Motosikletler 125 küptür. Hafif motosikletler: fotoğraf, fiyatlar 61 06.02.2019, 08:15

Motosikletler 125 küptür. Hafif motosikletler: fotoğraf, fiyatlar

125 küp motorlu hafif motosikletler - en çokgençler arasında yaygın bir ulaşım şekli. "Ahtapot" ın ilk izlenimi, bisikletin sevgiyle adlandırıldığı gibi, altında bir bisiklet. Fakat gazın sapını çevirmek gerekiyor, o zaman orada bir güç ve hız hissi var. Motosikletin manevra kabiliyeti fantastiktir, hızları düşürmeden otomobiller arasındaki en dar aralığa girebilir. Profesyonel pizzacılar bu aracı bir metropolde kullanmayı tercih ederler.

motosiklet 125 küp

Çince montaj

125 küp motosikletler, fotoğraflarıMakalemiz, birçok firma tarafından verilmektedir. Burada, Japon üreticileri "Honda", "Yamaha" ve "Suzuki." Sachs Madass'ın şahsında Almanca. "Bantam" şirketi tarafından üretilen İngiliz pitbikleri var. Ancak, satın alırken, motosikletin yüzde 99'unun, ne ait olursa olsun, Çin Halk Cumhuriyeti'nde toplandığı akılda tutulmalıdır. Tabii ki, bu onların teknik özelliklerini bozmaz, çünkü Çin montaj tesislerinde görsel veya görünmez olarak markanın temsilcileri vardır ve yapı kalitesini takip ederler.

Kontrolörler oldukça sıkı çalışırlarKalite talebi, özellikle Çin topraklarındaki montajcılara değil, üreticiye yöneliktir. Her bir kusurlu ürün durumu dikkatle parçalara ayrılmakta ve bazen beş şekillik rakamlarla ifade edilen haksız işe cezalar getirilmektedir. Bu nedenle, tüketicilerden gelen talepler nadirdir, Çinli işçiler sorumluluklarını maksimum sorumlulukla yerine getirmeye çalışırlar. İşleri üzerinde neredeyse hiçbir olumsuz geri bildirim olmadığı gerçeğine bakıldığında, Çin işgücü piyasası gelişmeye devam edecek, işçileri ve ülkelerini daha zengin hale getirecektir.

çapraz bisiklet 125 küp

maliyeti

Hafif motosikletler popülerlik kazandıgüvenilirlik ve nispeten düşük fiyat. Üreticinin yüksek adı ilk olarak alıcıyı çekiyor ve otomobilin maliyetinden hoş bir sürpriz duyduğunda, herhangi bir şüphe buharlaşıyor. Bu, son zamanlarda Rus pazarının en çok satanı haline gelen Japon bisiklet Yamaha YBR 125 ile durumdur. 58 bin ruble'lik bir maliyetle müşteri, bir elektrik marş motoru, döküm tekerlekleri ve bir ön havalandırmalı disk freni ile donatılmış, ekonomik dört zamanlı bir motora sahip bir motosiklet alır.

Ancak, akciğerler arasında ucuzluk için ilk sıradayol motosikletleri Minsk üreten Belarus şirketi OAO Motovelo. "Sputnik" modifikasyonu 23 bin rubleye mal oluyor. Nostaljik "Pioneer" başlığı altında aynı modelden gelen motosiklet, neredeyse aynı fiyata satılıyor. Daha mükemmel bir model olan "Lider", ismine uygun olarak fiyattan çıkıyor, maliyeti 35 bin ruble.

Rus ürünleri

Rusça 125 adet motosiklet üretiliyorişletmeler. Bu Kovrov'da bir fabrika, ürünlerinin Sovyet zamanlarından beri biliniyor. Eski nesil, iki zamanlı bir motor, güvenilir ve yüksek hızlı bir motosiklet ile "Kovrovets" hatırlar. Şu anda, bitki 40,500 rubleye mal olan bir model "Lifan" üretir. 55,500 ruble değerinde "Hızlı ve Öfkeli Meteor" markasının hafif motosikletlerini üreten "IzhMash" firması da halı fabrikasına ayak uyduruyor.

hafif motosikletler

Çince modelleri

125 adet yabancı üretim motosikletdaha pahalı. Uluslararası model Zongshen LZX150, satıcılar tarafından 72 bin ruble olarak tahmin ediliyor. Ve karışık Avrupa üretimi Jawa Dandy'nin motosikleti 100 000 rubleye satılıyor. Makinenin böyle bir paraya değip değmeyeceği, teknik özelliklerine göre belirlenebilir: her iki tekerlekte de delikli disk frenleri. Ekonomik dört zamanlı motor. Tekerleklerin boyutu, sportbike - 17 inç. İki seviyeli koltuk. Ama bir rezervasyon yaptırmak gerekiyor - Çin'de motosiklet gidiyor. Ancak, yerel Çin modellerinin bazı parametrelerle önceden Avrupa ürünlerinden daha önde olduğunu düşünürsek, ÇHC'deki meclisin yavaş yavaş pozitif bir faktör haline geldiği sonucuna varabiliriz.

Çin motosikletleri 125 küp

Çin'de sadece toplanması değil, toplanabilecek her şeyİthal parçalardan, yerli uzmanlar zaten motosiklet yapımı alanında kendi projelerini bir dizi geliştirdik. Piyasa, Batılı meslektaşlarıyla başarılı bir şekilde rekabet eden birkaç düzine model sunuyor. Düşük perakende fiyatları ve yüksek kalitesi sayesinde Çin ürünleri güvenle ilerliyor.

Çin tarafından üretilen 125 küpün motosikletleri zaten popülerlik kazanmıştır:

 • Irbis TTR 125.
 • SYM XS 125.
 • Kayo CRF801.
 • Stels 130 Sity Rider.

motosiklet 125 küp fiyat

Çapraz bisiklet 125 küp

Dünya çapında yarışmalar düzenleniyorMotor Sporları, otoyol-ring yarışları ve çapraz olduğunu. rekabet ikinci tip 125 santimetre küplük bir motor kapasitesine sahip, özel olarak hazırlanmış araçlar içerir. Geleneksel farklı Motocross bisiklet sürücü, marşpiyellere üzerinde duran, belirsiz gibi nedeni olan karakteristik gök ses veren susturucuda bölümleri olmaması ve sverhdlinnohodnoy süspansiyon varlığı, ve derin bir düzensizlikler mesafe geri tarafından tehdit değildir.

125 küplü kros motosiklet çok sayıdagenellikle yol bisikletlerinde duran cihazlar ve parçalar. Yarış aracında bir far, bir hızölçer veya başka bir alet yoktur. Motor, frenler, debriyaj ve gaz kelebeği - bir sporcunun kros motosiklet kullanması gerekiyor. Ancak bisikletin alt takımı önemli ölçüde güçlendirilmiştir ve çoklu yükler için tasarlanmıştır.

Çin motosikletleri 125 küp

yarışma

Spor ve arazi motosikletleri 125 küp, fiyatBu üç yüz bin ruble gelir, kendi sınıfında en prestijli olarak kabul edilir. Motorun küçük bir küp kapasitesine sahip spor hikayeleri, hemen hemen tüm tanınmış şirketler tarafından üretilmektedir. Bu pazarda sürekli rekabet var. En güçlü ve en başarılı üretici, farklı ülkelerde düzenli olarak düzenlenen yarışmalarla belirlenir. Kaide üzerinde kazanan-racer zam ile birlikte (bazen şartlı ve bazen gerçekten) bir motosiklet kazanan.

Ancak, "kendi defilelerine dayanmak için" kazanan,Bir sonraki yarışmada, onun önceliğini doğrulamalıdır. Bu nedenle, yarışmalar arasında, her firma en iyi şekilde başlamak için arabasını geliştirmeye çalışır.Related news

 • Doğmamış Bebeğin Sağlık Testi
 • Halıyı kendi evinizde nasıl temizlerim
 • Baklavalık Yufkadan Kıymalı Börek

 • Motosikletler 125 küptür. Hafif motosikletler: fotoğraf, fiyatlar 39

  Motosikletler 125 küptür. Hafif motosikletler: fotoğraf, fiyatlar


  Motosikletler 125 küptür. Hafif motosikletler: fotoğraf, fiyatlar 100

  Motosikletler 125 küptür. Hafif motosikletler: fotoğraf, fiyatlar 74

  Motosikletler 125 küptür. Hafif motosikletler: fotoğraf, fiyatlar 17

  Motosikletler 125 küptür. Hafif motosikletler: fotoğraf, fiyatlar 92

  Motosikletler 125 küptür. Hafif motosikletler: fotoğraf, fiyatlar 50

  Motosikletler 125 küptür. Hafif motosikletler: fotoğraf, fiyatlar 8