vermeniz gerekir - mekanizmanın görünümü veya çalışması daha önemlidir. Ve eğer ikinci nokta sizin için belirleyici ise, o zaman bu asansör katlar arasında hareket eden tüm problemler için ideal çözüm olacaktır.

Moda ve hile olmadan Maincrafter da asansör nasıl çıkarılırModa ve hile olmadan Maincrafter da asansör nasıl çıkarılır

Related news

 • Karaca Tencere Takımları Teflon
 • Nişan Ayakkabısı Modelleri 2019
 • Sudan: Türkiye ile yakınlaşmanın faturasını ödemeye hazırız

 • Moda ve hile olmadan Maincrafter da asansör nasıl çıkarılır 83

  Moda ve hile olmadan Maincrafter da asansör nasıl çıkarılır


  Moda ve hile olmadan Maincrafter da asansör nasıl çıkarılır 12

  Moda ve hile olmadan Maincrafter da asansör nasıl çıkarılır 54

  Moda ve hile olmadan Maincrafter da asansör nasıl çıkarılır 20

  Moda ve hile olmadan Maincrafter da asansör nasıl çıkarılır 94

  Moda ve hile olmadan Maincrafter da asansör nasıl çıkarılır 67

  Moda ve hile olmadan Maincrafter da asansör nasıl çıkarılır 14