18.06.2019

Moskova, TC Gorod: adresler, mağazalar, çalışma saatleri, yorumlar 41

Moskova, TC "Gorod": adresler, mağazalar, çalışma saatleri, yorumlar

Moskova - en büyük ve en güzel şehirlerinden biriHer gün farklı ülkelerden binlerce turistin geldiği dünyada. Altyapı, bugün, oldukça iyi bir seviyede olan sermayenin ekonomisini doğrudan etkileyen doğrudan gelişmiştir. Buna ek olarak, Moskova'da pek çok cazibe merkezi var, ama ne yazık ki, artık modern alışveriş merkezi kadar ilginç değiller (nasıl ses çıkarsa gelsinler). Bugün, bu arada, bir alışveriş merkezlerinin bir popüler ağı meselesi olacak.

Bu kısa makalede, başkentteki alışveriş merkezi "Şehir" hakkında ayrıntılı bir şekilde tartışacağız, bunlarla ilgili yorumları, adreslerini, çalışma saatlerini, iletişim bilgilerini ve diğer yararlı bilgileri bulacağız.

Alışveriş merkezi "Gorod", Ryazanka

İlk olarak, kurum hakkında ayrıntılı konuşalım.Ryazan Caddesi üzerinde bulunan ve daha sonra bu ağın ikinci kompleksini tartışmak için devam edin. Eh, 2006 yılında metro istasyonları "Kuzminki", "Taganskaya" ve "Ryazan Ave" yakınlarındaki Moskova TC "Şehir" çok mutluydu. Bugüne kadar, Rusya ve dünyadaki ünlü markaların çeşitli mağazalarının sayısı inanılmaz.

Moskova, TC "Şehir"

Bu projenin büyük ölçüsünü zaten belirten 2 bin 800 araç için tasarlanan kendi araçlarındaki insanlar için otoparkın mevcut olduğu hemen belirtilmelidir.

alım

Yani, "Şehir" alışveriş merkezi inşa edilen için (Moskova,Ryazan Caddesi)? Tabii ki, alışveriş ve unutulmaz bir eğlence için, ama yine de bu kurumları ziyaret eden kişilerin temel amacı yeni şeylerin edinilmesidir. Bu alışveriş merkezinde you temsilcileri her zaman yeni ziyaretçiler hoş geldiniz "Auchan", "Sportmaster" ve "Eldorado" gibi gibi ünlü hipermarket ziyaret edebilirsiniz. Dahası, birlikte bu kurumlar başarılı ve işe sahip herkesin tanınmış üreticilerden bir eğilim kadın ve erkek giysileri dahil spor giyim ve ayakkabıları satın alma fırsatını, küçük çocuklar için kozmetik ve parfüm, en ilginç aksesuarlar ve hatta ürünlerin çeşitli vardır diğer dükkanlar, yüzlerce .

TC "Gorod" (Moskova): dükkanlar

Örneğin, en ünlü markaları not ediyoruzalışveriş merkezi "Şehir" (Moskova, metro "Ryazan Ave" ve diğerleri) faaliyet saklar: "Zara", "Adidas", "Ralf Ringer", "Saygı", "Rive Gauche", "L'Etoile" ve Annelik bile. Eğer herhangi bir yapı malzemeleri satın almak için bu merkezi ziyaret etmeye karar verirseniz arada, sen uygun fiyatlarla çeşitli ev eşyaları satın alabileceğiniz bir hipermarket "Leroy Merlin", mutlaka ziyaret edin.

Restoranlar ve kafeler

Hepimiz biliyoruz ki herhangi bir kampanyaalışveriş ve eğlence merkezi bütün gün sürebilir ve özellikle Moskova gibi büyük bir yerleşimin sakinleri tarafından iyi öğrenilebilir. TC "Şehir" ziyaretçilerinin ilgisini çekiyor, bu yüzden bir atıştırmalık yiyebileceğiniz kompleks boyunca iyi restoranlar ve kafeler var.

Tüm işyerlerinde ilginç iç mekanlar var.unutulmaz bir eğlenceye sahip olmak. Orada çalışan sadece deneyimli kibar garsonlar var, her zaman müşterilerin en iyi içecek veya yemek lehine doğru seçim yapmalarına yardımcı olmaya hazır.

Eğlence ve Hizmetler

TC "Şehir" (Moskova) mağazaları, anladığınız kadarıyla,çeşitliliği vardır, ancak banka şubeleri, bronzlaşma stüdyoları, seyahat acenteleri, cep telefonu ve hatta bir atölye çalışması için kompleksin topraklarında müdahale etmez. Genel olarak, burada yapabileceğiniz her şeyi bulacaksınız!

TC "Şehir" (Moskova): Metro

Eğlence için, bu ticaretteonların merkezi de çok fazla. Örneğin, küçük çocuğunuzu bırakabileceğiniz profesyonel bir eğitimcinin çalıştığı özel bir çocuk şehrini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca, aşağıdaki olayların genellikle "Şehir" kompleksinde tutulduğunu bilmek yararlıdır: sirk gösterileri, tiyatro gösterileri, moda kirletici vb. Eh, değerli ödüller ile yarışmalar olmadan, hiçbir yerde, bu yüzden burada da vardır.

Temel Bilgiler

Moskova gibi alışveriş merkezi gibi bir moda başkentine geliyor"Şehir" ilkinden birini ziyaret etmeli, çünkü böyle büyük bir kompleks, kesinlikle daha önce hiç görmediniz. Böylece, Ryazansky Prospekt'te (2. ev, 2. bina) ağın ilk kurumu var ve her gün sabah 8'den akşam 10.30'a kadar çalışıyor.

Sırayla, alışveriş galerisi10 ila 22 saat arasında ziyaret ve hipermarket "Auchan" çalışma süresi tamamen "Şehir" programına karşılık gelir. Buna ek olarak, Leroy Merlin ev mağazası, 08:00 ile 22:00 arasında açıktır.

TC "Şehir" (Moskova, Ryazan Caddesi)

Eğer hala sorularınız varsa, lütfen +7 (499) 174-72-87 numaralı telefonu arayın ve onlara bilgilendirici yanıtlar alın.

TC "Şehir", Otoyol Meraklıları

Lefortovo'da alışveriş ve eğlence merkeziBirçok ziyaretçinin gerçek bir alışveriş şehri olduğunu düşünür, çünkü birbirini andırmayan ve büyük talep gören 250'den fazla dükkan vardır. o Üçüncü Çevre Yolu yürüme mesafesindedir ve metro istasyonları "Lenin Meydanı", "Roma" ve "Aviamotor" çok yakın çünkü Proje yönetimi, oldukça iyi "Şehir" yerleştirmiştir.

Burada, kendi araçlarıyla gelen ziyaretçiler için de bir park yeri var, ama içinde 100'den az araba var, yani sadece 2 bin 700 parça.

Dağıtıcı hizmetleri

Bazı nedenlerden dolayı alışveriş merkezinde olduğunu düşünüyorumsadece dükkanlar çalışır, ancak bu doğru değildir, çünkü "Şehir" içinde Rus bankaları, atölyeler, kuru temizleyiciler, seyahat acenteleri, güzellik salonları ve benzeri kurumların dalları bulabilirsiniz. Ayrıca, ebeveynler, gerekli tüm alışverişleri bir şeyden sapmadan hızlı bir şekilde yapmak için çocuklarını eğitimciler ve animatörler ile özel bir eğlence merkezinde bırakabilirler.

TC "Gorod", Moskova adresleri

Genel olarak, Moskova gibi bir metropolde alışveriş merkezi"Şehir" diğer kompleksler arasında çok güçlü bir şekilde göze çarpmaktadır, çünkü bu türden yönetimin tüm kurumları insanlara herşeyi yapmayı amaçlamaz, ki bu çok hoş bir şey!

Üst Mağazaları

Bu popüler alışveriş ve eğlence merkezindeKonukların en çok ziyaret ettiği 5 hipermarket vardır. Bunların arasında Auchan süpermarket, Leroy Merlin mağazası, M.Video modern ekipman mağazası, markalı spor ürünleri satın alabileceğiniz Deutchlon kurumu ve Mir Mobilya salonu bulunmaktadır.

Yukarıdaki şirketlerin yanı sıra, aynı zamanda görülmeye değer az popüler giyim mağazaları, kozmetik, aksesuar, bebek ürünleri ve daha fazlası, istihdam etmektedir.

Temel eğlence

TC "Şehir" (Otoyol meraklıları) bir sinemaya sahiptir.Sinema salonunun yeniliklerini herkesin izleyebileceği sekiz büyük salonun temsil ettiği "Kronverk Sineması" olarak adlandırıyor. Ayrıca dikkati çeken şey, aktif eğlence severler tarafından takdir edilen bir buz sarayının varlığıdır. Bu arada, sadece pistte kitle patlaması değil, aynı zamanda profesyonel atletler arasında hokey karşılaşmaları da var. Bu, standların üstünde bulunan eşsiz restoran "Kozlovitsa" dan izlemek için ilginç olacak.

TC "Şehir" (otoyol Meraklıları)

Ayrıca, diğer popüler kafeler, restoranlar ve fast food mekanları "Şehir" de çalışıyor, böylece tüm günü burada geçirebilir ve hatta eve gitmek istemezsiniz.

Insanlar için her şey!

Bu ticaretin ve eğlencenin yönüKompleks, kuruluşun her müşterisinin olabildiğince rahat hissetmesini sağlamıştır. Böylece, alışveriş merkezinde her şey engelliler için uyarlanmıştır, ki bu büyük bir avantajdır, çünkü neredeyse her zaman engelliler sadece unutulur.

İletişim Bilgileri

Alışveriş merkezi "Gorod" (Lefortovo; adres: Moskova, Meraklılar karayolu, 12 inci evi, 2 bina) sabah 8 den 23 pm için her gün açıktır. Buna karşılık, bir alışveriş galerisi 2 saat sonra açılır ve bir saat önce, buz arenada ve "Auchan" aşağıdaki programa üzerinde çalışıyor hipermarket olarak kapanır: Pazartesi-Perşembe - 8.00 23.00 - 22.00, Cuma ve Pazar için 8.30 den. Buna ek olarak, "Leroy Merlin" 8.30 am her gün açar ve tüm alışveriş merkezi ile birlikte kapanır.

TC "Gorod" (Lefortovo, adres: Moskova)

SEC yöneticisi ile konuşmak için +7 (495) 663-83-09'u arayın.

yorumlar

Her bir ticaret kompleksinin müşterileriBu yazıda tartışıldı, son derece olumlu yorumlar bırakın. İnsanlar çok çeşitli butikler, uygun iş programları ve büyük otoparklar gibi. Aynı zamanda, misafirler komplekslerde finansal imkanlara bağlı olarak hem yüksek fiyat hem de kabul edilebilir olan mağazalar bulabileceğinizi unutmayın. Oldukça iyi yorumlar, her gün düzinelerce çocuğu izleyen animatörlere ve projelerin eğitmenlerine bırakılmıştır.

Genel olarak bugün, alışveriş merkezini "Şehir", bu kurumların Moskova'daki adreslerini ve diğer pek çok bilgiyi daha detaylı olarak öğrendik, böylece şu sonuca varabiliriz: "Şehir", başkentteki alışveriş komplekslerinin en iyi ağıdır.Related news

 • Patlıcan Salatası
 • Atatürkün Manevi Evladı Olma Şerefine Erişen 8 İsmi Yakından Tanıyalım
 • 3 günde 3 kilo nasıl verilir-3 günde 3 kilo verdiren diyet listesi
 • Mısır piramitlerinin sırları - eski uygarlığın gizemi
 • Emzirirken Acı Biber Yemek

 • Moskova, TC Gorod: adresler, mağazalar, çalışma saatleri, yorumlar 99

  Moskova, TC Gorod: adresler, mağazalar, çalışma saatleri, yorumlar


  Moskova, TC Gorod: adresler, mağazalar, çalışma saatleri, yorumlar 37

  Moskova, TC Gorod: adresler, mağazalar, çalışma saatleri, yorumlar 92

  Moskova, TC Gorod: adresler, mağazalar, çalışma saatleri, yorumlar 88

  Moskova, TC Gorod: adresler, mağazalar, çalışma saatleri, yorumlar 18

  Moskova, TC Gorod: adresler, mağazalar, çalışma saatleri, yorumlar 60

  Moskova, TC Gorod: adresler, mağazalar, çalışma saatleri, yorumlar 56

  Moskova, TC Gorod: adresler, mağazalar, çalışma saatleri, yorumlar 4

  Moskova, TC Gorod: adresler, mağazalar, çalışma saatleri, yorumlar 48

  Moskova, TC Gorod: adresler, mağazalar, çalışma saatleri, yorumlar 93

  Moskova, TC Gorod: adresler, mağazalar, çalışma saatleri, yorumlar 70