Modern iOS öykünücüsü 2019

Modern iOS öykünücüsü 2019
25.08.2019

Modern iOS öykünücüsü 52

Modern iOS öykünücüsü

Windows'ta iOS uygulamalarını çalıştırmak istiyor musunuz? Yalnız değilsiniz, birçok kullanıcı bu soruyu soruyor. Resmi olarak bunun mümkün olmadığı düşünülmektedir. Bununla birlikte, böyle bir şans var - bir IOS emülatörü kullanın.

Güzel, sezgisel ve estetikkullanıcı arabiriminin yanı sıra, iOS için çok sayıda hayran kitlesi kazandıran geniş bir yüksek kaliteli uygulamalar seçeneği sunmaktadır. Apple, açık uygulama pazarının kullanımına izin vermediğinden, App Store'a erişim yalnızca kendi cihazlarıyla sınırlıdır. Bu nedenle, Windows'ta bu tür programları çalıştırmak için, Apple'dan bir çeşit gadget sağlayan bir emülatör gerekir.

Ios emülatörü

Windows için IOS öykünmesi - iPad

iPadian, PC'ler için ücretsiz bir Ipad simülatörüdür.Windows XP veya üstünü çalıştıran. Bu uygulama basitçe masaüstüne kopyalanır ve kurulum gerektirmez. Dosyayı resmi siteden indirebilir, arşivi açıp ipadi.exe dosyasını çalıştırabilirsiniz. Görünen ve iPad'in ana ekranına benzeyen alternatif bir masaüstü bilgisayarı başlatıyor.

Bu yeni arayüzde bir panel göreceksiniz.ekranın alt kısmında ve uygulamanızdan çıkmanıza izin veren sağ üst köşedeki bir düğmeyi tıklayın. Sağ alt köşedeki simgeyi tıklatarak açılan Windows görev çubuğuna hâlâ erişebiliyorsunuz. Uygulama reklam desteği ile sunulmaktadır; bu nedenle, bazen JavaScript açılır pencerelerini göreceksiniz.

App Store'a Erişme

Bu iOS öykünücüsü, indirmenize izin vermiyorApple'ın DRM FairPlay teknolojisini kullanarak şifrelendikleri için iPhone, iPad ve iPod için iTunes'dan uygulamalar. Bununla birlikte, iPadian geliştiricileri, Facebook, WhatsApp, Angry Birds, Cut The Rope gibi pek çok popüler oyun ve uygulamayı içeren bir program deposu oluşturdu.

iPadian iyi çalışır ve için bir iOS emülatörüdürWindows 7 - birçok "elma" programı test edildiğinde tamamen işlevseldir. Özellikle, aşağıdaki uygulamalar kullanıcılar tarafından test edildi:

android için ios emülatörü

Instagram

IPadian Instagram, bilgisayarınıza girmenizi sağlar.Web API'sini kullanan Instagram. Böylece, fotoğraflarınızı görüntüleyebilir ve hesabınızın ayrıntılarını değiştirebilirken herhangi bir fotoğraf yükleyemezsiniz.

Spotify

IPadian'da bulunan 34 müzik uygulaması arasında Spotify, çok iyi çalışanlardan biri.

Ipi kesmek

Cut The Rope veya Angry Birds gibi oyunlar bir aksama olmadan çalışır ve birçok seviyenin sorunsuz geçmesine izin verir.

Facebook ve WhatsApp

Ancak, bazı kullanıcılarFacebook uygulaması her zaman çalışmaz. Çizildiğinde, sunucuya bağlanmaya çalıştığında kilitlenir ve genellikle bağlantı girişimi başarısız olduğunda kesilir. WhatsApp da sorunlara sahiptir. Aslında, bu aşağı bir uygulamadır. iPadian, WhatsApp için ücretsiz bir web arayüzü kullanmaktadır, bu da size masaüstünüzden ücretsiz bir mesaj göndermenizi sağlar. Genellikle kullandığı diğer hizmetler işe yaramıyor.

Windows 7 için ios öykünücüsü

Sistem Gereksinimleri

Windows PC ile PC'nizde iOS emülatörü iPad'i çalıştırmak için minimum özellikler:

- OS sürümü XP ve üstü;

- En az 512 MB RAM (daha iyi performans için en az 1 GB önerilir);

- PC'nizde yüklü Adobe Air programının kullanılabilirliği.

Sonuç

iPadian - tam teşekküllü iOS emülatörü değil,Örneğin, Android için BlueStacks gibi. Bu uygulamanın yapabileceği en fazla şey, iOS cihazının görünümünü taklit etmesi ve en azından birkaç popüler program ve oyunu kullanabilmesi. Ancak buna rağmen, dokunmatik ekran desteğine sahip değildir, bu nedenle Windows 8 monitörünü kullanamazsınız.Bir klavye ve fare ile kontrol ettiğiniz sürece. Ne yazık ki, Android ve Windows için IOS emülatörümüzün günümüzde tam teşekküllü bir türü henüz oluşturulmamış.

Modern iOS öykünücüsü 2019

Modern iOS öykünücüsü 2019

Related news

 • Canavar Minik Kekler Tarifi
 • Çocuklar İçin Dil Öğrenme Önerileri
 • 1 milyon Katalan bağımsızlık için yürüdü
 • İğne Oyası Üçlü Çiçekler Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu
 • Gıpta, kibirlilik, narsisizm, açgözlülük, gurur gibi şeylere yardımcı olur mu

 • Modern iOS öykünücüsü 24

  Modern iOS öykünücüsü


  Modern iOS öykünücüsü 6

  Modern iOS öykünücüsü 91

  Modern iOS öykünücüsü 53

  Modern iOS öykünücüsü 49

  Modern iOS öykünücüsü 32

  Modern iOS öykünücüsü 97

  Modern iOS öykünücüsü 10

  Modern iOS öykünücüsü 8

  Modern iOS öykünücüsü 65

  Modern iOS öykünücüsü 62

  Modern iOS öykünücüsü 88

  Modern iOS öykünücüsü 46

  Modern iOS öykünücüsü 17

  Modern iOS öykünücüsü 99

  Modern iOS öykünücüsü 99