Oburuma bir tür kölelik 2019

Oburuma bir tür kölelik 2019
21.08.2019

Oburuma bir tür kölelik 24

Oburuma bir tür kölelik

Içinde kardiyovasküler hastalıktan ölümsadece olgun yaşlara başladı - bir eş, çocuklar ve arkadaşlar için daha üzücü ne olabilir? Böyle hastalıkların yaygın bir nedeni - aşırı yemekten ve obezite, yüksek kolesterol ve hareketsiz gibi ilgili komplikasyonlar (kilolu geçmek istemiyoruz, bir kısır döngü saçma kapalıdır). Ve Hıristiyan atletizmde yiyeceklere karşı anormal tutumun sebepleri obur açıcılık olarak adlandırılır. Bu hem Ortodoks hem de Katolik geleneklerinde büyük bir günah. Neden?

Yaşamın hedefi olarak Doyum

oburluk

Bu hastalığa yakalanan bir kişininruhu, Rab Tanrı'nın da dahil olmak üzere yaşamdaki her şeyin üstünde yemek yeme zevk ve zevkini koyar. Vücudun daha alt seviyedeki ihtiyaçlarına olan bu boyunduruk, aslında, bir tür köleliktir. Kaç kişi kilo vermek ister, bu sıkıntıyı ortadan kaldırmaya çalışmaktan değil, yiyeceklerle anormal bir ilişki!

Sadece şiddetli yemek yeme

Birçoğunun gözünde, oburluk şu kiAşırı gıda tüketimi. Aslında, oburluk, ruhu eziyet eden iblislerden sadece biridir. İkincisi lezzetli yemek bağımlılığı. Gurgetizm gibi böylesine toplumsal bir fenomen, lezzetli şeylerde "anlamak" arzusu ruhsal açıdan çok tehlikelidir.

Anoreksichki çok chelvougodnitsy

oburluk ölümlü bir günah

Muhtemelen zayıflamanın birçoğunu fark ettinizAkşamları yasaklanan şeylere yiyeceğim "mümkün" iken gıdaya acı özenli başlar, onun karşılama ve yarın sabah yemek ne hayal etmek saatin her planı? Oburluklarla takıntılılar! Bulimia ve anoreksi, fizyolojiyle anormal bir ilişkinin bir belirtisidir.

Ve nasıl yenir?

Yani, sadece tatsız bir yiyecek var mı? Aşırılığa ihtiyacımız yok, keşiş değiliz ve bu nedenle mutlak titiz pek fazla değildir. Tatilde, tercihen kilisede özellikle çekici yiyecekler yemeyi denemeniz ve bir katkı maddesi olmadan sadece küçük bir bölümle sınırlı olmanız gerekir. O zaman günah işlemeyeceğiz. Asıl olay tatilden bir ay önce hayal kurmak değil, gastronomi zevklerini "program" da en önemlisi yapmak.

Zamanında değil

Bir gluttonun ruhuna işkence eden üçüncü şeytan,Yeme zamanı ile sabırsızlık. Yani, bir kişi zamanından daha erken yediğinde, onun için genellikle ya da atanır. İdeal Hıristiyan - "iyiler" olmadan yapabilen biri, orta dereceli ve programa göre yediği ortaya çıkıyor. Gluttony ruhun bir hastalığıdır, çünkü günahkâr gıdaya bağımlıdır. Bir insan için dünya fenomeninin tüm çeşitliliği, "burada ve şimdi" tadını çıkarma fırsatından mahrum kalmaktadır.

gluttony'dan dua

Tutkunun annesi

Gluttony ölümlü bir günahtır çünküDiğer tüm tutkuları başlatır. Özellikle, aşırıya kaçmasına izin veren bir kişi, aşırı veya uygunsuz cinsel istek, tembellik, tembelliğe yol açan, dejeksiyon (örneğin aşırı kilodan) vardır. Gururla gidebilir (bir kişi, "İrade Titanı" nın aldığı ve yenildiği gerçeğiyle incinildiğinde).

Gluttony için dua var mı? Belirli bir şey yoktur, ama çölde uzun yıllar süren işkence sırasında tutkuyla takip edilen Mısırlı Meryem'e dua etmek mantıklıdır. Ama "Tanrının" sihirli sonuna olduğunu imkansız, o bile yapamazsınız harika çileciler için oburluk tutku kazanmak için akılda tutarak, Mesih'e yardım için dua etmek en iyisidir yok. Kendinizi her gün çerçevesinde tutmaya çalışmanız gerekiyor. Ve Tanrı ile savaşmak için güç isteyin.

Oburuma bir tür kölelik 2019

Oburuma bir tür kölelik 2019

Related news

 • Cildinize uygulayabileceğiniz en doğal yağlar
 • Bir tüzel kişinin iflas etmesi durumunda yan kuruluş yükümlülüğü
 • Ajurlu Çamlar Bayan Yeleği Koltuk Kesimi Nasıl Olur
 • Doram Kan: karakterler ve aktörler. Kan (Doorma): serinin kısa bir açıklaması
 • Çilekli Pasta – Fraisier

 • Oburuma bir tür kölelik 10

  Oburuma bir tür kölelik


  Oburuma bir tür kölelik 31

  Oburuma bir tür kölelik 82

  Oburuma bir tür kölelik 15

  Oburuma bir tür kölelik 65

  Oburuma bir tür kölelik 84

  Oburuma bir tür kölelik 93

  Oburuma bir tür kölelik 36

  Oburuma bir tür kölelik 82

  Oburuma bir tür kölelik 68

  Oburuma bir tür kölelik 4

  Oburuma bir tür kölelik 12

  Oburuma bir tür kölelik 81

  Oburuma bir tür kölelik 79

  Oburuma bir tür kölelik 87

  Oburuma bir tür kölelik 5