Motoblok Ural - açıklama, açıklama, fiyat 2019

Motoblok Ural - açıklama, açıklama, fiyat 2019

Motoblok Ural - açıklama, açıklama, fiyat 5 13.01.2019, 12:12

Motoblok "Ural" - açıklama, açıklama, fiyat

Geçen yüzyılın doksanlından bu yana, her biriSovyet yaz aylarında ikamet eden ve çiftçi, Ural motor bloğu gibi bir cihaz kullanarak bahçe ve bahçe işlerinin kalite ve hızını önemli derecede arttırmak için mükemmel bir fırsat buldu.motoblok UralSınıfta ilk olan oydu.Sovyetler Birliği genelinde yayılmıştır. Motosiklet üretiminin tüm yıllarında "Ural" 130 binden fazla sattı. Çok çeşitli modern tarım makinelerine rağmen "Ural" ve bugüne kadar pek çok çiftçi için talepkar bir birim olmaya devam etmektedir. Bu kadar yüksek tanıma, teknik özelliklerin, kalite ve gücün ideal oranı nedeniyle elde edildi.

Özel bir motoblok "Ural" nedir?

motoblok Ural talimatıTalimat, bu aracınmümkün olan en kısa sürede her türlü tarımsal işi yapın. Bu performans 120 kilogramlık tüm ekipmanı saatte 15 kilometre hızla geliştiren güçlü benzinli motor sayesinde elde edildi. Benzinli kamyon bugünkü standartlara göre oldukça küçük olan 5 beygir gücüne sahipti. Bununla birlikte, bu kapasite 500 kg kum taşıdı ve bir hektar arazi işlemek için yeterliydi. Bu özelliklerden dolayı "Ural" motoblok birçok çiftçinin efsanevi haline geldi. Tüm yerli tarım makineleri arasında liderdir.

Operasyonda Motoblok

Güçlü bir motora ek olarak, bu mekanizma farklıdırArazi tipine ve çalışma koşullarına bağlı olarak ayarlanabilir geniş pist. Bu nedenle, pancar ve patates kökleri büyüdüğü zaman, daha hızlı ve daha kolay işletildi. Genel olarak, paletin genişliği birkaç on santimetre arasında değişebilir, böylece her çeşit sebze mahsulünün işlenmesi çok hızlı ve yüksek kalitede (ithal edilen analoglara kıyasla bile).

Motoblokun çok yönlülüğü

Uygulama alanı ile ilgili olarak, bu mekanizmaörneğin Belaruslu rakip MTZ (Minsk Traktör Fabrikası) kadar evrensel değildi. "Ural" sadece bahçeyi işleyebilir ve römorkta 500 kilogram yük taşıyabilir. Kar temizleme veya çim biçme için ek ve ekleri o zaman geliştirilmemiştir. Bu nedenle, bu cihaz sadece yaz aylarında bahçeyi idare etmek ve küçük yüklerin taşınması için sömürmek isteyenler için uygundur. Ancak, kışın bir kar temizleme aracı olarak bile çalışmak için bir motoblok istiyorsanız,motoblok üral onarımıBu cihazı satın almayı ve içe aktarılan bir şeyi veya aynı Belarus MTZ'yi satın almayı reddeder. Bu tür amaçlar için "Ural" amaçlanmamıştır.

fiyat

Şu anda, tedavi üniteleriSeri olarak yapılmaz, bu nedenle sadece ikincil piyasada mümkün olabilir. Ortalama olarak, maliyeti yaklaşık 25-29 bin ruble. Bununla birlikte, motorun sonsuz olmadığı ve yakında tüm motoblok "Ural" imha edilebileceği unutulmamalıdır. Onarım maliyetleri çok fazladır, bu yüzden bir cihaz alırken, ithal Japon veya Koreli üretim motorlarına odaklanmak daha uygun olacaktır.

Motoblok Ural - açıklama, açıklama, fiyat 2019

Motoblok Ural - açıklama, açıklama, fiyat 2019

Related news

 • ŞİŞ VE TIĞLA ÖRGÜ OYUNCAK KUZU YAPIMI
 • Müjdat Gezen Kimdir Kaç Yaşında, Boyu, Vikipedi, Biyografisi
 • Cumhuriyetin önemi nedir kısaca
 • Tomurcuk Çiçekli Kare Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu

 • Motoblok Ural - açıklama, açıklama, fiyat 19

  Motoblok Ural - açıklama, açıklama, fiyat


  Motoblok Ural - açıklama, açıklama, fiyat 87

  Motoblok Ural - açıklama, açıklama, fiyat 33

  Motoblok Ural - açıklama, açıklama, fiyat 90

  Motoblok Ural - açıklama, açıklama, fiyat 32

  Motoblok Ural - açıklama, açıklama, fiyat 20

  Motoblok Ural - açıklama, açıklama, fiyat 59