Moda Wayfarer Gözlük 2019

Moda Wayfarer Gözlük 2019 Moda Wayfarer Gözlük

Moda Wayfarer Gözlük

Puanlar Yarım asır boyunca Wayfarer zirve noktasındapopülerlik. Bu dünyadaki en popüler model. Ve yine - en yaygın sahtecilik. Öğrenin "Vufarer", bir verst denir: bir plastik çerçeve, alt kenar yuvarlak trapez bir lens. Ancak, gözlük üreticisi olan büyük Ray-Ban, monotonluğa ve sıkıntıya tolere etmez; bu nedenle, hayranları neredeyse her yıl her türlü güncellemeyle sevindirir.

gözlük müfettişiTarzın klasikleri

Klasik "Vuifari" - Bu Orijinal2140. Yakından bakarsanız yayın iç yüzeyinde bulunan "El Yapımı" işaretini görebilirsiniz. Her gözlük modeli, manüel bir işle üretilir; bu, üreticiye böyle bir damgalanma hakkı verir ve kısmen oldukça yüksek fiyatlara neden olur.

Tarihsel Arka Plan

İlk Wayfarer gözlükleri 1952'de çıktı. Onların adları kehanetle sonuçlandı - yarım yüzyılı boyunca dünyayı gezdiler. Başlangıçta, doroguschy bir aksesuar olarak düşünmediklerini merak ediyor. Aksine, plastik çerçeveleri fiyatı düşürmek için tasarlandı, çünkü o günlerde çoğunlukla boynuz ve metal gözlük üretildi, bu da oldukça pahalıydı. 1985 yılında Ray Ban'ın Wayfarer gözlükleri, Amerikan modasının geliştirilmesi ve geliştirilmesine verilen önemli katkı sayesinde prestijli Amerikan Tasarım Konseyi Ödülünü kazandı. "İkinci doğum" "Vufarer", 1999 yılında Ray Ban ticari markası İtalyan şirket Luxottica Group tarafından satın alındı. Ray Ban'ın tanınmış klasik tarzı her yıl değişmeden kalır ancak Wayfarer koleksiyonunda her yıl yeni modeller bulunur.

Yıldız Desteği

güneş gözlüğü wayfarer fotoğrafıBaşlangıçta, Wayfarer (güneşli) gözlük ünlendionların plastik gövdesi. Ne de olsa, o zaman sadece yenilik oldu. Ancak bu aksesuarın gösterişsiz tasarımında yeni bir fikirden daha fazlası var. Bu gözlük formunun popülaritesi ünlülerin bulunduğu yerden büyük ölçüde kolaylaştı. Ray-Ban dan "Vayfarery" Hollywood'un sihirli yarım yüzyıl tatile, moda fuarlarında, hemen hemen her yerde günlük hayatta ülkenin sakinleri eşlik edilmiş ve tabii ki, iş yerinde olmuştur - filmde.

Wayfarer Gözlükleri - Ünlüler Fotoğrafları

Göz alıcı Peris Hilton ve incelikli güzellikAudrey Hepburn, yaşlanmayan Jack Nicholson ve genç Michael Jackson, Tom Cruise, Rob Pattinson, Julia Roberts ... Süresiz yıldız listesine devam edin. Marilyn Monroe'nun bu çerçevesini seviyordu ve John Lennon onlara karşı kayıtsız değildi. "Eski başkan John Kennedy bile" "Vufarerah" da yanar.

Ekranda Wayfarer gözlük

Filmin hayranları "Vufarer" diye hesapladı100'den fazla kült dizisi ve film çekildi. Sadece "Siyahlılar" var! Ve ayrıca, "Sex and the City", "Batman", "Mükemmel Işık İşçisi" ve diğer birçok resim.

güneş gözlüğü wayfarer fotoğrafı

Ray Ban'ın özgün - ayırt edici özellikleri

Sahte olanı ayırt etmenin kolay olduğu birçok kriter vardır:

 1. Gerçek Ray Ban, 100 avrodan daha azına mal olmayacak - ne stok için ne de satış! Aksi halde ikna olan satıcıların sözlerini vermeyin.

 2. Orijinal her zaman komple bir set satılıyor: Bir deri taşıma çantası ile, bez ve bir kutunun Cilt temizliği.

 3. Gözlüklerin kolları plastiktir, ancak gün ışığında metal ayakların prangaların içinde olduğunu görebilirsiniz.

 4. Sol lensin iç yüzeyinde neredeyse algılanamayan bir "RB" gravürü vardır.

Moda Wayfarer Gözlük 2019

Moda Wayfarer Gözlük 2019

Related news

 • Araç Çubuğu Webalta - nedir Toolbar Webalta tarayıcıdan nasıl kaldırılır
 • Basit bir kalemle bir kaktüs çizmek için nasıl
 • Kolajen arttırıcı besinler neler
 • En çok tercih edilen ilk dans müzikleri
 • Yenidoğanlar için bir kangurun sırt çantası için kolaylık ve yarar

 • Moda Wayfarer Gözlük

  Moda Wayfarer Gözlük


  Moda Wayfarer Gözlük

  Moda Wayfarer Gözlük

  Moda Wayfarer Gözlük

  Moda Wayfarer Gözlük

  Moda Wayfarer Gözlük

  Moda Wayfarer Gözlük

  Moda Wayfarer Gözlük

  Moda Wayfarer Gözlük

  Moda Wayfarer Gözlük

  Moda Wayfarer Gözlük

  Moda Wayfarer Gözlük