galeriler resim Goruntuler Nikolay Yazikov. Yüzücü
Nikolay Yazikov. Yüzücü 68 27.01.2019, 07:48

Nikolay Yazikov. "Yüzücü"

Nikolai Mikhailovich Yazykov. Bu yazar sizi tanıyor mu? Ne yazık ki, az sayıdaki hevesli okuyucu bu şairin eserleriyle aşina olmaktan övünebilir, ancak şöhreti eserinin gücü ile doğru orantılı değildir.

Rus "bilinmeyen" şair

Nikolay Yazykov, 19. yüzyıl Rus şairidir.AS Pushkin'in Rus şiirinin "güneşi" nin çağdaş bir parçası. Bugün Yazıkov'un şiirlerini az kişi bildiğine rağmen, bir zamanlar okundu ve Puşkin'le aynı seviyeye getirdi. En ünlü şiiri, her zaman ilgili, "yüzücü" olarak adlandırılan dillerdir. Şiiri canlıdır, parlak renklerle doyurulur. "Yelkenli" dili, bir yelkenli gibi zamanla dolup taşıyor ve bugün önemini yitirmiyor.

Denizimiz, sessiz, gece gündüz rustles

Yaşam Denizi

"Denizimiz, sessiz, gece gündüz rustles ...""O kadar şiir başlar" Yüzücü "Nicholas Yazikova. Ayrıca o gömüldü belirtiyor. Yani bu deniz ne? Denizin bir sürü sorun enginliğinde şiirini okurken, sen bu bizim hayat olduğunu biliyoruz. O kükrer Her gün, hararetiyle devam ediyor. Ve Bu hayatta çevremizdeki ne kadar acıya fark yoktur ve bu keder kendimizi atlanır ve edilmez. şiirinde fırtınadan, şaft aracılığıyla, dalgalar geçer yelkenin ömrünü tanımlamaktadır. oralarda kendisini bekleyen çünkü hızla Şamandıralar "kutsanmış ülke" dir ve sadece güçlü bir yelken olabilir. hotvorenii Yelken -. Bu, elbette, bir yüzücü Yazikova gibi bir adamın ve onun tüm hayatını çalışıyor, dayak, bir şey yapar her erkek, daha iyi bir şey bekler eğilimindedir, ancak en keyifli zamanı geldiğinde zaman söyleyebilir. sakinleşecek.

Dillerin "Yüzücüsü"

"The Swimmer" deki diller bunu bu kadar özetliyor"Kutsanmış ülke" herkesi alamaz. Tüm güçlükleri yeterince başarıyla geçirecek olan yalnızca güçlü ve hasta olacaktır. "Yüzücü" dili, yalnızca 19. yüzyıl için değil, zamanın geçtiğini değil, hiçbir şeyin değişmediğini gösterir: Günümüzde hala günden güne değişen bir insan, mutlu bir süre beklemek için dünyanın her samanını kapar.

Nikolay Yazikov. Yüzücüfotograflar resim Goruntuler galeriler

Related news

 • Füme yılan balığı: Nereden alınır, nasıl pişirilir ve ne yenir
 • Sirkeli Çıtır Poğaça Tarifi Yapımı Videosu
 • Saç düzleştirme için profesyonel seri Brezilyalı Blowout: prosedürün gözden geçirme, avantaj ve dezavantajları
 • Rusya’dan Çin’e kıta ekonomik ortaklığı anlaşması

 • Nikolay Yazikov. Yüzücü 8

  Nikolay Yazikov. Yüzücü


  Nikolay Yazikov. Yüzücü 1

  Nikolay Yazikov. Yüzücü 41

  Nikolay Yazikov. Yüzücü 91

  Nikolay Yazikov. Yüzücü 14

  Nikolay Yazikov. Yüzücü 45

  Nikolay Yazikov. Yüzücü 74