Nubuk ayakkabılarına nasıl bakacak ve güzel kalacaksınız 2019

Nubuk ayakkabılarına nasıl bakacak ve güzel kalacaksınız 2019

Nubuk ayakkabılarına nasıl bakacak ve güzel kalacaksınız 90 13.03.2019, 03:03

Nubuk ayakkabılarına nasıl bakacak ve güzel kalacaksınız?

Krom deri üretim yöntemindeİnce bir aşındırıcı, doğal malzeme ile taşlama ile bronzlaşma ve yüz bakımı - nubuk elde edilir. Onun ayırt edici özelliği, dokunuşun cildin tüketici özelliklerini korurken yumuşaklık ve kadife gibi bir izlenim vermesidir. Bu malzemenin değerli olduğu doğallık ve ince tüylülük içindir.

Modern teknoloji, performans özellikleri bakımından doğaldan daha iyi olan daha ucuz bir sentetik nubuk üretmeyi mümkün kılar, ancak estetikte dikkate değer ölçüde daha düşüktür.

nubuk ayakkabılar için bakım nasıl

Şık çantalar ve cüzdanlar, şık ceketler vekalıcı nubuk ayakkabılar, bakımı kalıcı olmalı, uzun süre mükemmel bir görünüm koruyacaktır. Kiri zamanla gidermezseniz ve yağmurdan sonra oluşan ya da oluşan sürtünmeleri temizlemezseniz, bu malzemeden ürünün kalitesinin hızlı bir şekilde kaybolması riski garanti edilir.

Nubuckun oldukça kaprisli olmasına rağmenBu malzeme döşemeli giysi, ayakkabı, çanta, ev eşyaları, yumuşak ve ofis mobilyaları,: hemen hemen her yerde günlük yaşamda kendisine çevremizdeki tüm mamul ürünler. Ancak, ürünün orijinal görünümünü uzun yıllar korumak için, bazı çabalar sarf etmek gerekir. Örneğin, ayakkabı nubuk, çantanıza bakımı için bilerek, sen yıllarca bu ürünleri kullanabilirsiniz. Dikkatli tedavi ile yapay veya doğal malzemeden yapılmış bir şey rengini değiştirmek değil prezentabl kaybetmez ve önemli sıyrıklar elde etmez.

Nubuk ayakkabıların bakımı nasıl yapılır?

ayakkabıların bakımı nasıl yapılırGüzel ve şık şeyler elde etmek, ilk bizdeSatın aldığınız ayakkabıları, botları veya spor ayakkabılarını kalıcı olarak nasıl kurtaracağınızı düşünün. Nubuktan ayakkabılara nasıl bakılacağı sorusuna doğru cevap, bir satış danışmanı verebilir. Bu malzemenin operasyonel özellikleri hakkında, ayakkabıların nasıl düzgün kurulanacağını ve temizleyeceğini konuşacak. Büyük olasılıkla, orada, mağazada, gerekli fırçaları ve aerosolleri satın alacaklar.

Ayakkabılara nasıl bakılacağını açıklayan bir danışmanözel bir nubuk boya, uygun koruyucu su itici sprey ve gerekli sertlikteki bir fırçanın uygun bir tonunu alacaktır. Kuşkusuz, günlük kullanımda, tüm bu özellikler yeni giysilerinizin çekiciliğinin uzun vadede korunmasına yardımcı olacaktır.

nubuk bakım ayakkabılarıSatıcı danışmaya ek olarak, mağaza gerekirSatılan malların iadesini garanti eder ve her kendine saygılı üretici, ürünleri için bir kalite garantisi verir. Bu nedenle, herhangi bir kusur tespit edilirse, bağımsız bir inceleme yürüten mağaza, meydana gelen hasarı telafi edecektir: satın alınan model, değiştirilebileceği, değiştirilebileceği veya tam değerine geri dönebileceği anlamına gelir. Her alıcının ilgisini çekerek kontrol edin.

Nasıl bakılacağı hakkında daha fazla bilginubuk ayakkabı, satın alınan ayakkabılar için bir garanti kartı verecektir. Tüketicinin rahatlığı için, bu belge ürün için tüm garanti koşullarını, koruma yöntemlerini ve ayakkabıların performansını genişletme yöntemlerini belirtir. Garantide belirtilen ipuçları, tüketiciye, satın alınan modelin uygun şekilde kurutulması ve uygun bakımı hakkında eksiksiz bilgi sağlayacaktır.

Nubuk ayakkabılarına nasıl bakacak ve güzel kalacaksınız 2019

Nubuk ayakkabılarına nasıl bakacak ve güzel kalacaksınız 2019

Related news

 • Erdoğan: Kudüs ortak zaferimiz
 • İzmir Köfte Kaç Dakikada Pişer
 • Rus Ortodoksların liderinden Fener Rum Patriğine mektup: Ukraynadaki ayrılıkçılara desteğini çek
 • Halıdaki Şarap Lekesi Nasıl Çıkar
 • Çocuklar için en iyi tedavi: nedir
 • Son bir haftada 261 kişiye sosyal medya soruşturması açıldı

 • Nubuk ayakkabılarına nasıl bakacak ve güzel kalacaksınız 2

  Nubuk ayakkabılarına nasıl bakacak ve güzel kalacaksınız


  Nubuk ayakkabılarına nasıl bakacak ve güzel kalacaksınız 40

  Nubuk ayakkabılarına nasıl bakacak ve güzel kalacaksınız 63

  Nubuk ayakkabılarına nasıl bakacak ve güzel kalacaksınız 81

  Nubuk ayakkabılarına nasıl bakacak ve güzel kalacaksınız 64

  Nubuk ayakkabılarına nasıl bakacak ve güzel kalacaksınız 83

  Nubuk ayakkabılarına nasıl bakacak ve güzel kalacaksınız 81

  Nubuk ayakkabılarına nasıl bakacak ve güzel kalacaksınız 4

  Nubuk ayakkabılarına nasıl bakacak ve güzel kalacaksınız 32

  Nubuk ayakkabılarına nasıl bakacak ve güzel kalacaksınız 11

  Nubuk ayakkabılarına nasıl bakacak ve güzel kalacaksınız 91

  Nubuk ayakkabılarına nasıl bakacak ve güzel kalacaksınız 4

  Nubuk ayakkabılarına nasıl bakacak ve güzel kalacaksınız 42