NVIDIA X-COP 9700: özellikleri, kılavuzları ve yorumları 2019

NVIDIA X-COP 9700: özellikleri, kılavuzları ve yorumları 2019

NVIDIA X-COP 9700: özellikleri, kılavuzları ve yorumları 95 25.02.2019, 21:27

NVIDIA X-COP 9700: özellikleri, kılavuzları ve yorumları

DVR satın almak güncelneredeyse on yıl boyunca potansiyel alıcılar. Bununla birlikte, gelecekteki sahiplerin çoğu, böyle bir cihazdaki ana faktörün, tüm uygun maliyetle değil, kalite olduğunu anlamamışlardır. Ve bunun kanıtında birçok neden var.

Neoline X-COP 9700

Bu makalede, okuyucu yakınlaştırılıyorPahalı bir segmentte (15-20 bin ruble) konumlandırılan DVR Neoline X-COP 9700 ile tanışmak. Teknik özellikler, kullanım kılavuzları ve kullanıcı yorumları, potansiyel alıcının bu cihazla ilgili gerekli tüm bilgileri edinmesine yardımcı olacaktır. Ve kendi sonuçlarına dayanarak, herhangi bir okuyucu, günlük kullanımda böyle bir cihaza ihtiyaç duyup duymadığına karar verebilir.

Çift Darbe

Neoline X-COP 9700'ün yüksek maliyetiAnormal koşullarda yüksek kaliteli çekim ve kesintisiz çalışma ile açıklanır. Gelecekteki mal sahibinin kesinlikle takdir edeceği birçok başka pozitif faktör var. İlk olarak, işlevselden bahsediyoruz - bonuslu bir sürücünün, BDT ülkelerindeki devriye hizmetleri tarafından kullanılan tüm dedektörler tarafından anlaşılan tam teşekküllü bir radarı var.

İkinci avantaj kesinlikle dikkate alınabilirmenşe ülke. Cihazın Çin'de olmasına izin verin, ancak bunun için bileşenler Kore ve Rusya fabrikalarında üretiliyor. Evet, bu Rus pazarının hemen altında piyasaya sürülen ortak bir projedir. Bu nedenle, çok işlevli, yüksek kalitede çekim, hata toleransı ve gelecekteki sahipler için diğer pek çok güzel ikramiye.

Kaplanmamış navigasyon?

Öncelikle bir işlevi vardırÜretici söyledi, kendi ihtiyaçlarına uyum içinde medya tekrarında DVR Neoline X-COP 9700 Kullanıcı yorumları aramaya müşterileri, dikkatlerini dönüyor orada GPS, ama navigasyon işlevi uygulanmadı. Doğal olarak, bu tür ifadeler hızla geliştiricilere tepki gösterdi.

Neoline X-COP 9700 yorum

Şirketin resmi web sitesinde siyah beyazCihazdaki global konumlandırmanın sadece ülkenin yollarındaki arabayı tanımlamak için gerekli olduğu yazılıdır. Bu, akıllı cihazın karayolu üzerinde kurulu olan sabit kontrol odalarına odaklanmasını sağlamak için yapılır. Doğal olarak, cihaz internetten güvenlik kameraları hakkında bilgi alır (evde, yazılım güncellenirken).

Mutluluk Mektupları

Herhangi bir sürücü kesinlikle ile karşı karşıyaPara cezası bildirimlerinin, fotoğrafın ihlal edildiğini doğrulamakla birlikte, görevine geldi. Büyük olasılıkla, bu aracın sahibine bir radar Neoline X-COP 9700 satın almasını sağlayan bu "mutluluk mektubu" idi. Ve bu özel cihazın özelliği nedir? Bu basit - cihaz orijinal olarak "Ok" ve "Avtodoria" dedektörleriyle çalışmak üzere yaratıldı. Evet, bazı Rus mühendisler bir detektör oluşturdular ve komşu bir ajanstan meslektaşları bir radar karşıtıydı. Bu Rusya!

Kaydedici Neoline X-COP 9700

Bu cihazdaki bonus, birçok kullanıcı,Medyadaki yorumlarını değerlendirerek, "Turbo" rejimini düşünün. Üreticinin müşterilerin bu ilgisine odaklanmadığı gariptir çünkü bu çok ilginç bir özelliktir. Bu mod, radarın performansını artırır, sensörün gücünü arttırır ve her türlü paraziti ve filtre ile etkileşimi ortadan kaldırır. Basit bir ifadeyle, "Turbo" modunda, araç saatte 160 kilometre veya daha fazla bir hızla hareket ettiğinde cihaz herhangi bir radarı algılayacaktır.

Ana karakteristik

Son olarak, yerli alıcı bunu fark etti.Herhangi bir DVR, ana faktör fiyat değil, anketin kalitesidir. Sonuçta, kaydedilen video kaydı, sürücünün tüm problemlerini çözer. Sadece yüksek kaliteli video, aracın sahibinin, kolluk görevlilerine masumiyetini kanıtlamasına izin verecektir.

Bu nedenle alıcıların seçimi cihazın üzerine düştüNeoline X-COP 9700. Cihazla ilgili olumlu bir doğaya sahip olanların yorumları anlaşılabilir, çünkü her üretici, piyasada saniyede 30 kare hızında FullHD (1920x1080 dpi) çözünürlüğünde doğrusal bir video kaydı yapabilen bir ürün sunmaz. Aslında, bu hareketin en ufak detayını sabitleyebilen bir aksiyon kamerası.

Ek ekipman

Değerli optikler iyidir, bu sadece herhangi birOptik cihaz hala merkezi işlemciyle matrise bağlı olacaktır. Matrisin gittikçe daha hassas olması, anketin kalitesi ne kadar yüksekse, profesyonel fotoğrafçılar bile bununla tartışmayacaklar. DVR Neoline X-COP karakteristik matris içinde 9700 övgüye - bir gerçek Japon Exmor IMX dünyaca ünlü üretici Sony 322 olarak ayarlayın.

video kaydedici Neoline X-COP 9700 değerlendirme

Ama görüntüleri ve hızlı işlemek içinCPU, saklanmasından sorumludur. Kullanıcılardan gelen geri bildirimlere göre, Ambarella A7 kristalinin kurulumu bir büsttir. Genel olarak, üreticinin ürününü neden en güçlü işlemciyle donattığını açıklığa kavuşturmak gerekmiyor. Bu da kaynak gerektirmeyen (batarya gücüyle çalışırken çok fazla elektrik tüketiyor).

Videodaki hoş küçük şeyler

Neoline X-COP 9700 ile donatılmıştır137 derecelik bir yakalama açısı olan geniş açılı bir mercek. Evet, rakiplerin belirttiği gibi 170 derece değil, ama bu araba meraklıları için endişelenmemeli. Cihazın görüş açısı dürüsttür - "Panorama" veya "Balık Gözü" biçimindeki görüntünün kenarları ve diğer şekil değiştirmeleri etrafında yuvarlaklaşma yoktur.

Son olarak, en az bir üretici halaKameranın matrisini, video severlerin ortamında ikinci bir adı olan "yıldızlı gökyüzü" olan WDR teknolojisi ile donatmayı düşündük. Evet, tam bir gece çekimi hakkında konuşuyoruz. Kızıl ötesi lambalar ve matrisin aydınlatılması şeklinde hiçbir öneri yok - her şey profesyonel teknolojide uygulandığı için gerçek.

Kayıt Şirketi Özellikleri

Cihazın işlevselliği hakkında konuşmak istiyorum.Potansiyel alıcıların dikkatini Neoline X-COP 9700'ün bazı özelliklerine çekmek. Bazı nedenlerle sahiplerin yorumları nadiren kayıt hakkında ayrıntılı bilgiler içermektedir. Belki de bu durum kabul edilmekle birlikte, kullanıcı yine de işlevselliği daha iyi tanımaktadır.

Neoline X-COP 9700 işletme sahibi yorumları

İlk olarak, cihaz bir şok sensörü içerir(sıradan bir G sensörü hakkında konuşuyoruz). Doğal olarak, kamera ayarlarında bu etkinlik için ayarlayabileceğiniz ek ayarlar vardır. Kullanıcı ayrıca kaydı kendisi de kontrol edebilir. Filmin süresini ayarlayabilir ve bazı olayları ayrı bir dosyaya kaydedebilirsiniz (üzerine yazılmaz).

Cihazın ergonomisi

Çoğu tüketici tesisleri kullanırhiç dikkat etmiyor. Pratik ilk etapta Rusça konuşan kullanıcıların çoğunluğu için fiyat, kalite ve işlevsellik olduğunu göstermektedir, ancak yine de ilgi şeyler vardır gelecekteki sahipleri Neoline X-COP pozitif duygular ile dolu bir dokunmatik ekran varlığını açıklayan 9700 Müşteri yorumları. Sonuçta, cihaz, normal düğmeler yerine, bu şekilde kontrol etmek için çok daha uygundur.

radar dedektörü Neoline X-COP 9700

Alıcı ayrıca cihazın küçük boyutunu da beğenecektir. Minyatür cihaz, aracın ön camında çok yer kaplıyor gibi görünmüyor ve sevinemez. Küçük boyutla birlikte, DVR yeterli güce sahiptir, bu nedenle sahibi, onun beceriksiz eylemleri ile sadece cihazı kıracaktır endişelenmenize gerek yok.

Montaj Özellikleri

Cihazın yüksek maliyeti de kendizengin paket. Yine, GoPro eylem kamerasını hatırlamak ve iki ilginç ürünün ekipmanlarını karşılaştırmak istiyorum. Dahil hala gereklidir: şarj cihazı (Car), taban (cam için) vantuz monte birden fazla bağdaştırıcı, bir en iyi izleme açısının kaydedici ve bant kablo döşeme ile kanca büyük bir set ayarlamak için kullanılır. Yazıtlara inanıyorsanız, üretici firmanın "3M" den yapışkan bant ile donatılmış kancaları vardır. Birçok uzman, inşaatta dünyanın en iyi markası ve mutlak kalite ürünleri olduğunu iddia ediyor.

Kit içerisinde Neoline X-COP kayıt cihazına gidiyor9700 talimatı, hem cihaz çalışması hem de konfigürasyonu için sahip için gerekli olan tüm bilgileri içerir. Ve el kitabı üç dilde mevcuttur: İngilizce, Rusça ve Korece. Bu cihaz sadece BDT ülkelerinde satılmamaktadır.

geribesleme

Her şeyden önce, alıcıların tüm ovations varNeoline X-COP 9700'ün çalışma modlarını kullanıcı müdahalesine gerek kalmadan çalıştırabilen yerleşik X-COP fonksiyonu: Kameralı cihaz, aracın hızını belirleyebilir ve bilgiyi dahili bilgisayara aktarabilir. Bu, sırayla, istenen çalışma modunu (şehir, rota, turbo veya sessizlik) içerir.

Neoline X-COP 9700 kullanım kılavuzu

Cihazın sahiplerini ve uygulamayı beğendimkayıt modları. Bu görüntüleri özel kataloglarda sıralamakla ilgili. Böylece kullanıcı, video kayıtlarını park yerinden ayrı olarak, acil durumlarda (G-sensörünün aktivasyonu) veya normal sürüş modunda kolayca izleyebilir. Doğal olarak, bellek kartındaki boş alan yokluğunda her klasörü tek tek yapılandırabilir ve düzenleyebilirsiniz.

Ancak okuyucu medyada olumsuz yorumlar bulamayacaktır. Cihazın yüksek maliyeti bile dikkat çekmeden kaldı. Ve biz DVR'nin eksiklikleri hakkında konuşursak, bazı kullanıcılar GPS modülünün tam teşekküllü bir navigasyon cihazına hoş bir ek olacağını düşünür.

Sonuç olarak

Böyle ilginç bir cihaz inceledikten sonra, çıktıtek önerir - Cihaz Neoline X-COP 9700 gerçekten son kullanıcı ile ilgilenen olabilir, böyle büyük ve ünlü bir işlevselliğe sahiptir iç pazara birkaç ürünleri, biridir. Cihaz kullanışlı, ilginç ve yüksek teknoloji ürünüdür - pratik olarak kusurları yoktur. Bu avantajlar listesidir ve yazarın bu DVR'yi herhangi bir sürücünün hayalini kullanmasına izin verir.

NVIDIA X-COP 9700: özellikleri, kılavuzları ve yorumları 2019

NVIDIA X-COP 9700: özellikleri, kılavuzları ve yorumları 2019

Related news

 • Renkli Kalpler Patik Modeli Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu
 • La Liga
 • Damatlık modelleri sarar yeni
 • Her şeye Rağmen
 • Crossover VAZ-2119

 • NVIDIA X-COP 9700: özellikleri, kılavuzları ve yorumları 12

  NVIDIA X-COP 9700: özellikleri, kılavuzları ve yorumları


  NVIDIA X-COP 9700: özellikleri, kılavuzları ve yorumları 39

  NVIDIA X-COP 9700: özellikleri, kılavuzları ve yorumları 45

  NVIDIA X-COP 9700: özellikleri, kılavuzları ve yorumları 48

  NVIDIA X-COP 9700: özellikleri, kılavuzları ve yorumları 63

  NVIDIA X-COP 9700: özellikleri, kılavuzları ve yorumları 15

  NVIDIA X-COP 9700: özellikleri, kılavuzları ve yorumları 10

  NVIDIA X-COP 9700: özellikleri, kılavuzları ve yorumları 84

  NVIDIA X-COP 9700: özellikleri, kılavuzları ve yorumları 96

  NVIDIA X-COP 9700: özellikleri, kılavuzları ve yorumları 97

  NVIDIA X-COP 9700: özellikleri, kılavuzları ve yorumları 78