Moskovada ayakkabı mağazaları: liste, derecelendirme, adres ve gözden geçirme 2019

Moskovada ayakkabı mağazaları: liste, derecelendirme, adres ve gözden geçirme 2019 Moskovada ayakkabı mağazaları: liste, derecelendirme, adres ve gözden geçirme

Moskova'da ayakkabı mağazaları: liste, derecelendirme, adres ve gözden geçirme

Sermayenin her sakini periyodik olarak görünürMoskova'daki ayakkabı mağazalarını ziyaret etmeniz gerekiyor. Farklı markaların ayakkabı satan onlarca dükkanın bulunduğu alışveriş merkezlerinin listesi, her zaman el altında olması en iyisidir. Şartlara bağlı olarak, ucuz ayakkabıları veya botları ve birçok insanı, özellikle de dişi olanları bulabilir, geçen sezonun şık modellerini avlamak ilginç. Elbette, metrodan uzak olmayan bölgelerden başlayan, Moskova'daki ayakkabı mağazalarını göz önünde bulundurmak en uygun seçenektir.

ayakkabı mağazaları moskova listesi

Birçok, çok sayıda dükkan

Metro istasyonları arasında "Roman" ve "Square"İlyiç "dır harika bir alışveriş merkezi" Grandsiti Avtozavodskaya 'aynı adla -' "Seçim metro istasyonu yakınında büyük Saf ayakkabı merkezi sunulmaktadır çünkü, her zevke ayakkabı satın alabilirsiniz." Avtozavodskii "- sürpriz yeterli krize karşı fiyat ve farklı üreticilerin ayakkabı bir zenginliği .

Ayakkabı mağazasının neredeyse aynı alanı"Altufevo" metro istasyonunun yanında. Metro istasyonları yakınında bulunan sakinleri arasında çok popüler Prospect Vernadsky, Vodny Stadion, Semyonovskaya aynı oryantasyon mağazaları. Bunlar Moskova'da uzmanlaşmış ayakkabı alışveriş merkezleridir. Ancak, alışverişe gitmek çok da gerekli değildir. Metrodan neredeyse her çıkış, Moskova'da büyük, küçük ve oldukça küçük ayakkabı mağazalarına sahip, listeleri çok büyük.

Moskova'daki ayakkabı mağazaları

Daha fazla mağaza

Uzmanlığa ek olarak, büyükevrensel alışveriş merkezleri, ayakkabı galerilerinin varlığı nedeniyle ayakkabı çeşitliliği çok büyük. Orada ticaret yapan onlarca popüler şirket var. Bunlar Moskova'da sözde ayakkabı mağaza zincirleri. Liste aşağıda ekli.

 • Elli sekiz ayakkabı dükkanının bulunduğu "VDNKh" metro istasyonundaki alışveriş merkezi "Golden Babylon" olarak adlandırılıyor.

 • Kırk iki ayakkabı dükkanının ticaretini yaptığı "Domodedovskaya" metro istasyonundaki alışveriş merkezi "Vegas" olarak adlandırılıyor.

 • Kırk dükkan ayakkabılarının bulunduğu "Kievskaya" metro istasyonundaki alışveriş merkezi ünlü "Avrupa" dır.

 • Otuz dokuz ayakkabı dükkanı olan "RIO" Alışveriş Merkezi (Metro Altufevo).

 • Otuz altı ayakkabı mağazasının açık olduğu "sıcak mevkinde" alışveriş merkezi - "Prince Plaza".

 • "Sergi" metro üzerindeki alışveriş merkezine "Afimall City" denir, ayakkabı satan otuz iki mağaza vardır.

ayakkabı mağazaları adresleri ile moskova listesi

ucuz

Ne zaman ortaya çıkan en önemli sorularyeni ayakkabılar satın alma ihtiyacı, aşağıdakiler: daha ucuza nereden alınır ve hangi mağazalarda indirim ve ikramiye yapılır. Bu durumda, fiyat-kalite ve adım adım kullanılabilirlik ile ilgili olağan sorunlar bile, ana kriterler arasında yer almamakla birlikte, arka plana itilmektedir. Alıcının çoğu buna odaklandı, Moskova'daki ayakkabı dükkânlarını ziyaret etti. Kriterler listesi uzun bir süre devam edebilir.

kriterleri

Her şeyden önce, karar vermelisinAyakkabıların yapıldığı malzeme - doğal deri veya suni ve tekstil oldukça tatmin edici olabilir. Kimse doğal cildin hoş olmayan kokular ve ayakların terleme tehlikesi olmadan daha hijyenik olduğunu iddia edemez. Doğal cilt yumuşaktır, esnekdir, bacakları kapatır, nasırlara karşı korur ve ovuşturur. Onun içindeki her şey iyi. Ama yol bu!

Ayakkabı versiyonlarında suni deri çokçeşitli ve genellikle güzel, doğal olandan çok daha ucuzdur. Bir kişi ayakkabılar da dahil olmak üzere eşyalarına alışmazsa ve ağrı hissetmiyorsa, atma zamanı geldiğinde, bu onun seçeneği. Moskova ve Moskova bölgesinde ayakkabı satan dükkanların suni derisi son derece kısa ömürlüdür. Ayrıca, diyorlar ve zararlı. Ama artılar çok daha fazlası: ucuz, modern, güzel ve sık sık güncellemelerle. Makosenler, spor ayakkabıları, ayakkabı kumaş yeri doldurulamaz yaz - ışık, daha doğrusu, ısı serin ve zararlı değildir - tersine. Bu ayakkabının işaretlenmesi elbette, ama yıkarken ve çabucak hareket eder. Ama bu çok iyi bir yaz seçeneği.

Moskova'da ayakkabı alışveriş merkezleri

Sonbahar-kış sezonu

Ayakkabıların alt kısmında ana şeyi bilmelisiniz: esneklik, böylece yürürken, eğilir, ancak ayağını düzeltir. Yüksek topuklu - kesinlikle "labutenes" sevenler için, ama aynı zamanda doğru duruş için düz bir taban gerekli değildir. Ana şey kolaylıktır. Poliüretan veya PVC dayanıklı ve konforludur - özellikle kış ve sonbahar ayakkabılar için. Deri tabanlar şıktır, ancak nemli havalarda kaymaktadır ve nemlidir, bu yüzden pratik ayakkabılara bakmanız gerekir, Moskova'daki ayakkabı mağazaları çok geniş bir ürün yelpazesi sunar. Kış için, taban yeterince kalın ve daha iyi olmalı - rahatlama ile, kaygan değil. Topuk geniş veya bir platformdan daha iyidir.

Moskova ve Moskova bölgesindeki ayakkabı mağazaları

Acele etmeyin

Uydurma - en önemli şey ve tabii ki en önemli şeyHoş. Seçilen ayakkabılar, yakın ya da çok geniş olmayan bir ayak üzerinde olmamalıdır. Tüm iç dikişleri elinizle kontrol etmek gerekir, böylece daha sonra hiç mısır bulunmaz. İçerideki yüzey hoş ve hatta dokunuşa karşı nazik olmalıdır. Genellikle, akşamları, insanların bacakları biraz daha büyür - sağlıklı insanlarda bile ödem vardır, bu normaldir. Bu doğru, günün sonunda Moskova'daki ayakkabı dükkânlarını ziyaret etmek. Fiyat, kalite ve popülerlik değerlendirmesi önceden hazırlanmalıdır.

"TsentrObuv"

Sonraki ağ mağazaları olarak kabul edilecektirKesinlikle 2015 yılında derlenmiş olan ayakkabılar, müşteri geri bildirimi ve izlemeye dayanan derecelendirme yılı. Birkaç yıldan beri birincisi, ayakkabı merkezlerini temsil eden çok sayıda başvuru sahibinin "CenterObuv" alışveriş merkezini elinde tutuyor. Moskova aşağıdaki listeyi adresleriyle birlikte sunmaktadır:

 • Metro "Annino", Bulatnikovsky seyahat, ev 14, bina 7;
 • metro istasyonu "Strogino", sokak Tallinskaya, ev 26;
 • Metro "Marino", Lublinskaya Caddesi, ev 171.

Bunların en popüler Moskova mağazaları bunlarağı. Aslında, Moskova'da çok daha uzundurlar, ayrıca Moskova bölgesinin tüm şehirlerinde ve ülkenin her bir veya daha fazla büyük şehrinde bulunurlar. Ürün çeşitliliği çok zengindir. Fiyatlar yüksek değil. Temel olarak, suni deriden ve tekstillerden yapılmış ayakkabı satıyorlar. En popüler marka Ronzo (Marxist'te "CenterObuv" mağazası). İki bin ruble içindeki fiyatlar: bayan ayakkabıları (suni deri) - 590 ruble'den 1399'a; ayakkabı (suni deri) - 590 ila 1499 ruble arasında; spor ayakkabı (tekstil) - 590 ruble (aralık son derece zengin); mokasen (tekstil) - 190 ruble. Suni deriden yapılmış ayakkabılar ve fiyatları neredeyse aynı olmasına rağmen, erkek departmanı da göze hoş geliyor. Çocuk ayakkabıları, çok, ucuz seçim.

Moskova'da ayakkabı ayakkabı

"Mattino"

Ayakkabı mağaza zincirinin sıralamasında ikinci sıradaKadın, çocuk ve erkek ayakkabıları için geniş bir alıcı yelpazesi olan "Mattino". Genel olarak sunulan modeller suni deriden yapılmıştır. Kadınlar bölümü fiyatları: 1299 ila 1799 ruble, 599 ruble için sandalet (suni deri) ayakkabı - zengin ürün çeşitliliği, 799 ila 1999 ruble arası çizme, 1499 ila 1699 ruble arası bot. 799 ve 1199 ruble için iki çeşit (farklı renk) mokasen. Doğal deri - 2999 rubleye kadar. Erkek ayakkabıları suni ve doğal deri, 3299 ruble kadar fiyatlarla sunulmaktadır. En popüler markalar Muya, Takers, Gianni Gregori ve Kufenber. adres:

 • indirim merkezi, metro istasyonu "Leninsky Prospekt", Ordzhonikidze sokak, ev 11;
 • Altufevo Metro, Altufevskoe shosse, ev 64;
 • Metro "Babushkinskaya", Yol Dezhnyov, ev 27, bina 1.

moskova reyonunda ayakkabı mağazaları

"Ayakkabı fabrikası"

Ayakkabı zincir mağazalarının reytinginde üçüncü sırada yer aldıSağ tarafından "Ayakkabı fabrikası" tarafından işgal edilir. Sezon için tüm aile için ayakkabı bulabilirsiniz. Kadın, çocuk ve erkek ayakkabılarının seçimi çok büyüktür, ki bu özellikle hoş - gerçek deriden yapılmış birçok ürün ve sık sık model değişimi: hayal gücü ve virtüoz ile kullanılan stil, renkler, aksesuarlar.

Fiyatlar da kabul edilebilir. Kadın ayakkabı (hakiki deri) 1999'dan 1690 ruble, suni deri daha ucuz - 990'dan 1290 rubile. 990 ila 1390 ruble arası spor ayakkabı. Ayakkabı (suni deri) - 690 ve 990, ve aynı doğal - 1790 ila 3340 ruble arası. Doğal deriden erkek botları 2690 ila 2790 rubleye mal olacak. Menzil ve sandaletler, spor ayakkabılar ve mokasenler. 730 ve 890 ruble için çocuk lastikleri. Fiyatlar, elbette hepsi değil - ürün çeşitliliği çok büyük. adres:

 • Metro "Kantemirovskaya", Kantemirovskaya Caddesi, 58;
 • Metro "Alma-Ata", Öngörülen ücret, 15;
 • Metro Medvedkovo, Polyarnaya Caddesi, 33.

"MIDIS"

Belarus üreticileri tarafından yapılan ayakkabılarKaliteli, dayanıklı, en iyi doğal malzemelerden. "CenterObuvi" için bu konuda uzak olmasına rağmen, ürün yelpazesi kötü değildir. Fiyatlar, ancak, "ısırmayın." Çok iyi bir tekstil ayakkabısı Belarus'tan geliyor - 140 ruble bayan ayakkabısından. Sandalet deri - 299 ruble, şirketin "Ego" botları - 1500-1900 ruble (hakiki deri), "Belvest" - 2500 ruble, "Marco" - 3300 rubleye kadar. Çizmeler daha ucuzdur. Erkek ayakkabıları 3200 rubleye kadar hakiki deriden yapılmıştır. 2000 yılına kadar çocuk deri ayakkabı ve 149 ruble'den tekstil. adres:

 • Pushkino şehri, Moskova Caddesi, 55;
 • şehir Mytischi, Yubileynaya Caddesi, 30;
 • Metro "Vladykino", Botanicheskaya St., Bina 35.

İstenirse, bir satın alma yapmak mümkündürevin yanında ve zevkle. Ana şey fiyatlara ve kaliteye yönelmektir. Neredeyse tüm listelenen mağazalar mevsimsel indirimlerdir.

Moskovada ayakkabı mağazaları: liste, derecelendirme, adres ve gözden geçirme 2019

Moskovada ayakkabı mağazaları: liste, derecelendirme, adres ve gözden geçirme 2019

Related news

 • Çilekli Çikolatalı Mini Turta Tarifi
 • Derya Baykal Küçük Bey Yeleği Yapımı
 • Limon Aromalı Kolay Tatlı Tarifi
 • Fukorcin çözeltisi. Uygulama ve Geribildirim
 • Amoksiklav nasıl doğar: vurgular, talimatlar

 • Moskovada ayakkabı mağazaları: liste, derecelendirme, adres ve gözden geçirme

  Moskovada ayakkabı mağazaları: liste, derecelendirme, adres ve gözden geçirme


  Moskovada ayakkabı mağazaları: liste, derecelendirme, adres ve gözden geçirme

  Moskovada ayakkabı mağazaları: liste, derecelendirme, adres ve gözden geçirme

  Moskovada ayakkabı mağazaları: liste, derecelendirme, adres ve gözden geçirme

  Moskovada ayakkabı mağazaları: liste, derecelendirme, adres ve gözden geçirme

  Moskovada ayakkabı mağazaları: liste, derecelendirme, adres ve gözden geçirme

  Moskovada ayakkabı mağazaları: liste, derecelendirme, adres ve gözden geçirme

  Moskovada ayakkabı mağazaları: liste, derecelendirme, adres ve gözden geçirme

  Moskovada ayakkabı mağazaları: liste, derecelendirme, adres ve gözden geçirme

  Moskovada ayakkabı mağazaları: liste, derecelendirme, adres ve gözden geçirme

  Moskovada ayakkabı mağazaları: liste, derecelendirme, adres ve gözden geçirme

  Moskovada ayakkabı mağazaları: liste, derecelendirme, adres ve gözden geçirme

  Moskovada ayakkabı mağazaları: liste, derecelendirme, adres ve gözden geçirme

  Moskovada ayakkabı mağazaları: liste, derecelendirme, adres ve gözden geçirme

  Moskovada ayakkabı mağazaları: liste, derecelendirme, adres ve gözden geçirme

  Moskovada ayakkabı mağazaları: liste, derecelendirme, adres ve gözden geçirme

  Moskovada ayakkabı mağazaları: liste, derecelendirme, adres ve gözden geçirme

  Moskovada ayakkabı mağazaları: liste, derecelendirme, adres ve gözden geçirme

  Moskovada ayakkabı mağazaları: liste, derecelendirme, adres ve gözden geçirme

  Moskovada ayakkabı mağazaları: liste, derecelendirme, adres ve gözden geçirme

  Moskovada ayakkabı mağazaları: liste, derecelendirme, adres ve gözden geçirme

  Moskovada ayakkabı mağazaları: liste, derecelendirme, adres ve gözden geçirme

  Moskovada ayakkabı mağazaları: liste, derecelendirme, adres ve gözden geçirme

  Moskovada ayakkabı mağazaları: liste, derecelendirme, adres ve gözden geçirme

  Moskovada ayakkabı mağazaları: liste, derecelendirme, adres ve gözden geçirme

  Moskovada ayakkabı mağazaları: liste, derecelendirme, adres ve gözden geçirme

  Moskovada ayakkabı mağazaları: liste, derecelendirme, adres ve gözden geçirme

  Moskovada ayakkabı mağazaları: liste, derecelendirme, adres ve gözden geçirme

  Moskovada ayakkabı mağazaları: liste, derecelendirme, adres ve gözden geçirme

  Moskovada ayakkabı mağazaları: liste, derecelendirme, adres ve gözden geçirme