Moskovadan Belokurikhaya nasıl ulaşabilirim Oraya gitmek için farklı yollar 2019

Moskovadan Belokurikhaya nasıl ulaşabilirim Oraya gitmek için farklı yollar 2019
18.10.2019

Moskovadan Belokurikhaya nasıl ulaşabilirim Oraya gitmek için farklı yollar 98

Moskova'dan Belokurikha'ya nasıl ulaşabilirim? Oraya gitmek için farklı yollar

Belokurikha, içinde bulunan bir tesistir.Altai Bölgesi, Cherginsky aralığının atılımları arasında yer alıyor. Buranın çevresindeki iğne yapraklı ormanlar, saf oksijen ile hava sağlarlar. Dağın tepelerinde, açık gökyüzünde, yeşilliklerdeki güzelliği bir rahatlık, gevşeme ve rahatlama hissi yaratır. Burada dinlenmeye karar verirseniz, Moskova'dan Belokurikha'ya nasıl gideceğinize dair tavsiyemizi dinleyin. Yerel sanatoryumları ziyaret etmek dinlenmek, tıbbi tedavi almak, rehabilitasyon önlemleri almak veya bazı koruyucu önlemler almak isteyenlerdir.

Moskova'dan sarışına nasıl varacaksınız

Tatilin tanımı

Belokurikha balneolojik bir tatil belgesi olarak kabul edilir. Tedavi, terapötik çamur ve mineral termal yaylar vasıtasıyla yapılır. İşlemler kalıcı bir iyileşme etkisi sağlar. Belokurikha'nın deniz seviyesinin üzerindeki yükseklik 250-300 metredir. Novosibirsk'ten 420 km, Barnaul'a 230 km, Biysk - 65 km. Şu anda, tesiste 20 otel ve sanatoryum-tatil işletmesi bulunmaktadır. Kapasitesi 4800 kişidir.

Buradaki iklim kıta sahasına daha yakın. Sibirya için burada yıllık ortalama sıcaklık oldukça rahat, atmosfer basıncında nadiren farklılıklar var, hava çoğunlukla rüzgarsız. İlkbahar erken, yaz mevsiminde sıcak değil + 18-20 derece kuru, bu da hastaların sağlığını olumlu yönde etkiler. Sonbahar sıcak. İlk kar yağışı Kasım ayında düşer. Kış her zaman kuru, rüzgarsızdur. Ortalama sıcaklık -15 derece, bazen şiddetli don oluşuyor.

Moskova'dan sarışın için en iyi nasıl

Alp disiplini kayak. manzaraları

Sadece 20. yüzyılın sonunda Belokurika bilinir hale geldibir kayak merkezi olarak. Kalkınmanın başlaması çok zordu. 80'lerde bazı girişimler eğitim sporcular için kayak pisti yapımı için yapılmıştır, ancak tesisi ve tıbbi iş destekçileri daha vurgu hastaların tedavisi üzerinde yapılması gereken inanarak, karşı çıktı.

Son zamanlarda durum değişti. Yıl boyunca turist çekmek amacıyla, kayak pistleri inşa etmeye ve bu yönde gelişmeye karar verildi. Şimdi, kar örtüsü kurulduktan sonra, Belokurikha dağ kaykaycılarının sevgilileri için merkezi haline gelir. Buraya sadece Sibirya'lı turistler değil, aynı zamanda Rusya'nın dört bir yanından geliyorlar. Altai'nin doruk noktalarını fetheden bir arzunuz varsa, bekliyoruz. Belokurika'ya Moskova'dan nasıl ulaşacağınızı ayrıntılı olarak açıklayacağız.

Tedaviye ek olarak, dağ kayağı, Belokurikha'da,ne yapmalı, neyi görmeliyiz Hem sanatoryumlarda hem de şehrin herhangi bir ajansında büyüleyici bir gezi düzenleyebilirsiniz. Hangi gezi programları en ilginç midir?

 • Şehir beldesi Belokurikha (gezi turu).
 • Kutsal dağların sırları.
 • Etnografik müze. Yurta Ceadir.
 • Sıcak rüzgarların bölgesi.
 • Mağara "Müze" (speleology).
 • Tavdinsky mağaraları. Aya Gölü.
 • Katun Nehri üzerinde rafting.
 • Muhteşem Deniz Kreşi.
 • Altai Dağları'nın incisi Lake Teletskoye'dir.
 • VM vatan Shukshin.

uçakla nasıl gidilir

Belokurikha'ya Moskova'dan nasıl gidilir: via Gorno-Altaisk by plane

Moskova'dan Belokurikha'ya doğrudan uçuş yok, ancakBuna ulaşmak zor değil. Birkaç seçenek var: uçakla uçabilir veya yakındaki şehirler üzerinden tren kurabilirsiniz. Moskova-Belokurikha yolu, uçakla Gorno-Altaisk üzerinden nasıl geçileceğini?

Moskova'nın en büyük havaalanlarından hareket eden uçuşlar: Sheremetyevo, Vnukovo, Domodedovo. Kolaylık, herkesin kendisi için en kabul edilebilir seçenek, şirket, uçuş koşullarını seçebilmesidir. Gorno-Altaisk'e ulaştıktan sonra, Belokurika'ya 120 km daha geçmesi gerektiğini biliyoruz.

Gorno-Altaisk'de,en yakın havaalanı tesisi. Uçuş süresi 4.5 saat olacak. Geceleyin gelirseniz, Belokurikha'ya ulaşmanın en iyi yolu bir taksi olacak. Araba sadece resmi park yerinde alın. Gevşek sürücülerin servislerini kullanmayın, kendinizi koruyun.

Başka bir seçenek. Belokurika'ya otobüs durağından ulaşıyoruz. Havaalanından istasyona ya 102 numaralı bir otobüs veya bir taksi bulacaksınız. Günde üç kez bir otobüs var. Otobüs durağından doğrudan uçuş yapan Gorno-Altaisk-Belokurikha, ücret 250 ruble, 3 saattir.

sarışın pancar sanatoryum nasıl Moskova'dan almak için

Barnaul'dan uçakla

Altai tesisine gitmeye karar verirseniz veUçaktan Moskova'dan Belokurika'ya nasıl ulaşacağını düşündüm, Barnaul'a giden biletin Gorno-Altaisk'den daha ucuz olacağını biliyordu. Ancak, Barnaul mesafesinden Belokurikha'ya kadar daha fazla, 250 km'dir.

Havalimanından şehre kadar zaman zaman taksi ile3.5-4 saat sürer. Daha fazla bütçe seçeneği seçmeye karar verirseniz, oradan otobüs terminaline gidin, havaalanından minibüs 144, 115 veya taksi gidin. Barnaul-Belokurikha güzergahı üzerindeki otobüsler sıkça, günde yaklaşık sekiz uçuş gerçekleştiriyor. Otobüs istasyonu, sabah saat altıdan akşam sekiz buçuk'a kadar çalışır. Yolda 4,5 saat harcayacaksınız, bilet 500 ruble.

moskova'dan nasıl gidilir

Novosibirsk üzerinden uçakla

Novosibirsk Havaalanı Belokurikha'danen önemlisi. Ama paradan tasarruf ederseniz ve Moskova'dan Belokurikha'ya nasıl ulaşacağınız konusunda bir sorunuz varsa, o zaman bu sizin seçeneğinizdir. Uçak için biletler genellikle bir satıştan satın alınabilir ve dört bin rubleye mal olacak. Uçakta 4 saat geçireceksin. Novosibirsk havaalanından bile bir taksi daha pahalıya mal olacak. Novosibirsk'ten Gorno-Altaisk'e uçakla gitmek için bir seçenek var, bilet iki bin dolar. Eğer otobüs hizmeti seçmek karar verirseniz, otobüs №111e üzerinde olabilir otobüs terminaline Novosibirsk havaalanından olsun. Her yarım saatte çalışır. Novosibirsk-Belokurikha güzergahı için bilet 1500 rubleye mal olacak. Yolculuk 7 ila 9 saat sürmektedir.

Moskova-Belokurikha: Biysk üzerinden trenle nasıl gidilir?

Amacınız sağlık beldesi Belokurikha. Moskova trenle nasıl gidilir? Uçakla uçmayı sevmeyen ya da korkmayanlar için en iyi seçenek trenle seyahat edecek. Belokurikha'ya giden tren istasyonu Biysk’dedir. Yani bu şehre bir bilet aldık. Kazan istasyonundan Moskova'dan hareket. Tren №136m Moskova-Biysk. Yolda iki gün geçireceksin.

Belokurikha istasyonundan taksi sipariş edilebilirönceden veya yakındaki meydanda bulun. Yolculuk sadece 250 rubleye mal olacak. Eğer otobüs istasyonundan almayı tercih ederseniz, onu bulmak zor olmayacak, istasyon meydanı ile yakınlarda bulunuyor. Belokurikha'ya uzaklığı sadece 70 km. Servis otobüsünün aralığı 25-30 dakikadır.

Tüm uçuşların şehrin otobüs istasyonuna geldiğini unutmamak önemlidir. Sanatoryumlardan önce bir taksiye ihtiyacınız olacak, yüz rubleye mal olacak.

trenle nasıl gidilir

Belokurikha'ya araba ile

Son hedefiniz Belokurikha,Altay Bölgesi. Moskova'dan araba ile nasıl gidilir? Gözden geçirilmesi gereken bilgiler: güzergâh 65 şehirden geçmekte, puanlar arasındaki mesafe 3800 km'dir. Ortalama seyahat süresi 57 saate kadar çıkabilir. Eğer autotravels bir sevgili iseniz, Rus yol sizi rahatsız etmez, o zaman başlayabilirsiniz. Ama eğer amaç - yolda rahatlamak, yol problemleri hakkında düşünmemek, tabii ki, tavsiyemiz - toplu taşımacılığa gitmek - daha güvenli, daha karlı, daha sessiz.

Ancak herkes kendi yolunda tartışıyor, seçim sizin.

Moskovadan Belokurikhaya nasıl ulaşabilirim Oraya gitmek için farklı yollar 2019

Moskovadan Belokurikhaya nasıl ulaşabilirim Oraya gitmek için farklı yollar 2019

Related news

 • Patlıcanlı Vejetaryen Lazanya
 • PESTO SOSLU SEBZELİ SANDVİÇ TARİFİ
 • Çok İzlenen Videolar
 • Mimoza - ruh için bir çiçek
 • Ejderhanı Nasıl Eğitirsin

 • Moskovadan Belokurikhaya nasıl ulaşabilirim Oraya gitmek için farklı yollar 70

  Moskovadan Belokurikhaya nasıl ulaşabilirim Oraya gitmek için farklı yollar


  Moskovadan Belokurikhaya nasıl ulaşabilirim Oraya gitmek için farklı yollar 5

  Moskovadan Belokurikhaya nasıl ulaşabilirim Oraya gitmek için farklı yollar 90

  Moskovadan Belokurikhaya nasıl ulaşabilirim Oraya gitmek için farklı yollar 9

  Moskovadan Belokurikhaya nasıl ulaşabilirim Oraya gitmek için farklı yollar 17

  Moskovadan Belokurikhaya nasıl ulaşabilirim Oraya gitmek için farklı yollar 86

  Moskovadan Belokurikhaya nasıl ulaşabilirim Oraya gitmek için farklı yollar 23

  Moskovadan Belokurikhaya nasıl ulaşabilirim Oraya gitmek için farklı yollar 76

  Moskovadan Belokurikhaya nasıl ulaşabilirim Oraya gitmek için farklı yollar 65

  Moskovadan Belokurikhaya nasıl ulaşabilirim Oraya gitmek için farklı yollar 38

  Moskovadan Belokurikhaya nasıl ulaşabilirim Oraya gitmek için farklı yollar 67

  Moskovadan Belokurikhaya nasıl ulaşabilirim Oraya gitmek için farklı yollar 6

  Moskovadan Belokurikhaya nasıl ulaşabilirim Oraya gitmek için farklı yollar 53

  Moskovadan Belokurikhaya nasıl ulaşabilirim Oraya gitmek için farklı yollar 96

  Moskovadan Belokurikhaya nasıl ulaşabilirim Oraya gitmek için farklı yollar 25

  Moskovadan Belokurikhaya nasıl ulaşabilirim Oraya gitmek için farklı yollar 27