Ünlü Cheboksary saunalarıÜnlü Cheboksary saunaları


Ünlü Cheboksary saunaları 14 22.01.2019, 00:23

Ünlü Cheboksary saunaları

Sauna - bu rekreasyon için en iyi seçeneklerden biridir. Bu şekilde, gerginliği giderebilir, daha sağlıklı olabilirsiniz ve eğlenebilirsiniz. Bu yazıda popüler saunalara bakacağız. Cheboksary - oldukça büyük bir şehir, bu nedenle bu tür kurumlar olmalı.

"Albatros"

Bu sauna şu ülkededir: ul. Timothy Krivova 10. Bu indirim olumlu sistemini çalıştırır: Hafta içi 08:00 16:00 dan -% 20, ve (üç gün önce ve kutlama sonrası) doğum günü için -% 15, sadece pasaport sunumdan sonra.

saunalar cheboksarFiyatlar oldukça hoş - 560 ruble'den. 900 ruble'ye kadar. saat başına. Sauna, 12 kişiliktir.

Bu kurum, bir aile tatili sunuyor.iş arkadaşları ile arkadaş şirket. Burada rahatlığı ve dinlenme ile vakit geçirebilirsiniz. Rahatlık ve temizliğin yanı sıra profesyonel personel servisi de bulacaksınız. Modern ekipmanlarla ayırt edilir. Bir yüzme havuzu, salon, buhar odası bulunmaktadır. Bar 24 saat açıktır. Kendiniz ve aileniz için şenlik hissi yaratmak için harika bir fırsat.

Sauna salonları

Bir yüzme havuzu (Cheboksary) olan saunaları arıyorsanız, "Albatros" a dikkat edin.

Neredeyse her zaman özel bir teklif var: 4 saat - bir saat ücretsiz sipariş verirken. Sauna küçük, orta ve büyük odalara ayrılmıştır. Birincisi 6 kişi konaklayabilir. Aşağıdakilerin her biri için ekstra 100 ruble ödemek gerekiyor. Buna ek olarak, bir masaj koltuğu, TV, dinlenme odası bulunmaktadır. Sabah bir saatlik maliyet 640 ruble. Ve ikinci ve gece - 800 ruble.

Orta salonda 8 kişiye kadar konaklayabilir. Aşağıdakilerin her biri için ek ücret küçük bir salonda olduğu gibi (100 ruble) aynıdır. Bu ek olanaklar için de geçerlidir.

sauna hamamı cheboksaryBüyük bir salonda 12 kişiye kadar konaklayabilir. Burada maliyet daha fazla - saatte 720 ve 900 ruble. Ek kolaylıklar, önceki odalarda olduğu gibi aynıdır. Yalnızca arka plan aydınlatmalı havuz çok daha büyüktür.

"Lotus"

Bu bir banyo motelidir. Sadece saunaları (Cheboksary) ziyaret etmek değil aynı zamanda tamamen dinlenmek isterseniz "Lotus" da olursunuz.

Kurum şu adreste bulunmaktadır: Vostochny yerleşimi, 23. Çoğu kez, burada çeşitli eylemler yapılır. Örneğin: Hafta sonu ve tatil günleri hariç elbette saat 17: 00'a kadar her gün% 20 indirim. Doğum günü ve yeni evlilere olanlar da bu miktarda indirim yapılır.

Düzenli ziyaretçilere hizmetler ve bir tekerlekli sandalye için% 10 indirim uygulanır. Ve dört saat sipariş verirken - beşinci fiyat ücretsizdir.

Bir saatin maliyeti 560 ila 800 ruble arasındadır. Mükemmel Rus buhar odası!

Bu sauna yakacak odunda. İyileştirici özelliklere sahiptir. Bütün bunlar, efsanelerin hâlâ şekillenmekte olduğu Rus hamamının gücünün ve gücünün tadını çıkarabilir. Tüm dünyada bilinir. Kompleks yüzme havuzları, dinlenme odaları, masaj koltukları ile iki büyük odaya sahiptir. Tesis bünyesinde açık büfe de bulunmaktadır. Ziyaretçiler büyük bir plazmada karaoke yaparak eğlenebilirler.

Çift kişilik oda kiralamak mümkündür. İçlerinde, temizlik dışında, gerekli tüm olanaklar vardır. Maliyet, 2 saatte 400 ruble veya günde 500 ruble.

Bölgede, yani avluda, bir barbekü alanı var. Modern ekipmanlarla donatılmıştır. Şiş kebaplar için bir ocak ve barbekü ızgarası vardır. Banyo servislerinden ayrı olarak değer - üç saat boyunca 500 ruble.

"Finlandiya"

Ucuz saunalar nelerdir? Cheboksary oldukça çok yönlü bir şehir. Bu nedenle burada ucuz işyerleri var. Bunlar Finlandiya'yı içerir. Adreste bir sauna var: Gençlik bulvarı, 3. Burada fiyatlar oldukça sembolik - saatte 500 ila 800 ruble. Klasik Rus buhar odası. 12 kişiye kadar uygundur.

bir yüzme havuzu ile saunalar CheboksaryBurada ziyaretçiler bunu öğrenme fırsatına sahipFin saunası. Bu, fayda ile zaman geçirmek ve kendi sağlığınızı geliştirmek için harika bir yoldur. Fin saunası Rusçadan çok daha sıcak ve daha az nemle farklılık gösterir. Bu keyfi yaşayın bu banyoyu sunuyor. Burada harika zaman geçirebilirsiniz.

ucuz saunalar cheboksaryBir aile tatili için mükemmel bir yer ya daarkadaşlık şirketleri. Gerçek banyo severler Finlandiya'nın avantajlarını takdir edecekler. Ayrıca, konforlu bir konaklama için ek hizmetler sunarlar. Bunlar: mükemmel yüzme havuzları, rahat salonlar, Rus bilardo, park, karaoke, bir barda şarkı söyleme fırsatı. Ayrıca kurumda bir nargile içmek mümkün.

"Dubai"

"Cheboksary" isimli saunaları anlatarak "Dubai" yi anlatacağız. Kurum şu adreste yer almaktadır: Pirogov sokağı, 4a. Buradaki maliyet biraz daha yüksek: 800 ila 1000 ruble. 15 kişi kapasiteli klasik Rus buhar odası. En iyi Cheboksary saunaları arıyorsanız, o zaman bunlardan biri.

Ve hiçbir şey için değil, çünkü bu bir VIP sınıf kurumudur. 200 metrekarelik bir alana sahiptir. Bu ziyaretçilerin büyük şirketlere gelmesine izin veriyor. Herhangi bir tatil düzenlemek için bir fırsat var. Düğün bile. Çoğunlukla kurumsal partileri, partileri, doğum günlerini ve çocuklar için tatilleri sipariş edin. Sonuçta, çocuklar havuzda yüzebilir, ebeveynler ise banyoya girer. Böyle bir tatil herkese iyi bir ruh hali verecek.

Buhar odası çok büyük. Bir feribotla rahatlayabilir ya da farklı bir su tedavisi alabilirsiniz. Ve sıcak bir buhar odasından sonra soğuk suyla havuza dalmak daha iyi. Dinlenme, bilardo, karaoke için iki büyük oda bulunmaktadır. Konuklar aromalı kahve ve çayın tadını çıkarabilirler. Tatlı seçenekleri var.

En iyi sauna Cheboksary İyi bir tatil için Cheboksary saunas seçerken mutlaka burayı mutlaka ziyaret etmelisiniz. Bu popüler ve burada her zaman tatilciler var. Bu nedenle, önceden koltuk rezervasyonu yapmak daha iyidir.

Ünlü Cheboksary saunalarıÜnlü Cheboksary saunaları

Related news

 • OPCW: Rusya, Suriye’deki kimyasal sorunu politize ediyor
 • Rulo yaş pasta tarifi
 • Poğaça Tarifleri

 • Ünlü Cheboksary saunaları 17

  Ünlü Cheboksary saunaları


  Ünlü Cheboksary saunaları 82

  Ünlü Cheboksary saunaları 12

  Ünlü Cheboksary saunaları 60

  Ünlü Cheboksary saunaları 30

  Ünlü Cheboksary saunaları 14

  Ünlü Cheboksary saunaları 41