Nissan Elgrand - minivanların kralı 2019

Nissan Elgrand - minivanların kralı 2019
19.08.2019

Nissan Elgrand - minivanların kralı 82

Nissan Elgrand - minivanların kralı

Nissan Elgrand otomobilinin boyutu gerçekten etkileyicidir. Bu Japon minivanı 1997 yılında piyasaya sürüldü ve yine de bazı değişikliklerle üretiliyor.

nissan elgrandAvantaj ve dezavantajları

Nissan Elgrand arasındaki ana fark, bu tip otomobillerde ilk kez şirket tarafından kullanılan önden çekişliydi. Ayrıca, önceki modellerin bazı önemli dezavantajları vardı.

İlk olarak, iletimin hemen üzerindeki konumdan kaynaklanan rahatsız edici yüksek bir zemin.

İkincisi, aynı yüksek kat ve bir adım yokluğunda arabada zorlu iniş.

Nissan Elgrand'da tüm bu dezavantajlar vardı.düzeltildi: önden çekişe geçiş ve kardan milinin ortadan kalkması nedeniyle zemin 129 milimetre kadar düştü ve oturmak daha kolay hale geldi. Buna ek olarak, tüm araç 95 milimetre daha düşük oldu ve daha az hacimli bir görünüm elde etti.

Ama öte yandan, ne denli zor olursa olsunTasarımcılar, araba hala zarif daha büyük görünüyor. Pazarlamacılar tarafından akılda kalıcı reklam sloganları yaratıldı: "Aşağıya bakmanıza izin verir", "Güçlü bir varlık etkisi yaratır."

nissan elgrand 2011İç Mekan Tasarımı

Salon yedi kişi için tasarlanmıştır. İlginç olan, koltukların sırtlarının spesifik kavisli yapısı ve her yolcu için bacak desteklerinin varlığıdır.

Çoğu minivan gibi, Nissan Elgrandüç sıra koltuk var. bu teknoloji dünyanın her yerinde hiçbir analogları vardır - üçüncü sıra artar ve sürgülü kapı dış tarafında bulunan eşsiz bir elektronik kontrol vardır.

Aracın tamamının düştüğü gerçeği ile bağlantılı olarak, sürücü koltuğunun kaldırılmasının maksimum yüksekliği arttığından, düşük büyümenin sürücüleri olabildiğince rahat hissedebilsinler.

Modelin evrimleşmesinden dolayıçok amaçlı yolcu içinde, değişiklikler tüm yolcuların maksimum konfor sağlamak için tanıtılmıştır. Daha önce bahsedildiği gibi, tüm koltuklar bacaklar zeminde duran ve sadece havyar destekler sağlayan bir geri çekilebilir prop bacak ile donatılmıştır.

Nissan Elgrand'da Güvenlikde uygun seviyede: desteği yükseltmek için çok yüksek veya sandalyenin arkasını indiremezsiniz, çünkü bu durum emniyet kemerlerinin çalışmasını etkileyebilir.

Tüm bu özellikleri göz önünde bulundurursanız, modelin sadece öncüllerini değil, tüm rakiplerini de konfor açısından geride bıraktığı açıktır.

nissan elgrandNissan Elgrand 2011

2011 yılında araba biraz modifiye edildi. Daha uzun, daha uzun ve daha geniş oldu ve dingil mesafesi, 3000 milimetre oldu.

Dışarıda, küçük bir şey değişti, ancak ızgarada daha fazla krom var.

Arka tekerlek ve dört tekerden çekiş sistemi olmak üzere güncellenmiş bir minivanı iki trim seviyesinde teslim etti.

Uzun yıllar boyunca araba biraz kaybetti.Dünya pazarındaki popülaritesi ve bu restyling ile şirket modeli eski ihtişamına geri getirmeyi umuyor. Yeniliklerden biri şu anda otomobilin sadece sağdan direksiyonlu ve sadece iç piyasada üretildiğini gösteriyor. Umarım yakında değişecektir ve tüm dünya haklı olarak “minivan kralı” olarak adlandırılabilecek lüks bir otomobilin keyfini çıkarabilecektir.

Nissan Elgrand - minivanların kralı 2019

Nissan Elgrand - minivanların kralı 2019

Related news

 • Sosyal ve yasal bir olgu olarak evlilik. Evlilik sırası
 • ICQ numarası nasıl alınır
 • Kürdistan İşçi Partisi: Tarih ve Hedefler
 • Bu Yöntemler Selülite Kesim Çözüm
 • Rüyada Barbunya Fasulyesi Ve Yemeği Görmek, Pişirmek Ne Demektir

 • Nissan Elgrand - minivanların kralı 84

  Nissan Elgrand - minivanların kralı


  Nissan Elgrand - minivanların kralı 38

  Nissan Elgrand - minivanların kralı 74

  Nissan Elgrand - minivanların kralı 93

  Nissan Elgrand - minivanların kralı 6

  Nissan Elgrand - minivanların kralı 6

  Nissan Elgrand - minivanların kralı 23

  Nissan Elgrand - minivanların kralı 29

  Nissan Elgrand - minivanların kralı 17

  Nissan Elgrand - minivanların kralı 61

  Nissan Elgrand - minivanların kralı 33

  Nissan Elgrand - minivanların kralı 2

  Nissan Elgrand - minivanların kralı 45