Motor gösterisi Legion Motors, Çelyabinsk: Fotoğraf ve eleştiriler 94 01.03.2019, 19:30

Motor gösterisi "Legion Motors", Çelyabinsk: Fotoğraf ve eleştiriler

Skoda 1895 yılında kuruldu. Kurucuları Václav Laurin ve Clement'tir. Başlangıçta şirket Laurin & Klement Co. olarak anıldı. Ancak, bu isim uzun sürmedi. 1990'lı yılların başında şirket zor bir mali duruma geldi. Iflas etmemek için Volkswagen ile işbirliği yapmaya başladı. Bugüne kadar, bu üreticinin arabaları uygun fiyatlı, ancak aynı zamanda çok kullanışlı ve pratik. En popüler modeller Rapid ve Octavia'dır. Son zamanlarda şirket, bir geçit gövdesinde otomobil üretmeye başladı. Çekici fiyatlarla Skoda modelleri, Chelyabinsk'teki Legion Motors'da satın alınabilir. Aşağıda bu otomatik gösterim düşünülebilir.lejyon motorları chelyabinsk

Otomobil Fuarı Hakkında

Çelyabinsk'te düzenlenen "Legion Motors" motorlu şovuşehirde şirket Skoda'nın resmi satıcısı. Şirketin geçmişi 2009'da başlıyor. Kısa bir süre için popülerlik kazanmayı ve iyi bir üne kavuşmayı başardı. 88/9 Kopeyskoye Yolu üzerinde bir araba bayii var. Bazı müşteriler, otomobillerini servis etmek için otomobil şovunu daha sık ziyaret ediyor ve daha sonra otomobillerini satın alıyorlar.

Şirket sürekli gelişmektedir,popülerliğini hızla arttırdığı için hizmet kalitesini hızla artırır. Tüm çalışanlar, herhangi bir ziyaretçiye bir otomobil seçerken yardım etmeye hazırdır, bunun yanı sıra otomobilin satın alınması ve bakımı ile ilgili diğer konularda da. Bu nedenle, müşterilerin çoğunluğu şirket hakkında olumlu.

Her bakımdan araba satıcısı "Skoda" markasının benzersizliğini artırıyor. Chelyabinsk'teki "Legion Motors" çeşitli etkinlikler ve yarışmalar düzenliyor.

2014 yılında şirket taşındı ve şimdi tesis Skoda markasının standartlarını karşılıyor. Burada müşteriler için herhangi bir hizmet sunulabilir: otomobillerin satışından bakım ve onarımına kadar.Szoda Legion Motors Chelyabinsk

Sunulan hizmetler

Chelyabinsk'teki Legion Motors, otomobil satmanın yanı sıra müşterilere eşit derecede popüler olan diğer hizmetleri de sunmaktadır:

 • Kredi ile satın alımın kayıt edilmesi. İstemci bir araba satın almak için gerekli miktarda yoksa, size kısa sürede otomobil sahibi olmalarına izin kredi satın alma yapabilirsiniz.
 • Sigorta. Burada çeşitli programlar için sigorta düzenleyebilirsiniz.
 • Bakım ve onarım. Satın aldıktan sonra müşteri geçmesi gerektiğini anlarsa, bunun için Çelyabinsk'teki "Legion Motors" servisiyle iletişime geçmek en iyisidir. Gerekirse burada da onarım yapabilirsiniz.
 • Ek aksesuarlar takın. Teknik merkezde koruyucu ekipmanın yanı sıra aksesuar ve ayar elemanlarını da monte edebilirsiniz.
 • Vücut onarımı. Küçük bir kaza olsaydı, burada kozmetik tamir yapabilirsin.
 • Trade-In sistemi. Chelyabinsk'deki "Legion Motors" showroomunda, eski bir arabayı indirimli olarak yenisiyle değiştirebilirsiniz. Ayrıca kullanılmış bir araba satın alabilirsiniz.

Kullanılmış arabalar

Herkesin satın almak için yeterli parası yokyeni makine Daha sonra Chelyabinsk'teki Legion Motors'ta bir araba ile bir araba alabilirler. Bu durumda, nispeten küçük bir miktar para için bir çok fonksiyonu olan bir araba alabilirsiniz. Bir aracın arızalanması veya diğer ciddi problemlerle satın alınması hariçtir.lejyon motorları servisi chelyabinsk

Her araba için satıştan öncemodern ekipman üzerinde test edilmiştir. Herhangi bir arıza tespit edilirse, ortadan kaldırılır ve sadece o araba satın alınabilir. Yeni sahip bir arıza tespit etse bile, sorunu çözmek için teknik merkezle iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca, bir araba ile satın alma riskisuçlu geçmiş. Tüm kopyalar, yasal bir bakış açısından temizliğe yönelik belgelerle dikkatlice kontrol edilir. Tutuklama, kayıt ve arama yasakları hiçbir zaman Legion Motors'ta koşan arabalara binmedi.

Ayrıca yeni bir araba için eski bir araba alışverişi yapabilirsiniz. Bunu yapmak için, otomobil 5 yaşından büyük olmamalı ve 100 bin kilometreden daha uzun bir mesafe olmamalıdır.

Çalışma takvimi ve adres

Chelyabinsk'deki Legion Motors, 88/9 Kopeyskoye Otoyolu üzerinde yer almaktadır. Şirket kesintisiz çalışıyor ve 9: 00-20: 00 saatleri arasında çalışıyor.legion motores chelyabinsk

Müşteri Desteği

Ne yazık ki, müşteriler nadiren geribildirim veriyorlar.şirketi. Yetkili personelin burada çalıştıklarını, bir araba alımıyla ilgili herhangi bir sorunun çözülmesine yardımcı olmaya hazır olduklarını belirtiyorlar. Ayrıca otomobil fuarında genellikle promosyonlar ve indirimler, yanı sıra hediyeler vermek.

Kredi yapmak

İndirimlerin ve muhteliflerin sağlanması dikkate alındığında bileHisse, otomobillerin maliyeti nispeten yüksek kalır. Çoğu zaman insanlar uzun bir süre araba almak için para biriktirmek zorunda. Ancak, aynı zamanda arabanın en acil ihtiyacı olduğu da oluyor. Daha sonra kredi satın almanıza yardımcı olun.

Buradaki şartlar, sadık diyebilirsiniz. Müşteri en az 21 yaşında olmalı ve hiçbir eski 65. den O da resmi bir istihdam ve 25 bin ruble aylık kazançları üzerindeki Rusya Federasyonu vatandaşı olması gerekir.

Ayrıca bir kredinin kaydı için belgeleri göstermeniz gerekir: Rusya Federasyonu'nun bir pasaportu, bir gelir belgesi, bir çalışma defteri veya fotokopisi, bir askeri bilet ve bir sürücü belgesi.motor gösterisi lejyon motorları chelyabinsk

önlemler

Legion Motors'ta bir araba alırken, herkesMüşteri, üreticiden 2 yıl garantilidir. Sayım, anahtarların müşteriye teslim edildiği günden itibaren tam olarak başlar. Bu durumda, bir arıza varsa, garanti kapsamında ortadan kaldırmak mümkün olacaktır.

Rapid modeli bir süre garanti kapsamındadır.3 yıldır. Bu yenilik son zamanlarda oldu. Araç 3 yıldan daha erken 100 bin kilometre koşuyorsa, garanti sadece bu süreye kadar devam edecektir.

Bu durumda 2 yıl garanti olmayacaktır. Bunun için 3 yıllık garanti, sadece yetkili satıcıya başvurarak Skoda Auto'dan bir seçenek olarak sipariş edilebilir.

Böyle bir ek garanti verirkenherhangi bir otomobilin sahibi Skoda artık kusurlu elemanlarla model alabileceğinden endişe duymuyor. Garanti, herhangi bir mekanizmanın zayıf üretimi nedeniyle meydana gelen tüm arızalara uzanır. Aracın satın alındığı yerden bağımsız olarak herhangi bir Skoda satıcısından çıkarılabilirler.

Sonuç

Chelyabinsk'deki motor gösterisi "Legion Motors"araba almak için iyi bir yer. Burada Skoda'nın yeni modellerini cazip fiyatlarla satın alabilirsiniz. Para çok değilse, kilometre ile kopya satın almayı düşünmek daha iyidir. Buradaki koşullar, ideale mümkün olduğu kadar yakındır ve makinelerin kendileri hiçbir problemi yoktur. İncelemelere göre, şirketteki personel, Skoda otomobillerinde iyi bir soruya cevap verebiliyor.legion motores chelyabinsk adresi

Salon hem olumsuz hem deolumlu geribildirim. Chelyabinsk'teki Legion Motors'ta bir araba al ya da al, sana kalmış. Ama satın almadan önce, kabin ile ilgili tüm bilgileri ve bu konuda yorumları inceleyin. Makalenin sizin için yararlı olduğunu ve ilgilendiğiniz tüm bilgileri bulduğunuzu umuyoruz.Related news

 • Blockchain ile WhatsApp’tan para transferi yapacak
 • Kış Diyeti ile Zayıflama İpuçları
 • Darağacında ölüm ANI VİDEO
 • Kokusuyla geçmişten çıkıp gelen erkek arkadaş
 • Pırasalı peynir çorbası tarifi

 • Motor gösterisi Legion Motors, Çelyabinsk: Fotoğraf ve eleştiriler 100

  Motor gösterisi Legion Motors, Çelyabinsk: Fotoğraf ve eleştiriler


  Motor gösterisi Legion Motors, Çelyabinsk: Fotoğraf ve eleştiriler 2

  Motor gösterisi Legion Motors, Çelyabinsk: Fotoğraf ve eleştiriler 64

  Motor gösterisi Legion Motors, Çelyabinsk: Fotoğraf ve eleştiriler 48

  Motor gösterisi Legion Motors, Çelyabinsk: Fotoğraf ve eleştiriler 50

  Motor gösterisi Legion Motors, Çelyabinsk: Fotoğraf ve eleştiriler 84

  Motor gösterisi Legion Motors, Çelyabinsk: Fotoğraf ve eleştiriler 46

  Motor gösterisi Legion Motors, Çelyabinsk: Fotoğraf ve eleştiriler 56

  Motor gösterisi Legion Motors, Çelyabinsk: Fotoğraf ve eleştiriler 98

  Motor gösterisi Legion Motors, Çelyabinsk: Fotoğraf ve eleştiriler 44

  Motor gösterisi Legion Motors, Çelyabinsk: Fotoğraf ve eleştiriler 66

  Motor gösterisi Legion Motors, Çelyabinsk: Fotoğraf ve eleştiriler 63

  Motor gösterisi Legion Motors, Çelyabinsk: Fotoğraf ve eleştiriler 36