Multivarkta tavuk kanatları nasıl pişirilirMultivarkta tavuk kanatları nasıl pişirilir

25.05.2019

Multivarkta tavuk kanatları nasıl pişirilir 47

Multivark'ta tavuk kanatları nasıl pişirilir?

Multivarkta tavuk kanatları hazırlanabilirÇok hızlı ve lezzetli, tabii ki, bu harika cihaza sahipseniz ve aşağıda açıklanan pişirme önerilerini takip edersiniz. Tavuğun etinin diğerlerine göre daha sık görünen et olduğunu kabul edin: Sağlıklı, lezzetli, ucuz ve en önemlisi, tüm aile için çok çeşitli yemekler hazırlamak mümkündür. Ama kendileri tarafından kızarmış tavuk kanatları, lezzetli yemek isteyenler şaşırtmak için olası değil, bu yüzden düzgün bir şekilde marine edilmelidir. Bunu nasıl yapmalı?

multivark içinde tavuk kanadıTavuk kanatlarını pişirmeden öncebir turşuluk yapmalısın. Bu tür karışımlar çok farklıdır. Tavuk tadı, rengi, kabuğu, yumuşaklığı ve çok daha fazlası onlara bağlıdır. Her seferinde yeni bir turta kullanırsanız, kesinlikle farklı yiyecekler pişireceğinize dair bir hisiniz olacaktır.

Eti limon veya meyve ile marine edersenizsuyu, sirke, şarap veya fermente süt ürünleri, çok yumuşak ve yumuşak olacak. Bu durumda, meyve suları tavuk kanatlarını multivark asidik ve çok kokulu hale getirir (etleri pişirmeden önce yaklaşık 5 saat bekletmeniz gerekir). Ekşi süt ürünleri sıkıntı katacak. Ama unutmayın tavuk buzdolabında marine edilmelidir. Şarap et ve hardal - hassasiyete püskürük ekleyecektir. Genellikle ikincisi bal ile birleştirilir.

çok değişkenli tavuk kanatlarını pişirmekMarinada herhangi bir şey ekleyebilirsiniz: biber, otlar ve zeytinyağı. Esas olan, deney yapmaktan korkmadıklarıdır.

Yani, yat turuna karar verdiğinizde vepişir, tavuk kanatlarını hazırla. Dondurulmuşlarsa, çözülmeli ve ardından bir turşuna batırılmalıdır. Kanatlar sıcaklıkta marine ederse, yaklaşık bir saat kadar olacak. Daha sonra bir yemek pişirmek istiyorsanız, en azından tüm gece boyunca buzdolabında bırakabilirsiniz.

Belirli bir süre sonrayemek pişirme ana aşamasına gidin. Multivarka tavuk kanatları yayılmış ve modunu seçmek için gereklidir "Pişirme". Yani yaklaşık 20 dakika pişirin. Bu süreden sonra moduna "koyma dışarı" değiştirmek ve yaklaşık bir saat boyunca kanatlarını bırakın. Birim bip sesi ve kapağı Multivarki açtığınızda gözlerin sizin veya aile üyelerini etkileyecek, güzel kokulu ve lezzetli tavuk kanatları, gelmeden önce görünecektir.

multivark tavuk kanadı tarifiTavuk kanatları için reçeteÇok kanallı, zevk tercihlerinize ve cihazın modeline bağlı olarak değişebilir. Farklı modları ve pişirme süresini sürekli olarak deneyimleyebilirsiniz. Örneğin, "Kızartma" modunda bir tavuğu pişirebilir ve yukarıda belirtilen "Pişirme" ve "Su Verme" işlemlerini uygulayabilirsiniz. Eğer kanatları kızartırsan, kabuk daha altın ve gevrek döner. Bu yemeği pişirmek için başka bir seçenek, ürünü kaynatmanın önünü ve daha sonra çok değişkenli olarak kavurmayı ve özel bir sos ile işlemeyi içerir.

Gördüğünüz gibi, tavuk kanatları çokkolay, ama hiçbir reçete yoktur, çünkü nihai sonuç sadece yat limanı ile ilgilidir. Umarız, tavsiyemiz sizin için faydalı olacaktır ve akrabalarınızı harika bir akşam yemeği ile memnun edeceksiniz. Afiyet olsun!

Multivarkta tavuk kanatları nasıl pişirilirMultivarkta tavuk kanatları nasıl pişirilir

Related news

 • Her Kadının Bilmesi Gereken Makyaj Hileleri
 • Voronezh restoranları en iyisidir. Menü ve geribildirim
 • Küresel petrol arzı aralıkta azaldı
 • The Slow Mo Guys
 • Patatesli kaşık dökme tarifi

 • Multivarkta tavuk kanatları nasıl pişirilir 77

  Multivarkta tavuk kanatları nasıl pişirilir


  Multivarkta tavuk kanatları nasıl pişirilir 78

  Multivarkta tavuk kanatları nasıl pişirilir 95

  Multivarkta tavuk kanatları nasıl pişirilir 3

  Multivarkta tavuk kanatları nasıl pişirilir 7

  Multivarkta tavuk kanatları nasıl pişirilir 92

  Multivarkta tavuk kanatları nasıl pişirilir 85

  Multivarkta tavuk kanatları nasıl pişirilir 79

  Multivarkta tavuk kanatları nasıl pişirilir 43

  Multivarkta tavuk kanatları nasıl pişirilir 74

  Multivarkta tavuk kanatları nasıl pişirilir 76

  Multivarkta tavuk kanatları nasıl pişirilir 57

  Multivarkta tavuk kanatları nasıl pişirilir 31

  Multivarkta tavuk kanatları nasıl pişirilir 93

  Multivarkta tavuk kanatları nasıl pişirilir 91

  Multivarkta tavuk kanatları nasıl pişirilir 37