Nikolay Yazikov. YüzücüNikolay Yazikov. Yüzücü


Nikolay Yazikov. Yüzücü 63 25.02.2019, 03:03

Nikolay Yazikov. "Yüzücü"

Nikolai Mikhailovich Yazykov. Bu yazar sizi tanıyor mu? Ne yazık ki, az sayıdaki hevesli okuyucu bu şairin eserleriyle aşina olmaktan övünebilir, ancak şöhreti eserinin gücü ile doğru orantılı değildir.

Rus "bilinmeyen" şair

Nikolay Yazykov, 19. yüzyıl Rus şairidir.AS Pushkin'in Rus şiirinin "güneşi" nin çağdaş bir parçası. Bugün Yazıkov'un şiirlerini az kişi bildiğine rağmen, bir zamanlar okundu ve Puşkin'le aynı seviyeye getirdi. En ünlü şiiri, her zaman ilgili, "yüzücü" olarak adlandırılan dillerdir. Şiiri canlıdır, parlak renklerle doyurulur. "Yelkenli" dili, bir yelkenli gibi zamanla dolup taşıyor ve bugün önemini yitirmiyor.

Denizimiz, sessiz, gece gündüz rustles

Yaşam Denizi

"Denizimiz, sessiz, gece gündüz rustles ...""O kadar şiir başlar" Yüzücü "Nicholas Yazikova. Ayrıca o gömüldü belirtiyor. Yani bu deniz ne? Denizin bir sürü sorun enginliğinde şiirini okurken, sen bu bizim hayat olduğunu biliyoruz. O kükrer Her gün, hararetiyle devam ediyor. Ve Bu hayatta çevremizdeki ne kadar acıya fark yoktur ve bu keder kendimizi atlanır ve edilmez. şiirinde fırtınadan, şaft aracılığıyla, dalgalar geçer yelkenin ömrünü tanımlamaktadır. oralarda kendisini bekleyen çünkü hızla Şamandıralar "kutsanmış ülke" dir ve sadece güçlü bir yelken olabilir. hotvorenii Yelken -. Bu, elbette, bir yüzücü Yazikova gibi bir adamın ve onun tüm hayatını çalışıyor, dayak, bir şey yapar her erkek, daha iyi bir şey bekler eğilimindedir, ancak en keyifli zamanı geldiğinde zaman söyleyebilir. sakinleşecek.

Dillerin "Yüzücüsü"

"The Swimmer" deki diller bunu bu kadar özetliyor"Kutsanmış ülke" herkesi alamaz. Tüm güçlükleri yeterince başarıyla geçirecek olan yalnızca güçlü ve hasta olacaktır. "Yüzücü" dili, yalnızca 19. yüzyıl için değil, zamanın geçtiğini değil, hiçbir şeyin değişmediğini gösterir: Günümüzde hala günden güne değişen bir insan, mutlu bir süre beklemek için dünyanın her samanını kapar.

Nikolay Yazikov. YüzücüNikolay Yazikov. Yüzücü

Related news

 • Merkez Haberleri: Girlevik Şelalesi karla bir başka güzel
 • Karalahana Sarması
 • Tahinli Kurabiye Tarifi Videosu
 • Hızlı Ve Şehvetli Escort Kızlar
 • Şükrü Kızılot
 • Göz Çevresi Maskesi: Göz Çevresi Aydınlatıcı Maske

 • Nikolay Yazikov. Yüzücü 3

  Nikolay Yazikov. Yüzücü


  Nikolay Yazikov. Yüzücü 74

  Nikolay Yazikov. Yüzücü 75

  Nikolay Yazikov. Yüzücü 60

  Nikolay Yazikov. Yüzücü 100

  Nikolay Yazikov. Yüzücü 96

  Nikolay Yazikov. Yüzücü 2

  Nikolay Yazikov. Yüzücü 20

  Nikolay Yazikov. Yüzücü 54

  Nikolay Yazikov. Yüzücü 4

  Nikolay Yazikov. Yüzücü 13

  Nikolay Yazikov. Yüzücü 96

  Nikolay Yazikov. Yüzücü 41

  Nikolay Yazikov. Yüzücü 55

  Nikolay Yazikov. Yüzücü 34

  Nikolay Yazikov. Yüzücü 64