Nasıl kullanılır ve Yandex.Maili nasıl bırakılırNasıl kullanılır ve Yandex.Maili nasıl bırakılır


Nasıl kullanılır ve Yandex.Maili nasıl bırakılır 77 20.01.2019, 10:07

Nasıl kullanılır ve Yandex.Mail'i nasıl bırakılır

İnternet alanında çoğu yeni haber varYandex.Mail'den nasıl girileceğini veya nasıl çıkacağını merak ediyor. Bu soruyu cevaplamadan önce, bu sitenin ne olduğuna ve nasıl kullanılacağına bakalım.

Ana Özellikler

"Yandex.Mail "arkadaşlarınızla, akrabalarınızla ve meslektaşlarınızla kolayca mektup alışverişi yapabildiğiniz tüm kaynaklar için uygun ve erişilebilir. Buna ek olarak, postada "Yandex.Disk" var. Bu, tam elinizde, klasör, fotoğraf ve video içeren klasörleri indirebileceğiniz 13 GB'lık boş alan olduğu anlamına geliyor.

Yandex Mail

Bu posta servisi ayrıDaha önce kullanılan e-posta adreslerinin listesinin alfabetik sıraya göre saklandığı Kişiler sekmesi. Bu tür "iş", "arkadaş", "aile" ve benzerleri. D. Bu çok daha kolay istediğiniz e-posta adreslerini bulmak ve zamandan tasarruf gibi farklı konularda kişileri, toplanacak kendi grubu oluşturabilir. Yani, ilk şey sen "Yandex.Mail" çıkmak merak önce bilmek gerekir.

Bir kişi artık gerekli değilse, Kişiler listesinden sizin tarafınızdan silinebilir.

"Yandex.Mail "sadece mektup ve belgelerin bir deposu değil, aynı zamanda ilginç ve çeşitli eğlence koleksiyonudur. Örneğin, kariyer, politika, toplum, arabalar ve çok daha fazlası gibi çeşitli konuların ilginç sayfalarına abone olabilirsiniz.

yandex ru mail

"Yandex.Mail" e yetkilendirme

Yandex.Mail'den nasıl çıkılacağı sorusu, yalnızca bu siteye girildikten sonra ortaya çıkmalıdır.

Yandex.Pochto, disk, rehber ve abonelikler ile daha fazla çalışmak için yapmanız gereken ilk şey sitenin yetkilendirmesidir.

Bu hizmeti ilk kez ziyaret ettiyseniz,Yeni bir hesap oluşturmak için kısa bir prosedürden geçmek zorunda kalacaksınız. Bunu yapmak için adınızı ve soyadınızı girmeniz, giriş yapmanız gerekmektedir. Lütfen, icat ettiğiniz girişin önceden kayıtlı başka bir kullanıcı tarafından işgal edilebileceğini ve "Yandex.ru.Pochta" nın verilerini panosuna girmiş olabileceğini unutmayın.

yandex postasını nasıl terk edersiniz

Kullanıcı adı ve şifre ile gel

Ancak, bu durumun bir yolu var, ve çokBasit. Örneğin, zaten meşgul olan giriş aleksandr ile geldi. Henüz hiç uygulanmayan robotun sunduğu benzer harf ve rakam kombinasyonlarını biraz daha düşük seçebilirsiniz.

Adının herhangi bir parçası olabilir veisim (ivnovaleks) veya doğum tarihi ile ilişkili isim (aleksandr1980). E-posta hesabınızı oluşturmak için en uygun seçenekler arasından seçim yapın.

Bir sonraki nokta bir şifre ile gelmek olacakonun teyidi. onaylamak için size kodlayacak hangi cep telefonu numarasını girin gerekecektir. Uygun alana girilmelidir. Ayrıca, varsa güvenilirlik için ek bir e-posta adresi girebilirsiniz. Bu öğe isteğe bağlıdır ve girişinizi veya şifrenizi unutursanız e-postayı kurtarmayı kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Ancak, bu kritik durumda, birkaç çözüm vardır: telefonla veya bir güvenlik sorusu aracılığıyla.

Yandex.Mail'den nasıl çıkılır? İmlecinizi ekranın sağ üst köşesindeki e-posta adresinizin üzerine getirin ve "Çıkış" işlevini seçin.

Nasıl kullanılır ve Yandex.Maili nasıl bırakılırNasıl kullanılır ve Yandex.Maili nasıl bırakılır

Related news

 • UZUN KELEBEK DESENLİ TUTMALI LİF YAPIMI
 • Ağrılı Cinselliğin Sebepleri
 • Aşk Kurabiyesi

 • Nasıl kullanılır ve Yandex.Maili nasıl bırakılır 81

  Nasıl kullanılır ve Yandex.Maili nasıl bırakılır


  Nasıl kullanılır ve Yandex.Maili nasıl bırakılır 83

  Nasıl kullanılır ve Yandex.Maili nasıl bırakılır 30

  Nasıl kullanılır ve Yandex.Maili nasıl bırakılır 2

  Nasıl kullanılır ve Yandex.Maili nasıl bırakılır 43

  Nasıl kullanılır ve Yandex.Maili nasıl bırakılır 3

  Nasıl kullanılır ve Yandex.Maili nasıl bırakılır 84

  Nasıl kullanılır ve Yandex.Maili nasıl bırakılır 49