Neden yanaklar yanar 2019

Neden yanaklar yanar 2019 Neden yanaklar yanar

Neden yanaklar yanar

Hayatımızın işaretleri ve uyarıları var.İnsanlar, kural olarak, fark etmez, onlara önem vermezler veya yalnızca bu veya işareti nasıl çözeceklerini bilmiyorlar. Ve bu işaretler büyük miktarda olabilir. Hepimiz bir zamanlar yanaklarının yanık olduğunu fark etmedik. Ve kesinlikle aniden başlayabilir. Ve soru daima ortaya çıkar: Bu neden oluyor? Birisi bunun içerisindeki birininyanaklar yanaranı hatırla, birisi bu işareti görürbaşkalarının nazik niyetleri, ve birisi bunu soğuk ve banal fizyolojik nedenlerle açıklamayı yeğler. Farklı görüş açılarından bakalım, bu ne anlama geliyor?

Neden birçok görüş var?yanaklar yanar Bu puanlardaki işaretler çok farklıdır, başkalarının sizi lanetlediği, soğuk bir şüphe ile bittiği gerçeğinden yola çıkılacaktır. Bununla birlikte, yanaklar yanarsa, insanların büyük çoğunluğu sırtınızın arkasında konuşulduğunuzu söyleyecektir. İyi veya kötü bir anahtarda, genelde halkayı, tercihen gümüşü belirleyebilirsiniz. Yanaklar yanarsa, bu halka yanak boyunca çizilmeli ve geride kalan şeridin rengine bakılmalıdır. İyi dilekçiler tarafından görüşülürseniz veya övülüyorsanız, halkadaki grup beyaz olacak ve çok çabuk kaybolacaktır. Senin hakkında dedikodu yaparsa, yüzük siyah bir iz bırakır. Haftanın günleri ile ilişkili bazı işaretler de vardır. Örneğin, yanaklar Pazartesi günü yanarsa, popüler inançlara göre, bu bir tanıdık vaat eder;

yanaklar yanarsa

Salı bir tartışma vb. Çılgınlık Çarşamba günü birdenbire ortaya çıkarsa, bunun bir randevu için olduğu ve eğer hafta sonları cumartesi ya da pazar günü olduğu takdirde - sırasıyla bir toplantıya ve eğlenceye döndüğü düşünülür.

Ancak, neden ezoterik açıklama dışındaYanaklar yanıyor, bilimsel bir teori de var. Bu olgunun nedeni insan sinir sisteminde yatar. Vücutta sempatik ve parasempatik sistemler bulunur ve bunlar birlikte otonom sinir sistemi oluşturur. Bir kişinin davranışını, ruh halini vb. Etkiler. Kan damarları parasempatik sinir durumunda genişler

cesedin yanakları yanan

sistemi. Bu nedenle ortaya çıkan allık. Aksine, sempatik sinir sistemi, kişileri solgunlaştıran damarların daralmasını kontrol eder. Şartlı olarak baskın sistemin türüne göre, insanlar iki şekilde ayrılır - parasempatik, ve buna göre sempatiktir. ilk insan türü hızla kızar, genelde çok utangaçtırlar, dünyaya açıktırlarken, ikinci tip insanlar daha sıkıdır, acil bir durumda solgunlaşırlar. Efsaneye göre, Makedon İskenderi kişisel koruma için savaşçı seçti: Onları sıraya koyduktan sonra, onlara bağırmaya başladı, hatta onları işkenceyle tehdit etti, askerlerin tepkisini yakından takip etti. Kizanlar, kisisel korumadan seçtiler. "Personel seçimi" stratejisi açıklamak kolaydır. O zamanlarda, bir kişi acil durumlarda kızarıklık çekilirse, kafaya akan kan akımı nedeniyle eylem daha belirlenecekmiş. Buna ek olarak, yanaklar çoğunlukla deriye yakın kan damarlarının yanı sıra alerjik reaksiyona meyilli kişilerde yanar. Yanaklardaki ani kızarıklık da soğuk bir rüzgara yol açabilir.

Hangi fikirlere bağlı kalacaksınız, herkes kendi kararını verir. Ancak unutmayın ki iki seçenek durumunda gerçeği ortada bir yerde bulabilirsiniz.

Neden yanaklar yanar 2019

Neden yanaklar yanar 2019

Related news

 • Örgülü Saç Modelleri Ve Yapılışları Resimli
 • Erkeğin aldattığı nasıl anlaşılır
 • Ketojenik diyet yasaklar ile Etiketlenen Konular
 • Lunevil kancası: nakış özellikleri, teknoloji açıklaması ve önerileri
 • Ev Yapımı Et Suyu Kemik Suyu

 • Neden yanaklar yanar

  Neden yanaklar yanar


  Neden yanaklar yanar

  Neden yanaklar yanar

  Neden yanaklar yanar

  Neden yanaklar yanar

  Neden yanaklar yanar

  Neden yanaklar yanar

  Neden yanaklar yanar

  Neden yanaklar yanar

  Neden yanaklar yanar

  Neden yanaklar yanar

  Neden yanaklar yanar

  Neden yanaklar yanar

  Neden yanaklar yanar

  Neden yanaklar yanar