New Yorkta bir Greenfield - elit mezarlığı var mı 2019

New Yorkta bir Greenfield - elit mezarlığı var mı 2019

New Yorkta bir Greenfield - elit mezarlığı var mı 77 22.01.2019, 08:26

New York'ta bir Greenfield - elit mezarlığı var mı

Greenfield nedir? New York'ta elit bir mezarlık mı? Neden haritada bulunamıyor ve Amerikan sitelerinde hiç referans yok? Belki sadece birinin şakası meselesidir? Anlamaya çalışalım.

Gerçekten Greenfield var - New York'ta bir mezarlık

Bir süre önce, web döndüTartışma: Greenfield nedir ve bu isim masamızdaki bir çay paketine nasıl atıfta bulunur? Cevapların arasında, genellikle “yeşil alan” isminin tam bir çevirisi vardı. Yine de, birçok kişi bunun New York'taki eski mezarlığın adı olduğunu iddia etti.

new york'da greenfield elit mezarlığı

New York'ta dört mezarlık vardır: Woodland, Greenwood, Queens ve Kızarma. Green-Wood ismi (yeşil orman) Greenfield'e en çok benzer. Görünüşe göre, karışıklık nedeniyle bir hata oluştu: yeşil orman ve yeşil alan. Ayrıca mezarlık gerçekten bir tarlaya benziyor. Belki de nedeni New York yakınlarında küçük bir Greenfield kasabası.

New York'ta Elit Mezarlığı - Yeşil Ahşap

Brooklyn nehrinde Necropark Green-Wood yer almaktadır. Burası New York şehrinin en yüksek noktası. Burada bulunan gözlem güvertesi körfeze bakmaktadır ve Manhattan açıkça görülebilmektedir.

Bu yer bir zamanlar şehre ait değildi. XIX yüzyılın ortalarında dağınık köylerle küçük bir ilçe vardı. Ancak şehir büyüdü ve şimdi Brooklyn bir şehir bölgesi oldu.

1838'de, tepedeki 194 hektarın tamamı planlandıgömülmek için. Park Park, yaratıcı bir insan, yetenekli bir peyzaj mimarı olan David Bates Douglas'a atandı. Başlangıçtan beri bu parkın sadece ölülerin tekrarı için değil, yürüyüşler ve piknikler için de hizmet edeceğini biliyordu.

new york'ta yeşil alan mezarlığı

Burada çok pahalı kriptler var. Her nasılsa New York Times gazetesi, bir vatandaşın hayalinin 5. Cadde'de yaşamak ve Greenwood'da ölümünden sonra yatmak olduğuna dikkat çekti.

Nasıl bulunur?

Greenfield (mezarlıkNew York), kaçınılmaz olarak bir başarısızlığa uğrayacaksınız. Bu şehirde bu adı taşıyan bir mezarlık yok, ama Uniondale'de var - bu Güney Afrika'da. Ayrıca bu adı taşıyan bir necropolis Livingston (ABD, Montana) ve Oklahoma'da mevcuttur. Ve New York'ta Yeşil-Ahşap var - çok prestijli bir mezar yeri.

new york şehir fotoğraflarında greenfield elite mezarlığı

Bu gidebileceğin ilk şehir parkı.dinlen. 1850 yılına kadar New York'un tanınmış bir dönüm noktasıdır. Richard Upjohn, kendi içinde değerli bir sanat eseri olan Gotik kapıyı yarattı.

Bölgede dört gölet resmedilmiştir. Bunlardan biri - suya bakarak bir dizi aile kriptleri. 1911'de bir şapel ortaya çıktı. Bir çeşme var.

Belki bir turist yoldan geçen bir kişi sorarsaNew York: “Greenfield (mezarlık) nerede?”, Green Wood'un bulunduğu Brooklyn'in yönüne işaret edecek. Her yıl birkaç bin turist tarafından ziyaret edilir. Daha önce yarım milyona kadar çok daha fazla şey vardı. Ve bu şaşırtıcı değil, çünkü popüler park Niagara Şelaleleri'nden sonra turistik yerler arasında ikinci sıradaydı.

İşte gömülü olan ünlü kişilerin: S. Morse, aynı adı taşıyan alfabesini icat, "Pan Am" (büyük havayolu şirketi) J. Tripp kurucusu Steynvey kardeşler kuyruklu piyanolar, tasarımcı L. Tiffany üretir ..

Güzel park

"Greenfield, New York'ta elit bir mezarlık, korkunç bir şekildePahalı, "- böylece çay" Greenfield "hakkında" Runet Cynote "ifadesi ve ürünün mezarlık ile bağlantısı sona erer. En iyisi olarak kabul edildi, bir fıkra oldu ve varoluş olmayan gömülme yeri hakkında birçok soruşturma başlattı.

new york'taki greenfield elite mezarlığı çok pahalı

Joker'e haraç ödemesi gerekiyor, ona çok teşekkürlerGüzel park Green-Wood'un varlığını öğrendim. Şimdi çok nadiren gömülüyorlar. Genel olarak, ziyaretçiler piknik yapan turist ya da kasaba halkıdır.

Mezarlar keyfi olarak bulunur, sadeceParkta olma izlenimini güçlendirir, mezarlıkta değil. Çitler, bakımlı çimler. Bu arada, orada çim biçme makineleri var - park iyi durumda tutulur.

Pitoresk bir yer

İkiyüz kilometrede mezarların işgal etmediği yerler hala var. Yani bu bakımlı çimler yeşil alanlar olarak adlandırılabilir - Greenfield.

New York'taki elit mezarlığı (bölgede fotoğrafsadece idarenin izniyle yapılabilir) birçok turist çeker. Ancak, çekim ücreti ünlü yerler için yaygın bir uygulamadır.

Mezarlıktaki bir yerin maliyetinin küçük bir malikanenin fiyatına eşit olmasına rağmen, yurttaşlarımızın mezarları da vardır. Ölülerin görüntülerinin varlığıyla ayırt edilirler.

Greenfield Mezarlığı nerede

Hiçbir kramp, kuş şarkı, çeşmeler gurgle yoktur. Bakımlı asfalt yollar, heykeller her yerde. Ağaçlar büyük kemerler oluşturur - gerçek bir park. Amerika Birleşik Devletleri'nin ulusal hazinesinin bir parçası ve Brooklyn bölgesi onu popüler hale getiriyor.

Cadılar bayramında, burada bir tatil düzenlerler. Etrafta birçok lokanta ve kafe var. Göletler böyle bir hesapla bulunur, geceleri ay ışığı güzel bir şekilde su yüzeyine düşer. Şu anda birçok fotoğrafçı. Her tondan ağaçlar - sarıdan morya. Çok etkileyici.

Dinlenme yeri

Yeşil-Ahşap ya da yanlışlıkla çağırdığı gibi,Greenfield, - New York'ta elit bir mezarlık, tüm aile ile yürümek ve rahatlamak için harika bir yer. Ulaştırma iletişimi, Manhattan'dan yaklaşık üç mil olduğu için daha önce uygundu. Feribotla gittim, omnibüsler, taksi hizmetlerini kullanmak mümkün oldu.

Efsanevi heykeli bakan tepelerdenÖzgürlüğü. Çimlere oturup, kahvaltıyı getirin. İştah nadir rastlanan bir cenaze töreninin görüntüsünden bile bozulmamıştır - bu park çok geniştir. Şimdi daha da çok cenazeyi görmeyeceksin.

Merakla, ama mezarlar önce çitler vardı - onlarınsavaş sırasında yeniden erteleme yolladı. Nekropolis o kadar popüler olmuştur ki, diğer mezarlıklar benzer şekilde "Greenwood" olarak adlandırılmaya başlamıştır. Ormanın olmadığı yerde, Greenfield.

Belki de bu hikaye kavramın yerini almasıyla olmuştur. Green Wood, Greenfield'a dönüştü, New York'taki “yeşil orman” yerine elit mezarlık “yeşil alan” haline geldi.

New Yorkta bir Greenfield - elit mezarlığı var mı 2019

New Yorkta bir Greenfield - elit mezarlığı var mı 2019

Related news

 • Idari soruşturma
 • Sodalı Bayatlamayan Poğaça
 • Yaz arsası: Kış için gülleri kesmeye mi ihtiyacınız var

 • New Yorkta bir Greenfield - elit mezarlığı var mı 37

  New Yorkta bir Greenfield - elit mezarlığı var mı


  New Yorkta bir Greenfield - elit mezarlığı var mı 70

  New Yorkta bir Greenfield - elit mezarlığı var mı 85

  New Yorkta bir Greenfield - elit mezarlığı var mı 14

  New Yorkta bir Greenfield - elit mezarlığı var mı 69

  New Yorkta bir Greenfield - elit mezarlığı var mı 100

  New Yorkta bir Greenfield - elit mezarlığı var mı 99

  New Yorkta bir Greenfield - elit mezarlığı var mı 14