Nizhny Novgorod, auto show New Era: adres, hizmetler, yorumlarNizhny Novgorod, auto show New Era: adres, hizmetler, yorumlar

27.05.2019

Nizhny Novgorod, auto show New Era: adres, hizmetler, yorumlar 23

Nizhny Novgorod, auto show "New Era": adres, hizmetler, yorumlar

Aracın satın alınması normal bir fenomen olduRusya'nın her sakini için. Ancak, eğer bu ilk kez yapılırsa, süreç oldukça karmaşıktır. Sadece arabayı değil, aynı zamanda satın alınacağı yeri de seçmelisiniz. En kolay yol, müşterilerden gelen geri bildirimlere dayanarak bunu yapmaktır. Aşağıda, otomatik şov "Yeni DönemNizhny Novgorod'da.Novgorod alt otomatik yeni bir çağ göster

Hakkımızda

Şirketin tarihi 1993 yılında başladı. Tüm "Yeni Dönem" otomobil galerisi Nizhny Novgorod'da bulunmaktadır. Şirket, birçok tanınmış markanın resmi bayisidir: hem yerli hem yabancı. Araba galerisinde düşük fiyatla bir araç satın alabilir ve aynı zamanda bir kredi veya sigorta düzenleyebilirsiniz. Bir arıza veya bakım ihtiyacı olduğunda, müşteri hizmetleri departmanına başvurun.

Her motor gösterisinde «Yeni DönemNizhny Novgorod'da bir sergi salonu var.Kaliteli onarımlar için geniş bir araç yelpazesi, teknik merkez ve yedek parçalara sahip bir depo. Burada ek aksesuarlar kurabilir, eski bir arabayı yenisi ile değiştirebilir, trafik polisine araba kaydedebilir ve araba yıkama hizmetlerini kullanabilirsiniz.

Araba galerisinde "Yeni Dönem"Nizhny Novgorod'da satın alma fırsatı varsevdiğin her araba. Eğer müşteri seçmeyi zor buluyorsa, danışman bu problemi çözmede kesinlikle yardımcı olacaktır, herhangi bir modelin tüm avantaj ve dezavantajlarını anlatacaktır. Satın aldıktan sonra, orijinal aksesuarları kolayca yükleyebileceksiniz. Şirkette birçok banka ile şirketin işbirliği sayesinde uygun koşullarda bir araba satın alabilirsiniz. Satın alınan aracın bir ortak sigorta şirketinde sigortalanması da mümkün olacaktır.Nizhny Novgorod otomatik gösteri modeli sanatçısının yeni bir dönemi

Showroomdaki model çizgisi "Yeni DönemNizhny Novgorod'da:

 • "UAZ".
 • Lifan.
 • Chery.
 • Geely.
 • Çin Seddi.
 • Brilliance.
 • "Gazelle"

Nizhny Novgorod'da motor şovu "New Era": adres ve çalışma takvimi

Bölgede birkaç şube var "Yeni Dönem", Ana ofis Kazan karayolu üzerinde, 6 b. Tüm araba galerilerindeki çalışma takvimi aynıdır - saat 9:00 ile 20:00 arası.

Sağlanan hizmetler

Şirket otomobilleri koşmadan satıyor veAyrıca, geri dönüşüm hizmetleri sunmaktadır. Nizhny Novgorod'daki "New Era" adlı motor şovunda ayrıca bakım, bakım, makine bakımı, ihtiyaç halinde herhangi bir ünitenin ve ünitenin onarılmasında yardımcı oluyor.

Showroomdaki tüm yöneticilerGenellikle özel kurslara katıldığı ve arabalarla ilgilendikleri için oldukça kalifiye. Müşterinin soruları varsa, danışmanlar herhangi bir sorun olmadan onlara cevap verirler. Çoğu zaman, potansiyel alıcılar kişisel tercihlerden ve finansal fırsatlardan bir araba seçerler. Danışmanlar, her müşterinin ihtiyaçlarını karşılayacak bir makine seçmenize yardımcı olacaktır.

Novgorod oto şovunun yeni dönemi yorumlar

Otomobil satışına ek olarak, şirket ayrıca aşağıdaki hizmetleri sunmaktadır:

 • kredi kazanımı;
 • sigorta kaydı;
 • araba kiralama;
 • HBO'nun tüm belgelere ve sertifikalara yüklenmesi;
 • hesabına beyanı;
 • Ticaret-In programı kapsamında TS'nin takası;
 • araba yıkama;
 • tahliye çağrısı.

Otomatik Kredi

Bir araba alımı her zaman eşlik eder.önemli finansal maliyetler. Satın almak için gereken miktar uzun bir süre kaydetmelidir. Showroomda, finansal tasarrufların kullanılabilirliğine bakılmaksızın, kimsenin satın almasına izin vermek içinYeni Dönem"Bir araba kredisi satın almak için bir fırsat var. Şirket sadece en güvenilir bankalarla işbirliği yapmaktadır, dolayısıyla müşteri kendisine en uygun şartlarda uygun programı seçebilmektedir.

Şirkette kredi kaydının avantajları "Yeni Dönem»:

 • Çok sayıda belge sağlamaya gerek yoktur.
 • Başvurunun cevabı ayrılıştan yarım saat sonra bilinecektir.
 • Müşterinin geliri çok önemli değil.
 • M-cüzdanda sert vurmayan en uygun koşullar.
 • Olası durumlarda vadesinden önce kredi geri ödeme.
 • Kredinin şartları, müşterinin istek ve imkanlarına göre seçilecektir.Nizhny Novgorod otomobil fuarının geri dönüşümü için yeni bir dönem

Ticaret sistemi

Yurtdışında, büyük bir popülerlikTicaret-In programı. Eski otomobilin indirimi ile yeni bir araba değişimi sağlar. Rusya'da böyle bir sistem sadece ivme kazanıyor, ancak bunu kullanan müşterilerin sayısı hızla artıyor. Bu popülerliğin açıklaması, müşterinin bir aracı kendi kendine satması ve bir alıcıya bakması gerekmediği ve bu nedenle zaman ve sinirler harcaması gerektiğidir. Bütün bunlar otomatik şov yapacak.

Herkes arabalarını yenisiyle değiştirebilirİstenilen Bunu yapmak için otomatik değerlendirme için kayıt olmanız gerekmektedir. Ayrıca, showroom makinenin kendisinin muayene yanı sıra Rusya Federasyonu ve TCP vatandaşının pasaportu için vermeniz gerekecektir. Araç müşteriye verilmezse, o zaman genel bir vekaletname sunmak da gereklidir. Araç kayıt kayıtlarından çıkarılmamışsa, sertifikanın gösterilmesi zorunludur.

Müşterinin beğendiği zamanlar varherhangi bir araba, ama satın almak için yeterli para yok. Daha sonra Trade-In sistemi ideal bir seçenek olacaktır. Para değişiminden sonra hala yeterli değilse, kredi satın almak için başvurabilirsiniz.

Kayıt için başvuru

Zorunlu bir araba satın aldıktan sonraTrafik polisine emir kaydedilmelidir. Bu prosedür uzun zaman alıyor, bu nedenle ekonomisi için otomobil şovu müşterilere bu prosedür hakkında endişelenmemesini sağlıyor - şirket herşeyi halledecek. Bu durumda, tüm süreç en az zaman alacaktır ve müşteri sadece tamamlanmasını beklemek zorunda kalacaktır. Alıcı, aracı satın alıp, satın alınan günde halihazırda verilmiş olan belgelerle bırakabilir.

otomobildeki ceylanlar Nizhny Novgorod’un yeni dönemini gösteriyor

Nizhny Novgorod'da Auto Show "New Era" hakkında yorumlar

Hizmet kalitesine ilişkin müşteri geri bildirimi olabilirçoğu kez karşımıza gelir. Ne yazık ki, sadece olumlu olanlar arasında değil. Bazıları garanti servisinin ve tamirinin sıklıkla reddedildiğini ve ziyaretçilerin kibarca konuştukları her zaman olmadığını gösteriyor. Ayrıca, müşterinin bir test sürüşü için başvuruda bulunduğu, onaylandığı, ancak showrooma varışta yöneticilerin bu hizmeti reddettiği durumlar da vardı.

Kullanılmış arabalar

"Yeni Dönem"Sadece yeni otomobillerin satışı ile ilgileniyor. Ancak, 2019 yılında, kilometre ile modellerin uygulanması. Şimdi bu servis çok popüler. Ancak, bu her zaman böyle değildi. Başlangıçta, insanlar herhangi bir arıza meydana gelme riski olduğu için kullanılmış bir araba satın almaktan çekiniyorlardı.

Şimdi bu tür şüpheler için bir sebep yok. Satışa çıkarılmadan önce tüm arabalar özel ekipmanla kontrol edilir. Herhangi bir parça arızalıysa, onarım yapılır. Arabaya ait belgeler de dikkatlice kontrol edilir, bu yüzden yasadışı bir kopya satın alma riski sıfıra indirilir. İkinci el araçların satın alınmasıyla ilgili tüm bilgileri öğrenmek için bir şirket sitesinde mümkündür.

İkinci el araba incelemeleri

Çoğu zaman, müşteriler olumlu yanıt verirler.milleri ile bir araba satın aldıktan sonra şirketler. Makinelerin durumunun neredeyse ideal duruma getirildiğini belirtiyorlar. Ayrıca belgelerin kaydı ile ilgili herhangi bir sorun yoktur.

otomatik yeni dönem

Yeni otomobillerin yorumları

Yeni otomobillerin durumu her zaman zirvede. Öyle olmalı. Ancak, buradaki müşteriler de memnuniyetsizliklerini dile getirerek, bireysel modellerin çok yüksek fiyatlarından şikayet ediyorlar.

Sonuç

Araba galerisinde "Yeni Dönem"Çok sayıda araba seçeneği sunulmaktadır. Müşterinin sınırlı bir bütçesi varsa, kilometrede bir araba satın almayı düşünmek en iyisidir. Özellikler bazı yeni benzer olacak, ancak fiyat çok daha düşük olacaktır.

Nizhny Novgorod, auto show New Era: adres, hizmetler, yorumlarNizhny Novgorod, auto show New Era: adres, hizmetler, yorumlar

Related news

 • Lorlu Börek
 • SALLANAN RENKLİ FISTIKLAR İLE DESENLİ YAZMA OYASI YAPIMI
 • Yaz güzellik tüyoları
 • Genc-orgu-modelleri
 • Evinizde kendi ruj’unuzu yapın

 • Nizhny Novgorod, auto show New Era: adres, hizmetler, yorumlar 60

  Nizhny Novgorod, auto show New Era: adres, hizmetler, yorumlar


  Nizhny Novgorod, auto show New Era: adres, hizmetler, yorumlar 48

  Nizhny Novgorod, auto show New Era: adres, hizmetler, yorumlar 30

  Nizhny Novgorod, auto show New Era: adres, hizmetler, yorumlar 94

  Nizhny Novgorod, auto show New Era: adres, hizmetler, yorumlar 59

  Nizhny Novgorod, auto show New Era: adres, hizmetler, yorumlar 62

  Nizhny Novgorod, auto show New Era: adres, hizmetler, yorumlar 84

  Nizhny Novgorod, auto show New Era: adres, hizmetler, yorumlar 82

  Nizhny Novgorod, auto show New Era: adres, hizmetler, yorumlar 93

  Nizhny Novgorod, auto show New Era: adres, hizmetler, yorumlar 68

  Nizhny Novgorod, auto show New Era: adres, hizmetler, yorumlar 25