Novokuznetsk nereye gitmek için: ilgi çekici yerler ve ilgi çekici yerler 2019

Novokuznetsk nereye gitmek için: ilgi çekici yerler ve ilgi çekici yerler 2019
15.09.2019

Novokuznetsk nereye gitmek için: ilgi çekici yerler ve ilgi çekici yerler 8

Novokuznetsk nereye gitmek için: ilgi çekici yerler ve ilgi çekici yerler

Sibirya'nın Novokuznetsk şehrinin tarihi17. yüzyıl. Kömür madenciliği ve metal işleme merkezlerinden biri haline geldikten sonra, varlığı boyunca çok sayıda tarihi eserin yanı sıra modern eğlence yerleri biriktirdi. Dinlenmek, bilgi edinmek ve yeni beceriler edinmek veya yeni duygular yaşamak için Novokuznetsk'a nereye gidebilirim?

Doğa - gerçek bir tatilin temeli

Kasaba halkı ve Novokuznetsk ziyaretçileri genellikle yokharika banliyö mahallelerini ziyaret etme fırsatı, ama sonuçta, herkes en azından hafta sonları sessiz saçaklar boyunca dolaşmak ve yeşil ağaçların yanında durmak istiyor. Kent bölgesi, her sakinin doğayla tam teşekküllü birliği için parklar, meydanlar ve bahçeler içermektedir.

Hemen şehrin merkezinde, sokakların kesiştiği noktadaLenin ve Obnorsky, 1917 olayları ile ilgili bir park "Devrim Meydanı savaşçıları",. hep sakin, rahat, temiz ve yeşil ağaçlar şehirden doğal bir baraj şunlardır: Ziyaretçi konumuna rağmen, parkı amacına karşılayan, dikkat etmek. Dikimlere ek olarak, parkta toplu mezar, stela ve anıtsal bir taştan oluşan bütün bir tarihi kompleks bulunmaktadır.

Oturmak için nereye Novokuznetsk gidebilirimçeşmenin yanında, sokaklar boyunca yürüyün, mimari fikirlere hayran kaldınız mı? Şehrin herhangi bir mukimi buna cevap vereceksin: "Metalurji Taraçaları ve Yuri Gagarin Parkı'nı ziyaret edin". Bahçenin olağandışı yeşil bölgesi 1936'da ve 60'lı yıllarda bitişikteki parkta bırakılmıştır. Bahçeye giriş iki çelik heykelcinin heykeliyle korunuyor, merkezde bir çeşme var. Çeşmeden derinliklere doğru yol gösteren yollar sizi bahçeden parka götürecek ve turist iki farklı nesnenin sınırını aştığında anlamayacak. Bu yeşil alana ulaşmak için toplu taşıma araçlarıyla "Sad Metallurgov" durağına ulaşmak gerekiyor.

 Hafta sonu için Novokuznetsk nereye gideceğim

Kültür gezileri

Hafta sonu için parlak oyuncuların zevkinden, karmaşık bir hikayesinden veya sadece yürekten kahkaha atmak için Novokuznetsk'a nereye gidebilirim? Elbette, tiyatro ya da sinemaya değer!

Metallurgov Caddesinde, 28, bulunurNovokuznetsk Drama Tiyatrosu. 1933 yılında açılmıştır. Binada 600'den fazla seyirci barındırabilir. Odanın birçok değişikliğe uğramasına ve rekonstrüksiyona uğramasına rağmen, tarihsel not mimaride ve durumda hâlâ mevcut. İzleyiciler görkemli sütunları karşılamak ve sahnede - defalarca Riga, Bakü, Taşkent, Moskova, St. Petersburg, Rusya ve komşu ülkelerin diğer şehirlerin sahnelerinde hünerlerini göstermiştir aktörler.

Novokuznetsk nereden gidebilirim?

Film hayranları nereye gideceklerini pek düşünmezler.İyi bir film için Novokuznetsk. Kentin her ilçesinde pratikte, duran sinemalar var ve bu da izleyicilere sadece filmleri değil aynı zamanda kendi servislerini de getiriyor. En popülerlerinden biri "Sinema Formülü", bina Doz caddesi 10'da bulunuyor. Salonlar, modern stereo sistemler ve IMAX teknolojisi ile donatılmıştır; bu yüzden izleyicinin bundan çok hoşnut kalmıştı.

55'lik Kirov Caddesi'ndeki "City Mall" da alışveriş merkezindeki "Kıta" da (Tolyatti str., 46a) "Sinema onları" sinemayı ziyaret edebilirsiniz. CINEMA "yanı sıra şehir genelinde yapılan herhangi bir soruşturma ve beğeniyle 7'den fazla sinema salonu bulunmaktadır.

Lezzetli yemeklerle rahatlayın

Hiç kimse şüphelerinizdehakettikleri tatiller veya hafta sonları, kafe ve restoranlar, eğlence gezilerine vazgeçilmez yol arkadaşlarıdır. Novokuznetsk'te bir atıştırmalık ya da tam bir akşam yemeği nereden geçirebilirsiniz?

Bir fast food kuruluşları, kahvehaneler,suşi bar oldukça yoğun temsil "Soba-Bankları", "Çatal-Kaşık", "Amca döner», Gezgin "ın Kahve, Kek ve Kahve,« suşi Yakuza '' Ryba.Ris "ve bunların birçok başka yerlerde. turistler ve kasaba halkı yürüyüşler, geziler sırasında kolayca aperatif alabilir veya mola sırasında sadece öğle yemeği yiyebilir.

Novokuznetsk'e bir kızla el ve kalp önerisiyle zarif bir akşam yemeği geçirmek için nereye gidebilirim?

33 numaralı sokakta, sıradışı bir restoran var.İç mekanı oryantal tarzda yapılan "Aladdin". Tablolar, özel peçe, rahat kanepeler, göze batmayan müzik, mükemmel Avrupa ve Doğu mutfağı ile alanın geri kalanından ayrılıyor - bu malzemeler hiç kimseyi kayıtsız bırakmayacak ve en romantik atmosferi yaratacak.

Novokuznetsk bir kızla nereye gidebilir

Restoran "Colosseum" kapılarını açıyorİtalyan mutfağı sevenler. Orta, ama zarif bir atmosfer, güler yüzlü personel ve gerçek İtalyan yemekleri sizin için unutulmaz bir akşam yaratacaktır. Adres: 55 Kirova Caddesi.

Hafta sonları dans

Modern gençlik gürültülü kulüpler olmadan kendilerini hayal etmez. Nerede eğlenceli bir akşam geçirmek için Novokuznetsk'e gitmek için?

Arena kulübü - 900 kişilik bir oyun alanısadece dans partileri değil, aynı zamanda çok sayıda konser programı, gösteri ve gösteri de var. Bir bar, masalar, misafirler için özel odalar var. Yer: Predmostnaya Caddesi, 56, Bina 1.

Styx - en eski eğlence gece kulübüNovokuznetsk (Shunkov sokağında 7/1), 1997 yılında açılmıştır. Farklı bir mutfak, sıra dışı bir iç mekan ve çağdaş bir çağdaş müzik, Styx'in genel olarak arka plana karşı durduğu şeydir.

Hafta sonu için Novokuznetsk nereye gideceğim

Genel olarak, şehirde farklı yemekler ve içecekler çeşitliliği ve müzikte bir yönü olan 15'ten fazla gece kulübü var, bu yüzden herkesin tadına bakması için bir yer var.

Ruhsal şarj yerleri

Novokuznetsk'e dokunmak için nereye gitmekYüksek bir şey, rahatlama ve ruh? Kurtarıcı Başkalaşım Katedrali - 18. yüzyılda inşa edilmiş 40 metrelik çan kulesi olan bir tapınak, 18 Vodopadnaya Caddesi'nde bulunan şehrin birçok noktasından görülebilen görkemli bir yapıdır.

Şehrin merkezinde (st. Togliatti, 25a) Kutsal Büyük Şehit George the Victorious onuruna bir şapel, bu yer gibi uygun yer ve konfor için kasaba halkı gibi. Birçokları için bu kültürel nesne, Büyük Vatanseverlik Savaşı'nda ölenlerin anısının bir sembolüdür.

Nerede Novokuznetsk gitmek

Çocuklar için dinlenme

Novokuznetsk'te bir çocuk ile nereye gitmeli? Bu konu sadece şehrin yerli sakinlerine değil, aynı zamanda misafirlere de ilgi gösteriyor. Çocuklarla yürüyüş için en ilginç yerlerden biri bir planetaryumdur. Adres: Metallurgov Caddesi, 16a. Bina en yeni ekipmanla donatılmıştır, bu sayede çocuklar ve yetişkinler gece gökyüzünün güzelliğini gösterir. Kurum bazında en genç ziyaretçiler ve eski nesil için çeşitli bilimsel etkinlikler vardır.

Nerede Novokuznetsk bir çocuk ile gitmek

Zevk, farklı yaşlardaki ziyaretçilere neden oluyorFarklı bilişsel ve eğlenceli fenomenlerin yanı sıra özel bilişsel ve eğlenceli programların da yer aldığı interaktif bir merkez olan “Forge of Sciences”. Prospect Entuziastov, 16 adresinde yer almaktadır.

Böylece, Novokuznetsk hem tek başına hem de tüm aile ile mükemmel bir tatil için gerekli tüm altyapıya sahiptir.

Novokuznetsk nereye gitmek için: ilgi çekici yerler ve ilgi çekici yerler 2019

Novokuznetsk nereye gitmek için: ilgi çekici yerler ve ilgi çekici yerler 2019

Related news

 • Yabancı Dizi İzle, Yabancı Dizi Altyazilidizi.com
 • Son dakika... Hatayda kazan dairesinde patlama: 2 ölü, 8 yaralı
 • Atatürk Müzesi’ne tenekeleri layık gördüler
 • Kuru ciltler için bakım maskeleriiçin tıklayınız
 • Başak için hangi taş uygundur ve iyi şans getirir

 • Novokuznetsk nereye gitmek için: ilgi çekici yerler ve ilgi çekici yerler 93

  Novokuznetsk nereye gitmek için: ilgi çekici yerler ve ilgi çekici yerler


  Novokuznetsk nereye gitmek için: ilgi çekici yerler ve ilgi çekici yerler 48

  Novokuznetsk nereye gitmek için: ilgi çekici yerler ve ilgi çekici yerler 33

  Novokuznetsk nereye gitmek için: ilgi çekici yerler ve ilgi çekici yerler 8

  Novokuznetsk nereye gitmek için: ilgi çekici yerler ve ilgi çekici yerler 63

  Novokuznetsk nereye gitmek için: ilgi çekici yerler ve ilgi çekici yerler 18

  Novokuznetsk nereye gitmek için: ilgi çekici yerler ve ilgi çekici yerler 1

  Novokuznetsk nereye gitmek için: ilgi çekici yerler ve ilgi çekici yerler 36

  Novokuznetsk nereye gitmek için: ilgi çekici yerler ve ilgi çekici yerler 64

  Novokuznetsk nereye gitmek için: ilgi çekici yerler ve ilgi çekici yerler 11

  Novokuznetsk nereye gitmek için: ilgi çekici yerler ve ilgi çekici yerler 11

  Novokuznetsk nereye gitmek için: ilgi çekici yerler ve ilgi çekici yerler 89

  Novokuznetsk nereye gitmek için: ilgi çekici yerler ve ilgi çekici yerler 80

  Novokuznetsk nereye gitmek için: ilgi çekici yerler ve ilgi çekici yerler 98